How To Be Sexy (Skinny Guys)

Pokud jste hubená, můžete si myslet, že musíte být svalnatější, abyste přilákali partnera, ale můžete vypadat a cítit se sexy bez ohledu na to, jaký tvar těla máte. Pokud si budete o svém těle a osobnosti jistí, pomůže vám to cítit se více sexy a budete pro ostatní vypadat přitažlivěji. Dokud se oblékáte do lichotivých šatů, budete se chovat sebevědomě a být sama sebou, můžete být sexy a hubená v jednom!

Část 1 ze 3: Nalezení stylu, který vám dobře padne

 1. Obrázek s názvem Noste džínovou bundu (muži) Krok 9

  1 Noste úzké džíny. Vyvarujte se nákupu příliš úzkých riflí, jinak by mohly zdůraznit, jak hubené máte nohy. Díky příliš volným kalhotám budete vypadat menší. Vyzkoušejte kalhoty, které přiléhají, ale mají k nim trochu pytloviny, abyste se stále cítili dobře.
  • Noste kalhoty v různých barvách, ve které se cítíte sebevědomě.


 2. Obrázek s názvem Noste džínovou bundu (muži) Krok 1

  2 Pořiďte si košile, které dobře padnou do ramen a hrudníku. Ujistěte se, že vaše košile přiléhají k hrudi, aby zvýraznily vaše tělo. Podívejte se na košile s nápisem „slim fit“, aby vám volně neseděly na těle ani nevypadaly volně. Tyto košile pomohou zvýraznit horní část těla a lichotit vaší formě.
  • Investujte do několika triček henley. Přiléhají těsně a pomáhají zvýraznit mužské tělo.
 3. Obrázek s názvem Wear a Jumper Krok 10

  3 Najděte si ležérní sako, které si oblečete. Blejzry pomáhají zdůraznit vaše ramena a dodají vám boxerskou formu. Najděte si takový, který vám nebude připadat příliš těsný, když si zkřížíte ruce. Ležérní blejzry můžete nosit jen s tričkem pod nimi, nebo je můžete nosit na tričku s knoflíky pro efektnější vzhled. Blejzry vám mohou pomoci vypadat profesionálně a stylově.
  • Podívejte se na světle šedé nebo opálené blejzry pro čistý, ležérní vzhled
 4. Obrázek s názvem Wear a Jumper Krok 5

  4 Pokud chcete hromadit, noste více vrstev. Začněte s lehkým tílkem, poté si oblékněte košili na knoflíky. Vyhněte se košilím s dvojitými předními kapsami, protože ty mohou vypadat objemně a nepohodlně. Po košili s knoflíky zapněte přes ni lehký svetr nebo svetr.
  • Pokud můžete, oblékněte si přes svetr sako nebo sako a přidejte další vrstvu.
  • Nošení vrstev oblečení dává vašemu tělu hloubku a dělá vás módnějšími.
 5. Obrázek s názvem Vyberte si perfektní pár sněhových bot Krok 2

  5 Pořiďte si boty, které vám sahají po kotník. Investujte do kotníkových bot, aby vám při nošení svázaly manžety kalhot. To přidává k iluzi, že vaše nohy jsou trochu objemnější a dělají z jedinečného módního prohlášení mnohem poutavější než tenisky. reklama

Část 2 ze 3: Být sebevědomý

 1. Obrázek s názvem Překonejte to, co si o vás ostatní mohou myslet Krok 8

  1 Přijměte svůj typ těla. Buďte spokojeni se svým tělem, abyste si byli jistější. Pokud přijmete svůj vzhled, budete šťastnější a bezpečnější. Pokud jde o to, jak vypadáte, můžete být svým vlastním nejhorším kritikem, obklopte se proto povzbuzováním lidí, kteří vám pomohou vybudovat si vlastní sebevědomí. Díky pohodlí ve vlastní kůži se stanete pro ostatní atraktivnějšími.
  • Důvěra v image vašeho těla vás nejen potěší, ale také může zlepšit vaše emoce a zdraví.
 2. Obrázek s názvem Procvičte etiketu mužského klobouku, krok 8

  2 Cvičte správné držení těla. Hlavu držte vzhůru, ramena dozadu a páteř rovně. Uvolněte ostatní svaly a zhluboka se nadechněte. Pokud se posadíte a budete chodit rovně, budete se cítit a vypadat atraktivnější.
  • Chcete -li si pomoci s držením těla, představte si strunu táhnoucí se přímo ze základny páteře do temene hlavy.
 3. Obrázek s názvem Vyhněte se boji ve škole, krok 11

  3 Procházka s určitým účelem. Zvětšete délku svého normálního kroku o 6 až 8 palců (15 až 20 cm) a pohybujte se sebevědomě. Když své chůzi dáte účel a rychlost, budete vypadat rušněji a budete mít pocit větší síly a kontroly. Když budete chodit účelně, lidé si všimnou sebedůvěry a budou vás přitahovat.
  • Při chůzi dbejte na správné držení těla.
 4. Obrázek s názvem Skrýt piercing na rtech od rodičů nebo šéfů Krok 7

  4 Vyhněte se překřížení rukou nebo nohou. Když s někým mluvíte, mějte ruce po boku, aby to vypadalo, že jste otevření. Překřížením rukou nebo nohou budete vypadat, jako byste byli zavření a nepřijímali. Udržování otevřené polohy pomůže ostatním vědět, že vám záleží na tom, jak se cítí, a budou si jistější v rozvíjení vztahů s vámi.
  • Pokud máte ruce po boku, ukazuje to, že se nemáte čeho bát a jste přístupnější.
 5. Obrázek s názvem Správně krok 8

  5 Udržujte oční kontakt, když s někým mluvíte. Pokud se na vás někdo dívá, když mluví, držte s ním oční kontakt, dokud neodvrátí zrak. To vám i druhému člověku pomůže cítit se navzájem pohodlněji a ukáže vám, že vám na něm záleží. Pokud chcete o člověka projevit větší zájem, pokračujte v pohledu na jeho tvář, i když odvrací zrak.
  • Nedělejte z toho soutěž v zírání. Příliš mnoho očních kontaktů by mohlo být zneklidňující.
 6. Obrázek s názvem Buďte v pohodě ve škole, krok 18

  6 Více se usmívej. Kdykoli se cítíte pozitivně a optimisticky, snažte se udržet úsměv. To může ukázat, že jste si jistí a šťastní v každodenních situacích. I když máte negativní myšlení, škádlení úsměvu vám může zlepšit náladu. Štěstí a sebevědomí vás udělají sexy, když si ostatní všimnou vašeho úsměvu.
  • Když se zamračíte, zkuste se hned změnit v úsměv. To vám může pomoci mít více pozitivních pocitů a zastavit negativní myšlenky.
 7. Obrázek s názvem Be Cool at School in Uniform Step 10

  7 Procvičte si osobní hygienu, abyste se kolem ostatních cítili sebevědoměji. Zajistěte si čištění zubů alespoň dvakrát denně a vždy noste deodorant. Dopoledne si dopřejte trochu času na umytí obličeje, úpravu jakýchkoli vousů a vytrhání obočí nebo chloupků v nose. Jsou to malé věci, na které jste si možná zvykli, ale mnoho lidí si toho může všimnout.
  • Noste lehkou kolínskou, aby vůně nebyla příliš zdrcující.
  • Noste s sebou balzám na rty, který pomůže zmírnit suché a popraskané rty.
  • Zvažte nošení žvýkaček nebo dechu po celý den pro případ, že byste měli špatný dech.
  reklama

Část 3 ze 3: Rozvoj vaší osobnosti

 1. Obrázek s názvem Be a Modern Hippie Step 14

  1 Buďte k sobě věrní. Buďte upřímní v tom, jak se cítíte, čeho si vážíte a po čem toužíte. Abyste ostatním vypadali sexy, nemusíte se měnit. Pokud jste ve vztazích upřímní a upřímní, lidé vám přijdou sexy takoví, jací jste.
  • Vytvořte si seznam věcí, kterých si na sobě ceníte a milujete. Díky tomu budete jistější a šťastnější sami se sebou.
  • Praxe rozjímání nebo jóga aby vám pomohl být introspektivní a rozvíjet sebeuvědomění.
  • Nenechte ostatní definovat, kdo jste. Buďte spokojení s tím, kým jste jako osoba, a držte se toho, co je pro vás důležité.
 2. Obrázek s názvem Be a Hipster (Teen Boys) Step 19

  2 Prozkoumejte své koníčky. Nadšeně se věnujte věcem, které rádi děláte. Pokud rádi čtete, pokračujte v knihkupectvích, rozhovorech s autory a knihovnách, abyste sledovali své zájmy. Když dáte najevo, že jste pro něco nadšení, lidé vás budou více přitahovat.
  • Udělejte si ve svém rozvrhu čas na své koníčky. Pokud ztrácíte čas, zvažte sepsání seznamu úkolů pro své koníčky.
 3. Obrázek s názvem Správně krok 7

  3 Použijte své způsoby. V každodenní konverzaci určitě řekněte prosím a děkuji. Když lidé vstupují nebo vystupují za vámi, nechte dveře otevřené. Když jste zdvořilí, ostatní si toho všimnou a budou vás více přitahovat díky zdvořilosti a respektu, který jim dáváte.
  • Zkuste při jídle používat slušnou etiketu, abyste byli ohleduplní.
 4. Obrázek s názvem Vyhněte se smíchu během zdravotních kurzů zahrnujících sex Krok 3

  4 Zajímejte se o ostatní lidi. Když s vámi lidé mluví, buďte ohleduplní tím, že jim věnujete plnou pozornost. Odložte telefon a ptejte se na zvídavé, otevřené otázky, abyste se o nich dozvěděli více. Když projevíte zájem o ostatní, začnou projevovat zájem i o vás.
  • Použijte v konverzaci jejich jméno, aby věděli, že vám opravdu záleží na tom, co říkají.
 5. Obrázek s názvem Postav se svým nepřátelům ve škole Krok 7

  5 Zachovejte veselý smysl pro humor. Neberte vše příliš vážně, jinak byste mohli lidem zabránit ve svém životě. Místo toho se chvilku zasmějte maličkostem nebo dokonce věcem, které vás stresují. To vám může pomoci lépe řídit svůj čas a emoce. Humor dává ostatním vědět, že si vážíte zábavných věcí v životě a je důležitým prvkem vztahu.
  • Nedělejte si legraci na úkor jiných lidí. To by mohlo ovlivnit vztahy.
  reklama

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku Položit otázku Zbývá 200 znaků Zadejte svoji e -mailovou adresu, abyste dostali zprávu, když bude tato otázka zodpovězena. Předložit
reklama

Video . Při používání této služby mohou být některé informace sdíleny s YouTube.

Tipy

 • Ne každý má stejné zájmy, pamatujte, že to, co přitahuje jednoho člověka, nepřitáhne každého.

Reklama Odeslat tip Všechna podání tipů jsou před zveřejněním pečlivě zkontrolována Děkujeme za zaslání tipu ke kontrole!

Populární Problémy

Andre Agassi nedávno přemýšlel o debatě „KOZA“, ale vyhnul se tomu, že by si za nejzaslouženějšího kandidáta na titul vybral někoho z Novaka Djokoviče, Rogera Federera nebo Rafaela Nadala.

Zde je návod, jak sledovat v sobotu online hru Wizards vs Spurs online bez kabelu. Zahrnuje možnosti pro diváky s pravděpodobným zájmem o koupi a mimo trh.

Robin Soderling se nedávno zamyslel nad řadou témat, počínaje škrtíním Velké 3 nad mužským tenisem až po porážku Rafaela Nadala na Roland Garros.

Zde jsou všechny podrobnosti o sledování novoročních událostí NBC na období 2020–2021 s Carson Daly online.

Ohlédnutí za zkušenostmi z tribuny během zápasu Roger Federer vs Rafael Nadal na IPTL 2015 v indickém Dillí.

Zde je návod, jak sledovat online přenosy Modafferi vs Barber, Fili vs Yusuff a všechny předběžné boje o karty UFC 246 bez kabelu.