Jak se dívat na Bradshaw Bunch online bez kabelu

Bývalý hráč NFL Terry Bradshaw a Tammy Bradshaw se zúčastní večírku Pepsi Rookie of the Year ve Phoenix Art Museum 30. ledna 2015 ve Phoenixu v Arizoně.

Getty Bývalý hráč NFL Terry Bradshaw a Tammy Bradshaw se zúčastní večírku Pepsi Rookie of the Year ve Phoenix Art Museum 30. ledna 2015 ve Phoenixu v Arizoně.

Zábavní síť E! spouští tento týden novou reality show s názvem Bradshaw Bunch , který sleduje rodinu legendárního NFL quarterbacka, který se stal vysílačem Terry Bradshaw. Premiéru má ve čtvrtek 17. září ve 21 hodin. ET/PT, hned po premiéře sezóny 19 Držet krok s Kardashiany .

Pokud nemáte kabel, postupujte takto Bradshaw Bunch online zdarma:

Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

FuboTV

Můžete sledovat živý přenos E! a Více než 100 dalších televizních kanálů na FuboTV, který můžete zdarma využívat se sedmidenní zkušební verzí přímo zde:

Zkušební verze FuboTV zdarma

Jakmile se zaregistrujete do FuboTV, můžeš se dívat Bradshaw Bunch živě v aplikaci FuboTV , který je k dispozici na zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Samsung Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek FuboTV .

Pokud se nemůžete dívat naživo, přichází FuboTV také s 30 hodinami cloudového DVR prostoru a 72hodinovou funkcí zpětného pohledu, která vám umožní sledovat pořady na vyžádání do tří dnů od jejich skončení, i když nezaznamenávejte je.

velikosti úchopů raketbalů

Hulu s živou televizí

Můžete sledovat živý přenos E! a více než 65 dalších televizních kanálů přes Hulu s živou televizí , kterou si můžete zdarma vyzkoušet se sedmidenní zkušební verzí:

Hulu s bezplatnou zkušební verzí živé televize

Jakmile se zaregistrujete do Hulu s živou televizí, můžeš se dívat Bradshaw Bunch žít v aplikaci Hulu , který je k dispozici na zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 4, Nintendo Switch, Samsung Smart TV, LG Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android , iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Hulu .

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu s živou televizí přichází s rozsáhlou knihovnou na vyžádání (která zahrnuje nové epizody den po vysílání) a 50 hodin úložiště Cloud DVR (s možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám dává 200 hodin DVR prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam).


Sling TV

Můžete sledovat živý přenos E! a dalších 35 televizních kanálů prostřednictvím balíčku Sling Blue od Sling TV. Dodává se s třídenní zkušební verzí zdarma, ale pokud to obejdete, můžete získat první měsíc slevu 10 $ a zdarma získáte Showtime, Starz a Epix:

Získejte Sling TV

Jakmile se zaregistrujete do Sling TV, můžeš se dívat Bradshaw Bunch živě v aplikaci Sling TV , který je k dispozici na zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Samsung Smart TV, LG Smart TV, Android TV, airTV Mini, Oculus, Portal, iPhone, telefonu Android, iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Sling TV .

jak se v tenisu rychle zorientovat

Pokud se nemůžete dívat naživo, Sling TV je dodávána s 10 hodinami cloudového DVR.


Náhled Bradshaw BunchHrát si

Seznamte se s „Bradshaw Bunch“ v hlavní roli s Terry Bradshaw | E! Zde je příběh muže jménem Terry a zbytku jeho bláznivé rodiny. Nová série „Bradshaw Bunch“ má premiéru ve čtvrtek 17. září na E! #TheBradshawBunch #EEzábava #TerryBradshaw PŘIHLÁŠENÍ: bit.ly/Eentsub O E! Zábava: E! je na pulsu popkultury a přináší fanouškům ten nejlepší originální obsah včetně reality show, aktuálního programování, exkluzivního ... 2020-04-30T15: 29: 46Z

Možná, že Terry Bradshaw a jeho potomstvo budou novou královskou rolí televizní reality show E! Bradshaw Bunch “, který sleduje legendárního quarterbacka a ikonu vysílání, když tráví dny obklopen ženami - jeho manželkou Tammy a třemi dcerami, pomáhá jim procházet nástrahami jejich mimořádných životů a umožňuje vám vstoupit na stranu Terryho Bradshawa, kterou jste nikdy předtím neviděli , škádlí tiskovou zprávu.

Obsazení zahrnuje Bradshaw, který v letech 1970 až 1983 quarterbackoval Pittsburgh Steelers a pokračoval sloužit jako co-hostitel pro pokrytí FFL NFL. V roce 2014 se Tammy stala Terryovou čtvrtou manželkou po 15 letech randění. Její dcera Lacey pochází z předchozího manželství s Davidem Luttrullem.

Bradshawovy další dcery, Rachel a Erin, pocházejí z jeho třetího manželství, které měla obhájkyně Charla Hopkinsová. Předtím byl dvakrát ženatý - nejprve s královnou krásy Melissou Babish a poté s bruslařem JoJo Starbuckem. Rachel je absolventkou Belmont University a byla vdaná za kickera Tennessee Titans Roba Bironase pouhé tři měsíce v roce 2014, dokud nebyl zabit při autonehodě. Nejmladší dcera Erin je jezdeckou mistryní světa. V roce 2017 se provdala za manžela Scotta Weisse.Hrát si

Terry Bradshaw zbláznil do karantény v 'The Bradshaw Bunch' | E! Od jednorožců po Daisy Dukes se Terrymu, jeho manželce a 3 dcerám může stát cokoli. Sledujte premiéru série „Bradshaw Bunch“ 17. září na E! #TerryBradshaw #TheBradshawBunch #EEntertainment PŘIHLÁŠENÍ: bit.ly/Eentsub O E! Zábava: E! je na pulsu popkultury a přináší fanouškům ten nejlepší originální obsah včetně reality show, aktuálního programování, exkluzivních speciálů,… 2020-08-20T15: 29: 52Z

V epizodě premiéry Terry sdílí intimní pohled na život mimo sezónu, včetně toho, že jeho nejmladší dcera podstoupila operaci vylepšení prsou. Potom v druhé epizodě s názvem Tři dcery, tři problémy, realitní kariéra Terryho dcery Rachel potřebuje pomoc, Laceyin manžel se nechce přestěhovat do Texasu a Erin před ním tají.

A ve třetí epizodě s názvem Mr. Wrong je Rachel se špatným chlapem a vidí to všichni v rodině kromě ní; zatímco Terry a Zurie získají po letech jejích žertů návratnost na Tammy, Lacey a Noah zvažují přesun zpět do Texasu, aby byli blíže rodině.

Bradshaw Bunch vysílá ve čtvrtek v 9 hodin ET/PT na E !.


Populární Problémy

Marvel's Cloak and Dagger je zpět pro sezónu 2. Zde je návod, jak sledovat nové epizody online bez kabelového přihlášení.

Zde je návod, jak sledovat dnešní semifinále AC Milán vs Juventus Coppa Italia, pokud jste v USA.

Chole (také známý jako chana masala nebo chole masala) je severoindické jídlo na bázi cizrny. Je pikantní, bohatá a má slabou chuť citrusů. V Indii si jídlo často užívají s bhatoora, typem smaženého chleba. Najdete ho také v ...

Zde je návod, jak sledovat živé přenosy Regis Prograis vs Kiryl Relikh online.

Dominic Thiem bude údajně hrát USO i Generali Open v Kitzbuhelu, což bude nabitý program. Účast Rakušana na obou akcích by však mohla být fyzicky nemožná, pokud půjde hluboko do New Yorku.

Podívejte se na všechny důvody, proč je Wimbledon považován za nejprestižnější grandslam.