Přímý přenos Nadal vs Querrey Wimbledon: Jak se dívat online v USA

Přímý přenos Nadal vs Querrey Wimbledon

GettyRafael Nadal se ve středu ve čtvrtfinále Wimbledonu setká se Samem Querreyem.V USA má zápas začít zhruba v 10 hodin ET (po Pella vs Bautista Agut) a bude vysílán na ESPN2 (Federer vs Nishikori bude na ESPN). Pokud nemáte kabel, můžete sledovat živý přenos zápasu na svém počítači, telefonu, Roku, Fire TV, Apple TV nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím jedné z následujících služeb předplatného streamování živého televizního vysílání bez kabelu:Hulu s živou televizí

Kromě streamovací knihovny typu Netflix na vyžádání nabízí Hulu také balíček více než 60 živých televizních kanálů, včetně ESPN a ESPN2.co je přestávka v tenise

Můžete se zaregistrovat na Hulu pomocí živé televize přímo zde , a poté můžete sledovat živý přenos Nadal vs Querrey na počítači přes web Hulu nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecast, Xbox One, Nintendo Switch , Echo Show nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu With Live TV přichází s 50 hodinami cloudového DVR prostoru a také možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám dává 200 hodin prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam.

PlayStation Vuevelikost hřiště na stolní tenis

PS Vue - který nevyžaduje skutečná konzole PlayStation k přihlášení nebo sledování nabídek čtyři různé balíčky živých televizních kanálů : Všechny čtyři zahrnují ESPN a ESPN2.Přímo zde můžete zahájit bezplatnou pětidenní zkušební verzi PS Vue , a poté můžete sledovat živý přenos Nadal vs Querrey na svém počítači prostřednictvím webových stránek PS Vue nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Apple TV, Chromecast, PlayStation (3 nebo 4) nebo jiné podporované zařízení prostřednictvím aplikace PS Vue.

Pokud se nemůžete dívat naživo, PlayStation Vue přichází s cloudovým DVR.

Sling TV

ESPN a ESPN2 jsou součástí balíčku kanálů Sling Orange.

rychlý badminton

Zde můžete zahájit bezplatnou sedmidenní zkušební verzi Sling TV , a poté můžete Nadal vs Querrey sledovat živě na počítači prostřednictvím webových stránek Sling TV nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu, Xboxu One nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace Sling TV.

Pokud se nemůžete dívat naživo, můžete jako další doplněk získat 50 hodin cloudového úložiště DVR.

Náhled Nadal vs Querrey Wimbledon

Nadal se v roce 2018 vypořádal se zraněním kyčle, kolena, břicha a kotníku a sezónu ukončil v říjnu. Tuto sezónu zahájil vytažením z Brisbane International před turnajem. Třiatřicetiletý Španěl se poté uklonil ze semifinálového zápasu s Rogerem Federerem na turnaji Indian Wells Masters s odvoláním na zranění kolena ve čtvrtfinále.

Od té doby však dokončil každý turnaj, který zahájil, absolvoval pět po sobě jdoucích semifinále a zajistil si devátý titul na Italian Open a 12. mistrovství French Open.

Za poslední dva měsíce a půl jsem mohl uzavřít všechny turnaje, které jsem hrál, což je tak důležité, řekl Nadal podle Denní expres .

Tenis miluje všechno

Ale upřímně, během předchozích 18–20 měsíců to pro mě byl nepořádek.

V loňském roce příliš mnoho zranění a poté na začátku této sezóny opět nějaké potíže.

Ale mám štěstí, že jsem mohl znovu najít zdraví a mohl jsem hrát pět turnajů v řadě na antuce.

To mi znovu dalo sebevědomí s mým tělem a to je hlavní, protože [od té doby] hraji dobře.

Ve čtvrtém kole Wimbledonu porazil Nadal portugalského Joaa Sousu 6-2, 6-2, 6-2. Mezi ním a sedmým semifinále Wimbledonu stojí americký 31letý Sam Querrey.

Když hraje dobře, může být velmi, velmi nebezpečný na všech površích, řekl Nadal Associated Press . Ale samozřejmě na rychlých površích, když slouží svou agresivní hrou, možná víc.

suché tenisky v sušičce

Velký server porazil Nadala, dvojnásobného wimbledonského šampiona, jen jednou z pěti zápasů ATP, ale nikdy se nesetkali na trávě.

Querrey řekl, že ne AP . Být levý je sama o sobě výzva. Víte, on je intenzivní. Je to střelec. Je energický. Víš, když tam půjdeš, donutí tě ho porazit.

Querrey ve čtvrtém kole porazil Tennyse Sandgrena 6-4, 6-7 (7), 7-6 (3), 7-6 (5), aby se potřetí dostal do čtvrtfinále Wimbledonu. Jeho nejlepší umístění v každém major přišel ve Wimbledonu v roce 2017, kdy spadl do Marin Cilic v semifinále.

Rád zde hraji a každý rok se cítím pohodlněji. Rád hraji na trávě, řekl Querrey, podle AP. Když se sem dostanu, začíná to být čím dál tím důležitější: Nezajímá mě tolik, s kým hraji, protože jsem si jistý, že můžu běžet, bez ohledu na to, kdo je přede mnou.


Populární Problémy

Roger Federer je v současné době mimo hru se zraněním kolena, ale není to poprvé, co se potýká s fyzickým nezdarem. Během rozhovoru s Miami Living Federer odhalil některé dosud neznámé detaily o své kariéře a životě.

Shrnutí největší akce z mistrovství.

Carlos Moya tvrdí, že se svým svěřencem Rafaelem Nadalem nikdy nemluvili o možnosti, že by letos Španěl na Roland Garros překonal historický grandslamový rekord Rogera Federera.

Jak provést masáž nohou. Poskytnout někomu masáž nohou může být způsob, jak pomoci zmírnit bolest nohou způsobenou věcmi, jako je nadměrné namáhání. Pomozte osobě najít pohodlnou polohu a poté se propracujte od nohou nahoru. Pokud je bolest nohou ...

Jak natáhnout koleno. Koleno je složitý kloub, kde se protíná mnoho hlavních svalů. Zatímco koleno nemůžete pořádně natáhnout, ztuhlé koleno můžete uvolnit natažením stehen a lýtek. Pokud máte ztuhlá kolena, můžete dostat ...