Geared Up: Belinda Bencic se přepne na Asics, aby se spárovala se svým rámem Yonex

Bližší pohled na vybavení a oblečení zlatého olympijského medailisty.PŘESTÁVKA: Nejpoutavější sady zápasů z Roland Garros

Raketa: Yonex EZONE 100 (259 $) ( Nakupujte nyní na TennisShop.com )

tenisová raketa pro 6 let

EZONE 100 je jedna z těch raket, které si téměř každý může vzít a používat téměř bez křivky učení. Jeho kombinace připraveného výkonu a snadného přístupu k rotaci z něj činí stroj na zem. Ať už brousíte, razíte údery nebo vcházíte na kurt, abyste převzali kontrolu nad tempem, raketa vyniká v základním válčení.U tohoto nejnovějšího modelu je ohyb o něco nižší a šířka nosníku o něco silnější, takže je zde větší pohodlí a pocit bez obětování stability.

GearedUp-bencic-wide

Oblečení: Dámské zápasové šaty Asics (95 USD)Match Dress je především o prodyšnosti a pohodlí. Začíná to s otevřeným designem zad, který podporuje proudění vzduchu. Síťovina použitá ve vložce sukně, na ramenou a zádových panelech také pomáhá zlepšit ventilaci. Vodoodpudivá tkanina pokrývá zadní část šatů, aby horní část zůstala suchá a lehká v teplých podmínkách.

Aby byl výrobní proces šetrnější k životnímu prostředí, je minimálně 50 % šatů vyrobeno z recyklovaných materiálů, aby se snížilo množství odpadu.

Boty: Asics Speed ​​Solution FF 2 (135 USD) ( Nakupujte nyní na TennisShop.com )Speed ​​Solution FF 2, nejlehčí a nejflexibilnější bota v řadě Asics, se cítí a hraje rychle. Zavedení technologie Dynawrap do střední části chodidla dává této aktualizaci pevnější a centrovanější střih pro rychlejší pohyb. Poddajný svršek a plyšové polstrování díky mezipodešvi FlyteFoam kombinují působivé pohodlí pro tuto lehkou botu. Vysoce oděruvzdorná pryžová podešev je dodávána v celodvorovém, vícesměrném běhounu nebo v jílovém specifickém vzoru rybí kosti.

golfová protetika na loket

Populární Problémy

Jak vyrobit ochrannou výbušninu. Ačkoli je zodpovědná občanská neposlušnost základním kamenem demokracie, bohužel i ty nejmírumilovnější a nejlépe míněné protesty mohou být násilné. S policejními obušky, slzným plynem, tasery a dokonce i kolegy ...

Dnes v noci je premiéra 14. série seriálu „America's Got Talent“. Získejte přehled o tom, jak sledovat AGT 2019 online prostřednictvím živého přenosu.

Premiéra 3. série „Ghost Nation“ má premiéru v sobotu 3. října. Pokud nemáte kabel, můžete sledovat online streamování nových epizod.

Jannik Sinner a Rafael Nadal budou během druhého týdne karantény spolupracovat s Wawrinkou a Schwartzmanem. Devatenáctiletá Sinnerová se před Australian Open zúčastní dvou akcí ATP.

Senzační běh Reillyho Opelky na National Bank Open 2021 pokračoval v pátek, když ve čtvrtfinále porazil Roberta Bautistu Aguta 6: 3, 7: 6 (1), aby se dostal do semifinále.

Jak připravit bramborový koláč. Bramborový koláč je klasická příloha s mnoha možnými variacemi. Například Bramborový dauphinoise je jedním z nejstarších známých receptů na pečení brambor, který používá krémový základ. Standardní pečení brambor nespoléhá na ...