Jessica Pegula a Elena Rybakina posílají národy do finále Billie Jean King Cup

Nejlépe postavená Američanka také vyhrála svůj páteční zápas ve dvouhře po vítězství domácí hrdinky a partnerky ve čtyřhře Coco Gauffové. GettyImages-1482321429


Jessica Pegula poslala USA do sobotního finále Billie Jean King Cupu vítězstvím 6-1, 6-3 nad Rakušanou Julií Grabherovou.kdo může dělat body v badmintonové hře

Vítězství zajistilo Američanům vedení 3:0 a zajistilo si nejlepší z pěti v Delray Beach na Floridě. Třetí nasazená Pegula vyhrála v pátek i dvouhru poté, co 6. Coco Gauffová hrající ve svém rodném městě porazila Grabherovou v úvodní hře.

Francie, Španělsko, Česká republika, Kazachstán, Německo a Itálie si také zajistily místa ve finále, které je naplánováno na 7.-12. listopadu na místě, které bude určeno. Tyto národy se ve finále připojí k úřadujícímu šampionovi Švýcarsku, Austrálii z roku 2022 a jednomu držiteli divoké karty, přičemž několik míst bude ještě určeno v sobotu druhého dne dvoudenních kvalifikací.Všechny tyto národy vyhrály pohár kromě Kazachstánu. Ale nyní má šanci poté, co úřadující wimbledonská šampionka Elena Rybakina vyhrála oba své zápasy při domácím vítězství 3:1 nad Polskem a zajistila si druhé místo ve finále pro Kazachstán sobotním vítězstvím 6:4, 6:2 nad Magdou Linetteovou. Astana.'Dnes to byl těžký zápas. Cítil jsem se tak unavený, že jsem ani na konci při pohovoru na kurtu, abych byl upřímný, nerozuměl otázkám. Včera jsem se cítil lépe, možná nějaká únava z létání a nedávný návrat z Ameriky do Evropy,“ řekl Rybakina.

'Ale jak říkám, jsem potěšen, že Kazachstán se opět dostal do finále Billie Jean King Cupu a my budeme moci na této velké scéně vyvěsit vlajku naší země.'Remíza mezi Itálií a Slovenskem ve slovenské Bratislavě byla jediná, která překonala vzdálenost. Poté, co hostitelé vyhráli dva zápasy v řadě, aby se vrátili z manka 2:0, Martina Trevisan a Elisabetta Cocciaretto vyhrály ve čtyřhře nad Viktorií Hrunčákovou a Terezou Mihálikovou 6:4, 4:6, 7:5.Další výsledky: Caroline Garciaová zajistila Francii vítězný bod vítězstvím 3-1 v Británii, když překonala Harriet Dart 6-1, 6-7 (10), 6-1; Vicemistryně z French Open 2019 Markéta Vondroušová zajistila České republice vítězství 3:1 nad Ukrajinou v baráži, která byla přesunuta do Turecka po ruských invazích na Ukrajinu; Nuria Parrizas-Diaz vyhrála druhý den v řadě, když Španělsko porazilo Mexiko 3-1; a Německo se shromáždilo a porazilo Brazílii 3:1.

Slovinsko a Rumunsko budou potřebovat den navíc, protože déšť zastavil rozhodující čtyřhru poté, co si týmy rozdělily čtyři dvouhry ve slovinském Koperu. Jejich pokračování je naplánováno v neděli ráno ve 3:3 v prvním setu.

Populární Problémy

Dominic Thiem nedávno odhalil svou nejposlouchanější hudbu na Spotify prostřednictvím příspěvku na Instagramu. Popové kapely zaujímají většinu míst v Top 5 kapelách Thiem za rok.

Tiger Woods se vrací na tento týden na Memorial Tournament. Pokud nemáte kabel, můžete sledovat turnaj online naživo.

Zjistěte, jak sledovat nové drama All Rise online, pokud nemáte kabel nebo přístup k síti.

Pití bílého vína je bohatý a chutný zážitek. Různé druhy bílých vín mají velmi rozdílné chuťové profily, které jsou vynikající samy o sobě nebo v kombinaci s různými potravinami. To vše může znít trochu zastrašující v ...