Živý stream Nuggets vs Warriors: Jak se dívat bez kabelu [2. dubna]

Getty Stephen Curry a Golden State Warriors mají náskok v jedné hře na Jamala Murraye a Denver Nuggets.V potenciálním náhledu finále Západní konference budou Golden State Warriors v úterý hostit Denver Nuggets v Oracle Areně.

Začátek hry je naplánován na zhruba 10:30 hodin. ET a budou vysílány celonárodně na TNT. Pokud ale nemáte kabel, můžete sledovat živý přenos TNT na svém počítači, telefonu, Roku, Fire TV, Apple TV nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím jedné z následujících služeb předplatného streamování živého televizního vysílání bez kabelu:FuboTV

TNT je jedním z Více než 85 živých televizních kanálů je součástí hlavního balíčku FuboTV , který je do značné míry přizpůsoben sportu.

Přímo zde můžete zahájit bezplatnou 7denní zkušební verzi FuboTV , a poté můžete sledovat živý přenos hry na svém počítači prostřednictvím webové stránky FuboTV nebo na svém telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu nebo jiném podporovaném zařízení prostřednictvím FuboTV aplikace.opěrka rukou pro tenisový loket

Pokud nemůžete sledovat živě, FuboTV přichází s 30 hodinami cloudového DVR prostoru a 72hodinovou funkcí zpětného pohledu, která vám umožní sledovat hru (a další programy) na vyžádání do tří dnů od jejího závěr, i když to nezaznamenáte.

PlayStation Vue

PS Vue - který nevyžaduje skutečná konzole PlayStation k přihlášení nebo sledování nabídek čtyři různé balíčky živých televizních kanálů , z nichž všechny zahrnují TNT.Přímo zde můžete zahájit bezplatnou 5denní zkušební verzi PS Vue , a poté můžete sledovat živý přenos ze hry na počítači prostřednictvím webové stránky PS Vue nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Apple TV, Chromecastu, PlayStationu (3 nebo 4) ) nebo jiné podporované zařízení prostřednictvím aplikace PS Vue.

Pokud se nemůžete dívat naživo, PS Vue přichází s cloudovým DVR.

Sling TV

TNT je součástí balíčku Sling Orange nebo Sling Blue.

Zde se můžete zaregistrovat k bezplatné 7denní zkušební verzi , a poté můžete hru sledovat živě na počítači prostřednictvím webových stránek Sling TV nebo na telefonu, tabletu nebo streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace Sling TV .

Pokud se nemůžete dívat naživo, můžete jako další doplněk získat 50 hodin cloudového úložiště DVR.

Náhled Nuggets vs Warriors

Nuggets propadli tři z posledních pěti soutěží, aby zaostali o zápas za Warriors o první místo v Západní konferenci.

V neděli podlehli doma Washingtonu Wizards 95: 90 poté, co centra All-Star Nikola Jokiče zasáhla dvojice technických zařízení a automatické vyhození za hádku s oficiálním Jamesem Capersem ve čtvrté čtvrtině.

Dal mi technické informace, pak jsem něco řekl, řekl Jokic po porážce Denverský příspěvek . Řekl: „Chceš další?“ Řekl jsem: „Je mi to jedno.“ A dal mi další.

Animovaná diskuse Jokica s rozhodčím se odehrála poté, co 24letý hráč vyrovnal hru na 88 s méně než čtyřmi minutami hraní. Skončil s 23 body za střelbu 11 z 15, 14 doskoků, čtyři asistence, dvojici krádeží a blok.

Nemůže se házet, řekl hlavní trenér Mike Malone pro The Denver Post. Nezajímá mě, co s ním dělají a jak špatní jsou rozhodčí. ... Je pro náš tým příliš cenný.

Nuggets také uzavřeli hru bez strážce výchozího bodu Jamala Murraye. Murrayovu noc ve třetí čtvrtině ukončil podvrtnutí kotníku; za 21 minut nasbíral 12 bodů.

O dvě noci dříve získal Murray 27 bodů za střelbu 11 z 20 a při silničním vítězství nad Oklahoma City Thunder zaznamenal devět asistencí bez obratu.

Je vždy snadné vstát a hrát proti (strážce hromu) Russellu Westbrookovi, jednomu z nejlepších hráčů, kteří hrají svou pozici, řekl Malone v neděli pro The Denver Post. Dnes v noci nezáleží na tom, jestli hrajete proti (strážci kouzelníků) Tomáši Satoranskému, musí to být stejný druh myšlení. Nejde o to, s kým hrajete, ale o to, abyste se každý večer připravovali hrát na vysoké úrovni, a myslím, že Jamal tomu začíná rozumět. V této hře byl fenomenální, a to nejen z hlediska statistik, ale také z hlediska vedení, rovnováhy, kontroly a řízení vašeho týmu. A bylo to skvělé vidět.

Warriors odcházejí doma z bitvy Charlotte Hornets 137-90. Úřadující šampioni stříleli 53 z 88 (60,2 procenta) z pole a 21 z 33 (63,6 procenta) z 3-bodového dosahu.

jak dlouhý je tenisový set

Je zřejmé, že když skórujete jako dnes, je to zábava pro všechny, bez ohledu na to, kdo dokončuje majetek, řekl dvojnásobný MVP Stephen Curry podle Associated Press .

Úterní výhra Warriors by jim zajistila vedení ve dvou zápasech pro první postup Západu, přičemž pro každý tým zbývá pět her.

Nic není tak velké jako zápas play -off, řekl hlavní trenér Warriors Steve Kerr The Mercury News . Ale je to velká hra, pokud jde o osivo č. 1 a ochranu našeho domácího hřiště.


Populární Problémy

Penguins a Flyers se ve středu setkají v otvíráku sezony NHL 2021 každého týmu. Zde je návod, jak můžete sledovat živý přenos ze hry online.

Jak si vyrobit smoothie. Smíchání smoothie může být jedním z nejchutnějších způsobů, jak získat každodenní ovoce nebo zeleninu. Naštěstí recept na lahodné smoothie opravdu nepotřebujete. Zvažte, co máte po ruce a co ...

Zhruba polovina všech účastníků raketových sportů zažívá tenisový loket. Přijďte se seznámit s příznaky tenisového lokte, abyste zjistili, zda jste jedním z nich.

Zde je návod, jak streamovat Disney Family Singalong Part 2 online zdarma, i když nemáte kabel.

Jste fanouškem Warriors od Erin Hunter? Chcete si vytvořit svůj vlastní svět koček válečníků? Pak pokračujte ve čtení, protože to bude epické! Prozkoumejte sérii válečníků. Na začátku každé knihy Warrior Cats je mapa čtyř ...

Zde je návod, jak sledovat dnešní hru Seahawks vs Falcons online bez kabelu.