Hráč kriketu Atul Sharma oznámil, že vyhrožoval zabitím Leandera Paese

Leander Paes se svou rodinouLeander Paes by mohl být králem s diamantovou korunou indického tenisu. Ale doma jsou věci pro tenisovou hvězdu docela kamenité. Tak jako ohlásila NDTV Paes tvrdil, že bývalý hráč kriketu Atul Sharma vyhrožoval zabitím jemu a jeho malé dceři na začátku tohoto roku. V policejní stížnosti Paes tvrdil, že Sharma byl zapojen do romantického vztahu se svou partnerkou Rhea Pillai.

Pár je v jejich vlastním soudním případu, přičemž Pillai podala žádost o péči o jejich osmiletou dceru poté, co Paese obvinila z domácího násilí a obtěžování.Paes dostal hrozbu od Sharmy, když se pokusil předvést dokumentární důkaz u soudu, aby dokázal svou nevinu.

Populární Problémy

Jak poskytnout první pomoc koni. Byl váš kůň zraněn? Potřebuje první pomoc? Přestože jsou nehody s koňmi neobvyklé, může nastat chvíle, kdy se budete muset ponořit a poskytnout první pomoc, když to nejméně čekáte. Vědět ...Po bouřlivém začátku své doby jako světové jedničky byla Naomi Osaka posílena příchodem Jermaine Jenkinsové.

Federer se nezúčastní olympijských her v Riu.Německo se na olympijských hrách 2020 postaví Španělsku v házené mužů. Pokud žijete v USA, můžete zápas sledovat živě.