Jak sledovat online setkání „Basketball Wives“ 8. série

Sledujte online sérii Basketball Wives 8

Leon Bennett / Getty Images pro SÁZENÍ Hvězda 'Basketball Wives' Tami Roman se zúčastní premiéry BET 'American Soul' v Los Angeles v severním Hollywoodu v Kalifornii.

B asketball manželky dnes večer se vrací na shledání sezóny osm. Série reality sleduje obsazení členů při jejich životním stylu celebrit a dramatu, které se mezi nimi zhmotňuje. Musí také odrazit fanynky a obdivovatele svých hvězdných manželů NBA. Sezóna osm shledání se koná dnes večer ve 20 hodin. ET/PT na VH1.

Pokud nemáte kabel, můžete sledovat nové epizody Basketbalové manželky živě nebo na vyžádání na vašem počítači, telefonu, Roku, Fire TV, Apple TV nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím jedné z následujících předplacených služeb streamování živého televizního vysílání bez kabelu:

TV Philo

VH1 je součástí hlavního 58-kanálového balíčku Phila, který je nejlevnější ze všech streamovacích služeb, pokud si jej plánujete udržet dlouhodobě.

Můžeš zahájte bezplatnou 7denní zkušební verzi Philo TV právě zde , a pak můžete sledovat Basketbalové manželky epizody žijí na vašem počítači prostřednictvím webových stránek Philo nebo na vašem telefonu (s podporou iPhonu), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Apple TV nebo jiném podporovaném zařízení prostřednictvím aplikace Philo.

Pokud nemůžete sledovat živě, Philo vám také umožňuje DVR programy a sledovat je až o 30 dní později.

Navíc epizody Basketbalové manželky lze sledovat na webových stránkách VH1 . Ke sledování každé epizody budete potřebovat kabelové přihlášení, ale pokud to nemáte, můžete se zaregistrovat do Phila a používat tyto přihlašovací údaje ke sledování na platformách VH1.

FuboTV

VH1 je jedním z Více než 95 živých televizních kanálů součástí hlavního balíčku FuboTV.

Zde můžete zahájit bezplatnou 7denní zkušební verzi FuboTV , a poté můžete sledovat živý přenos z Basketbalové manželky epizody, které se vysílají na vašem počítači prostřednictvím webové stránky FuboTV, nebo na vašem telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu nebo jiném podporovaném zařízení prostřednictvím aplikace FuboTV.

Pokud se nemůžete dívat naživo, FuboTV přichází s 30 hodinami Cloud DVR (s možností upgradu na 500 hodin).

Sling TV

VH1 je součástí doplňku Lifestyle Extra, který lze přidat k hlavním balíčkům kanálů Sling Orange nebo Sling Blue.

Zde můžete zahájit bezplatnou 7denní zkušební verzi Sling TV , a pak můžete sledovat Basketbalové manželky epizody žijí na vašem počítači prostřednictvím webových stránek Sling TV nebo na vašem telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu, Xboxu One nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace Sling TV.

Pokud se nemůžete dívat naživo, můžete jako další doplněk získat 50 hodin cloudového úložiště DVR.


Ukážka shledání sezóny 8 „Basketball Wives“

Prohlédněte si tento příspěvek na Instagramu

Jackie: Proč je stůl venku? Marc: Takže to všichni nezvednete. Nenechte si ujít 1. část setkání #BasketballWives TONIGHT v 8/7c na @VH1. ? #BBWReunion

Příspěvek sdílený uživatelem Basketbalové manželky (@basketballwives) 9. října 2019 v 8:49 PDT

Synopse ke shledání osmé sezóny zní, Jennifer objasňuje, co řekla o vztahu Shaunie se svým ex; Feby volá Jackieho na lež; OG je nucen učinit rozhodnutí. Druhá část shledání se bude vysílat 16. října.

Mezi členy obsazení, kteří se mají objevit na setkání v osmé sezóně, patří Malajsie Pargo, Shaunie O’Neal, Evelyn Lozada, Jennifer Williams, Kristen Scott, OG, Ferby a Jackie Christie. Dříve Tami Ronan řekl Jasmine Brand že se objeví ještě v jedné epizodě, pak opětovné shledání a to je zábal. Tami se ale na nahrávání nedostavila a zůstává nejasné, proč.

Tam bylo další drama s člen obsazení OG Chijindu. Starcasm uvádí, že producenti se obávali Chijinduova zařazení, a tak zařídili, aby se na setkání shledala ze zabezpečené místnosti v zákulisí. Údajným důvodem tohoto předběžného opatření je drama, které Chijindu způsobil mezi ostatními herci, a obavy, že by mohlo dojít k verbálnímu fyzickému hádání, pokud by byla na setkání osobně. mohli by být napadeni verbálně nebo fyzicky některými z těch kastmanů, kdyby se věci zahřály.

Evelyn Lozada žaluje producenty Basketbalové manželky kvůli jejímu obvinění, že je rasistka. Ona řekl TMZ že ji OG Chijundi označil za rasistku a že ji tato tvrzení vedla ke ztrátě několika dohod o schválení. Nikdo vás nesleduje tvrději než lidé, kteří vás nemohou vystát. napsala na sociální média. Páni, takže teď jsou černé ženy opice. Každý bojkotujte tento odpadkový koš, který jste nechutný.


Populární Problémy

Jak chodit na vysokých podpatcích. Vysoké podpatky mohou být nejlepším přítelem dívky - pomohou vám postavit se výš, vypadat štíhlejší a cítit se sebevědoměji. Chůze na vysokých podpatcích však může být trochu ošidná, zvláště pokud na to nejste zvyklí. Nedělej ...

Virginie a Pittsburgh otevírají sezónu 2019 zápasem ACC v sobotu večer. Zde je návod, jak sledovat hru online, pokud nemáte síť ACC.

Tento článek je založen na technologickém vývoji, který nastal při výrobě tenisových raket, a na tom, jak se hra vyvíjela.

Tradiční etiketa vyžaduje, aby ženy seděly se vztyčeným držením těla a oběma nohama u sebe, přičemž spodní okraj sukně byl nízko a spodní prádlo bylo mimo dohled. Udržování tohoto držení těla v kalhotách také dodává eleganci. Kromě toho existují ...

Novak Djokovic a Roger Federer dnes odehrají zápasy druhého kola.

Zde je návod, jak streamovat Disney Family Singalong Part 2 online zdarma, i když nemáte kabel.