Jak stylizovat flanel

Flanel je teplý materiál obvykle vyrobený z vlny nebo bavlny, která je v chladnějších měsících běžná, ale jeho správný styl může být trochu ošidný. Pokud to pochopíte špatně, můžete vydávat vibrace dřevorubce všemi špatnými způsoby. Naštěstí jsou flanelové košile extrémně univerzální a existuje spousta způsobů, jak je začlenit do skvělých outfitů, které vás zahřejí za každého počasí.

Metoda 1 ze 4: Výběr správného flanelu

 1. Obrázek s názvem Style Flannel Krok 1

  1 Vybírejte z klasických flanelových barev pro konvenční nebo výstřední vzhled. Flanel je teplá tkanina, která obvykle obsahuje kostky nebo kostkovaný vzor, ​​ale může být i jednobarevná. Nejběžnější barvy pro flanel jsou červená, zelená a černá. Vyberte si jednu z těchto možností, pokud si přejete mít klasičtější nebo výstřední vzhled.
  • Mezi další běžné barvy pro flanel patří šedá, bílá a hnědá.
  • Tyto barvy jsou ideální pro nošení s džíny a teniskami pro příležitostné víkendové oblečení.


 2. Obrázek s názvem Style Flannel Krok 2

  2 Pokud chcete vyniknout, rozhodněte se pro neobvyklé barvy. Pokud váš styl bývá poutavější, poohlédněte se po flanelu v netradičních barvách. To dodá vašemu vzhledu trochu navíc.
  • Podívejte se na módní flanel ve fialové, žluté, neonové nebo pastelové barvě a poté jej oblečte rozepnutý přes tričko v koordinační barvě, abyste získali jedinečný outfit.
 3. Obrázek s názvem Style Flannel Krok 3

  3 Noste svůj flanel nadměrně, aby vypadal elegantně. Pokud se chystáte na ležérní, ležérní atmosféru, vyberte si flanel, který je o 1-2 velikosti větší, než jaký běžně nosíte. To vám dodá chladný, výstřední vzhled, který směřuje do 90. let.
  • Aby váš outfit nevypadal příliš zastarale, zvolte ve zbytku outfitu štíhlejší siluetu. Například na noc si můžete obléknout svůj ležérní flanel s úzkými džíny a kotníčkovými botami.
 4. Obrázek s názvem Style Flannel Krok 4

  4 Vyberte si tenčí pasující flanel, aby vypadal více poskládaný. Pokud plánujete nosit svůj flanel zapnutý a zapnutý, podívejte se na flanel, který vám bude sedět trochu blíže k tělu. Vyberte si košili s ramenním švem, která sedí přímo na okraji ramene. Podívejte se také na rukáv košile, abyste zajistili, že vám manžeta nebude viset kolem zápěstí. reklama

Metoda 2 ze 4: Chystáte se příležitostně

 1. Obrázek s názvem Style Flannel Krok 5

  1 Noste svůj flanel otevřený přes tričko s džíny pro chladný pocit. Rozepnutý flanel přes tričko je jedním z nejklasičtějších podzimních looků a hodí se téměř ke každému osobnímu stylu. Můžete se rozhodnout pro obyčejné bílé tričko, jednobarevnou jako šedá nebo černá, nebo grafické tričko. Možnosti jsou nekonečné!
  • Například klasický červeno-černý kostkovaný flanel vypadá stejně skvěle na bílém tričku, jako na černém grafickém tričku s vaší oblíbenou kapelou nebo drzým sloganem!
  • Oblečte si džíny volného střihu, abyste získali mimořádně ležérní víkendový vzhled, nebo se rozhodněte pro elegantní džíny střižené na nohu!
 2. Obrázek s názvem Style Flannel Krok 6

  2 Spojte dlouhý flanel s legínami a kozačkami pro ležérní ženský outfit. Pokud budete v chladném dni provozovat pochůzky, zůstaňte v teple tím, že si na dvoje legín obléknete extra dlouhý flanel, ať už v černé nebo v koordinační barvě. Poté dokončete oblečení párem kozaček po kolena a můžete vyrazit!
  • Doplňte tento outfit robustním šátkem, ale ostatní doplňky nechte jednoduché. Můžete například přidat náhrdelník s přívěskem nebo pár napichovacích náušnic.
  • Ujistěte se, že flanel je dostatečně dlouhý, aby zakryl záda, protože legíny nejsou obvykle považovány za přijatelné jako kalhoty.

  Spropitné: Za teplého počasí vyhrňte rukávy, abyste si oblékli flanel. Můžete dokonce zauzlit spodní část košile a nosit ji s šortkami!

 3. Obrázek s názvem Style Flannel Krok 7

  3 Spárujte svůj flanel se zničenými džíny pro nedbale ležérní vzhled. Zoufalý denim dodá každému vzhledu ležérní nádech, ale zničené džíny to posouvají na další úroveň. Čím jsou vaše džíny roztrhané a roztrhané, tím ostřejší bude váš flanelově-džínový vzhled.
  • Chcete-li to vyvážit, držte se štíhlého trička s tímto vzhledem.
  • Slouchy tenisky jsou perfektní boty, které můžete nosit s tímto oblečením.
 4. Obrázek s názvem Style Flannel Krok 8

  4 Nasaďte si nafouklou vestu bez rukávů, abyste zůstali extra v teple. Pokud je počasí extra chladné, nemusí vám stačit ani flanelová košile, aby vám nebyla zima. Pokud tomu tak je, izolovaná vesta bez rukávů se dokonale spojí s venkovním stylem vašeho oblíbeného flanelu.
  • Na výletě budete perfektně vypadat jako doma, pokud si jej obléknete s kalhotami khaki cargo a pár robustních bot.
  reklama

Metoda 3 ze 4: Oblékání flanelu

 1. Obrázek s názvem Style Flannel Krok 9

  1 Pokud nosíte džíny, držte se tmavšího denimu. Světlý denim má tendenci vypadat více ležérně, takže pokud se pokoušíte obléknout svůj flanel, je nejlepší nosit tmavší odstín denimu. Rovné střihy, vyhublé kalhoty a střih bootů obvykle vypadají elegantněji než džíny s volným střihem.
  • Černý denim dodává každému outfitu obzvlášť ostrý nádech.
  • Výjimkou je barevný nebo bílý denim. Například pár purpurových úzkých džínů s purpurově kostkovaným flanelem by vypadalo skvěle na dívčí noci.

  Spropitné: Zatímco flanel nemusí být vhodný pro formálnější příležitosti, může být vhodný pro casual-chic události, pokud to upravíte správně.

 2. Obrázek s názvem Style Flannel Krok 10

  2 Zastrčte zapnutý flanel a vypadejte reprezentativněji. Namísto toho, abyste měli svůj flanel rozepnutý nebo dokonce rozepnutý přes jinou košili, zapněte si jej až k límci a poté si ho zastrčte do páru kalhot s rovnými nohavicemi. Tento vzhled je ideální pro rande s večeří a filmem!
  • Chinos a společenské boty vypadají skvěle se zastrčeným flanelem.
  • Pro ženštější vzhled tohoto outfitu si zastrčte úzký pas flanelu do sukně s úzkým pasem. Dokončete vzhled punčochami a kotníkovými botami.
 3. Obrázek s názvem Style Flannel Step 11

  3 Noste svůj flanel napůl zapnutý přes výstřih pro ostrý ženský kontrast. Pokud chcete na noc nosit svůj flanel, ale nechcete zakrýt svoji postavu, oblékněte si pod flanelový top. Spodní část zapněte 2–3 knoflíky, nebo nechte košili rozepnutou, chcete-li.
  • Pokud chcete, můžete se také rozhodnout pro krajkovou kamu nebo body pod flanelem.
  • V závislosti na vašem stylu můžete tento vzhled vylepšit pomocí bot nebo sofistikovaněji s elegantním párem podpatků.
 4. Obrázek s názvem Style Flannel Step 12

  4 Udělejte pytlovitý flanel stylovějším oblečením k úzkým džínům. Pokud chcete povýšit flanelovou košili nadměrné velikosti, spárujte ji se svými oblíbenými úzkými džíny. To vyváží vaši siluetu a posune tento ležérní outfit na další úroveň.
  • Dodejte tomuto outfitu pouliční styl a oblékněte si nejčistší vysoké tenisky.
  • Přidejte ženský okraj vzhledu tím, že nosíte jehlové podpatky.
 5. Obrázek s názvem Style Flannel Krok 13

  5 Top s kožešinovou vestou pro glam look. Vesta je skvělý způsob, jak zůstat v teple, ale nejsou vždy nejmódnějším způsobem, jak dokončit vzhled. Získejte to nejlepší z obou světů tím, že si flanelovou košili doplníte vestou z kožešiny (nebo umělé kožešiny) a úzkými džíny.
  • Udržujte náladu módy silnou díky párům nadměrných slunečních brýlí a velké tašce.
 6. Obrázek s názvem Style Flannel Step 14

  6 Noste svůj flanel pod svetrem, abyste získali preppy, hřejivý vzhled. Flanel neznamená vždy výstřední nebo venku. Pokud je váš styl klasičtější a preppy, navlékněte si flanel a poté jej doplňte svetrem z žebrovaného úpletu. Dokončete vzhled chino kalhotami a párem mokasínů, abyste získali čistý, stylový a útulný outfit.
  • Kapucínka je další skvělý způsob, jak navýšit svůj flanel a přitom vypadat čistě!
  reklama

Metoda 4 ze 4: Doplňkový flanel

 1. Obrázek s názvem Style Flannel Krok 15

  1 V chladném počasí jděte tradičně s robustní pletenou šálou a čepicí. Flanely jsou o pohodlí. Pokud je chladno, vezměte si svůj nejteplejší flanel, velkou robustní šálu a pletenou čepici a budete připraveni vyrazit na den, bez ohledu na to, co říká větrný chlad!
  • Samozřejmě nemusíte nosit obojí. Pokud chcete, můžete si vybrat jen šálu nebo klobouk!
 2. Obrázek s názvem Style Flannel Step 16

  2 Udržujte své náramky jednoduché díky koženému náramku s manžetou nebo robustním hodinkám. Flanel je odvážný vzhled a nejlépe se hodí k těžším doplňkům. Kožený náramek nebo velké odvážné hodinky doplní vaši flanelovou košili mnohem lépe než jemný tenisový náramek.
 3. Obrázek s názvem Style Flannel Step 17

  3 Spárujte svůj flanel se šňůrou perel pro elegantní dotek. Řetězec perel je dokonalým doplňkem téměř jakéhokoli oblečení a flanel není výjimkou. Ať už máte na sobě flanel s legínami nebo zastrčený do džín, jednoduchá šňůra perel dá každému najevo, že jste možná neformální, ale přesto jste prima!
  • Pokud se snažíte vytvořit vzrušující atmosféru, vyhněte se perlám.
 4. Obrázek s názvem Style Flannel Step 18

  4 Noste tenisky nebo boty pro ležérní pocit. Flanel je obvykle považován za neformální materiál, takže když si vybíráte boty, obvykle jsou vaší nejlepší volbou tenisky a boty. Stačí si vybrat něco pohodlného!
  • Pokud nosíte turistické boty, mějte na paměti, že váš outfit bude vypadat velmi outdoorově. Pokud to není styl, pro který se chystáte, rozhodněte se raději pro tenisky.
 5. Obrázek s názvem Style Flannel Krok 19

  5 Chcete -li svému vzhledu dodat trochu elegance, rozhodněte se pro mokasíny nebo byty. Pokud se rozhodnete povýšit svůj flanel, rozhodněte se pro obuv, která je o něco hezčí. Nemusí to být nutně společenská obuv - vaše oblíbené mokasíny nebo byty by měly být tím pravým.
  • Kotníkové boty a podpatky jsou také dobrou volbou, pokud chcete obléknout svůj flanel a máte ženský styl.
 6. Obrázek s názvem Style Flannel Step 20

  6 Přivažte si flanel kolem pasu a proměňte jej v doplněk. Vydejte několik vážných vibrací 90. let zavázáním si flanelu. Jen si omotejte paže kolem pasu a zauzlete je vepředu, abyste získali chladný vzhled bez námahy. Je také funkční - pokud vám bude zima, můžete si košili jednoduše rozvázat a nasadit, aby se zahřála!
  • Svůj flanel můžete nosit kolem pasu s džíny a trikem, nebo si můžete flanel zavázat kolem protiskluzových šatů pro příležitostné zkroucení elegantního oblečení.
  reklama

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku
 • Otázka Moji rodiče mě nemají rádi, když mám roztrhané džíny nebo flanel, jak si je tajně koupím? Pravděpodobně byste měli jen respektovat jejich rozhodnutí, protože by vás téměř jistě chytili, kdybyste se je pokusili koupit tajně. Zkuste s nimi vyjednávat, jako by vám možná dovolili koupit nebo nosit jednu z těchto věcí, pokud získáte na vysvědčení vynikající známky, dokončíte všechny své práce, aniž byste o to byli požádáni atd.
Položit otázku Zbývá 200 znaků Zadejte svoji e -mailovou adresu, abyste dostali zprávu, když bude tato otázka zodpovězena. Předložit
reklama

Tipy

Odeslání tipu Všechny příspěvky tipů jsou před zveřejněním pečlivě zkontrolovány Děkujeme za zaslání tipu ke kontrole!

Populární Problémy

Jak snížit napětí při hře na kytaru. Ať už jste se teprve začali učit hrát na kytaru, nebo už nějakou dobu hrajete, nepochybně vám učitel nebo kolega kytarista řekli, abyste si při hraní „odpočinuli“. Realita je taková, že hraní ...

Jak pečovat o podvrtnuté zápěstí. Vyvrtnuté zápěstí je poranění vazů, které spojují malé kosti zápěstí (nazývané karpální kosti) dohromady. Nejčastějším zraněním v zápěstí je scapho-lunate vaz, který ...

Krátký náhled a plán zápasů 5. dne z prvního grandslamu roku v Melbourne! .

Koule se liší od kruhu, protože je trojrozměrná nebo 3D. Kreslení koule může být složité kvůli stínování a zvýraznění, aby vypadala 3D. Vše, co však potřebujete, je pár jednoduchých nástrojů a trocha fantazie, abyste ...

Vyrovnávání se se školou a vším, co k ní patří, může být stresující. Může se stát, že se pokusíte vyvážit náročné úkoly, problémy s přáteli a spolužáky a další situace. Můžete se vypořádat se stresujícím ...