Výběr dne: Tommy Paul vs. Andrey Rublev, Šanghaj

Rublev předvádí jeden z nejlepších výkonů své kariéry a nyní čelí Paulovi, který má v posledních sedmi zápasech jen 2:5.V minulém kole jsem měl Adriana Mannarina, aby vyhrál set proti Andrey Rublevovi, ale rychle jsem si uvědomil, že jsem na té špatné straně. Rus v tom zápase střílel a hrál jeden z nejlepších tenisů, jaké jsem ho kdy viděl hrát. Rublev se poté Mannarinovi u sítě dokonce omluvil a řekl Francouzovi, že „dnes hrál neskutečně“. Nyní se Rublev utká s Tommym Paulem o místo ve čtvrtfinále Rolex Shanghai Masters. A líbí se mi, že Rusové pokrývají malou hru proti Američanům.Paul byl dříve v létě v plamenech, protože hrál fantastický tenis v Cincinnati a Torontu. Ale Paul před příjezdem do Šanghaje prohrál pět zápasů v řadě, takže je teď trochu těžké mu věřit. Zjevně zde vyhrál dva zápasy, ale jeho forma na mě příliš nezapůsobila. Nehraje se stejným účelem od základní čáry a myslím si, že bude mít hodně problémů s Rublevovou schopností zasáhnout nebo přesilovat z obou stran kurtu.

Rublev je také v této sérii 4:1, takže v minulosti měl proti Paulovi hodně úspěchů. Myslím, že hlavním důvodem je to, že Rublev má sílu zasáhnout Paulovou rychlostí podél základní čáry. Paul může také občas bojovat se svým podáním a Rublev potrestá soupeře, kteří to dělají. Vždy byl hráčem s dobrým procentem brejků a v roce 2023 tomu není jinak.

Jediná věc, které se v takovém zápase obávám, je to, že Rublev byl proti Mannarinovi tak dobrý, že to skoro vypadá, jako by měl špatný výkon. Ale také mohl hrát s extrémní sebedůvěrou. A i když hraje svou normální hru, měl by být schopen toto rozšíření pokrýt.Sázka: Rublev -2,5 hry (-140)

Populární Problémy

Pomocný válec je součástí systému hydraulické spojky u vozidel s manuální převodovkou. Když z hlavního nebo podřízeného válce začne unikat kapalina, je nutné ji vyměnit společně s kapalinou. Přidání nových dílů představuje ...

Jakmile si budete jisti, že vaše veranda zvládne houpačku, najděte trám nebo trám, na který ji můžete zavěsit. To lze snáze provést na verandách s nedokončenými stropy. Pokud máte hotovou střechu, můžete zvážit pořízení ...Strýc Rafaela Nadala Toni nedávno hodnotil finále Australian Open 2021 mezi Novakem Djokovičem a Daniilem Medveděvem.

Ať už organizujete neformální baseballovou hru na zahradě s přáteli nebo serióznější baseballový turnaj, vykreslení křídových čar na vašem hřišti je důležitým způsobem, jak zajistit, aby byla hra zábavná a spravedlivá. Řádky vysledující z ...