Bernie Sanders Radnice CNN Přímý přenos: Jak se dívat onlineGetty Bernie Sanderstenisový míček masáž šíje

Bernie Sanders dnes večer odpovídá na dotazy voličů v živé radniční události na CNN, kterou moderuje Wolf Blitzer. Je to jeho první velká celonárodně vysílaná událost od chvíle, kdy oznámil, že kandiduje na prezidenta. Sandersova radnice je v pondělí 25. února od 20 hodin. Východní (19:00 centrální nebo 17:00 tichomořský.) Pokud nemáte kabel nebo se nemůžete dostat k televizi, můžete sledovat živý přenos CNN na vašem počítači, telefonu nebo streamovacím zařízení prostřednictvím jednoho z následujících kabelových bezplatné služby streamování živého televizního vysílání:FuboTVCNN je jedním z 85 kanálů zahrnutých v hlavním balíčku Fubo. Zde se můžete zaregistrovat k bezplatné 7denní zkušební verzi , a poté můžete sledovat živý přenos pořadu na svém počítači prostřednictvím webové stránky FuboTV nebo na telefonu, tabletu nebo streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace FuboTV.

Pokud nemůžete sledovat živě, FuboTV přichází s 30 hodinami Cloud DVR (s možností upgradu na 500 hodin) a také funkcí 72hodinového zpětného pohledu, která vám umožní sledovat většinu pořadů až tři dny poté, co vysílat, i když jste je zapomněli zaznamenat.Hulu s živou televizíKromě streamovací knihovny typu Netflix na vyžádání nabízí Hulu také balíček více než 50 živých televizních kanálů, včetně CNN. Můžete se zaregistrovat na Hulu pomocí živé televize přímo zde , a poté můžete sledovat živý přenos pořadu na svém počítači prostřednictvím webových stránek Hulu nebo na telefonu, tabletu nebo streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu s Live TV přichází s rozsáhlou knihovnou na vyžádání (která má většinu pořadů k dispozici po odvysílání) a 50 hodin úložiště Cloud DVR (s možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, který vám poskytne 200 hodin DVR prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam).Sling TVCNN je součástí balíčků kanálů Sling Orange a Sling Blue. Můžete se přihlásit k bezplatné 7denní zkušební verzi jednoho z nich , a poté můžete show sledovat živě na počítači prostřednictvím webových stránek Sling TV nebo na telefonu, tabletu nebo streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace Sling TV .

Pokud se nemůžete dívat naživo, můžete jako další doplněk získat 50 hodin cloudového úložiště DVR.

Bezplatné streamování CNN

Radnice CNN jsou obvykle streamovány celé CNN.com domovská stránka. Radnice lze také prohlížet, aniž byste museli být přihlášeni ke kabelovému poskytovateli, na CNNgo (at CNN.com/go na stolním počítači, chytrém telefonu a iPadu a prostřednictvím aplikací CNNgo pro Apple TV, Roku, Amazon Fire, Chromecast a Android TV).

CNN můžete také streamovat živě FuboTV (7denní zkušební verze tady ), Hulu s živou televizí , nebo Sling TV (7denní zkušební verze tady .) Pamatujte si, že je nejlepší sledovat to z oficiálního odkazu CNN nebo z jedné z těchto streamovacích služeb CNN, aby se zobrazení zobrazila při pozdější kontrole hodnocení.


Bernieho shromáždění se konají další po radnici

To je jen začátek Sandersovy kampaně. Od oznámení, že kandiduje na prezidenta, již získal více než 6 milionů dolarů a více než jeden milion se přihlásilo jako dobrovolník do jeho kampaně.

Sanders bude tento víkend hostit rally v Brooklynu a Chicagu. První akce Bernieho Sanderse se uskuteční v Brooklynu na Brooklyn College East Quad v sobotu 2. března. Brooklynská akce začne v 11:30 místního času a dveře se otevřou v 10 hodin na Brooklyn College East Quad (2900 Bedford Avenue) v Brooklynu v New Yorku.) Můžete se zúčastnit brooklynské rally na stránce Bernieho 2020 tady . Vstup bude i nadále podle zásady „kdo dřív přijde, ten dřív mele“.

Druhá Sandersova akce se bude konat v Chicagu v neděli 3. března. Tato událost se bude konat v Navy Pier a začne v 19 hodin. místního času na 600 E. Grand Ave. v Chicagu. Vstupenky nejsou nutné, ale vstup bude proveden podle zásady „kdo dřív přijde, ten dřív mele“. Na facebookové stránce události můžete ukázat, že vás to zajímá nebo se účastníte tady . Můžete také potvrdit účast na oficiální stránce Bernieho tady . Dveře se otevírají v 17:30 a akce začíná v 19 hodin


Populární Problémy

Francie a Wales se setkávají při zahájení mistrovství šesti národů 2019. Zde je návod, jak sledovat zápas online ve Spojených státech.

Patrioti a obři uzavírají své předsezóny ve čtvrtek v Nové Anglii. Zde je návod, jak sledovat hru online bez kabelu.

Čtyřnásobná grandslamová šampionka Naomi Osaka získala v sobotu na ESPY ocenění Žena atletka roku, čímž porazila konkurenci jako Simone Biles (gymnastika), Breanna Stewart (Baske)

Pokud to s vývojem své hry myslíte vážně, je kontinentální přilnavost nezbytností. Přečtěte si o jeho původu, o tom, jak jej držet, a o různých střelách, které můžete zasáhnout.

Rychlý pohled na výsledky klíčových her 10. dne Australian Open 2018.