Jak hrát Spud

Spud je zábavná venkovní hra pro děti. Je to nejen zábava, ale také skvělá forma cvičení! A je to také velmi jednoduchá hra. Na hraní spudu potřebujete minimálně 5 lidí! Přečtěte si tedy pokyny, jak hrát hru Spud.

Kroky

 1. Obrázek s názvem Play Spud Krok 1

  1 Vyberte si jednoho hráče, kterým to bude. Nebudou to pro celou hru, jen pro začátek. Musí tajně přidělit každému hráči číslo, včetně sebe. Ačkoli čísla fungují nejlépe, sport, barvy a zvířata fungují také. Pokuste se nastavit čísla v určitém rozsahu, obvykle 1 až 10. Pokud máte alespoň 8 hráčů, použijte 1 až 12. Ujistěte se, že každý hráč má své vlastní číslo.
 2. Obrázek s názvem Play Spud Krok 2

  2 Nechte „to“ začít míčem, zatímco ostatní hráči krouží kolem něj. Při házení míče do vzduchu pak musí vykřiknout číslo. Všichni hráči, včetně 'it', musí utéct od míče. Pokud je ale vaše číslo vytočeno, musíte chytit míč a říci „Spud!“ Když se řekne „spud“, každý musí zmrznout.
 3. Obrázek s názvem Play Spud Krok 3

  3 Pokud jste hráč s míčem, udělejte tři obří kroky směrem k jakémukoli hráči. Nyní to musí hodit na toho hráče. Pokud hráč zmešká nebo hráč chytí míč, vrhač dostane 'S'. Pokud je hráč zasažen, dostane 'S'. Hráč, kterého zasáhnou (nebo minou), je dalším vrhačem.
 4. Obrázek s názvem Play Spud Krok 4

  4 Pokud někdo křičí na číslo, které nikdo nemá, vězte, že se tomu říká „číslo duchů“. Pokud je vytočeno číslo ducha, každý musí přispěchat k míči a dotknout se ho. Poslední hráč, který tak učiní, dostane dopis.
 5. Obrázek s názvem Play Spud Krok 5

  5 Hraj dál. Za každé písmeno, které hráč dostane, upřesněte S-P-U-D. Pokud vyslovíte S-P-U-D, prohráváte. Vítězem je poslední stojící hráč. reklama

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku
 • Otázka Kdo vytvořil tuto hru? Kožené rukavice Top Answerer Tato hra se hraje více než sto let. Není známo, který jedinec vytvořil hru. Nebylo by překvapující, kdyby to vytvořila skupina dětí školního věku a hrála to pro zábavu a zábavu. Nejstarší poznatky o hře, kterou jsem našel online, byly v knize „Hry pro hřiště, domov, školu a gymnázium od Jessie Hubbell Bancroft (str. 404). Tuto knihu si můžete zdarma přečíst na Gutenberg.org.
 • Otázka Byl by basketbal vhodný pro hraní SPUD? Pád domu Tak určitě! Cokoli funguje!
 • Otázka Co když moje kamarádka křičí, kňučí a pláče, pokud prohraje a její rodiče trvají na tom, že jsme se mýlili? Pak byste s touto osobou neměli hrát spud a říct své kamarádce, že si s ní chvíli nebudete hrát, pokud to bude dělat dál a nenaučí se být dobrým spoluhráčem a hráčem hry. Nebude příliš úspěšná, pokud bude kňučet a plakat pokaždé, když se jí stane něco špatného. O její rodiče se nemusíte bát. Zeptejte se jich, jestli trvají na tom, aby to řešili s vašimi rodiči.
 • Otázka Která věková skupina může hrát Spuda? Allison Schick Nejlepší odpověď Každý může hrát Spud. Velmi malé děti se nemusí bavit, pokud se rychle unaví, zapomenou na své číslo nebo jsou často navštěvovány, protože nemohou příliš daleko běžet.


Položit otázku Zbývá 200 znaků Zadejte svoji e -mailovou adresu, abyste dostali zprávu, když bude tato otázka zodpovězena. Předložit
reklama

Video . Při používání této služby mohou být některé informace sdíleny s YouTube.

Tipy

 • Vždy dávejte pozor na vrhače.
 • Přejděte k hráči, který má méně písmen nebo je vám nejblíže.
 • Na něčí číslo lze volat více než jednou.
 • Zaměřte se na nohy.
 • Falešný hod. Podívejte se na někoho, jako byste ho trefili, ale hoďte to na někoho jiného, ​​kdo nevěnuje pozornost.
 • Buďte vždy připraveni na číslo duchů.
 • Bavte se!
 • Pokud se všichni chystají utéct, zavolejte na číslo duchů, abyste je shodili.
 • Pokud jste se dostali ven, stále můžete být vrhačem.

Reklama Odeslat tip Všechna podání tipů jsou před zveřejněním pečlivě zkontrolována Děkujeme za zaslání tipu ke kontrole!

Věci, které budete potřebovat

 • Velký míč (basketbal nebo tak)
 • Minimálně pět hráčů
 • Otevřená hrací plocha

Populární Problémy

'Unguarded' představuje skutečnou cestu horské dráhy bývalého středoškolského basketbalového standouta Chrise Herrena. Zde je návod, jak sledovat dokumentární film online.

Andy Murray se může objevit v Miami Masters, který začíná za několik dní.

Existuje několik faktorů, ze kterých se stává dobrý běžec, a věřte tomu nebo ne, není to jen o rychlosti a hbitosti. Abyste si jako běžec vybudovali vytrvalost a zvýšili rychlost, musíte se naučit pečovat o své tělo. Ale...

Devatenáctiletá Běloruska se kvůli neustálému chrochtání během hry vysmívala davům.

Pokud vás bolí ruka v důsledku něčeho jako je syndrom karpálního tunelu, artritida nebo poranění ruky, existuje několik způsobů, jak mu to můžete pomoci zmírnit. Vyzkoušejte ošetření doma jako tepelné obklady nebo krémy na ruce, které zmírňují bolest. Pokud vaše ruka ...

Dnešní premiéra 29. série seriálu Dancing With the Stars. Zde je návod, jak zdarma sledovat živý přenos pořadu online.