Jak hrát sami

Když jsou vaši obvyklí spoluhráči zaneprázdněni, může to vypadat jako konec světa. Jak můžete co nejlépe využít svůj volný čas, když jste sami? Není třeba se bát - s trochou představivosti a kreativity se můžete bavit v jakékoli situaci.

Metoda 1 ze 4: Sportovní a pohybové aktivity

 1. Obrázek s názvem Hrát sám Krok 1

  1 Tančete kolem svých oblíbených písní. Vyhledejte některé své oblíbené skladby na YouTube nebo je přehrajte ve službě streamování hudby, jako je Spotify nebo Apple Music. Tančete kolem těchto melodií, i když neděláte žádné „oficiální“ taneční pohyby. Můžete dokonce vymýšlet své vlastní pohyby, zatímco se zasekáváte.
  • Tanec na 8 skladeb se počítá jako 30minutové cvičení.
  • Pokud opravdu chcete zdokonalit své dovednosti, vyhledejte si online videa z tanečních kurzů.


 2. Obrázek s názvem Hrát sám Krok 2

  2 Kolo po okolí. Připoutejte si helmu a na kole se nadýchejte čerstvého vzduchu. Pokud žijete v blízkosti místního parku nebo jiného otevřeného prostoru, zjistěte, zda se tam můžete potloukat. Dlouhá jízda na kole může být skvělým způsobem, jak trávit čas, i když jste sami.
  • Kolečkové bruslení a kolečkové brusle jsou opravdu zábavné způsoby, jak trávit čas sami.
 3. Obrázek s názvem Hrát sám Krok 3

  3 Zahrajte si tenis sami. Najděte někde venku velkou otevřenou část zdi, která bude vaším „tenisovým soupeřem“. Naservírujte míč do zdi a počkejte, až se odrazí vaším směrem. Znovu odpalujte a opakujte tuto hru tam a zpět sami se sebou. Snažte se nenechat míč odrazit na zem více než jednou!
  • Sledujte svůj osobní tenisový rekord. Pokaždé, když hrajete, zkuste porazit toto vysoké skóre!
 4. Obrázek s názvem Hrát sám Krok 4

  4 Točením hula hopu spálíte trochu energie. Vyvažte obruč kolem boků a uvidíte, kolikrát ji dokážete udržet stále dokola. Pokračujte v práci, abyste překonali svůj osobní rekord v hula hoopingu!
 5. Obrázek s názvem Hrát sám Krok 5

  5 Skákejte přes švihadlo, abyste spálili energii. Najděte si doma nebo v okolí otevřený prostor, kde budete mít dostatek prostoru pro přesun švihadla. Soutěžte sami se sebou a podívejte se, kolik skoků můžete udělat, aniž byste zakopli o lano. Budete se nejen bavit, ale budete také cvičit!
 6. Obrázek s názvem Hrát sám Krok 6

  6 Hrajte balónový volejbal sami se sebou. Vyhoďte do vzduchu zbývající party balón, aby byl dostatečně velký, aby vám praskl do ruky. Uchopte dlouhý kus pásky a přilepte ho po podlaze u vás doma - to bude „síť“ pro vaši hru. Postavte se na 1 stranu pásky a bouchněte balónem na druhou stranu „kurtu“. Poté přejeďte přes pásku a zasáhněte balón zpět k sobě. Snažte se, aby se balón nedotkl země!
  • Volejbalové hřiště můžete také označit mašlí nebo křídou.
  reklama

Metoda 2 ze 4: Hry založené na představivosti

 1. Obrázek s názvem Hrát sám Krok 7

  1 Oblečte se do zábavného oblečení. Oblékání je skvělý způsob, jak popustit uzdu fantazii. Prohlédněte si nějaké staré oblečení a uvidíte, jaké zábavné a bláznivé oblečení můžete vymyslet. Nezapomeňte svůj nový outfit doplnit kabelkou a zábavnými šperky!
  • Zeptejte se svých rodičů nebo sourozenců, jestli si můžete vyzkoušet nějaké jejich oblečení, například velké boty nebo vysoké podpatky.
  • Posuňte svůj outfit na další úroveň pomocí šátku, šálu nebo jiného dramatického doplňku!
 2. Obrázek s názvem Hrát sám Krok 8

  2 Zahrajte si hru na předstírání. V domněnce hrajete hlavní roli ve svém vlastním příběhu. Vytvořte si svět pomocí vlastní fantazie - můžete být hasič, veterinář, učitel nebo cokoli mezi tím! Pořiďte si své oblíbené hračky, aby si také užily zábavu.
  • Můžete například věřit, že vaše postel je hořící budova a že je vaším úkolem „zachránit“ vaše plyšové hračky.
  • Vytvořte si vlastní kliniku pro zvířata nebo ordinaci lékaře, kde můžete všechny své hračky nechat zkontrolovat!
 3. Obrázek s názvem Hrát sám Krok 9

  3 Zaneprázdněte se barevnou křídou na chodníku. Najděte otevřenou část příjezdové cesty nebo chodníku, kde můžete kreslit a skicovat podle svého srdce. Doodle karikatury a další zábavné návrhy nebo náčrt poskakovací diagram, ve kterém můžete hrát .
  • Hopscotch je skvělá hra, kterou můžete hrát sami.
 4. Obrázek s názvem Hrát sám Krok 10

  4 Nepořádek kolem s barvou prstů. Vytáhněte prstovou barvu a několik listů papíru. Ponořte prsty do svých oblíbených barev a vyrazte do města! Popusťte uzdu své fantazii při vymýšlení vlastních barevných kreací.
  • Pokud nejste fanouškem malby prstů, místo toho si pohrajte s pastelkami nebo barevnými tužkami.
 5. Obrázek s názvem Hrát sám Krok 11

  5 Popusťte uzdu své fantazii hlínou a pískem. Popadněte modelovací hmotu nebo si zahrajte písek a vytvarujte jej do různých tvarů. Vytvářejte si vlastní budovy, zvířata a další zábavné výtvory, které vám ušetří čas.
  • Můžete si například vytvořit vlastní zoo s modelovací hmotou. Vytvořte si vlastní hliněné zebry, lvy a další oblíbená zvířata!
  • Můžete si také vyrobit vlastní hrad z písku, nebo si postavit dům snů z písku nebo hlíny.
  reklama

Metoda 3 ze 4: Stolní a karetní hry

 1. Obrázek s názvem Hrajte sami Krok 12

  1 Užívat si hra solitaire vy sám. Balíček karet je skvělý způsob, jak bojovat s blues nudy, zvláště pokud jste sami. Vyzkoušejte jednoduchou karetní hru jako Solitaire, kde se pokusíte rozdělit balíček karet na 4 samostatné barvy.
  • Můžete si také vyzkoušet zábavné variace této hry Spider Solitaire , Double solitaire , nebo Mahjong Solitaire .
 2. Obrázek s názvem Hrát sám Krok 13

  2 Vydejte se deskovou hrou pro jednoho hráče. Věřte nebo ne, existuje spousta deskových her, které si můžete zahrát sami. Vyzkoušejte tituly jako Ovocný sad , Onirim , a Pražírna kávy porazit vaši nudu.
  • Můžete také vyzkoušet hry jako Železniční inkoust , Cat Rescue , a Kroniky zločinu .
 3. Obrázek s názvem Hrajte sami Krok 14

  3 Soutěžte proti sobě ve hře kulečník. Nastavte kulečníkové koule na kulečníkový stůl jako obvykle. Jakmile poprvé „zlomíte“ koule, soustřeďte se na potopení všech pruhovaných míčků. Jakmile odstraníte všechny pruhy, zkuste potopit také jednobarevné koule. Dokončete věci potopením 8-ball do konkrétní kapsy kulečníkového stolu.
  • Můžete si to udělat zvlášť náročným nastavením časovače pro sebe.
  reklama

Metoda 4 ze 4: Videohry

 1. Obrázek s názvem Hrajte sami Krok 15

  1 Zahrajte si sólo kampaň Dungeon and Dragons online. Dungeons and Dragons se obvykle hraje s jinými lidmi, ale není důvod, proč byste nemohli zahájit kampaň sami! Hledejte online weby, které vás provedou samostatnou kampaní, abyste mohli začít nové dobrodružství.
 2. Obrázek s názvem Hrajte sami Krok 16

  2 Hrajte zdarma online hry za hazard .org. GameTable vám umožní hrát proti počítačovému soupeři, což je skvělý způsob, jak trávit čas. Navíc můžete zesílit hodnocení obtížnosti svého protivníka, pokud chcete větší výzvu! Vyzkoušejte několik her zdarma na: https://gametable.org .
  • Můžete například hrát Dáma, Hidoku a Tic Tac Toe.
 3. Obrázek s názvem Hrát sám Krok 17

  3 Zabavte se telefonní hrou. Podívejte se do obchodu s aplikacemi v telefonu, ať už máte smartphone Apple, Android nebo jiný typ. Procházejte různými herními možnostmi a zjistěte, zda vám něco neunikne. Existuje spousta bezplatných telefonních her, které vás mohou bavit celé hodiny!
  • Například, Ostrovy Lego Stvořitelů , Disney Crossy Road , Ovocný Ninja , a Super Stickman Golf 3 jsou skvělé tituly, které můžete vyzkoušet.
 4. Obrázek s názvem Hrajte sami Krok 18

  4 Ponořte se do videohry pro jednoho hráče. Videohry jsou skvělým způsobem, jak trávit čas, zvláště pokud jsou vaši přátelé zaneprázdněni. Oprašte některé ze svých starých oblíbených, abyste se pobavili, zatímco se budete potloukat sami.
  • Například některé opravdu populární tituly jsou Zaklínač 3 , Fallout 4 , a hry z Final Fantasy a Hvězdné války franšízy.
  • Podívejte se na E-Store ve své herní konzoli a zjistěte, jaké druhy bezplatných her jsou k dispozici.
 5. Obrázek s názvem Hrajte sami Krok 19

  5 Ponořte se do hry s otevřeným světem. Hry s otevřeným světem vás přenesou do zcela nového vesmíru k prozkoumání. Zdokonalte své bojové schopnosti, spřátelete se s novými postavami, přijímejte úkoly a vydejte se na cestu vzrušujícím a poutavým příběhem.
  • Některé opravdu populární hry s otevřeným světem jsou Subnautica , Starbound , Genshin Impact , a mnoho titulů z Assassins Creed franšíza.
  reklama

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku
 • Otázka Jak mohu hrát sám, pokud mám mladší sourozence, kteří mě nenechají samotného? Doporučuji zamknout dveře nebo na kliku umístit nápis „Nerušit“. Pokud se přes to dostanou, můžete je pěkně požádat, aby odešli, nebo to říct dospělému.
Nezodpovězené otázky
 • Co když si opravdu chci hrát s lidmi mého věku?
Položit otázku Zbývá 200 znaků Zadejte svoji e -mailovou adresu, abyste dostali zprávu, když bude tato otázka zodpovězena. Předložit
reklama

Tipy

 • Každý se jednou za čas nudí. Vyzkoušejte různé hry a aktivity a zjistěte, zda některá z nich zaujala vaše fantazie!

Reklama Odeslat tip Všechna podání tipů jsou před zveřejněním pečlivě zkontrolována Děkujeme za zaslání tipu ke kontrole!

Populární Problémy

Mohamed Lahyani- usmívající se zabiják tenisu

Video: Rafael Nadal v super zpomaleném pohybu - forhendové bekhendové podání

K loupání česneku je kupodivu jen pár misek. Tímto způsobem můžete dokonce oloupat mnoho hlav česneku. Existuje několik způsobů, jak se vypořádat s jednotlivými hřebíčky, ale to by nemělo být nutné, pokud nepoužíváte ...

Když je Moana nyní v kinech, možná si říkáte, jaký byl první Disney film. Zde je vaše odpověď a seznam těch, které můžete vidět na Netflixu.

Snowpiercer, již kriticky uznávaný grafický román a film, debutuje v televizi v neděli. Zde je návod, jak to sledovat online bez kabelu zdarma.