Jak si sami nasadit náramek

Když jste sami doma, může být obtížné nasadit si náramek na zápěstí. Pokaždé, když si myslíte, že se chystáte zavřít sponu, náramek sklouzne a vy jste zase na začátku. Ale s takovým druhem frustrace se už nemusíte smířit - se správným nářadím nebo domácími potřebami může být samotné navlékání náramku hračka.



Metoda 1 ze 3: Pomocí pásky

 1. 1 Nastavte si náramek na zápěstí. Obvykle pomůže opřít ruku dlaní dolů o stůl nebo pult, aby byla stabilní, takže se nemusíte bát, že by náramek spadl. Když si náramek položíte na zápěstí, nechejte konec bez spony nahoře a druhý konec zatáhněte pod něj, aby se vám omotal kolem zápěstí.
  • Když si náramek položíte na ruku, nepokládejte jej dolů, aby byl konec přesně uprostřed zápěstí, protože v této poloze pravděpodobně spadne. Položte jej tak, aby byl konec náramku blízko konce vašeho zápěstí, nejblíže druhé ruce.
 2. 2 Na náramek položte kousek pásky. Ujistěte se, že používáte dostatečně velký kus pásky, abyste šperky pevně připevnili k zápěstí. Nejlepší je umístit pásku těsně za konec náramku, aby byla tato část obzvláště bezpečná.
  • Můžete použít jakýkoli typ pásky, který máte doma, ale zkuste najít možnost, která na vašem náramku nezanechá žádné zbytky ani se vám při odlepení neroztrhne na kůži. Pro tento účel ve skutečnosti nejlépe funguje základní neviditelná páska, jako je Scotch Tape.
 3. 3 Zajistěte sponu volnou rukou. S páskou, která drží náramek na místě u zápěstí, můžete náramek snadno omotat kolem zápěstí a zapnout sponu opačnou rukou. Jakmile je náramek zajištěný, jednoduše stáhněte pásku a zlikvidujte.
  • Pokud máte potíže se zavíráním spony, držte ruku, na kterou šperky dáváte, opřenou o stůl nebo pult, aby zůstala stabilní.
  reklama

Metoda 2 ze 3: Pomocí kancelářské sponky

 1. 1 Ohněte kancelářskou sponku a otevřete ji. Prsty ji jemně od sebe odtrhněte. Můžete jej buď úplně uvolnit, takže zůstane pouze jeden „háček“, nebo jej ohnout do tvaru „S“. Tvar „S“ se často snáze drží, protože můžete jeden konec zavěsit za prst, takže zůstane na svém místě.
  • Je důležité vybrat si dostatečně velkou kancelářskou sponku. Když ho uvolníte, měl by být dostatečně dlouhý, abyste si mohli vytvořit alespoň jeden háček, který vám dosáhne na zápěstí, zatímco jej držíte mezi prsty nebo ho zavěšujete za palec.
  • Pokud doma nemáte kancelářskou sponku správné velikosti, můžete použít drát o průměru 16, jako je například závěsný drát, který můžete ohnout do tvaru háčku nebo „S“.
 2. 2 Zahákněte kancelářskou sponku za konec náramku. Chcete sponou protáhnout kroužkovou smyčku na konci náramku bez zapínání. To vám umožní držet tento konec na místě, když druhou rukou uchopíte sponu.
  • Dávejte pozor, když sponku zapínáte do náramku, abyste nepoškrábali šperky.
 3. 3 Zavřete sponu volnou rukou. S náramkem zavěšeným na sponě se váš dosah rozšíří, takže je snazší druhou rukou obepnout šperky kolem zápěstí a zajistit sponu. Nezapomeňte však odpojit kancelářskou sponku ze smyčky prstenu náramku, než vyrazíte ke dveřím.
  • Když skončíte, nevyhazujte kancelářskou sponku - uschovejte si ji ve své šperkovnici, až si budete muset náramek navléknout bez pomoci.
  reklama

Metoda 3 ze 3: Pomocí speciálního nástroje

 1. 1 Kupte si nástroj na zapínání náramku. Nejznámějším speciálním nástrojem je Bracelet Buddy, ale na trhu je několik značek, které se obvykle skládají z plastové rukojeti a krokosvorky na druhém konci. I když je to zvláště užitečné pro lidi s artritidou nebo postižením jemné motoriky, může to usnadnit nasazení náramku každému, kdo měl potíže s tím, aby to zvládl sám.
  • Nástroje na zapínání náramků můžete zakoupit na různých webech, včetně Amazonu.
 2. 2 Připevněte sponu nástroje na konec náramku. Pomáhá položit náramek naplocho na stůl nebo pult, aby bylo zajištěno, že v řetězu nejsou žádné zamotané nebo zalomené části. Vezměte konec náramku bez spony a jemně přes něj zavřete sponu nástroje. Ujistěte se, že je spona na konci pevně uzavřena, aby se při pokusu o zapínání náramku neklouzala.
  • Spona na nástroji má obvykle ochranný povlak, který chrání náramek před poškozením, ale dávejte pozor, když jej připevňujete, abyste šperky nepoškrábali.
 3. 3 Držte nástroj a zapněte náramek. Rukojeť nástroje byste měli uchopit proti dlani, takže klip s připevněným náramkem směřuje k vám. Volnou rukou oviňte náramek kolem zápěstí a opatrně rozepněte sponu a zajistěte jej na druhém konci. Je dobré náramek jemně zatáhnout, aby se zajistilo, že je spona úplně zavřená.
  • Zatímco tyto speciální nástroje jsou obvykle prodávány speciálně pro náramky, můžete je také použít k uzavření náramkových hodinek sami.
  reklama

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku
 • Otázka Jak odeberete náramek? Sejmutí náramku svépomocí je obvykle snazší, protože zůstane na místě na zápěstí, dokud neodepnete sponu. Jednoduše položte ruku na stůl nebo jiný plochý povrch a pomocí volné ruky rozepněte sponu.
 • Otázka Jak si dám náramek na pravé zápěstí? Úplně stejným způsobem! Jediným rozdílem je, že nyní budete muset rozepnout sponu levou rukou.
Položit otázku Zbývá 200 znaků Zadejte svoji e -mailovou adresu, abyste dostali zprávu, když bude tato otázka zodpovězena. Předložit
reklama

Video . Při používání této služby mohou být některé informace sdíleny s YouTube.

Tipy

 • Když pracujete s obzvláště těžkým náramkem, použití speciálního nástroje nebo kancelářské sponky obvykle funguje lépe než páska.
 • I když vám pomůže nástroj, páska nebo sponka, někdy může být obtížné rozepnout sponu náramku. Bez ohledu na to, jakým způsobem si šperky sami navlékáte, je klíčová trpělivost.

Reklama Odeslat tip Všechna podání tipů jsou před zveřejněním pečlivě zkontrolována Děkujeme za zaslání tipu ke kontrole!

Populární Problémy

Tetování je velký závazek. Agonizace nad tím, jaký design trvale natřít barvou na kůži, je jen začátek. Jakmile najdete dokonalé umělecké dílo, musíte se rozhodnout, kam se na vaše tělo dostane! Důležité je umístění, zejména ...



Zde je návod, jak sledovat živý přenos Jersey 4 Jersey, finanční sbírky COVID-19 New Jersey s Brucem Springsteenem a Jonem Bon Jovi.

Elina Svitolina a Renata Zarazua se ve středu setkají ve druhém kole French Open 2020. Setkání bude prvním mezi oběma hráči na turné WTA.



Zjistěte vše, co potřebujete vědět o pravidle „let“ v tenise. Od toho, proč se tomu říká let, kolik let je povoleno, a všechno mezi tím.