Jak ukázat dívce, že se vám líbí, aniž by byla zjevná

Bodnutí odmítnutí. Ušetřil jsem jí nepohodlí, když tě musel odmítnout. Vyděsit ji tahem, který je příliš odvážný. To vše jsou dobré důvody k jemnosti, když chcete dívce dát najevo, že se vám líbí. Naštěstí jí můžete poskytnout vodítko, aniž byste překročili hranice. Tím, že umíte flirtovat, místo slov budete hovořit činy a budete vědět, kdy ustoupit, můžete tuto myšlenku dát na vědomí, aniž byste někomu z vás dělali nepříjemné věci.

Metoda 1 ze 3: Jemně flirtuje

 1. Obrázek s názvem Ukažte dívce, že se vám líbí, aniž by byla zjevná, krok 1

  1 Otevřete něčím neformálním. Nepřemýšlejte o tom a snažte se být příliš hlubokí nebo chytří. Ukažte jí, že je dostatečně zajímavá, aby si s ní mohla promluvit. Začněte stejný druh konverzace, jakou byste vedli s kýmkoli jiným. Použijte jakoukoli situaci, ve které se ocitnete, k výběru počátečního bodu. Můžete například:
  • Požádejte o malou laskavost, například: „Hej, mohl bys mi ukázat svůj notebook? Hledám nový, “nebo„ Co se právě stalo na obrazovce? Na vteřinu jsem odvrátil zrak a minul jsem to. “
  • Zeptejte se jí na něco důležitého. Například: „Co jste si mysleli o kapele, která právě hrála?“ nebo „Líbí se mi ty nášivky na tašce. Kde jsi je vzal? '
  • Udělejte jednoduchý komentář k čemukoli, například: „Nevím o tobě, ale myslím, že tady mrznu“ nebo „To musel být ten nejsměšnější boj, jaký jsem kdy viděl“.


 2. Obrázek s názvem Ukažte dívce, že se vám líbí, aniž by byla zjevná, krok 2

  2 Aktivně poslouchejte. Být dobrým posluchačem je ve vztazích důležitý. Aktivní poslech vám může pomoci lépe porozumět tomu, co někdo říká, a zároveň v něm vyvolávat pocit, že posloucháte pozorně. Pokuste se procvičit aktivní poslech, kdykoli mluví. Některé věci, které můžete udělat, zahrnují:
  • Oční kontakt a tváří k ní. Když mluví, nedívejte se do telefonu ani se nerozhlédněte po místnosti.
  • Přikývnutí a neutrální prohlášení, jako například „ano“, „uh-huh“, „chápu“ a „pokračujte“.
  • Pokládání sondovacích otázek, aby mohla mluvit a projevovat zájem, například „Co se stalo potom?“ 'Jak jste se cítili?' a 'Co teď budeš dělat?'
  • V případě potřeby objasněte, co říká, například slovy: „Vypadá to, že říkáš ____. Je to správně?' Nebo: „Co tím myslíš, když řekneš ____?“
 3. Obrázek s názvem Ukažte dívce, že se vám líbí, aniž by byla zjevná, krok 3

  3 Následujte její vedení. Jakmile se konverzace rozjede, nechte ji ji řídit. Reagujte na to, co říká. Následujte otázky a dozvíte se o ní více. Ukažte jí, že o ni máte skutečný zájem.
  • Když vypráví příběh, zeptejte se jí, co se stalo dál. Nebo zálohujte a požádejte o trochu více příběhu k tomu či onomu bodu zápletky.
  • Když sdílí názor, zeptejte se jí, co ji k vytvoření názoru vedlo.
  • Sdílejte své vlastní příběhy a názory, ale nezapomeňte je svázat s tím, co řekla naposledy. Pokud například mluvila o tom, jak se bojí oceánu, nechlubte se tím, že jste úspěšně odrazili velkého bílého žraloka! Místo toho použijte tento příběh, abyste ukázali, že chápete její strach.
 4. Obrázek s názvem Ukažte dívce, že se vám líbí, aniž by byla zjevná, krok 4

  4 Buď upřímný. Nesnažte se předstírat, že jste osobou, kterou si myslíte, že chce. Neakceptujte taktiku svých přátel, pokud jsou v rozporu s vaší vlastní osobností. Pamatujte: to, že jedna taktika funguje pro jednu osobu, neznamená, že bude fungovat i pro vás. Místo toho na ni udělejte dojem tím, kým ve skutečnosti jste. Nenechte ji, aby se později cítila podvedená.
  • Nefalšujte zájem o věci, o které byste se mohli méně starat. Například nepředstírejte, že milujete fotbal jen proto, že jste na večírku Super Bowl.
  • Pokud ještě nejste připraveni sdílet tu či onu část sebe, nechte to nezmínit. Pokud se například cítíte trapně při psaní poezie, neříkejte jí, že si myslíte, že je poezie hloupá.
 5. Obrázek s názvem Ukažte dívce, že se vám líbí, aniž by byla zjevná, krok 5

  5 Vytvořte atmosféru intimity. Neberte „intimitu“ ve smyslu „romantika“. Místo toho se jednoduše pokuste navázat spojení, které nedokáže replikovat s někým jiným. Udělejte z ní zvláštní pocit tím, že mezi vámi dvěma vybudujete soukromý jazyk. Použijte prvky z vašeho okolí a vaší konverzace. Například:
 6. Obrázek s názvem Ukažte dívce, že se vám líbí, aniž by byla zjevná, krok 6

  6 Pokřtít ji novou přezdívkou. Začněte jí tak často říkat „Hermiona“, pokud sdílí spoustu faktů a užitečných rad. Vyzkoušejte „Furiosa“, pokud miluje auta, oholí si hlavu nebo jede agresivně. Říkejte jí „Slick“, pokud zakopne. Ale ujistěte se, že jí to připadá vtipné, a pokud ne, přestaňte s tím.
 7. Obrázek s názvem Ukažte dívce, že se vám líbí, aniž by byla zjevná, krok 7

  7 Vytvářejte vtipy uvnitř. Bavte se svým okolím, ostatními lidmi nebo dokonce sami sebou. Řekněme například, že jste se setkali s někým, jehož jméno zní jako jméno akčního hrdiny. V budoucnu, kdykoli vám dvěma praskne pneumatika nebo se ztratíte, volejte: „Jacku Gunnere, zachraňte nás!“
 8. Obrázek s názvem Ukažte dívce, že se vám líbí, aniž by byla zjevná, krok 8

  8 'Svěř se' jí. Udělejte akt, že s ní budete sdílet „tajemství“, i když to není nic, co byste ve skutečnosti skrývali. Opět řekněte, že jste na večírku Super Bowl, ale nenávidíte fotbal. Ukažte, že potlačujete svůj hlas a šeptáte své vyznání. Nechte ji cítit, jako by vy dva sdíleli něco zvláštního, i když oba víte, že je to vtip. reklama

Metoda 2 ze 3: Ukázat ji prostřednictvím akcí

 1. Obrázek s názvem Ukažte dívce, že se vám líbí, aniž by byla zjevná, krok 9

  1 Zahrňte ji do svých plánů. Ukažte jí, že si myslíte, že dobrá doba je vždy lepší doba, když je její součástí. Pozvěte ji, kdykoli plánujete jít ven. Udělejte z ní pocit, že je součástí skupiny, pokud se chystáte s dalšími přáteli, nebo aby se cítila výjimečně tím, že jí navrhnete, abyste se spolu bavili jeden na jednoho.
  • Můžete se také čas od času pokusit vrátit konverzaci zpět k ní. Můžete například říci něco jako: „Hej, Tede, věděl jsi, že Karen je do té nové videohry, kterou máš taky? Už je na 5. úrovni! '
 2. Obrázek s názvem Ukažte dívce, že se vám líbí, aniž by byla zjevná, krok 10

  2 V případě potřeby jí dejte čas na plánování. Pokud se chystáte na akci (jako je koncert nebo film), která vyžaduje lístky nebo cestování nebo povolení od jejích rodičů, dejte jí dostatek pozornosti. Nečekejte na poslední chvíli. Ukažte jí, že myslíte na její potřeby. Například: „Hej, já a moji přátelé přemýšlíme, že se příští pátek podíváme na nový Rockův film v tom divadle v Brockportu. Máte zájem? ”
 3. Obrázek s názvem Ukažte dívce, že se vám líbí, aniž by byla zjevná, krok 11

  3 Stejně jí kup lístek. Pokud jste své plány dělali jen na poslední chvíli, zvažte, zda ji překvapíte lístkem. Udělejte to pouze tehdy, pokud si to můžete dovolit, nebo pokud znáte někoho jiného, ​​kdo může použít lístek jako plán B, pokud nemůže jít. Pak jí to nenuceně nabídněte: „Hej, včera večer jsem byl online a kupoval lístky. Přehlídka se rychle vyprodávala, ale bylo příliš pozdě na to, abych vám zavolal, a tak jsem vám koupil jeden pro případ, že byste ho chtěli. Ne, pokud ne. “
 4. Obrázek s názvem Ukažte dívce, že se vám líbí, aniž by byla zjevná, krok 12

  4 Podívejte se jí do očí. Nedívejte se na něco jiného, ​​když spolu mluvíte. Ukažte svůj zájem o ni tím, že jí věnujete svou přímou pozornost. Když jste spolu, navažte silný oční kontakt. Zároveň na ni jen nemrkejte bez mrknutí, což by jí mohlo být nepříjemné. Namísto:
  • Podívejte se jí do očí, když mluví, aby jí ukázal, že má vaši pozornost.
  • Až budete na řadě, promluvte, přesuňte svůj pohled na něco jiného. Shromážděte své myšlenky, než odpovíte.
  • Až budete připraveni promluvit, podívejte se jí znovu do očí.
  • Díky tomu bude mít pocit, že jste znovu a znovu přitahováni k její tváři. To je mnohem lichotivější než zírat.
 5. Obrázek s názvem Ukažte dívce, že se vám líbí, aniž by byla zjevná, krok 13

  5 Navažte fyzický kontakt. Dotkněte se jí a vytvořte mezi vámi dvěma hlubší pocit intimity. Pamatujte však: buďte k tomu ohleduplní. Začněte tím, že se jednoduše postavíte blíže k ní, abyste se mohli snadno dotknout, aniž byste museli dosáhnout. Pokud se vám zdá, že stojíte v jejím osobním prostoru, udělejte při mluvení lehké, ležérní dotyky. Například:!
  • Pokud jste v přeplněném prostoru, nakloňte se do ní, když se kolem ní lidé začerní, a pak o tom vtipkujte: „Dangu, začínám si přát, abych přinesl své mincovny!“
  • Dotkněte se jejího lokte, ruky nebo ramene, kdykoli vás napadne něco nového: „Ach! Ahoj! Zapomněl jsem ti říct . . . ”
  • Popostrčte její boky nebo loket svými vlastními, abyste podtrhli bod nebo ji škádlili: „Vsadím se, že jeden výstřel zadku Ewana McGregora byl vaší oblíbenou částí filmu, že?“
 6. Obrázek s názvem Ukažte dívce, že se vám líbí, aniž by byla zjevná, krok 14

  6 Obejmout ji. Jakmile jste si dva zvykli na hravý fyzický kontakt, stupňujte to! Přidejte do mixu objetí nebo dokonce lehké polibky. I když se to může zdát jako překročení hranice mezi „jemnými“ a „zjevnými“, neustupujte. Dokud je vnímavá, ukažte jí, že vám na ní záleží, přímějšími známkami náklonnosti.
  • Když je naštvaná, přitáhněte ji k jednorukému objetí kolem ramen. Udělejte jí zdvořilé píchnutí na temeno hlavy.
  • Pokud jste se nějakou dobu neviděli, rozevřete ruce a obejměte je. Pozdravte ji slovy: 'Tady je!' Nebo se prostě chovejte tak, jako byste se už dlouho neviděli, a dělejte to samé, i když to bylo jen deset minut.
  • Pokud dokázala oblékání (nebo i když ne), vezměte ji za ruku. Ukloňte se, dejte jí gentlemanský polibek na horní část ruky a řekněte jí, jak vypadá rozkošně.
  • Přestaňte se na konci noci loučit a místo toho ji obejměte.
 7. Obrázek s názvem Ukažte dívce, že se vám líbí, aniž by byla zjevná, krok 15

  7 Podporujte její zájmy. Zúčastněte se akcí, kterých se účastní, jako jsou sportovní hry, divadelní hry, koncerty, recitály atd. Přeposílejte její odkazy na příspěvky, příběhy a memy, o kterých si myslíte, že by je chtěla. „Líbí se mi“ její komentáře, odkazy a příspěvky na sociálních médiích. Nepřehánějte to však s tímto posledním. Vyhněte se tomu, aby si myslela, že se vám kvůli tomu všechno líbí.
 8. Obrázek s názvem Ukažte dívce, že se vám líbí, aniž by byla zjevná, krok 16

  8 Dodržujte její doporučení. Když vám řekne, že byste se měli podívat na tu či onu kapelu, show, knihu nebo cokoli, dejte tomu šanci. Ukažte jí, že si jejího názoru vážíte. Zároveň využijte této příležitosti k tomu, abyste se dozvěděli více o tom, co má ráda, takže máte o čem mluvit mnohem více. Neberte to však tak, že se vám musí líbit vše, co se jí líbí. Mluvte ze střeva, buďte svou vlastní osobou a sdílejte své upřímné názory. reklama

Metoda 3 ze 3: Vycouváme z příliš silného nástupu

 1. Obrázek s názvem Ukažte dívku, která se vám líbí, aniž by byla zjevná Krok 17

  1 Ukažte jí přiměřené množství pozornosti. Pamatujte: i když možná budete chtít, aby se stala vaší přítelkyní, ještě tam nejste. Prozatím jí ukažte stejnou pozornost, jakou byste věnovali jakékoli jiné dívce nebo příteli. Pokud jde o setkání, dávejte přednost kvalitě před kvantitou.
 2. Obrázek s názvem Ukažte dívce, že se vám líbí, aniž by byla zjevná, krok 18

  2 Ulehčete dárky. Dárky jí dávejte jen tehdy, když je to vhodné, jako jsou její narozeniny a svátky. Využijte tyto příležitosti na maximum pomocí vtipů a znalostí, abyste jí našli dárek, který bude opravdu milovat a oceňovat. Nepřehánějte to a duste ji květinami každý pátek a čokoládami každé pondělí.
 3. Obrázek s názvem Ukažte dívce, že se vám líbí, aniž by byla zjevná, krok 19

  3 Z ničeho nic se neukazuj. Vždy si domluvte, že se budete potloukat dopředu. Nenuťte ji, aby se cítila couvána do rohu, jen aby se objevila na prahu. Překvapte ji tím, že se objeví neohlášeně, pokud jste součástí většího publika, například na koncertě nebo hře, ve které vystupuje.
 4. Obrázek s názvem Ukažte dívce, že se vám líbí, aniž by byla zjevná, krok 20

  4 Zůstaňte aktivní jinde. Dejte jí jasně najevo, že se musí vejít do vašeho rozvrhu. Nepokrývejte rukou tím, že své přátele, rodinu a další zájmy odložíte na zadní ohniště. Pokud už máte plány s někým jiným, držte se toho.
 5. Obrázek s názvem Ukažte dívce, že se vám líbí, aniž by byla zjevná, krok 21

  5 Odpovídejte délce jejích zpráv. Všimněte si, kolik toho napsala, kdykoli vám píše zprávy, zprávy nebo e -maily. Když píšete zpět, omezte se na stejnou nebo dokonce kratší délku. Odolejte nutkání ji překonat a napsat román. Místo toho to nechte jednoduše tam a zpět, aby se necítila přetížená tím, že s vámi bude držet krok.
  • Všímejte si také toho, jak často vám píše zprávy. Držte se stejné úrovně frekvence.
  • Náhodně jí napište, zavolejte nebo pošlete e -mail a ukažte jí, že na vás myslí. Ale nedělejte to tolik, abyste si připadali posedlí nebo potřební.
 6. Obrázek s názvem Ukažte dívce, že se vám líbí, aniž by byla zjevná, krok 22

  6 Při čekání na odpovědi buďte trpěliví. Pamatujte, že v jejím životě se dějí další věci. Nadechněte se a relaxujte. Dejte jí čas na textovou zprávu nebo vám zavolejte zpět, i když to může trvat několik hodin nebo dokonce pár dní. Ukažte jí, že respektujete skutečnost, že ostatní věci vyžadují její pozornost.
  • Neotravujte ji dalším telefonátem nebo zprávou, abyste zjistili, zda dostala váš první.
  • Pokud se vám nikdy neozve, než do sebe znovu narazíte, nechte to zmiňovat.
  • Pamatujte si, že když ji zavoláte, protože vám nevolá zpět, vaše šance nakonec jen uškodí.
  reklama

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku
 • Otázka Jak mohu dívce naznačit, že se mi líbí, aniž bych s ní mluvil? Vážený Gopmane
  Seznamovací trenérka Cher Gopman je zakladatelkou NYC Wingwoman LLC, datové koučovací služby se sídlem v New Yorku. „NYC Wingwoman“ nabízí dohazování, služby křídelnic, koučování 1 na 1 a intenzivní víkendové bootcampy. Cher je certifikovaná trenérka života, bývalá psychiatrická sestra a její práce byla uvedena na Inside Edition, Fox, ABC, VH1 a The New York Post. Vážený Gopmane Seznamka Kouč Expert Odpověď Pokuste se s ní udržovat oční kontakt, pokud se na vás podívá a pak se usměje. Pokud s vámi začne mluvit, nakloňte se blíž, aby věděla, že vás to zajímá.
 • Otázka Jak využijete situace, když vám její přátelé řekli, že vás má ráda? Zdá se, že její přátelé za vás vzali hádání, což je pro vás skvělé. Máte zelenou, takže jděte do toho, pokud se vám také líbí. Udělejte z ní zvláštní pocit tím, že se zajímáte o to, kdo je, a trávíte s ní čas. Zeptejte se jí na rande, jestli jste připraveni udělat to oficiálnější.
 • Otázka Jak seberete odvahu a řeknete jí, že se vám líbí? Dopracujte se k tomu pouhým zahájením pravidelné konverzace. Získejte sebedůvěru tím, že ji rozesmějete a užijete si ji při rozhovoru s vámi.
 • Otázka Co když dívka a já spolu nemáme žádné třídy a vůbec se nekříží? Požádejte o její telefonní číslo, e -mail nebo přezdívku na sociálních sítích.
Položit otázku Zbývá 200 znaků Zadejte svoji e -mailovou adresu, abyste dostali zprávu, když bude tato otázka zodpovězena. Předložit
reklama

Populární Problémy

Zde je návod, jak můžete zdarma sledovat živý přenos Rick and Morty Season 4 Episode 4 online, i když nemáte kabel.

Zde je návod, jak by mohlo dopadnout semifinále mezi Djokovičem a Nishikorim.

Jak navštívit Universal Studios Hollywood. Universal Studios Hollywood je skvělým místem, kde můžete strávit čas při návštěvě Universal City (Los Angeles) v Kalifornii. Pokud se chcete dozvědět vše, co tento park může nabídnout, začněte ...

Jak připravit smažené brambory. Od steaku po kuře, brambory jsou ideální přílohou pro širokou škálu hlavních chodů. Pokud vás ale omrzely obvyklé šťouchané nebo pečené brambory, zkuste svůj jídelní stůl okořenit smaženou drcenou ...

Síla FCS South Dakota State otevírá ve čtvrtek večer sezónu 2019 proti Minnesotě. Zde je návod, jak sledovat hru online bez kabelu.

Elina Svitolina se ve čtvrtek ve čtvrtfinále Štrasburku poprvé utká s Jilem Teichmannem na turné WTA. Svitolina je papírově oblíbená, ale vzhledem k nedávné formě Teichmanna je nepravděpodobné, že by to pro Ukrajince bylo snadné vítězství.