Jak zůstat energičtí při hraní fotbalu (fotbalu)

Unavení při hraní fotbalu (v USA známý jako fotbal) snižuje vaši schopnost a pravděpodobnost hrát na konkurenční úrovni. Tento článek vysvětluje, jak zůstat energický!Kroky

 1. Obrázek s názvem Zůstaňte energičtí při hraní fotbalu (fotbalu) Krok 1

  1 Osvojte si rutinu cvičení. Pokud to již děláte, zvyšte čas nebo obtížnost. Před změnou rutiny cvičení si však vždy promluvte se svým lékařem a možná budete chtít najmout profesionála, který vám pomůže bezpečně vybudovat svaly.
 2. Obrázek s názvem Zůstaňte energičtí při hraní fotbalu (fotbalu) Krok 2

  2 Vždy dělejte přestávky. Zatímco jste na okraji, najděte si lavičku, na kterou se posadíte. Pokud je to možné, najděte si něco, o co se můžete opřít, a udržujte nohy a krk uvolněné spolu se zbytkem těla.
 3. Obrázek s názvem Zůstaňte energičtí při hraní fotbalu (fotbalu) Krok 3

  3 Dech! Nadechněte se a podržte po dobu osmi sekund (nezapomeňte počítat příliš rychle!) A vydechněte. Opakujte to 2-4krát (pokud kouříte nebo jste zvyklí, doporučuje se čtyřikrát). A vždy nezapomeňte dýchat - ve vzrušení ze hry můžete být v pokušení zadržet dech, ale není to dobrý nápad.
 4. Obrázek s názvem Zůstaňte energičtí při hraní fotbalu (fotbalu) Krok 4

  4 Relaxovat. Ačkoli byste během hry měli zůstat ve střehu, je dobré na chvíli uvolnit svaly a mysl - například na okraji nebo při hře.
 5. Obrázek s názvem Zůstaňte energičtí při hraní fotbalu (fotbalu) Krok 5

  5 Vždy se zahřejte. To vám pomůže vyhnout se zraněním a udržet si vytrvalost. Vždy to udělejte před hraním, i když je to jen krátká hra s přáteli.
 6. Obrázek s názvem Zůstaňte energičtí při hraní fotbalu (fotbalu) Krok 6

  6 Zůstaňte hydratovaní. Pijte vždy před a po hraní. Nepijte však přímo před zápasem a pijte často malé množství, místo abyste spolkli všechnu vodu najednou.
 7. Obrázek s názvem Zůstaňte energičtí při hraní fotbalu (fotbalu) Krok 7

  7 Pokud jste unavení: dýchejte nosem a ven ústy a sedněte si jen na krátkou dobu. Protahování, pití vody a relaxace jsou dobré způsoby, jak si udržet vytrvalost. reklama

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku
 • Otázka Jsem na hřišti opravdu rychle unavený. Co můžu dělat? Můžete se pokusit zvýšit svou výdrž běháním mimo fotbal. Pomalu zvýšíte svou schopnost hrát déle, aniž byste se unavili.
 • Otázka Jak se mohu připravit na fotbalový turnaj? Měli byste se protáhnout, abyste se trochu uvolnili a uklidnili nervy. Můžete poslouchat hudbu a zajistit si dostatečnou hydrataci.
 • Otázka Jak se zlepším v hraní 11 v 11? Nepronásledujte míč během celé hry a snažte se přihrát, jakmile míč získáte, nebo poté, co projdete kolem jednoho nebo dvou hráčů. Pokud budete míč hodně držet nebo ho pronásledovat, rychle se unavíte a nebudete mít čas popadnout dech.
 • Otázka Jak získám výdrž po fotbalovém zápase? Během her se nejspíš hodně potíte. Když se potíte, ztrácíte z těla hodně vody, takže abyste ji doplnili, musíte vodu pít. Pokud jste dehydrovaní, je pro vaše tělo těžší absorbovat vodu, takže pokud je tam trochu soli, můžete se lépe hydratovat. To dělá Gatorade. Rovněž hned poté, co hodně cvičíte, je důležité se na 5-10 minut zchladit, takže jít po klíně nebo protáhnout se ve stoje jsou dobré nápady. Pokud si hned sednete nebo lehnete, bude vám hůř. Nakonec, když se na chvíli ochladíte, snězte zdravou svačinu nebo malé jídlo.
 • Otázka Jak mohu ovládat svůj dech? Pokuste se uklidnit dýchání a běhejte alespoň jednou týdně, abyste zvýšili svoji výdrž. Pokud zvýšíte svou vytrvalost, budete moci běhat delší dobu a lépe ovládat své dýchání.
 • Otázka Včera jsem se připojil k fotbalovému klubu a dnes mě bolí nohy. Zlepší se tato bolest, čím více budu cvičit? Nakonec se tomu přizpůsobíte, ale měli byste také věnovat čas cvičení mimo plánovanou dobu cvičení, abyste dále posílili svaly.
 • Otázka Má spalování kalorií vliv na únavu? Kalorie = energie. Čím více kalorií sníte před zápasem, tím více energie budete muset pobíhat.
 • Otázka Mám v poločase vypít Gatorade? Gatorade nebo jiné nápoje pro výměnu elektrolytů jsou v pořádku, ale většina trenérů a lékařů sportovní medicíny říká, že obyčejná voda je ideálním nápojem během namáhavé činnosti.
 • Otázka Máte nějakou radu ohledně předzápasové diety/výživy pro 8–9leté děti? Hodinu před zápasem jezte hodně sacharidů, po zápase jezte banány a pijte hodně vody.
 • Otázka Nemůžu si dovolit fantastické vybavení, protože je mi jen 18. Jaká cvičení mohu dělat, když nemusím chodit do posilovny? Ke zlepšení svých fotbalových dovedností nepotřebujete posilovnu ani vybavení, vše je o technice. Skvělé cvičení, které můžete udělat, je zvednutí lýtka. Držte v ruce nějakou váhu a jděte od stání s nohama zcela na zemi až po špičky. Dělám asi 500 denně a zvýší to vaši vertikálu až o 15 palců! Také můžete jít na YouTube a najdete spoustu videí o zvýšení rychlosti a rychlosti.

Populární Problémy

Poslední teenager, který vyhrál grandslamový titul v losování mužů, byl Rafael Nadal už v roce 2005.Zdá se, že stejně jako Osaka v předchozím vydání vše ukazuje na zrod další tenisové superstar v kalifornské poušti v tomto roce.

Jak dodržovat denní rozvrh. Naučit se vyvažovat různé povinnosti ve vašem životě může být náročné. Práce, škola a každodenní práce se mohou hromadit, zatímco přátelé nebo rodina vás požádají o pomoc. Je také důležité strávit nějaký čas ...Postupem času se brusné pásy zanesou pilinami a nebudou tak účinně vyhlazovat materiál. Spíše než kupovat drahý nový pás, když přestane fungovat, můžete všechny zbytky snadno vyčistit sami během několika minut. Tak dlouho...