Jak streamovat „hrdou rodinu“: Váš konečný průvodce prohlížením

streamujte hrdou rodinnou show

Disney

Streamujte ukázku Proud Family

Pyšná rodina je animovaný sitcom, který vyšel na Disney Channel a běžel na 52 epizod od září 2001 do srpna 2005. Vytvořili jej Bruce W. Smith a Doreen Spicer a představil hlasové obsazení pozoruhodných herců a známých hostujících hvězd včetně Kyly Pratt jako hlavní postava Penny Proud a hostující hvězdy včetně Kobe Bryanta a Samuela L. Jacksona. Můžeš se dívat Pyšná rodina online a Pyšná rodina streamování zde.

Zde je návod, jak se dívat Pyšná rodina streamování online:

Jak streamovat „hrdou rodinu“ - exkluzivně na Disney+

Potomci je jedním z fanoušků oblíbených originálních filmů Disney, které budou streamovány výhradně prostřednictvím nové streamovací služby Disney, Disney + .

Můžeš zaregistrujte se na 7denní bezplatnou zkušební verzi Disney+ ZDE , což vám umožní streamovat Potomci a stovky dalších filmů a pořadů na vašem počítači, telefonu, tabletu, chytré televizi nebo streamovacím zařízení. Pokud prodloužíte bezplatnou zkušební verzi, služba stojí 6,99 $/měsíc. Můžete se také rozhodnout pro tento slevový balíček společností Disney+, Hulu a ESPN+ za 12,99 $/měsíc.

  1. 1. Zaregistrujte se na Disney+ zde
  2. 2. Přejděte na Disneyplus.com nebo si stáhněte aplikaci Disney+ do svého zařízení
  3. 3. Přihlaste se pomocí svých údajů
  4. 4. Vyhledejte hrdou rodinu
  5. 5. Klepněte na Hrdou rodinu
  6. 6. Klepněte na tlačítko PLAY
  7. 7. Užijte si to!

Disney+ se také může pochlubit rozsáhlou knihovnou filmů a seriálů vlastněných Disney-plus několik nových originálních sérií již brzy. Tato služba zahrnuje neomezené stahování, takže je můžete sledovat offline kdykoli a kdekoli chcete. Seznam kompatibilních zařízení a chytrých televizorů zahrnuje iPady, Apple TV, zařízení Amazon, Amazon Fire TV, Android, Chromecast, Roku, PS4 a Xbox One.

Začít bezplatnou zkušební verzi


„Hrdá rodina“: Přehled

Kdy to bylo v televizi: Září 2001 až srpen 2005
Tvůrci: Bruce W. Smith
V hlavních rolích:
Kyla Pratt, Tommy Davidson, Paula Jai ​​Parker, Jo Marie Payton
Hodnocení:
TV-G


Hrdá rodinná zápletka

Čtrnáctiletá Penny Pride (Kyla Pratt) žije se svým suverénním otcem Oskarem (Tommy Davidson) a její matkou Trudy (Paula Jai ​​Parker), která pochází z vyšší třídy. Penny žije pro své přátele, ale ti ji často dostanou do problémů a nechají ji, aby se o sebe postarala sama, když přijde katastrofa.

Hrdá rodina pojednává o životě Penny na střední škole, o jejích přátelstvích a s tím spojeném dramatu a soutěži spojených se žonglováním zodpovědnosti a ambicí. Vypráví příběh o jejím talentu a tom, co si o sobě myslí, jak se rivalita vyvíjí, jak je využívá. Série ukazuje, jak se dozvídá, že dary, které s ní může mít někdo jiný, nesnižují její jedinečné vlastnosti.


Kolik sezón „hrdé rodiny“ existuje?

Existují dva Pyšná rodina sezón a třetí byla oznámena v srpnu 2019.

První sezóna představuje ambiciózní Penny Proud a její rodinu, zatímco druhá sezóna staví Penny do úkolů, které jsou trochu mimo její rozsah.

Tady je pozadí Pyšná rodina roční období:

Proud Family Season 1

dvacet jedna Epizody | Září 2001 - květen 2002

Penny (Kyla Pratt) si vyzkouší roztleskávačku, pokusí se připojit k fotbalovému týmu, uspořádá párty na přespání a dostane kreditní kartu, přičemž se sama začne šílet nad žárlivostí, rivalitou, nezodpovědností a pomluvami.

Proud Family Season 2

31 Epizody | Září 2002 - srpen 2005

Penny dostane nahrávací smlouvu, ale chce hrát sólo, rodiny se dostanou do boje při křtu, hrdá rodina se zaplete s lidmi, které nemají rádi a Penny dostane šanci na milion dolarů, pokud může během basketbalu dostat koš hra. Výsledek? Penny se dozvídá, že být jedním z milionu je těžší, než si myslela.

Nejlepší hrdé rodinné epizody

Hrdá rodina je o tom, že se Penny učí životní lekce, a existují epizody, kde jsou životní lekce lepší než jiné. Mezi lekce, které si nesmíte nechat ujít, patří, když vám Jennifer Lopez ukazuje, že lidé by měli být kvalitní, co dělat, když tygr není dívka, za kterou se obléká, a skrovné outfity vás dostanou do problémů.

Zde je seznam nejlepších epizod The Proud Family:

Season 1, Episode 13: The Party

Oscar a Trudy umožňují Penny uspořádat pro její přátele domácí večírek, ale Penny zjistí, že její přátelé by raději šli na večírek LaCienega, který je ve stejný den. Když je Pennyina párty krach, protože se nikdo neobjeví, Hrdí a několik překvapivých lidí se spojí, aby jí ukázali, že to není počet vašich hostů, ale kvalita, která dělá skvělou párty. Objeví se Jennifer Lopez .

Season 1, Episode 4: The Tiger Whisperer

Penny je nucena jít na Trudyho veterinární kliniku na Take Your Daughter to Work Day. Zatímco je na klinice, Pennyin život se změní, když potká Trudyinu nejnovější pacientku Aiju Tygřičku a uvědomí si, že dokáže číst Aijinu mysl. Tygr se ptá .

venkovní badmintonové hřiště

Season 1, Episode 20: Hip Hop Helicopter

Penny a její přátelé tvoří taneční skupinu známou jako LPDZ a tančí na slavné taneční show Hip-Hop Helicopter. Oscar se kvůli jejich skrovným outfitům naštve. Vyhráli show .

Obsazení „Proud Family“

Hrdá rodinná sestava se skládala z hlasových herců dobře zavedených v oboru, známých pro svou dramatickou práci v televizním filmu.

COOL CHAT jako PENNY PROUD

Hlavní hrdinka, čtrnáctiletá dívka, které je trapný její otec Oscar (Tommy Davidson), jehož přátelé ji dostanou do problémů. Před Pyšná rodina , hrála Doris v Tlustý Albert (2004).

TOMMY DAVIDSON jako OSCAR PROUD

Příliš ochranný otec Penny (Pratt), BeBe a CeCe (Tara Strong), manžel Trudy (Paula Jai ​​Parker) a syn Suga Mama (Jo Marie Payton). Oscar je hloupý muž s dobrým srdcem. Po Pyšná rodina , objevil se v Všichni nenávidí Chrise (2007).

pravidla pro podávání stolního tenisu

PAULA JAI PARKER jako TRUDY PROUD

Veterinární matka Penny, BeBe a CeCe, manželka Oscara a snacha Suga Mama. Pochází z poměrně bohaté rodiny, ve které je její otec, lékař a sestra, slavná herečka. Předtím Parker hrál Lexus v Hustle a Flow (2005).

JO MARIE PAYTON jako SUGA MOMMA PROUD

Penny, BeBe a CeCe's hip, wrestling-milující babička z otcovy strany, která je milá, ale tupá. Před The Proud Family hrál Payton Lorettu Plyn (2004).

TARA SILNÁ jako BEBE A CECE PROUD

Pennyho roční sourozenci. BeBe je chlapec, který má vždy v ústech láhev, zatímco CeCe je dívka s copánky. Strong je plodný hlasový herec, který se objevil v mnoha televizních filmech, televizních seriálech, videohrách a šortkách.

TARA SILNÁ jako PUFF PES

Pudl domácího mazlíčka Suga Mama. Puffa mučí dvojčata, která jsou zhruba s ním. Strong je plodný hlasový herec, který se objevil v mnoha inscenacích.


Kdo jsou nejlepší hostující hvězdy hrdé rodiny?

Hrdá rodina neměla nouzi o slavné hostující hvězdy. Kobe Bryant a Solange Knowles hráli v této svérázné sérii sami sebe nebo postavu.

Zde je seznam některých nejdůležitějších hostujících hvězd The Proud Family:

Samuel L. Jackson jako Angel Joseph

V L.A.

Shia LeBeouf jako Johnny McBride

Shia LeBeouf hrála Johnny McBride v I Love You Penny Proud. Tato postava byla Pennyho spolužákem z algebry, který do školy dával graffiti, aby jí vyznal lásku.

Dokud Knowles jako Chanel Parker

Solange Knowles hrála Chanel Parker v Behind The Family Lines. Chanel je Pennyho sestřenice z bohatší rodiny její matky.

Kobe Bryant jako sám

V epizodě One In A Million Kobe Bryant hrál sám sebe.


Kdo jsou spisovatelé a tvůrci za hrdou rodinou?

Hlavními tvůrci The Proud Family jsou Bruce W. Smith, Doreen Spicer a Willard Carroll. Tito tři jsou veteránští producenti, spisovatelé a režiséři, kteří vytvářejí animované filmy pro televizní produkce.

Zde je pozadí tvůrců Pyšná rodina :

Bruce W. Smith: Hrdý rodinný spisovatel

Bruce W. Smith je animovaný charakter celovečerního filmu , režisér a producent. Je tvůrcem a výkonným producentem televizního seriálu Disney Channel, Pyšná rodina, a za dohled nad animací v Disney’s Princezna a žabák .

Doreen Spicer: Proud Family Showrunner

Po výrobě a vývoji Disney’s The Proud Family, Doreen vytvořila Coqui Loco . Pilot představoval Rosie Perez jako bláznivou portorikánskou žábu, která se snaží proslavit.

Willard Carroll: Hrdý rodinný producent

Willard Carroll se narodil 12. listopadu 1955 v Eastonu, Maryland, USA. Je to producent a spisovatel, známý pro Hraní zpaměti (1998), Statečný toustovač (1987) a Moje Louisiana Sky (2001).


Recenze „Hrdé rodiny“ - Co řekli kritici

Kritici uvedli, že The Proud Family byla pro děti, které mají být teenagery, relatable a že hlasové obsazení bylo špičkové.

Kde se hrdá rodina řadí do televizního panteonu

Pyšná rodina byla a mišmaš opravdu šílených nápadů a super slavní lidé kdo jej pomohl vytvořit a kdo se objevil v hlasovém obsazení. Je považováno za úžasné pro svou velmi podivnost . Kritici si mysleli, že je to relatable a hodnocení byla na špičkové úrovni . To líčilo afroamerickou rodinu skrz pohled 14leté dívky žít v solidní rodině a zabývat se běžnými věcmi, které řeší dospívající dívka.

Trailer „Proud Family“Hrát si

Úvod do Proud Family 2015-04-25T18: 59: 04,000Z

Streamujte ukázku Proud Family

Ústřední píseň „Hrdá rodina“

Solange Knowles zazpívala ústřední melodii pro The Proud Family se zpívající zálohou Destiny’s Child. Podívejte se na video zde .

Drobnosti „Hrdé rodiny“: 5 rychlých faktů

1. Přidání příchuti

Pennyina kamarádka Dijonay Jones (Karen Malina White) a její osm sourozenců jsou pojmenovány podle koření a sladkostí. Jména jejích sourozenců jsou Karamel, Skořice, Muškátový oříšek, Bazalka, Oran, Paprika, Tabasco a Cayenne.

2. Solange Knowles nazpíval ústřední melodii

Solange Knowles byla vedoucí zpěvačkou ústřední melodie. Destiny’s Child však zazpívala back-up.

3. Dotaz na vteřiny

Uvádí se, že fanoušci chtěli pokračování Hrdé rodiny, ve které měla Penny vlastní děti, aby viděli, jak si povede jako rodič.

4. Druhé místo

Producenti původně oslovili Nickelodeon, než Disney Channel projevil zájem.

5. Pojmenováno pro gospelové zpěváky

Pennyho mladší sourozenci, dvojčata Bebe a Cece Proud (Tara Strong), jsou pojmenováni podle gospelových zpěváků Bebe a Cece Winansových.

Streamujte ukázku Proud Family


Populární Problémy

Ať už žijete na trhu nebo mimo trh, máme pro vás několik různých způsobů, jak v roce 2021 sledovat hry Patriots online bez kabelu.

Jak pořizovat akční fotografie. Ostré, soustředěné akční záběry je náročné zachytit, ale není nemožné je zachytit. Změnou nastavení fotoaparátu tak, aby vyhovovala pohybu vašeho předmětu, můžete zvýšit pravděpodobnost ...

Australian Open je největší sportovní podívanou na jižní polokouli.

Jak si pronajmout auto. Půjčení auta je někdy nákladné, časově náročné a plné skrytých poplatků a překvapivých požadavků. Nakupování za nejlepší cenu a zajištění porozumění pravidlům a předpisům před a po ...

Oba 1: 1, Raiders a Vikingové se sejdou v neděli ve 3. týdnu. Zde je návod, jak sledovat hru online bez kabelu.

Reilly Opelka nedávno prohlásil, že Rafael Nadal je jeho oblíbeným hráčem od dětství a že Španěl považuje za 'největšího'.