Živý přenos Jets vs. Seahawks: Jak se dívat online

(Getty)Hledáte živý přenos nedělní soutěže 4. týdne mezi New York Jets a Seattle Seahawks? Vaše možnosti závisí na tom, kde žijete, zda máte kabel a zda jste zákazníkem společnosti Verizon Wireless.

Výkop je naplánován na 13:00. ET na Foxu. Můžeš kliknutím sem zobrazíte kompletní mapu pokrytí Chcete -li zjistit, zda se hra na vašem trhu vysílá v televizi, můžete tyto informace použít v následujícím přehledu a dozvědět se, jak sledovat živý přenos:
Pokud je hra na vašem trhu a máte kabelové přihlášení

plocha počítače

Uživatelé mohou sledujte hru živě online prostřednictvím Fox Sports Go .

Pro tuto možnost je vyžadováno ověření, což znamená, že budete muset ověřit své kabelové/satelitní předplatné přihlášením pomocí uživatelského jména/e -mailové adresy a hesla.
mobilní, pohybliví

Streamování nedělních her s pravděpodobným prodejem na chytrých telefonech je k dispozici pouze zákazníkům bezdrátové sítě Verizon, kteří je mohou zdarma sledovat prostřednictvím mobilní aplikace NFL. Aplikaci si můžete zdarma stáhnout na následujících místech:

Obchod s aplikacemiGoogle Play obchod

Microsoft App Store


Tablet a další zařízení

Uživatelé s kabelovým předplatným mohou sledovat hry na trhu na tabletu nebo jiných streamovacích zařízeních prostřednictvím aplikace Fox Sports Go, kterou lze zdarma stáhnout v následujících lokalitách:

Obchod s aplikacemi (nebo přes AirPlay z iPadů, iPhonů nebo Maců na Apple TV)

Google Play obchod

Amazon App Store (nebo Amazon Fire TV)

Microsoft App Store

Stejně jako v případě počítače je vyžadováno ověření, což znamená, že budete muset ověřit své kabelové/satelitní předplatné přihlášením pomocí uživatelského jména/e -mailové adresy a hesla.


Pokud je hra na vašem trhu a nemáte kabelové nebo satelitní přihlášení

plocha počítače

Uživatelé bez kabelového nebo satelitního předplatného ve vybraných oblastech mohou sledovat živý přenos hry Fox na trhu prostřednictvím Sling TV, online streamovací služby, která poskytuje přístup k vybraným kanálům za měsíční poplatek.

Fox na Sling TV je bohužel k dispozici pouze uživatelům v Atlantě, Austinu, Charlotte, Chicagu, Dallasu, Detroitu, Gainesville, Houstonu, Los Angeles, Minneapolisu, New Yorku, Orlandu, Philadelphii, Phoenixu, San Francisku, Tampě a Washingtonu Trhy DC TV.

Zde je návod, jak se zaregistrovat k bezplatné 7denní zkušební verzi:

1) Klikněte zde přejít na web Sling TV

badmintonová wikipedie

2) Klikněte na Sledovat nyní 7 dní zdarma

3) Vytvořit účet

4) Vyberte požadovaný kanál nebo balíčky. Nezapomeňte zahrnout Sling Blue, který zahrnuje FOX

5) Zadejte své platební údaje. Sling Blue stojí 25 $ měsíčně, ale pokud předplatné zrušíte do sedmi dnů od registrace, nebudou vám účtovány žádné poplatky

6) Stáhněte si aplikaci do počítače začít sledovat


Tablet a další zařízení

Pokud máte předplatné Sling TV (přečtěte si informace o zahájení bezplatné zkušební verze), můžete sledovat pokrytí FOX na tabletu nebo jiných streamovacích zařízeních prostřednictvím aplikace Sling TV, kterou si můžete zdarma stáhnout na následujících místech:

Obchod s aplikacemi (nebo Apple TV)

Google Play obchod

Amazon App Store (nebo Amazon Fire TV)

Rok

Xbox One

Můžeš kliknutím sem zobrazíte kompletní seznam zařízení kompatibilních s aplikací Sling TV .

Poznámka: Pokud chcete sledovat telefon, můžete tak učinit pouze prostřednictvím mobilní aplikace NFL a pouze pokud jste zákazníkem společnosti Verizon Wireless.


Pokud je hra mimo váš trh

plocha počítače

Pokud jste předplatitelem DirecTV s balíčkem, který obsahuje nedělní lístek NFL, můžete streamovat hru prostřednictvím Webové stránky DIRECTV . Nedělní lístek NFL je součástí balíčku DirecTV Choice (a každý balíček nad tím) a vy c kliknutím sem se zaregistrujete .

Pokud nemáte kabel, tak ano může mít nárok na SundayTicket.TV “, online streamovací služba, která stojí 49,99 $ měsíčně a umožňuje sledovat hry, které nejsou na trhu, bez předplatného kabelové televize. SundayTicket.TV je k dispozici lidem, kteří žijí v rezidencích, které nemohou získat satelit (byty, byty atd.), Stejně jako obyvatelům San Franciska, Philadelphie nebo New Yorku. Můžeš kliknutím sem zjistíte, zda máte nárok .

A konečně, většina vysokoškoláků může sledovat hry mimo trh prostřednictvím SundayTicket.TV U za 24,99 $ měsíčně. Vy kliknutím sem se můžete zaregistrovat .


Tablet a další zařízení

Pokud máte některý z výše uvedených balíčků Sunday Ticket, můžete sledovat tržní hry na tabletech a dalších streamovacích zařízeních prostřednictvím aplikace NFL Sunday Ticket, kterou si můžete zdarma stáhnout na následujících místech:

Obchod s aplikacemi (nebo Apple TV)

Google Play obchod

Microsoft App Store (nebo Xbox One)

Rok

Playstation 4


Jiné možnosti

NFL RedZone

Pokud hru nemůžete sledovat naživo, můžete sledovat NFL RedZone - která přeskakuje ze hry na hru v klíčových okamžicích nedělní akce - prostřednictvím Sling TV, online streamovací služby, která poskytuje přístup k vybraným kanálům za měsíční poplatek.

Zde je návod, jak se zaregistrovat k bezplatné 7denní zkušební verzi:

1) Klikněte zde přejít na web Sling TV

2) Klikněte na Sledovat nyní

3) Vytvořit účet

4) Vyberte požadovaný kanál nebo balíčky. Nezapomeňte zahrnout balíček Sling Blue A balíček Sports Extra, který obsahuje kanál NFL RedZone

5) Zadejte své platební údaje. Sling Blue stojí 25 $ měsíčně, zatímco balíček Sports Extra je 5 $ měsíčně, ale pokud předplatné zrušíte do sedmi dnů od registrace, nebudou vám účtovány žádné poplatky

6) Stáhněte si aplikaci do počítače začít sledovat


NFL Game Pass

Pokud dobře sledujete hru na vyžádání, další možností je Domácí průkaz hry NFL , což vám umožní sledovat opakování her za poplatek 99,99 $ za sezónu. V rámci této služby nejsou k dispozici žádné živé hry a archiv každé hry je k dispozici každou neděli po skončení všech odpoledních her.


Pokud jste mimo Spojené státy a Mexiko

plocha počítače

Pokud nejste ve Spojených státech, okolních oblastech nebo Mexiku, můžete hru sledovat přes NFL Game Pass International . Cena balíčku závisí na tom, ve které zemi se nacházíte, a můžete navštivte webové stránky Více podrobností.

Mobilní a jiná zařízení

Pokud máte účet GamePass International, můžete hru sledovat na svém mobilním nebo tabletovém zařízení prostřednictvím mobilní aplikace NFL, kterou lze zdarma stáhnout na následujících místech:

Obchod s aplikacemi (nebo Apple TV)

Google Play obchod

Microsoft App Store (nebo Xbox One)

Playstation 4