Jak se dívat na Vanderbilt vs Davidson Basketball 2020

Getty Jerry Stackhouse hlavní trenér Vanderbilt Commodores.Vanderbilt (3-1) bude hledat své čtvrté vítězství v pěti pokusech, protože v úterý v John M. Belk Arena hostí Davidsona (4-3).Poznámka: Heavy může vydělat provizi za pobočky, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

Hra (začátek v 19:00 ET) nebude nikde v běžné televizi, ale můžete sledujte Vanderbilt vs Davidson žít na ESPN+ přímo zde:

Sledujte na ESPN+

ESPN+ je streamovací služba, která má stovky exkluzivních živých vysokoškolských basketbalových her (mimo jiné konference Big 12, A-10, AAC, A-Sun, Southern a CAA), dále univerzitní fotbal, UFC, mezinárodní fotbal, desítky dalších živých sportů, každý dokument 30 za 30 a další originální obsah (video i písemný), to vše za 5,99 $ měsíčně.Nebo pokud chcete také Disney+ a Hulu, všechny tři můžete získat za 12,99 $ měsíčně , což vede k úsporám přibližně 31 procent:

tenisová Francie

Získejte balíček ESPN+, Disney+ a Hulu

Jakmile se zaregistrujete do ESPN+, Vanderbilt vs Davidson můžete sledovat živě v aplikaci ESPN na Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Fire Stick, Apple TV, Chromecast, PlayStation 4, Xbox One, iPhone, telefonu Android, iPadu nebo tabletu Android.Můžete také sledovat na počítači přes ESPN.com .


Náhled Vanderbilt vs Davidson

Vanderbilt naposledy přešel na 3: 1, hranicí Radford 59: 50. Commodores byli vedeni o 25 bodů od Scotty Pippen Jr., což odpovídalo jeho kariérnímu maximu.

V první půli mám pocit, že se nám hodně daří. Jen nepadali, řekl Pippen. V druhé polovině jsme věděli, že musíme provést - prostě pokračujte v provádění, věřte našemu systému a snažte se získat otevřené střely. Neřekl bych, že náš přestupek nefungoval. Vypadalo to dobře, takže jsem si nemohl stěžovat.

Vanderbilt zaznamenal vítězství bez postranního trenéra Jerryho Stackhouse. Byl v Severní Karolíně na pohřbu svého otce.

Velikost tenisové rakety pro 8 let

Je to těžká situace a je to pro trenéra těžký týden, řekl po vítězství proti Radfordu úřadující hlavní trenér Adam Mazarei. Doufejme, že jsme na něj hrdí a dnes večer jsme trochu povyrostli a udělali krok, abychom se stali trochu lepším týmem.

Davidson se pěkně odrazil od několika těžkých ztrát v Texasu a Providence, přičemž se ve třech z posledních čtyř pohrával s výhrami. Poslední přišla proti Rhode Island v otvíráku konference Atlantik 10 Wildcats. Carter Collins vedl s 22 body.

Jsem jen potěšen houževnatostí, kterou jsme ukázali, řekl hlavní trenér Davidson Bob McKillop. Shora dolů na naší soupisce každý, kdo hrál, významně přispěl. Počet uvolněných míčů, které jsme dostali na parket v prvním poločase, byl pro nás tak klíčovou součástí udávání tónu ve zbytku hry.

Obraty byly pro Davidsona velkým problémem. Wildcats měli 12 proti Rhode Island a 14 se ztrátou Charlotte.

McKillop řekl, že jediným faktorem dnešního večera byly obraty. Ztratili jsme rovnováhu a zrak. Pokud nemáte rovnováhu a rozhled, obrátíte to.

V neděli jim ukážu film o hře a budou tam některé věci, se kterými nejsem spokojený. Ale pokusí se z toho dostat lepší. Nebudou nic namítat, nebudu běda já. Převezmou vlastnictví.

Davidson je favoritem 7,5 bodu na matchup, přičemž součet pro matchup je stanoven na 133,5 bodu.


Populární Problémy

Problémy se sebeúctou vám mohou připadat jako selhání nebo jako nehodní pozornosti. Každý člověk však má dobré vlastnosti a schopnosti, kterých by si měl vážit. Pokud bojujete s rozvojem sebeúcty, existují ...

Pěší turistika je skvělý způsob, jak trávit čas venku a hodně cvičit. I když možná toužíte vyrazit do divočiny, čas věnovaný přípravě na výlet vám pomůže zůstat v bezpečí a pohodlí. I když právě vyrážíte na ...

Jak vyzvednout dívky na Facebooku. Facebook si můžete představit jako svůj nový místní bar nebo večírek u přítele. Přes místnost vidíte roztomilou dívku - nebo na zdi vaší kamarádky na Facebooku a nemůžete s ní navázat oční kontakt ani se k ní přiblížit, ...

Rekurzivní úklona měří, jak těžké je strhnout zpět strunu. Bohužel mnoho lidí má ega o tahové váze, což znamená, že si na začátku vybírají příliš vysokou tahovou hmotnost. To je na újmu vaší schopnosti střílet ...

Rafael Nadal nadchl tenisové fanoušky na lepší část posledních dvou desetiletí svým těžkým základním dělostřelectvem a nikdy neříkáním.