Jak zabránit bouchání obuvi v sušičce

Nikdo nechce poslouchat zvuk bot, které se třesou v sušičce. Veškeré řinčení a bouchání vyvolává otázku, zda sušička ničí vaše boty, nebo zda boty ničí vaši sušičku. Pokud jsou vaše boty v sušičce, existuje několik způsobů, jak vlhkost odstranit bez jakéhokoli rozruchu.

Metoda 1 ze 3: Zavěšení bot za tkaničky

 1. Obrázek s názvem Zabraňte botám bouchat v sušičce Krok 1

  1 Připravte si boty do sušičky. Abyste se vyhnuli nepříjemnému řinčení a třesku bot sušících se v sušičce, zavěste mokré boty za tkaničky od dveří sušičky. Rozvažte tkaničky každé boty. Postavte boty vedle sebe a shromážděte všechny čtyři šňůry dohromady v ruce. Svažte všechny čtyři tkaničky dohromady do dvojitého uzlu poblíž konce šněrování.
 2. Obrázek s názvem Zabraňte botám bouchat v sušičce, krok 2

  2 Zavěste si boty na dvířka sušičky. Otevřete dvířka sušičky a uchopte boty za dvojitý uzel. Zvedněte tkaničky, dokud nebudou boty uprostřed dvířek sušičky (na vnitřní straně dveří) tak, aby prsty směřovaly nahoru. Vytáhněte tkaničky přes horní a dolní část dveří. Opatrně zavřete dveře.
  • Pokud vaše boty nezůstanou zavěšené, přidejte na konec tkaniček malé množství závaží.


 3. Obrázek s názvem Zabraňte botám bouchat v sušičce, krok 3

  3 Vysušte si boty. Nastavte teplotu sušičky na nízkou, choulostivou nebo žádnou teplotu a stiskněte tlačítko - sušení obuvi na středním, trvalém lisu nebo vysokém stupni zničení boty. Po celou dobu sušení zkontrolujte své boty, abyste se ujistili, že se podrážky neohýbají. Jakmile jsou vaše boty suché, vyjměte je ze stroje a rozepněte uzel na konci tkaniček.
  • Upravte délku tkaniček, abyste omezili pohyb obuvi. V závislosti na tom, jak blízko jsou vaše boty ke dveřím, můžete stále slyšet klepání. Pokud stále slyšíte bouchání, zastavte sušičku, nechte všechny položky úplně zastavit a poté zatáhněte tkaničky pevněji nebo dále mimo sušičku. Zajistěte tkaničky; zavřete dvířka a sušičku restartujte.
  reklama

Metoda 2 ze 3: Pomocí přísavky, sáčku na boty nebo sušáku

 1. Obrázek s názvem Zabraňte botám bouchat v sušičce, krok 4

  1 Připevněte si boty ke stěně bubnu. Na trhu jsou výrobky, jejichž cílem je zabránit pohybu obuvi a jiných zvláštních předmětů uvnitř sušičky. Tyto položky se skládají ze dvou tepelně odolných přísavek spojených nastavitelným popruhem. Položte prsty svých bot podél jednoho zvýšeného okraje bubnu. Připojte jednu přísavku ke středu boty, která je vám nejblíže. Pevně ​​vytáhněte popruh přes obě boty a poté zajistěte druhou přísavku vedle boty nejdále od vás. Nastavte sušičku na nízké, jemné nebo žádné teplo a stiskněte start. Když cyklus skončí nebo jsou vaše boty suché, odepněte přísavky a boty sejměte.
  • Můžete být v pokušení použít lepicí pásku nebo dočasný hák. To mohl pracovat, ale mějte na paměti, že lepidlo může přestat fungovat při aplikaci i nízkého tepla a že lepicí páska potenciálně trvale označí sušičku.
 2. Obrázek s názvem Zabraňte botám bouchat v sušičce, krok 5

  2 Osušte své boty uvnitř sáčku na boty připevněného ke dveřím sušičky. Experti na prádlo vyvinuli způsob, jak zabránit tomu, aby se vaše boty v sušičce shazovaly. Vytvořili produkt, který připevní vaše boty ke dveřím sušičky. Jediný kus látky je připevněn ke dveřím a vytváří mezi nimi a dveřmi kapsu, do které mohou vaše boty sedět. Tento produkt najdete online a v obchodech.
  • Připojte výrobek ke dveřím sušičky - tyto sáčky jsou vybaveny popruhy a přísavkami.
  • Vložte mokré boty mezi výrobek a dveře.
  • Zavřete dvířka a nastavte sušičku na jemné, nízké nebo žádné teploty.
  • Až cyklus skončí nebo jsou suché, boty vyjměte z kapsy.
  • Ujistěte se, že tašku umístíte přes dveře tak, aby obě boty seděly rovně a ne na sobě, aby byla zajištěna nejlepší možná cirkulace vzduchu.
 3. Obrázek s názvem Zabraňte botám bouchat v sušičce, krok 6

  3 Vybavte svou sušičku sušákem. Existuje tolik věcí, jako je obuv, které by se neměly sušit. Položte tyto jemné nebo neohrabané předměty na sušák, který je speciálně navržen tak, aby seděl naplocho uvnitř sudu vaší sušičky. I když existují některé obecné sušicí stojany, většina těchto produktů je speciálně navržena pro určitou značku a model - informujte se u prodejce, který vám vaši sušičku prodal. Postupujte podle pokynů k instalaci pro váš konkrétní sušák. Po instalaci položte boty na sušák, nastavte sušičku na vhodné nastavení teploty a sušičku zapněte. Až cyklus skončí nebo jsou suché, boty vyjměte ze stojanu. reklama

Metoda 3 ze 3: Zkoumání alternativních řešení sušení

 1. Obrázek s názvem Zabraňte botám bouchat v sušičce, krok 7

  1 Nasajte vodu novinami. Vyjměte stélky bot. Každou botu naplňte dvěma plnými stránkami zmačkaných novin. Noviny nechte jednu hodinu absorbovat vlhkost. Vyjměte mokré listy a do každé boty vložte dvě nové plné stránky novin. Noviny nechte odležet dvě až čtyři hodiny. Naposledy vyjměte a vyměňte papír. Papír nechte přes noc sedět v botách. Ráno vytáhněte papír a vložte vložky do suchých bot.
 2. Obrázek s názvem Zabraňte botám bouchat v sušičce, krok 8

  2 Vysušte si boty před ventilátorem. Fanoušci poskytují vašim botám účinný způsob sušení při nízké teplotě. Zapojte vysokorychlostní ventilátor a přímo před něj položte ručník nebo noviny. Pokud jsou stélky vašich bot vyjímatelné, vyjměte je. Položte mokré boty na ručník nebo noviny. Zapněte ventilátor a počkejte, až vaše boty uschnou.
 3. Obrázek s názvem Zabraňte botám bouchat v sušičce, krok 9

  3 Vysušte si boty venku. Pokud hodláte boty sušit na vzduchu venku, musíte si uvědomit, že přímé sluneční světlo boty zmenšuje. Místo toho, abyste boty nechali na přímém slunci, umístěte je pod předmět, jako je stůl, židle nebo schodiště, abyste je chránili. Do každé boty vložte malý bavlněný ručník, aby si udržel tvar. reklama

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku
 • Otázka Jak dlouho suším boty? Držte je asi tři čtvrtě hodiny až hodinu, možná déle. Vyjmutí podrážky z bot pomůže. Svou obuv můžete pravidelně kontrolovat a posoudit, jak dlouho ji potřebujete.
 • Otázka Co mám dělat, když moje boty nemají tkaničky? Najděte způsob, jak zajistit boty do vnitřku bubnu pomocí speciálních produktů navržených tak, aby se věci nemohly odrážet kolem sušičky, nebo použít sušící pytel nebo stojan.
Položit otázku Zbývá 200 znaků Zadejte svoji e -mailovou adresu, abyste dostali zprávu, když bude tato otázka zodpovězena. Předložit
reklama

Video . Při používání této služby mohou být některé informace sdíleny s YouTube.

Tipy

 • Nechte sušičku udělat tolik, aby se zbytek sušení urychlilo na vzduchu.
 • Předtím, než je umyjete a usušíte, odstraňte z bot všechna další kouzla nebo kousky navíc.
 • Ve většině případů je nejlepší sušit boty na horkém nebo velmi nízkém teple; aplikace tepla může roztavit některé materiály obuvi.
 • Pokud jsou vaše boty extra znečištěné blátem nebo trávou, skvrny předem ošetřete odstraňovačem skvrn pro domácnost.
 • Před praním a sušením obuvi se ujistěte, že je obuv vyrobena z materiálu, který odolá náročným podmínkám běžné pračky a sušičky. V některých případech mohou být boty vyrobeny z choulostivých materiálů a mohly by se během procesu rozpadnout.

Reklama Odeslat tip Všechna podání tipů jsou před zveřejněním pečlivě zkontrolována Děkujeme za zaslání tipu ke kontrole!

Varování

 • Vyhněte se sušení obuvi před přímým teplem, jako je otevřený oheň nebo horký foukající vzduch. Může dojít k popraskání kůže nebo roztavení jiných materiálů používaných k výrobě obuvi.
 • Některé boty jsou vytvořeny pomocí hořlavého materiálu. Před vložením do sušičky se ujistěte, že vaše boty neobsahují vosk ani leštidlo.
reklama

Populární Problémy

Jak stínovat veterináře. Pokud vás zajímá veterinární medicína, stínování veterináře je úžasná příležitost dozvědět se o tom, jaká je tato práce ve skutečnosti. Kromě toho, že získáte znalosti z první ruky o tom, jak poskytnout lékařské ...

Indie Sumit Nagal udělala Indii v sobotu na olympiádě v Tokiu 2021 pyšnou, když v prvním kole porazila Uzbekistana Denise Istomina 6: 4, 6: 7 (6), 6: 4.

Jak zastavit arteriální krvácení. K arteriálnímu krvácení dochází, když poranění nebo nehoda přeruší hlavní tepnu. Je vzácné, že se někdy setkáte s tímto typem krvácení, ale všimnete si rozdílu, protože krev vyjde v ...

Zde je 10 nejlepších tipů na stroje na tenisové míčky, které si tenisté mohou koupit. .

Andy Murray potvrzuje, že Amelie Mauresmo bude ve Wimbledonu.

Diego Schwartzman se nedávno ukázal jako vítěz Bounce Challenge, inovativního a zábavného cvičení, kterého se hráči zúčastnili na právě probíhajícím Miami Open.