Jak nakupovat UFC 245: Cena PPV a nabídka balíčku ESPN PlusGetty Šampion welterové váhy UFC Kamaru Usman.

UFC 245 můžete zakoupit prostřednictvím ESPN+ právě zde . Podrobnosti o cenách a náhledu události si přečtěte níže.


S trio bojů o titul, které bude v sobotu večer k dispozici v T-Mobile Arena, má UFC 245 šanci uzavřít rok 2019 nejlepší bojovou kartou roku.

černé plátěné tenisky

Zde je vše, co potřebujete vědět k objednání UFC 245 PPV:

Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

Jak koupit UFC 245 PPV

K nákupu UFC 245 potřebujete předplatné ESPN+, takže vaše možnosti pro objednání se liší podle toho, zda již jste nebo nejste předplatitelem ESPN+:

Pokud nemáte ESPN+ : Můžete získat speciální nabídku který zahrnuje roční předplatné ESPN+ (hodnota 49,99 $) a UFC 245 (hodnota 59,99 $) za pouhých 79,98 $:

Kupte si ESPN+ a UFC 245

Pokud již máte ESPN+ : Vy stále můžete získat speciální cenu balíčku . Ale místo zahájení nového předplatného ESPN+ pouze prodloužíte stávající předplatné ESPN+ o rok a získejte UFC 245 PPV za celkem 79,98 $:

Upgradujte ESPN+ a kupte si UFC 245

Pokud již máte ESPN+ a chcete si koupit pouze UFC 245 PPV, můžete jít sem a poté vyberte Pouze hledáte UFC 245? Získejte jej za 59,99 $ zde odkaz.

velikost gripu na tenisovou raketu

Kde sledovat UFC 245

Jakmile se zaregistrujete do ESPN+ a zakoupíte PPV, existuje několik různých způsobů, jak můžete sledovat Usman vs Covington, Holloway vs Volkanovski, Nunes vs de Randamie a kompletní hlavní kartu UFC 245.

Souboje můžete sledovat na počítači přes ESPN.com nebo můžete sledovat na svém telefonu (kompatibilní s Androidem a iPhone), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Apple TV, Chromecastu, PlayStationu 4, Xboxu One nebo jiném kompatibilním streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace ESPN.

Pro všechny tyto možnosti se budete muset přihlásit pomocí svého účtu ESPN+, abyste mohli sledovat předčasné přípravy (ESPN+) a hlavní kartu (ESPN+ PPV). Pokud se přihlásíte u poskytovatele kabelových služeb, můžete tímto způsobem také sledovat druhou sadu přípravných zápasů (ESPN2).


Náhled UFC 245

V hlavní události Kamaru Usman postaví svůj nově nárokovaný pás welterové váhy proti Colby Covingtonovi.

Usman, který neprohrál od druhého zápasu své profesionální kariéry v roce 2013, převzal v březnu titul od Tyrona Woodleyho na UFC 235 a vyhrál jednomyslným rozhodnutím. Nedávno prohlásil, že na začátku roku 2018 od tohoto sportu téměř odešel.

Byl jsem velmi blízko, řekl Usman TSN MMA Show , podle MMA Mania .

Dodal: Měl jsem asi pět, vlastně šest nebo sedm měsíců, jen jsem tam seděl a snažil se někoho přimět, aby se mnou bojoval. Organizace stále říkala: „Ten chlap to odmítl, ten chlap to odmítl.“ Takže jsem si říkal, že to nemá smysl.

je ping pong stejný jako stolní tenis

Usman dodal, že Covington byl mezi bojovníky, kteří se rozhodli bojovat proti němu.

A součástí toho je soupeř, se kterým bojuji, řekl, podle MMA Mania. Byl mi nabídnut několikrát, přesněji čtyřikrát, a všechny odmítl. Toto je tedy součást toho, co v tu chvíli přispělo k mé frustraci. Takže jsem si říkal, že bych měl prostě chodit.

Než se Usman a Covington utkají, Max Holloway se bude snažit udržet si opasek v lehké váze proti Alexandru Volkanovskému. Předtím bude Amanda Nunes, úřadující šampionka žen v bantamové a muší váze, hledat svoji pátou obhajobu pásu bantamové váhy.

Přihlásila se k titulu na UFC 200 v červenci 2016, přičemž Miesha Tate podala zadním tlumivkou. Její první obrana přišla proti Rondě Rouseyové o pět měsíců později.

Nunes si nedávno vzpomněla, jak sledovala Rouseyovou nejlepší Liz Carmoucheovou v prvním ženském boji UFC v únoru 2013.

Když jsem viděl ten boj, první věc, o které jsem si myslel, je, že [Rouseyho] nakopu, řekl Nunes podle ESPN . To bylo hlavní. Ale z té chvíle jsem měl velkou radost. Byl to pro nás všechny obrovský okamžik. Ale v tu chvíli, [myslel jsem si], budu šampionem v UFC. V budoucnu ji porazím.

Karta UFC 245

Hlavní karta (22:00 ET)

Kamaru Usman (šampion) vs. Colby Covington, welterová váha

Max Holloway (vítěz) vs. Alexander Volkanovski, muší váha

Amanda Nunes (šampionka) vs. Germaine de Randamie, dámská bantamová váha

Jose Aldo vs. Marlon Moraes, bantamová váha

Urijah Faber vs. Petr Yan, bantamová váha

hrát tenis ve francouzštině
Předběžná karta (20:00 ET)

Mike Perry vs. Geoff Neal, welterová váha

Irene Aldana vs. Ketlen Vieira, ženská bantamová váha

Matt Brown vs. Ben Saunders, welterová váha

Předběžná předběžná karta (18:30 ET)

Chase Hooper vs. Daniel Teymur, muší váha

Kai Kara-Francie vs. Brandon Moreno, muší váha

Jessica Eye vs. Viviane Araujo, dámská muší váha

Oskar Piechota vs. Punahele Soriano, střední váhaPopulární Problémy

Jak nosit oříznutý svetr. Oříznuté svetry jsou univerzální kusy oblečení, které lze snadno obléknout nahoru nebo dolů. Svůj outfit můžete také stylizovat podle toho, zda se chcete předvést nebo ne. Například nošení ...

Jak vybrat boty, které budete nosit s oblečením. Některé ženy dostávají špatný rap za posedlost obuví. Ze všech nekonečných stylů a barev obuvi, z nichž si můžete vybírat, kdo může vinit ženu za to, že má skříň naskládanou shora dolů ...

Zde jsou legendární výkony největší sportovní rivality vůbec.

Horlivá fanynka Marie Šarapovové jí navrhla v Brisbane Open.

Bývalý Davis Cupper Jaideep Mukherjee jmenován prezidentem Indické asociace tenisových hráčů (ITPA)

Jak zabít černé vdovy pavouky. Většina pavouků je neškodná a je výhodné mít kolem svého majetku. V Severní Americe však existují 2 druhy pavouků, které by měly vyvolat poplach: černá vdova a hnědý samotář ...