Přímý přenos „Watchmen“: Jak sledovat premiéru HBO online bez kabelu

HBO HlídačiDamona Lindelofa Hlídači série přichází na HBO a někteří si myslí, že by to mohl být další velký hit HBO Hra o trůny skončila. Premiéra se koná dnes večer 20. října 2019 ve 21 hodin. Východní (20:00 centrální). To je náhoda Hra o trůny jakmile jste žili. Pravděpodobně budete chtít sledovat premiéru naživo, jak bude vysílána, abyste nebyli ničím rozmazlení.


Jak streamovat „hlídače“

Pokud nemáte kabel, můžete sledovat živý přenos HBO na svém počítači, telefonu, Roku, Amazon Fire TV, Apple TV nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím jedné z následujících služeb streamování živého televizního vysílání:sledovat tenis živě espn

Kanál HBO společnosti Amazon Prime

Pokud máte Amazon Prime nebo chcete zahájit bezplatnou 30denní zkušební verzi Amazon Prime , můžeš sledovat živý obsah a obsah HBO na vyžádání prostřednictvím HBO Amazon Channel , který je také dodáván s bezplatnou 7denní zkušební verzí.

Jakmile jsi zaregistrovali se pro kanál Amazon Prime i HBO „Potom můžete show sledovat buď živě, jak se vysílá, nebo kdykoli na vyžádání. S oběma možnostmi můžete sledovat na počítači přes web Amazon nebo na telefonu (kompatibilní s Androidem a iPhone), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Fire TV Stick, Apple TV, Xbox One, PlayStation 4 nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace Amazon Video.Hulu

Ať už máte Hulu nebo chcete se zaregistrovat k novému předplatnému , HBO je k dispozici jako doplněk k Hulu nebo Hulu s živou televizí.

Jakmile se zaregistrujete , můžete sledovat show živě, jak se vysílá, nebo ji můžete sledovat kdykoli na vyžádání. U obou možností můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Hulu nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecast, Xbox One, PlayStation 4 (pouze na vyžádání) , Nintendo Switch, Echo Show nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.PlayStation Vue

badmintonová kresba

Ať už již máte PlayStation Vue nebo chcete zahájit bezplatnou 5denní zkušební verzi PlayStation Vue , můžete sledovat živý obsah a obsah HBO na vyžádání prostřednictvím doplňku HBO, který je dodáván s bezplatnou 7denní zkušební verzí.

Jakmile se zaregistrujete , můžete sledovat show buď živě, jak se vysílá, nebo kdykoli na vyžádání. U obou možností můžete počítač sledovat na webu PS Vue nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Apple TV, Chromecastu, PlayStationu (3 nebo 4) nebo jiném podporovaném zařízení prostřednictvím aplikace PS Vue.


HBO Go vs HBO hned

Můžete také streamovat přes HBO.

HBO nyní je samostatná streamovací služba HBO a poskytuje veškeré programování HBO prostřednictvím internetu. K tomu nepotřebujete kabelové ani satelitní předplatné, protože je to samostatné. Pokud ale již platíte za HBO jinde, tento zdarma nedostanete. Tato služba stojí 14,99 $ měsíčně-ale nabízí sedmidenní bezplatnou zkušební verzi. Abyste se vyhnuli poplatkům, musíte zrušit před koncem zkušební verze. Chcete -li službu používat, stáhněte si aplikaci HBO Now na vašem telefonu nebo tabletu. Je k dispozici v Obchod s aplikacemi , Google Play obchod a Amazon Appstore , a více.

Pokud máte kabelové předplatné, které zahrnuje HBO, můžete místo toho streamovat přes HBO GO a nebude vás to nic stát.

HBO Go je další streamovací službou HBO. HBO GO by byla vaší volbou, pokud máte kabelové nebo satelitní předplatné, které již obsahuje HBO v balíčku. HBO Go však bohužel není k dispozici u všech kabelových společností. Někteří stále vyjednávají o podmínkách, aby mohli používat HBO GO. Měli byste si tedy do večera zkontrolovat, zda vám kabelová společnost umožní přístup a používání HBO GO ke sledování dokumentu.


Náhled „Watchmen“Hrát si

Watchmen: Official Trailer | HBO Quis custodiet ipsos custodes? Všechno začíná 10/20. #HBO #WatchmenHBO Watchmen vychází z grafického románu, který spoluvytvořil a ilustroval Dave Gibbons a vydal DC. Sledujte Watchmen na Instagramu: instagram.com/watchmen Sledujte Watchmen na Twitteru: twitter.com/watchmen Like Watchmen na Facebooku: facebook.com/watchmenhbo Přihlaste se k odběru HBO na YouTube: goo.gl/wtFYd7 Nemáte HBO? Objednejte nyní: itsh.bo/GetHBONow Získejte více… 2019-09-13T17: 00: 00.000Z

Hlídači může to být největší série, na kterou se dá přijít HBO od té doby Hra o trůny . (Ačkoli Euforie fanoušci mohou s tímto rozlišením nesouhlasit.) Je to v podstatě pokračování příběhu z grafického románu, jen o mnoho let později as většinou odlišnými postavami. Můžete také sledovat Hlídači film, abyste získali základní představu o všem, co v románu bylo, minus některé výrazné rozdíly mezi koncem a komiksem.

různé typy tenisových raket

HBO popisuje sérii takto: Zasazen do alternativní historie, kde jsou superhrdinové považováni za psance, Hlídači objímá nostalgii původního průkopnického stejnojmenného grafického románu a pokouší se prolomit novou vlastní půdu.

Série bude mít devět epizod. Epizoda 1 má název: Je léto a dochází nám led. Popis pilota zní: V alternativní Americe, kde policie skrývá svou identitu za maskou, aby se chránila před teroristickou organizací, detektiv Angela Abar (Regina King) vyšetřuje pokus o vraždu kolegy důstojníka pod vedením svého přítele a náčelníka, Judd Crawford (Don Johnson). Mezitím Pán venkovského panství (Jeremy Irons) dostává od svých věrných služebníků dárek k výročí.

Série se může pochlubit působivým hereckým obsazením, které si od show jen slibuje větší velikost. Damon Lindelof je uveden jako autor pro každou z prvních šesti epizod a pro každou epizodu má také spoluautora. Nick Cuse s ním bude spoluautorem alespoň jedné a možná dvou epizod. Nick je syn Carltona Cuse. Možná si pamatujete Carltona z jeho zapojení do Ztracený po boku Damona Lindelofa a J.J. Abrams.


Populární Problémy

Nadal si stěžuje na chladné počasí v Paříži

Podrobná analýza losování na finále World Tour, které začíná v Londýně 13. listopadu.

Ovčí rouno je vlněné vlákno získané z vnějšího povlaku ovcí. Rouno roste ve sponách, což jsou shluky vláken, a je tvořeno vláknitými bílkovinami. Rouno je odstraněno procesem zvaným stříhání, během ...

Jak si vyrobit kostým Britney Spears na Halloween. Poté, co humbuk kolem jejího incidentu s holením a debut v Cirkusu utichl, se popová hvězda Britney Spears znovu objevila na televizních obrazovkách po celé zemi. Její premiéra na Glee přilákala ...

Stefanos Tsitsipas a Borna Coric se v pátek setkají ve třetím kole US Open v New Yorku. Tsitsipas vede vzájemný zápas 1: 0 mezi oběma hráči.

Pokud nemáte kabel, zde je několik způsobů, jak můžete sledovat film „Pearl in the Mist“, druhý film Ruby Landry o životě na základě knižní série VC Andrews.