Jak být dívčí

Být dívčí může být výzva, zvláště pokud jste od přírody divoška. Možná si říkáte, jak můžete být ženštější a dívčí, a přitom být stále věrná sama sobě. Jedním ze způsobů je přidat do šatníku dívčí oblečení a doplňky. Můžete také působit dívčí tím, že budete mít make -up a budete udržovat dobrou osobní hygienu. Přečtěte si o nejnovějších trendech v oblasti módy a krásy a naplánujte si dívčí noc s přáteli, abyste se mohli bavit být dívčí a ženská.

Metoda 1 ze 3: Oblékání dívčí

 1. Obrázek s názvem Be Girly Krok 1

  1 Přijměte barvy jako růžová, levandulová a červená. Jděte na oblečení v odstínech růžové, fialové a červené. Světlé a jemné barvy jsou považovány za dívčí.
  • Pokud nejste velkým fanouškem růžové, jděte na jiné barvy, jako je světle modrá nebo pastelově žlutá, aby vypadala dívčí.


 2. Obrázek s názvem Be Girly Step 2

  2 Mít na sobě šaty a sukně . Podívejte se na šaty, které cinch v pase, takže definují vaši postavu. Můžete také nosit šaty, které jsou áčkové nebo více splývavé, pro jemný, ženský vzhled. Dobrou volbou jsou také dlouhé sukně a krátké sukně.
  • Stylové plynulé šaty se strukturovanými kousky, jako je kožená bunda nebo přiléhavý kabát.
  • Noste dlouhé sukně s přizpůsobeným topem nebo košilí s límečkem pro uhlazený, ženský vzhled.
 3. Obrázek s názvem Be Girly Step 3

  3 Pořiďte si kalhoty lichotivých střihů. Být dívčí neznamená, že můžete nosit pouze šaty nebo sukně. Investujte do kalhot, které vám sedí v pase a prodlouží nohy. Pořiďte si skinny džíny i kalhoty se světýlkem.
  • Vyhněte se zúženým džínům nebo kalhotám, díky nimž budete působit hranatě, protože na dívčí vzhled mohou být příliš mužné.
  • Podívejte se na kalhoty z tkanin, jako je kůže, samet, len a denim, abyste měli zábavný dívčí vzhled.
 4. Obrázek s názvem Be Girly Step 4

  4 Podívejte se na topy vyrobené z krajky a sametu. Krajka a samet jsou klasické látky pro dívčí vzhled. Pořiďte si crop topy nebo halenky z krajky. Podívejte se na svetry a knoflíky vyrobené ze sametu.
  • Chcete -li trochu ženskosti, podívejte se na topy s krajkovými mašlemi nebo sametovými detaily.
  • Topy z čistých tkanin, jako je šifon a tyl, jsou také zábavné pro dívčí vzhled.
 5. Obrázek s názvem Be Girly Step 5

  5 Zkuste nosit podpatky . Pro dívčí vzhled investujte do vysokých podpatků, které vám prodlouží nohy a dodají vám určitou výšku. Podívejte se na platformové podpatky nebo podpatky s tlumením uvnitř, aby byly pohodlnější.
  • Pokud s nošením podpatků začínáte, můžete nejprve sáhnout po nižším podpatku, abyste si na ně zvykly.
  • Mějte na paměti, že stále můžete být dívčí, pokud dáváte přednost nošení bytů. Byty, které mají detaily jako kamínky, mašle nebo jasné vzory, vám mohou dát ženštější vzhled.
 6. Obrázek s názvem Be Girly Step 6

  6 Noste kabelku, spojku nebo kabelku. Pořiďte si kabelku, která se pohodlně vejde na rameno nebo do ruky. Investujte na noc do spojky v materiálech, jako je samet, kůže nebo pleather. Můžete také nosit koženou nebo bavlněnou tašku pro uvolněnější dívčí vzhled.
  • Pokud dáváte přednost nošení batohu, pořiďte si dívčí barvu nebo design. Podívejte se na batohy v barvách, jako je růžová, fialová nebo červená, s detaily jako cvočky, mašle nebo květinové potisky.
 7. Obrázek s názvem Be Girly Step 7

  7 Nasaďte si šperky a další doplňky. Jít pro minimalistické šperky , jako je například jednoduchý přívěsek náhrdelník nebo napichovací náušnice. Můžete také nosit velké šperky jako náhrdelník, velké náušnice nebo velké prsteny.
  • Hrajte si s dalším příslušenstvím jako šály . Podívejte se na šály ve světlých, ženských barvách, jako je růžová, modrá a žlutá.
  • Vyzkoušejte si dívčí doplňky jako jsou barretty a čelenka | čelenky. Jděte na barretty a čelenky s luky nebo kamínky.
  reklama

Metoda 2 ze 3: Vypadá dívčí

 1. Obrázek s názvem Be Girly Step 8

  1 Bavte se líčením. Začněte od základů, jako nadace , lesk na rty a oční stíny. Vyberte si make -up podle svého odstín pleti . Noste jen tolik make -upu, jak se cítíte dobře, protože být dívčí neznamená, že musíte každý den nosit spoustu make -upu.
  • Sledujte online návody, kde se dozvíte, jak nanášet make -up různými způsoby.
  • Požádejte přátele, kteří nosí make -up, aby vás naučili, jak je nanášet.
  • Přejděte do místního obchodu s kosmetikou a hrajte si s různými základy, bronzery, tvářenkami a očními stíny. Požádejte vizážistku v obchodě, aby vám pomohla naučit se líčit.
 2. Obrázek s názvem Be Girly Step 9

  2 Upravte si vlasy do drdolů nebo copů. Hrajte si s úpravou účesu v a top dobrý , kde necháte část vlasů dole a horní vrstvu vlasů dáte do malého drdolu. Můžete také udělat vrcholový uzel, kdy si dáte všechny vlasy do vysokého drdolu na hlavu.
  • Copánky jsou také zábavný způsob, jak být více dívčí. A francouzský cop , do boční cop , do rybí cop , nebo a korunní cop .
 3. Obrázek s názvem Be Girly Step 10

  3 Udržovat dobré držení těla . Když sedíte nebo stojíte, mějte páteř vzpřímenou a bradu vztyčenou. Svalte ramena dozadu a hrudník dopředu. Vyhněte se hrbení nebo zakřivení zad.
  • Můžete také zkusit zkřížit nohy, když sedíte nebo sedíte s nohama blízko sebe, zvláště pokud máte sukni nebo šaty.
 4. Obrázek s názvem Be Girly Step 11

  4 Dodržujte osobní hygienu. Pečujte o své vlasy pravidelným mytím a úpravou. Nechte si ostříhat nehty a nechte si udělat manikúru v nehtovém salonu, nebo si dejte a domácí manikúra . Zajistěte si příjemnou vůni pravidelnými sprchami a používáním koupele nebo parfému, který voní květinově a sladce.
 5. Obrázek s názvem Be Girly Step 12

  5 Udržujte si vlasy na obličeji i na těle. Nechte si obočí navoskovat nebo si ho vytrhejte doma. Odstranit vlasy na horním rtu doma nebo si to nechte udělat profesionálně v salonu.
  • Můžete také odstranit chloupky na svém nohy a podpaží . Zkuste si tato místa oholit nebo navoskovat doma.
  • Navštivte estetika, pokud jste nervózní z voskování těchto oblastí sami.
  reklama

Metoda 3 ze 3: Dělat holčičí věci

 1. Obrázek s názvem Be Girly Step 13

  1 Přečtěte si o aktuální módě a kráse. Zůstaňte v kontaktu s nejnovějšími módními trendy čtením módních časopisů, blogů a zpravodajů. Promluvte si se svými přítelkyněmi o tom, co mají na sobě, a podívejte se na obrázky ve stylu ulice online, kde najdete nápady. Věnujte pozornost nejnovějšímu vzhledu krásy sledováním modelek a zasvěcených osob na sociálních médiích a blozích.
  • Zůstat v kontaktu se současnou módou a krásou vám také může poskytnout nápady, jak můžete být moderně dívčí. Ženskost a to, co je v módě považováno za „dívčí“, se stále vyvíjí a mění, takže se ujistěte, že máte aktuální informace o nejnovějších trendech.
 2. Obrázek s názvem Be Girly Step 14

  2 Sledujte blogy a časopisy psané ženami. Hledejte online obsah napsaný ženami, pro ženy. Sledujte online oblíbené blogy a publikace zaměřené na ženy. Přihlaste se k odběru ženských časopisů. Zůstaňte informované o důležitých ženských tématech a seznamte se s různými způsoby, jakými se ženy vyjadřují v politice, módě, kráse a umění.
  • Zeptejte se svých přítelkyň, jaké publikace sledují nebo čtou. Podívejte se, jaké ženské publikace čtou a sledují vaše oblíbené ženské celebrity.
 3. Obrázek s názvem Be Girly Step 15

  3 Jděte nakupovat s přítelkyněmi. Bavte se nakupováním dívčího oblečení a doplňků v obchoďáku nebo místním obchodě s oblečením. Pozvěte přítelkyně, abyste si s tím mohli udělat den. Nakupování je zábavný způsob, jak se spojit a setkat se s jinými dívkami.
  • Jít nakupovat neznamená, že musíte utratit spoustu peněz nebo mít po ruce spoustu peněz. Vyzkoušejte si věci, procházejte a nakupujte se svými přítelkyněmi, abyste mohli společně trávit kvalitní čas.
 4. Obrázek s názvem Be Girly Step 16

  4 Udělejte si dívčí noc s přáteli. Pozvěte své nejbližší přítelkyně na večeři nebo na drink do oblíbené restaurace. Zajděte si zatančit do nejžhavějšího klubu nebo se zúčastněte zábavné hudební show. Podívejte se na film, ve kterém vystupují ženské herečky.
  • Pro zábavnou dívčí noc si můžete udělat domácí manikúru nebo pedikúru. Můžete také provádět lázeňské procedury, jako jsou domácí obličejové masky nebo masáže . Poslouchejte hudbu nebo se dívejte na film doma se svými přítelkyněmi.
  reklama

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku
 • Otázka Proč by lidé chtěli být takoví? Jsem ráda dívčí holka, dělá mi to dobře. Ráda chodím nakupovat oblečení a tašky, to mi dělá radost.
 • Otázka Jak mohu zhubnout jako 30 liber za měsíc? Chci mít 110 liber! Ztráta 30 liber za měsíc bohužel není zdravé, a i kdybyste to udělali, získali byste to hned, když jste se vrátili k normálnímu jídlu. Pravděpodobně byste získali navíc, protože nárazová dieta často narušuje váš metabolismus. Pokud to s hubnutím myslíte vážně, musíte se zavázat k pomalému a stálému pokroku prostřednictvím malých a udržitelných změn životního stylu. Začněte tím, že každý den před večeří zvýšíte příjem vody a sníte salát. Vyberte si formu cvičení a snažte se cvičit 3krát týdně. Potom začněte více a více omezovat smažené a zpracované potraviny, dokud je nebudete jíst jednou týdně nebo méně. Přidejte další formy cvičení. Nahrazené zpracované svačiny nahraďte čerstvým ovocem a potravinami bohatými na bílkoviny, jako je řecký jogurt a ořechy. Pokusit se to udělat najednou bude příliš mnoho a vy to vzdáte a budete se cítit jako selhání. Pokud budete disciplinovaní a realističtí, můžete shodit přebytečná kila a osvojit si návyky, které vám pomohou udržet si ji po celý život.
 • Otázka Musím nosit make -up? Ne! Je to vaše volba, pokud se při nošení necítíte pohodlně nebo se vám nelíbí vzhled, nedělejte to. Stačí si umýt obličej každý den, aby vaše pokožka byla čistá a čistá.
 • Otázka Pokud chci být dívčí, kolik tašek potřebuji? Kolik příslušenství bych měl mít? Abyste byli holčičí, nemusíte mít konkrétní množství tašek nebo doplňků. Jen jedna je dost dívčí.
 • Otázka Co mám dělat, když nesmím nosit podpatky? Justance990 Abyste byli dívčí, nemusíte vždy nosit podpatky, takže se nemusíte cítit špatně. Najděte si roztomilé byty se ženskými barvami, dokonce i s mašlemi. Pokud smíte nosit pouze tenisky, jděte do toho. Noste jasné neonové barvy a oblékněte se dívčí, aby si vašich bot nikdo opravdu nevšiml.
 • Otázka Jako holčička, co mám dělat, když se zraním? Být silný. Zkuste neplakat a co nejdříve se o tom podívejte školní sestře nebo důvěryhodnému dospělému.
 • Otázka Mohu nosit legíny? Justance990 Samozřejmě můžete! Některé pěkné květinové legíny by byly super dívčí a roztomilé!
 • Otázka Jak nosím sukně a šaty, když se cítím trochu trapně, když je nosím, ale opravdu chci? K sukni nebo šatům můžete nosit punčocháče nebo vysoké boty. Díky tomu se můžete cítit trochu méně odhalení. Zdá se, že tyhle věci prostě nejsi zvyklý nosit. Pokud je budete nosit častěji, pravděpodobně se přestanete cítit trapně.
 • Otázka Je umírající vlasy holčičí věc? Justance990 Může to být ženský, v závislosti na barvě, kterou získáte, i když to nemusí být nutně dívčí (chlapci si také barví vlasy). Pokud se při barvení vlasů snažíte být dívčí, sáhněte po světle narůžovělé barvě, nebo dokonce po nějaké fialové či modré.
 • Otázka Mohu nosit něco jiného než podpatky? Tak určitě. Dívčí jsou i balerínky nebo páskové sandály nebo roztomilé kozačky.

Populární Problémy

Jak sledovat někoho tajně venku. Pokud shromažďujete informace o příteli k jejich narozeninám nebo se snažíte naplánovat překvapení, možná ho budete chtít chvíli sledovat, abyste zjistili, kam jdou. Nebo pokud se svým přítelem hrajete hru, ...

Zde je vše, co potřebujete vědět, abyste mohli sledovat sobotní předsezónní hru Jets vs Giants online.

Pokud nemůžete sledovat Super Bowl LIII naživo, můžete DVR nahrávat a nahrávat nebo sledovat jeho přehrávání na vyžádání, i když nemáte kabel.

Jakmile se švábi stanou doma v domě, může být velmi obtížné je vyhodit. Mohou se občerstvit jídlem, poškodit tapety, knihy a elektroniku. Mohou také šířit choroboplodné zárodky kontaminací potravin, ...

'Still I Rise' je jedním z nejikoničtějších děl Mayi Angelou - a jeden Williams si drží blízko k vlastnímu srdci.

Jak léčit tendonitidu předloktí. Tendinitida je zánět nebo otok šlachy. Šlachy jsou pojivové tkáně, které spojují sval s kostí. Dva nejběžnější typy tendinitidy jsou na vnitřní nebo vnější straně lokte. ...