Jak skladovat své airsoftové zbraně

Pokud jde o airsoftové sporty, spousta zábavy přichází s pořízením všech různých zbraní a budováním vaší sbírky. Existuje mnoho způsobů, jak ukládat zbraně, takže si vyberte způsob skladování podle toho, jak vám záleží na vystavení zbraní. Pokud chcete pouze efektivní skladovací systém, který usnadňuje přepravu zbraní, rozhodněte se pro brašny. Pokud chcete návštěvníkům předvést své zbraně a použít svou sbírku jako předváděcí předmět, nic nenahradí krásný věšák na zbraně. Před uložením airsoftových zbraní nezapomeňte vždy vyjmout zásobník, zapnout pojistku a vyprázdnit kanystr nebo odpojit baterii.

Metoda 1 ze 4: Pomocí brašny nebo pouzdra na zbraň

 1. Obrázek s názvem Uložte své airsoftové zbraně Krok 1

  1 Vyberte si měkkou tašku, která vám usnadní nošení zbraní. Tašky na měkké zbraně jsou obvykle vyrobeny z nylonu a představují snadný způsob skladování a přepravy vašich zbraní. Pořiďte si dostatečně velkou tašku na uložení všech zbraní, které obvykle používáte. Nenabízí mnoho ochrany, ale jsou extrémně levné a usnadňují organizaci zbraní. Vyberte si styl a barvu, která odpovídá vaší osobnosti a vypadá pro vás přitažlivě.
  • Velikosti těchto tašek jsou poměrně univerzální a v zásadě se do standardní tašky vejde jakákoli zbraň. Pokud však chcete, můžete získat menší verzi speciálně pro ruční zbraně!
  • Levnější tašky stojí kolem 5 $, ale můžete získat hezčí tašku s oddělenými přihrádkami a polstrováním za 20–50 $. Tyto tašky se prodávají pouze ve specializovaných obchodech nebo online. V běžném velkém boxu je nenajdete.
  • Můžete použít jakýkoli případ určený pro normální zbraně, ale tyto budou mnohem dražší.


  Spropitné: Brašny a pouzdra na zbraně jsou skvělým způsobem, jak uložit zbraně, protože je nemusíte balit a vybalovat pokaždé, když vyrazíte na střelnici nebo turnaj. Díky tomu jsou brašny nejlepší volbou, pokud vám na předvádění zbraní opravdu nezáleží.

 2. Obrázek s názvem Uložte své airsoftové zbraně Krok 2

  2 Vyberte si vázané pouzdro, které stylově chrání vaše zbraně. Pouzdro na zbraň v pevné vazbě je dražší, ale ochrání vaše zbraně, pokud pouzdro upustíte nebo klouže ve vozidle. Pořiďte si dostatečně pevné pouzdro na uložení počtu zbraní, které plánujete nosit s sebou. Tento styl pouzdra bude také vypadat lépe než měkká taška, když sedí doma.
  • Stejně jako měkčí tašky jsou tato pouzdra v zásadě univerzální a jakákoli puška nebo ruční zbraň by se měla vejít dovnitř, pokud získáte standardní pouzdro. Jediným rozdílem mezi různými případy je to, kolik zbraní se vejde dovnitř.
  • Tyto případy jsou téměř vždy černé, šedé nebo stříbrné. Můžete je však zakrýt samolepkami nebo namalovat! Mnoho nadšenců airsoftu sbírá samolepky z různých hřišť, na kterých hrají, a časem do nich zakryjí svá pouzdra na zbraně.
  • Tyto případy budou stát 40–150 USD v závislosti na tom, jak velký kufřík chcete mít a kolik dalších přihrádek chcete.
 3. Obrázek s názvem Uložte své airsoftové zbraně Krok 3

  3 Umístěte zbraně do tašky a pomocí popruhů je držte na místě. Každý vak na zbraň má pro každou zbraň sadu 2 popruhů. Chcete -li dát zbraň do tašky, položte ji bez nabití se zapnutým pojistkou. Držte jej naplocho a zvedněte jeden popruh přes střed hlavně. Druhý popruh omotejte kolem rukojeti nebo pažby zbraně. To zabrání sklouznutí zbraně uvnitř tašky.
  • Tyto popruhy nejsou nastavitelné, ale jsou extrémně flexibilní. Vaše zbraň nezlomí popruhy ani nic.
 4. Obrázek s názvem Uložte své airsoftové zbraně Krok 4

  4 Vložte munici a další vybavení do menších přihrádek. Pokud nemáte opravdu low-end měkkou tašku, jsou uvnitř i vně tašky další přihrádky. Umístěte své tlumiče, střelivo, další magnety, obory, světla a popruhy dovnitř těchto menších přihrádek. Tímto způsobem se při vytahování zbraní nebudete muset tahat s více taškami.

  Varování: Tyto menší přihrádky jsou skvělé také pro plynové kanystry a baterie, ale nenechávejte tašku ve vozidle, pokud uvnitř skladujete plyn nebo baterie. Pokud je baterie příliš horká nebo studená a baterie mohou explodovat, mohou vybít.

  reklama

Metoda 2 ze 4: Vytvoření stojanu se střelnou deskou

 1. Obrázek s názvem Uložte své airsoftové zbraně Krok 5

  1 Položte zbraně na zem a změřte velikost desky, kterou potřebujete. Chcete -li své zbraně vystavit jako profesionál, vyberte si zeď doma nebo v garáži a postavte si stojan na zbraně z kolíkových desek. Tyto desky se dodávají v různých různých velikostech, takže postavte své zbraně na zem, abyste získali představu o tom, kolik místa potřebujete. Změřte své zbraně v obdélníku a určete velikost desky, kterou potřebujete koupit.
  • Můžete umístit několik menších desek dohromady, abyste vytvořili větší desku, nebo řezací desku snížit na vlastní velikost kotoučovou pilou, pokud chcete.
  • Mezi puškami a brokovnicemi nechte alespoň 15 cm volného prostoru. Dopřejte každé pistoli alespoň 3 palce (7,6 cm) prostoru. Tímto způsobem omylem nic nesrazíte, když ho nasadíte nebo sundáte z hrací plochy.
  • Kupte si kolík online nebo se zastavte v místním železářství, kde ho najdete.

  Spropitné: Toto je nejlepší možnost, pokud chcete předvést své zbraně, když přijdou lidé. Pokud je však chcete vzít na turnaj nebo na střelnici, budete je muset zabalit.

 2. Obrázek s názvem Uložte své airsoftové zbraně Krok 6

  2 Nainstalujte kolíkovou desku ve své garáži nebo doma vystavit své zbraně. Pomocí hřebu najděte kolíky ve zdi a označte je tesařskou tužkou. Srovnejte své kožešinové proužky vodorovně s hřeby a pomocí šroubů je vyvrtejte do cvočků 3/4 do (1,9 cm) vrutů do dřeva. Poté přidržte kolíkovou desku přes pásy a nainstalujte ji pomocí montážního hardwaru dodaného s vaší deskou. Vyvrtejte 1 vrut do dřeva přes kolíkovou desku, abyste jej připevnili ke každému pásku, kde se překrývají.
  • Před navrtáním na místo použijte vodováhu, abyste se ujistili, že je kolíková deska rovná a rovná.
  • Furring pásy jsou tenké kusy dřeva, které vyztužují stavební materiály a udržují předměty zvednuté ze zdi. Pokud připevníte kolíkovou desku přímo na zeď, nebudete moci zasunout věšáky dovnitř. Kolíková deska navíc může při zavěšení vytrhnout sádrokarton.
 3. Obrázek s názvem Uložte své airsoftové zbraně Krok 7

  3 Pořiďte si kolíkové závěsy s plastovým hrotem, abyste nepoškodili zbraně. Věšáky na kolíky jsou malé háčky, které se zasouvají do otvorů na desce kolíků a slouží k zavěšení předmětů na zeď. Pořiďte si věšáky s plastem na špičkách k zavěšení zbraní. Pokud používáte běžné kovové závěsy, mohou vám poškrábat zbraně, když je zavěsíte nebo sundáte.
  • Pokud nemůžete najít ramínka s plastovým hrotem, pořiďte si plastidip. Vezměte každý věšák a namočte jej do plastidipu. Poté je nechte 2-3 hodiny schnout na vzduchu. Díky tomu budou vaše ramínka potažena ochranným plastovým povlakem.
  • Pokud chcete, můžete použít dřevěné kolíčky, ale pouze pokud mají na přední straně ten malý ret, aby věci nespadly.
 4. Obrázek s názvem Uložte své airsoftové zbraně Krok 8

  4 Zavěste pušky vodorovně pomocí 2 kolíků pro každou zbraň. Chcete -li zavěsit pušku nebo brokovnici, držte ji vodorovně na desce. Zasuňte 1 věšák do kolíku těsně za rukojeť zbraně. Poté zavěste další kolík pod hlaveň na stejné řadě kolíků. Položte zbraň na kolíky a nechte ji ležet vodorovně na desce kolíku. Mezi každou puškou a brokovnicí, kterou zavěsíte, nechte alespoň 15 cm volného prostoru.
  • Pušky a brokovnice můžete vystavit na jednu část desky a na jinou část desky dát své zbraně nebo je smíchat a vytvořit tak rozmanitost. Deska kolíku je přizpůsobitelná, takže je to opravdu zcela na vás!
  • Na spouště nemůžete zavěsit pušky nebo brokovnice z prstových smyček. Jsou příliš těžké na jeden kolík a můžete vytrhnout závěs z kolíkové desky.
 5. Obrázek s názvem Uložte své airsoftové zbraně Krok 9

  5 Pistole skladujte vodorovně se 2 kolíky nebo svisle s 1 kolíkem. Pistole můžete zavěsit stejným způsobem jako pušky s 1 kolíkem těsně za rukojeť a druhým pod hlaveň, pokud chcete, aby všechny vaše zbraně byly vodorovně. Pistole můžete také zavěsit svisle pod úhlem posunutím 1 kolíku doprostřed prstové smyčky pro spoušť. Je to skvělá volba, pokud chcete mít v paletě zbraní mnoho rozmanitosti.
  • Pokud zavěsíte pistole za poutka na prsty, nezapomeňte znovu zkontrolovat svou bezpečnost, abyste se ujistili, že je zapnutá i při zavěšení ručních zbraní.
  reklama

Metoda 3 ze 4: Bezpečné odložení zbraní

 1. Obrázek s názvem Uložte své airsoftové zbraně Krok 10

  1 Před uložením zbraně vyprázdněte zásobník a vyjměte komoru. Ať už visíte zbraň na kolíku nebo ji balíte do tašky, musíte zbraň bezpečně uložit. Před vložením zpět do zbraně odemkněte zásobník a vyprázdněte jej. Vytáhněte komoru zpět a vyprázdněte všechny airsoftové pelety, které jsou stále ve zbrani.

  Varování: Airsoftové zbraně nejsou tak nebezpečné jako běžné zbraně, ale pelety vám mohou oko nebo poškodit kůži. Se zbraněmi vždy zacházejte bezpečně a před uložením je vyprázdněte.

 2. Obrázek s názvem Uložte své airsoftové zbraně Krok 11

  2 Odpojte baterii u elektrických zbraní, aby se nevybíjely. Pokud je vaše zbraň napájena baterií a baterie se vybije, uvolněte západku a vyjměte baterii. Pokud máte pevně připojenou baterii, vyhledejte ji a odpojte vodiče, aby se nevybíjela.
  • Každá zbraň je jiná. U mnoha zbraní je baterie umístěna uvnitř rukojeti. Vaše baterie však může být na boku zbraně. Pokud spoléháte na baterii, ale nemůžete na pistoli najít, kde je, nahlédněte do svého návodu k použití.
  • Vaše baterie se bude časem pomalu vybíjet, pokud ji neodpojíte, když nepoužíváte zbraň.
 3. Obrázek s názvem Uložte své airsoftové zbraně Krok 12

  3 Před uskladněním vypalte prázdné plynové zbraně do polštáře, abyste odstranili vzduch. Pokud máte plynovou zbraň, zkontrolujte zásobník a komoru, zda jsou prázdné. Vyjměte plynovou nádobu. Poté namiřte zbraň na polštář nebo měkký povrch. Stiskněte spoušť opakovaně, dokud plyn zachycený v pistoli nezmizí. Tím odstraníte přebytečný plyn a bezpečně uložíte zbraň.
 4. Obrázek s názvem Uložte své airsoftové zbraně Krok 13

  4 Před uložením zbraně zapněte bezpečnost, abyste předešli vynechání zapalování. Než zbraň uložíte, najděte pojistku na boku zbraně. Otočte jej do polohy „zapnuto“, aby zbraň nevystřelila. Poté jej vložte do pouzdra nebo jej položte na desku kolíků a dokončete jeho ukládání. reklama

Metoda 4 ze 4: Organizace vašeho airsoftového vybavení

 1. Obrázek s názvem Uložte své airsoftové zbraně Krok 14

  1 Uchovávejte své vybavení v malé hrudi pro jednoduché řešení skladování. Pořiďte si malou dřevěnou nebo kovovou truhlu. Umístěte jej do rohu místnosti nebo garáže. Naplňte jej municí, uniformami, ochrannými pomůckami, časopisy a dalším airsoftovým vybavením. Toto je nejjednodušší způsob, jak mít všechny své výstroje na jednom místě a nemusíte si dělat starosti s hledáním věcí všude kolem.
  • Toto je nejzákladnější řešení, ale není nic špatného na tom, když je jednoduché! Je mnohem snazší najít něco, co potřebujete, pokud je vše na jednom místě.
 2. Obrázek s názvem Uložte své airsoftové zbraně Krok 15

  2 Pomocí organizátoru kostek oddělte a uspořádejte spoustu vybavení. Pokud máte tunu vybavení, kupte si organizér na kostky ve velké krabici nebo v obchodě s nábytkem. Pořiďte si látkové boxy nebo koše, které se zasunou do jednotlivých polic, a oddělte své vybavení způsobem, který vám dává smysl. Každou kostku označte štítkovačem nebo fixou. Toto je nejlepší volba, pokud máte různé druhy munice, oblečení a bezpečnostní vybavení.
  • Jednu řadu kostek můžete věnovat na munici, jednu řadu na pálkaře nebo kanystry a jednu řadu na oblečení a periferie. Je to opravdu na vás!
  • K dispozici jsou látkové boxy navržené speciálně tak, aby se vešly do těchto organizátorů kostek. Vyberte si některé z nich, pokud chcete mít čistší vzhled!
 3. Obrázek s názvem Uložte své airsoftové zbraně Krok 16

  3 Udržujte vyhrazenou munici, abyste rychle našli to, co potřebujete. Pokud se vám nedaří najít veškerou munici, ponechte pelety v původním obalu. Umístěte každý balíček na jednu polici, abyste jej snáze našli. To nemusí být nejhezčí způsob, jak uspořádat munici, ale všechny pelety vypadají v podstatě stejně, takže pokud chcete experimentovat s různými značkami, musíte si ponechat původní obal.

  Spropitné: Pokud používáte pouze jednu značku munice, pořiďte si vzduchotěsný průhledný kontejner a zkombinujte veškerou munici na jednom místě.

  tenisová raketa na prodej
  reklama

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku Položit otázku Zbývá 200 znaků Zadejte svoji e -mailovou adresu, abyste dostali zprávu, když bude tato otázka zodpovězena. Předložit
reklama

Tipy

 • Dokud je bezpečnost vypnutá a zbraň je prázdná, neexistuje žádný špatný způsob, jak skladovat airsoftové zbraně doma. Zobrazte je, jakkoli vám připadají nejlepší!

Reklama Odeslat tip Všechna podání tipů jsou před zveřejněním pečlivě zkontrolována Děkujeme za zaslání tipu ke kontrole!

Varování

 • Nikdy neskladujte zbraň s vypnutou pojistkou. Abyste zůstali v bezpečí, vždy vyložte zbraň a odpojte baterii nebo kanystr.
reklama

Věci, které budete potřebovat

Vytvoření stojanu se střelnou deskou

 • Kolíková deska
 • Věšáky
 • Furring proužky
 • Vrtat
 • Vruty do dřeva
 • Plastidip (volitelně)

Organizace vašeho airsoftového vybavení

 • Hruď
 • Organizátor kostek
 • Zásuvky na kostky

Populární Problémy

V pondělí Novak Djokovič překonal rekord Rogera Federera ve většině týdnů strávených jako světová jednička v oficiálním žebříčku ATP. Federer strávil 310 týdnů jako č.

Rezervace na 10 a více hotelových pokojů se považuje za „blok“. Blokové rezervace se hodí na svatby a jiné velké akce, kde bude hodně lidí cestovat mimo město. Chcete -li vytvořit svůj blok, budete chtít připnout ...

Pokud milujete Instagram a chcete se stát influencerem, určitě nejste sami! I když se stát influencerem není žádná věda, můžete v tomto směru podniknout určité kroky tím, že založíte svou značku a upravíte svůj účet tak, aby odrážel ...

Jak získat obchodní licenci. Aby vaše firma mohla legálně fungovat, musí mít licenci. Předpisy se liší, takže je velmi důležité porozumět licenčním pravidlům, kde se vaše firma nachází - nedodržení může mít vážné ...

Váš průvodce streamováním The Aristocats online - včetně jednoduchých streamovacích informací, herců a postav a způsobu jejich přijetí.

'The Good Doctor' se vrací na sezónu 4 v pondělí večer. Zde je návod, jak sledovat nové epizody streamované online, pokud nemáte kabel.