5 důvodů, proč je „Otevřená“ kniha, kterou by si měl přečíst každý fanoušek tenisu

4. Jeho milostný život

Agassi je šťastně vdaná za Steffi Grafovou, jednu z největších hráček všech dob. Ale před Grafem byl ženatý s Brooke Shields, americkou herečkou.

Toto manželství netrvalo dlouho, protože Agassi tvrdí, že oba dvakrát přešli přes palubu, pokud šlo o jejich profesionální závazky.

Agassi se svou první manželkou Brooke Shields

Agassi se svou první manželkou Brooke Shields

Agassi zmiňuje, že byl tak majetnický, že zlomil všechny své trofeje, když viděl Shieldse olizovat prsty jiného chlapa během natáčení pro jednu z epizod hit sit-com Přátelé . Dokonce uvádí, že jeho návrh na Shields nebyl naplňující, protože byl úplně přemožen pochybnostmi o sobě.

Agassi ve svých pamětech jasně uvádí, že litoval, že si vzal Shields téměř okamžitě poté, co se vzali. To lze také připsat Agassiho nestabilnímu myšlení během jeho počátečních herních let.

5. Zranění a návraty

Agassi se během své kariéry potýkal se zraněními, ale bolest zad byla jedním ze zranění, které ho pronásledovalo navždy. Jeden ze obratlů v dolní části zad vyklouzl z místa na začátku a pokračoval v hraní si s ním roky.

Agassi se snaží v jednom ze svých zápasů na US Open trefit forhendový cross-soud

Agassi se snaží v jednom ze svých zápasů na US Open trefit forhendový cross-soud

Agassi ve svých pamětech vysvětluje, že tam bylo mnoho zápasů, kde necítil uspokojení z vítězství kvůli chronické bolesti, kterou měl v dolní části zad. Díky tomu hru nenáviděl ještě víc.

Přesto posunul své tělo na hranici svých možností a při mnoha příležitostech se vrátil, aby vyhrál Majors tím, že porazil lidi jako Pete Sampras, Boris Becker, Ivan Lendl atd.

Agassiho monografie by rozhodně dala čtenářům zdroj inspirace, jak se postavit porážce; vzbuzuje ochotu bojovat ještě tvrději. Dokonce říká, že musíte svoji profesi milovat, i když ji nenávidí (což je rozporuplné, ale realita).

Agassiho „Otevřená“ je emocionální, zábavná a provokující k přemýšlení. Knihu můžete začít číst s předsudky, ale vyjdete z ní s naprostým respektem k legendě.

Populární Problémy

Jak začít běhat. Začít běhat je snadné: vše, co musíte udělat, je vyjít ven a jít. Vybudování běžecké rutiny však vyžaduje čas. Abyste mohli začít běhat a pokračovat v běhu, budete potřebovat disciplínu, vytrvalost, základní úroveň ...

Jak nastavit klec pro Gerbil. Gerbils jsou zaneprázdněná zvířata, která milují žvýkání, kopání a hrabání. Nastavení klece, která umožní vašemu pískomilovi dělat tyto věci, je jednou z nejzajímavějších částí vlastnictví pískomila. Použijte svou představivost k vytvoření ...

Jak se naučit bruslení sami. Nemusíte čekat, až správný partner nacvičí bruslení. Vydejte se na ledovou plochu sami a procvičte si základní techniky, jako je klouzání nebo zastavení. Jak se budete zlepšovat, budete moci jít rychleji a ...

Jelena Djokovic nedávno dlouze hovořila o svém manželovi Novakovi Djokovicovi a poskytla několik vzácných pohledů na jeho osobní život. Jelena ocenila světovou jedničku

Někteří lidé nesnáší létání, zejména při dlouhých jízdách. Pokud jste teenager a cestujete po celé zemi, nebo dokonce po celém světě, je vždy dobré si udělat pohodlí. Pokud potřebujete pomoc s pohodlím na dlouhé cestě letadlem, toto je článek ...

Váš průvodce streamováním Tří mušketýrů online - včetně jednoduchých streamovacích informací, herců a postav a způsobu jejich přijetí.