Roger Federer vs Milos Raonic Živé aktualizace výsledků tenisu Wimbledon 2016, semifinálové utkání, Milos Raonic porazil Rogera Federera

Roger Federer Miloš Raonic Wimbledon 2016

Federer a Raonic se navzájem utkali v semifinále Wimbledonu v roce 2014, vítězem se stali Švýcaři

HRA, SADA A MATCH MILOS RAONIC! Miloš Raonic vyhrává semifinále 6-3, 6-7, 4-6, 7-5, 6-3!Sada 4, hra 6 - Federer* podává a drží. 4-2 pro Švýcary!Sada 4, hra 5 - Raonic* skvěle navazuje na přestávku podání! Federer tam ztratil půdu pod nohama a spadl na koleno, když se ho pokusil vrátit - okamžitě zavolá svůj zdravotnický personál. Je to koleno, které měl na začátku tohoto roku na operaci, takže si fanoušci dělají starosti. Raonic vede 4-1

Set 5, Game 4 - Federer* je pozadu ve službě a nyní v této hře, vzadu v boji! Raonic opakovaně chybuje dvakrát - zatím 11, ale mezi touto dvojicí je brilantní rally. Nemůžete opravdu říct, který z nich to bude, ale nakonec se Raonic zlomí a vede 3: 1!Set 5, Game 3 - Raonic* drží, běží směrem k síti, aby proklouzl pár výstřelů kolem Federera. Pohybuje se dopředu na 2-1!Sada 5, hra 2 - Federer* platí stejně jako Raonic. Oba hráči spěchají na síť, ale kanadské vlajky. V tomto zápase se dopustil 10 dvojitých chyb. 1-1, s Raonicem vpředu na podání.

MILOS RAONIC VYHRÁVÁ ČTVRTOU SADU 7-5! Nyní máme 2 sady.Sada 4, hra 12 - Federer * slouží k setrvání v této sadě. Tlačí na to a jeho bekhend dnes vypadá ve skvělé formě, ale zdvojnásobuje chyby, které mu chybí! Vznešený volejbal od Raonica a on zlomil Federera, aby vyhrál hru a set 7-5!Sada 4, hra 11 - Raonic* pobíhá Federer - hrají tito dva hru na kočku a myš? Oba se natahují na maximum a Federer tlačí na Raonica, ale Kanaďan drží 6: 5. Dokáže přinutit pětinu?

Sada 4, hra 10 - Federer* na podání a drží to obrovským esem přímo na Raonica! 5-5

Sada 4, hra 9 - Raonic* nyní tlačí Federera a vynucuje chyby od Švýcarů! Jeho bekhend je netypicky trochu roztřesený a prohrává. Raonic vede 5-4.

Sada 4, hra 8 - Federer* slouží vzadu, ale má Raonona na špičkách - a jak! Ve Švýcarsku pobíhá Raonic kolem základní čáry a nenechává ho stále v klidu. Drží za 4-4!

Sada 4, hra 7 - Raonic* od setu 1 ještě nezlomí podání Rogera Federera. Vypadal, že bude ve své servisní hře snadno křižovat, ale dvojchyba dává Švýcarům jistou kontrolu! Vyzývá Raonic na dlouhou střelu a Federer má pravdu. Přesto se mu po trochu nepříjemném podání ve čtvrtém podařilo udržet náskok 4: 3.

Sada 4, hra 6 - Federer* dolů na 15-30 ve své servisní hře s nevynucenou chybou, postrčení Raonica kolem to zvládne-a podržte! Působivé věci. Raonic zatím Federerovým 2 přidělil 11 forhendových UE. 3-3!

Sada 4, hra 5- Raonic* drží to, ale chvíli to trvalo. Raonic poslal několik záběrů, ale Federer dělal totéž, a tak si nedělal starosti. Vypadá to, že teď po tom držení bude mít trochu větší odhodlání, vede 5: 5!

Sada 4, hra 4 - Federer* opět poslal výherce na Raonic a on se zatím drží fronty. Dnes výkonná porce od obou. Raonic zpochybňuje to, co vypadá jako kostkovaný vítěz Federera, ale je to IN. Raonic svou výzvu prohrává a Federer drží 2: 2.

Sada 4, hra 3 - Raonic * opět platí, ale dvojité chyby na cestě. Zatím žádné přestávky podání v celkem přímočaré sadě, 2-1 Raonic.

Sada 4, hra 2 - Federer* drží svoji servisní hru a zatlouká esa na Raonica! 1-1

Sada 4, hra 1 - Raonic* Federer zrychlil a skóroval, bude to chtít upevnit. Je to jeho 11. semifinále a ještě neztratil ani jedno ... Federer v tuto chvíli prostě proletěl kolem Raonica, jde naplno, řítí síť, otáčí rohy na základní čáře a kuchyňský dřez. Pozdržení služby pro Raonica ho staví na 1: 0.

ROGER FEDERER VYHRÁVÁ TŘETÍ SADU 6-4!

JAKÝ TURNAJ! Žádné dlouhé rallye, ale skvělá střelba od legendárního švýcarského Maestra.

Na začátku setu byl skvělý s podáním a volejem a několik skvělých základních vítězů mu pomohlo k vítězství ve třetí sadě!

Sada 3, hra 7 - Raonic* chybí několik zásadních výnosů, a přestože první i druhé podání vypadalo dobře, zkušený Federer dostává svou ... ehm, KOZU. Federer dostává zásadní brejk a vede 4: 3!

Sada 3, hra 6 - Federer* nyní opravdu spaluje Raonic. Kanaďan už udělal 7 dvojchyb a chybí mu několik zásadních střel! 3-3.

Set 3, Game 5 - Raonic* prohlásí svůj účet esem za otevřený. Federer však krásně reaguje a několik krásných výstřelů z rakety Švýcarů. Je tu obzvláště ohromující forhend, ale je to tak prostě ven! Každý hráč zatím drží. 3-2 Raonic!

bekhendový smeč

Sada 3, Hra 1, Federer* drží a za stavu 1: 0 se to pomalu táhne. Tlumený dav, docela utlumená hra. Trochu na rozdíl od předchozího zápasu, ale pak ten měl lidi na okraji svých sedadel.

ROGER FEDERER VYHRÁVÁ DRUHOU SADU 7-6! Nyní je vše nastaveno na 1.

Tiebreak dál a v plném proudu! Raonic od Federera nutí začít chyby, ale nyní je řada na Federerovi, aby nám vrátil laskavost! Je zoufalý Milos Raonic a Kanaďan neví, kam umístit svůj návrat. SET POINT a Federer vyhrává tiebreak a druhou sadu 7-6!

Sada 2, hra 12 - Raonic* PŘERUŠENÍ! Nyní je 6: 6 a my se díváme na druhý set tiebreak!

Sada 2, hra 11 - Federer* byl v té poslední hře zlomený, když Raonic zvýšil na 5-5 a odvrátil ztrátu druhého setu. Nějaká skvělá porce od Kanaďana a ten krájí a klouže k dokonalosti. Může si vzít i tuto sadu?

Sada 2, hra 10 - Miloš Raonic dnes vypadal opravdu dobře, s několika krásnými a malebnými porcemi. Právě teď však slouží k setrvání v sadě. Federer měl trojnásobek setpointu a prohrál jej, když ho Raonic vzal ke ztrátě. Může Federer toto vyhrát, nebo je to Raonicova šance zůstat v setu?

Federer důsledně držel podání ... zatím žádné přestávky, což znamená, že Federer při podání má náskok 5: 4.

Sada 2, hra 5 Federer* - Švýcaři vrací úder! Zasáhl pár krásných es a Federer pomohl k dosažení bodu několika chybami z rakety Raonic. Bjorn Borg sleduje ... a Federer drží! Raonic 3-2 Federer

Set 2, Game 4 Raonic* - Teď se vrací! První i druhé podání vypadají silně a Raonic je dokonale vysazuje! Drží 2: 2.

Soubor 2, hra 3 Federer * - Nyní je na řadě Raonic, aby byl kluzký. Posílá spoustu výstřelů těsně za čáru a jeho podání nebylo tak na místě, jako dříve. Federer drží! Raonic 2-1 Federer

je těžké se tenis naučit

Set 2, Game 2 - Raonic* Roger Federer zde dělá spoustu chyb. Byl více než trochu neuspořádaný a v této hře dělá tři chyby zády k sobě. Poskytuje Raonicovi snadné držení 1-1 za sekundu!

Sada 2, hra 1 - Federer* Švýcar je nyní na zadní noze, doslova a do písmene. Svou první servisní hru však držel celkem jednoduše a střílel naplno! Dobrá forma, ale může dnes večer porazit Raonica?

A Raonic* bude sloužit pro sadu ... a on to udělal! MILOS RAONIC VYHRÁVÁ PRVNÍ SADU 6-3

Sada 1, hra 8 - Federer* s krásným plátkem a brilantní sportovní prací dnes drží a zůstává v sadě! 5-3 Miloš Raonic ..

Set 1, Game 7 - Raonic* vyhrává jeho servisní hra o vedení 5-2! Nyní dostal Rogera Federera na zadní nohu, protože Švýcar slouží k setu ...

Sada 1, hra 6 - Federer* Švýcar je dobrý na první podání, ale lepší na druhé. Drží to forhendem a nyní je to 4-2 Milos Raonic.

Sada 1, hra 5 - Raonic* a Federer se brání, ale Raonic dnes útočí s téměř federerovskou hrou, která téměř dokonale střílí. Federer se stahuje z Raonicova vedení, aby ho snížil, ale forhendový vítěz od Kanaďana mu pomáhá stavět na přestávce na 4-1.

Sada 1, hra 4 - Federer* je mocný, ale už tady vypadá trochu pod svou obvyklou úroveň. Je to Raonic s první přestávkou podání a nyní vede 3: 1!

Sada 1, hra 3 - Raonic* má nyní navrch a držel 2-1 s několika dobrými forhendy. Mezitím už čtyři nevynucené chyby od Federera ... není skvělé.

Sada 1, hra 2 - Federer* minul v předchozí hře několik forhendů na cross-soud od Raonica, ale tato hra ho dostala na FIRE! Rychle závodí, aby vyhrál, aniž by připustil bod.

Sada 1, hra 1 - Raonic * (* označuje server) a to je od něj mocné první podání! Jeho umístění střely už bylo docela dobré a už je ve hře!

Sedmkrát Wimbledonský šampion Roger Federer sehraje dnešní první semifinále dvouhry mužů proti Miloš Raonic Kanady na Centrálním soudu dnes. Bývalá světová jednička je zde nejúspěšnějším hráčem se sedmi tituly na travnatých kurtech na SW19, nejnovější v roce 2012. Tento rekord sdílí s americkým bývalým hráčem číslo 1 Pete Samprasem a anglickým hráčem Williamem Renshawem, přestože Česko-americká legenda Martina Navrátilová, která zde má nejvíce titulů ve dvouhře, s devíti. Federer porazil chorvatské eso Marin Cilic v mamutím čtvrtfinálovém zápase, který trval pět hodin, přičemž Cilic byl v bodě zápasu třikrát, ale pokaždé prohrál. Švýcaři sváděli houževnatý boj v zápase, který trval dvě a půl hodiny. Dvě sady, které se v zápase zpočátku milovaly, Federer bojoval ve třetí sadě, přičemž čtvrtá šla do tiebreaku - a poté do tiebreaku v rámci toho tiebreaku, protože Cilic opět bojoval proti atletickému Federerovi, který byl ve formě a zotavil se z zranění, která ho viděla bojovat na začátku sezóny.

Když byl Novak Djokovic vyloučen z turnaje Američanem Samem Querreyem, zdálo se, že švýcarská legenda získá svůj 18. grandslamový titul; pokud ano, bude to také jeho osmý titul ve Wimbledu. Turnajovým favoritem je však stále druhý nasazený Andy Murray, který je v 28 letech mladší než Federer a v poslední době neměl problémy se zraněním, se kterým se potýká švýcarské eso. Murray také vyhrál mistrovství královny klubu na trávě před Wimbledonem, což je titul, který získal rekordní popáté.

Murray letos získal tituly napříč povrchy a byl ve finále Australian Open i French Open; dokonce vypadal výrazně, že bude v soutěži na začátku svého finále French Open proti Novakovi Djokovicovi, přičemž Srb nakonec představil comeback, aby mohl zápas absolvovat.

Federer a Raonic se potkali 11krát na profesionálním okruhu a byli to právě Švýcaři, kteří měli největší úspěch, když 9 z těchto zápasů vyhráli. Tato dvojice se také dříve setkala ve Wimbledonu, přesně v této fázi v roce 2014. Federer vyhrál tento zápas ve dvou setech-6: 4, 6: 4, 6: 4, přičemž svého kanadského rivala důkladně deklasoval.

Raonic i Federer měli v minulosti problémy se zraněním, protože Federer způsobil, že letos odstoupil z French Open. Švýcar se však ve Wimbledonu vrátil jako hrom a do svého čtvrtfinále proti Cilicu nepustil ani jednu sadu. Přestože Federer prošel kvůli svým zraněním rehabilitací, byl v atletické formě a hrál hru charakteristickou pro starého Federera; mohli bychom dnes vidět pořádný comeback od Švýcarů?

Pro Raonica to bude ve Wimbledonu odvetný zápas, ačkoli tato dvojice již letos proti sobě odehrála jeden zápas o titul na Brisbane International, kterou Raonic vyhrál ve dvou setech. Federer však Raonica porazil na každé hrací ploše, což pro Kanaďana nebude nijak zvlášť uklidňující.

Hra začíná v 17:30 IST

Populární Problémy

Váš průvodce streamováním Disney's Frozen online - včetně jednoduchých streamovacích informací, herců a postav a způsobu jejich přijetí.

Jak rozbít v badmintonu. Pokud hrajete badminton jen pro zábavu, možná si neuvědomíte, že je za tím něco víc, než trefovat míček (také nazývaný „ptáček“) tam a zpět po síti. Zintenzivněte svoji hru a přidejte trochu brutality ...

Jak naplánovat dovolenou v Orlandu. Orlando je jedním z nejoblíbenějších měst pro cestovní ruch díky množství zábavních parků a letovisek. Každý člen vaší rodiny v Orlandu má něco pro sebe a výběrem ročního období a ...

Podíváme se na některé lehčí okamžiky celé bohaté historie Wimbledonu.

Když se snažíte rozhodnout, jak chcete na ostatní narazit, zpočátku to může vypadat, že si musíte vybrat mezi „roztomilým“ nebo „žhavým“. Být roztomilý obvykle zahrnuje sladší a mladistvější obraz, zatímco být horký je ostřejší vzhled ....

Nostalgia: „Švýcarská slečna“ Martina Hingis