Jak se dívat na šestou a šestou sezónu online bez kabeluMTVPřed více než šesti lety, 16 a Těhotná vysílal své finále po pětiletém běhu na MTV. Nyní show, která plodila Dospívající máma franšíza je zpět na šestou sezónu s novou skupinou těhotných dospívajících.Pokud nemáte kabel, podívejte se na jeho živý přenos 16 a Těhotná streamování online zdarma:Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

TV Philo

Můžete sledovat živý přenos MTV a 60 dalších televizních kanálů na televizi Philo , který je dodáván se sedmidenní bezplatnou zkušební verzí:

Bezplatná zkušební verze PhiloJakmile se zaregistrujete do Philo, můžeš se dívat 16 a Těhotná žít v aplikaci Philo , který je k dispozici na vašich zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast (kompatibilní s mobilními zařízeními Android), iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android. Můžete také sledovat na počítači na webu Philo .Pokud se nemůžete dívat naživo, Philo vám umožňuje DVR programy a sledovat je až o 30 dní později. A i když něco zapomenete na DVR, Philo také přichází s funkcí 72hodinového převíjení, která vám umožní sledovat většinu pořadů na vyžádání, pokud byly vysílány v posledních třech dnech.


FuboTV

Můžete sledovat živý přenos MTV a Více než 100 dalších televizních kanálů na FuboTV, který je dodáván se sedmidenní bezplatnou zkušební verzí:Zkušební verze FuboTV zdarmaJakmile se zaregistrujete do FuboTV, můžeš se dívat 16 a Těhotná živě v aplikaci FuboTV , který je k dispozici na vašich zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Samsung Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android. Můžete také sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek FuboTV .

Pokud se nemůžete dívat naživo, FuboTV přichází s 250 hodinami cloudového DVR prostoru a 72hodinovou funkcí zpětného pohledu, která vám umožní sledovat většinu pořadů na vyžádání do tří dnů (a někdy i déle) od jejich závěr, i když je nezaznamenáte.


Vidgo

Můžete sledovat živý přenos MTV a dalších 65 televizních kanálů na Vidgu , který můžete vyzkoušet s bezplatnou sedmidenní zkušební verzí:

Vidgo zkušební verze zdarma

nejlepší tenisové rakety pro středoškolské hráče

Jakmile se zaregistrujete do Vidga, můžeš se dívat 16 a Těhotná živě v aplikaci Vidgo , který je k dispozici na vašem Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Android TV, iPhone, telefonu Android, iPadu nebo tabletu Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Vidgo .


Sling TV

Živý přenos MTV a dalších 40 a více kanálů můžete sledovat buď prostřednictvím balíčku Sling Orange plus Comedy Extra (41 kanálů) nebo balíčku Sling Blue plus Comedy Extra (54 kanálů). Dodává se s bezplatnou třídenní zkušební verzí, ale pokud to obejdete, můžete na svůj první měsíc získat 10 $ a zahrnout zdarma Showtime, Starz a Epix:

Získejte Sling TV

Jakmile se zaregistrujete do Sling TV, můžeš se dívat 16 a Těhotná živě v aplikaci Sling TV , který je k dispozici na zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Samsung Smart TV, LG Smart TV, Android TV, airTV Mini, Oculus, Portal, iPhone, telefonu Android, iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Sling TV .

Pokud se nemůžete dívat naživo, Sling TV je dodávána s 10 hodinami cloudového DVR.


Náhled „16 a těhotná“Hrát si

16 & Pregnant Official Trailer Před 10 lety 16 & Pregnant navždy změnily konverzaci. S novými příběhy a novými hrboly na cestě - příběh mateřství začíná znovu v úterý 6. října na MTV. #TeenMomOG #TeenMom2 #MTV Přihlásit se k odběru Teen Mom: bit.ly/2OEM0OO Deset let poté, co to všechno začalo, Catelynn, Maci, Amber a Cheyenne of Teen Mom OG pokračují… 2020-09-18T21: 55: 28Z

16 a Těhotná je zpět tento týden, aby divákům poskytl intimní pohled do života teenagerů, kteří procházejí dospíváním a čelí neplánovanému těhotenství a přecházejí od studentů středních škol k budoucím rodičům. Přepracované dokumenty obsahují zbrusu novou skupinu mladých žen, které se chystají ukázat divákům MTV, co to znamená být těhotná ve věku 16 let.

Nová iterace bude sledovat nečekanou těhotenskou cestu z více úhlů pohledu, nejen od mladé matky. Intimní video zpovědnice od členů každé rodiny umožní seriálu s upřímností a empatií podstatněji prozkoumat životy těch, kterých se tato zkušenost týká.

Popis premiérové ​​epizody s názvem Madisen zní: Žije v Arkansasu a vychovává ji její jediný otec.Hrát si

Seznamte se s Madisenem 16 a těhotná Seznamte se s Madisenem. Vychovává ji její jediný otec v malém městě Arkansas a je otevřenou středoškolskou roztleskávačkou, která randí s fotbalistou Christianem. Je jí 16 let ... a je těhotná. Chyťte ji na premiéře ‘16 a Pregnant ‘v úterý 6. října na MTV. #TeenMomOG #TeenMom2 #16AndPregnant #MTV Přihlásit se k odběru Teen Mom: bit.ly/2OEM0OO Desetiletí po tom všem… 2020-10-05T16: 03: 12Z

Popis druhé epizody, vysílané v úterý 13. října s názvem Rachelle, říká, že rodiče Rachelle pro ni vždy měli velké sny; takže když otěhotněla po pouhém měsíci randění se svým přítelem, zlomilo se jim srdce; otěhotnět při poznávání otce nebylo snadné.

V době, kdy byla show poprvé vysílána, byla kritizována glorifikace těhotenství mladistvých, ale studie provedená v roce 2014 skutečně zjistila, že opak je pravdou. Podle CNN , uvedla studie Národního úřadu pro ekonomický výzkum 16 a Těhotná 18 měsíců po premiéře v televizi to nakonec vedlo ke snížení porodů teenagerů o 5,7 procenta. To by představovalo asi jednu třetinu celkového poklesu porodů dospívajících ve Spojených státech během tohoto období, uzavřeli vědci Melissa Kearney a Phillip Levine.

16 a Těhotná vysílá v úterý v 9 hodin ET/PT na MTV.


Populární Problémy

Boty mají nejtěžší práci ze všech oděvů. Cestují mezi vaší hmotností a zemí. Získejte maximum ze svého nového páru obuvi nebo prodloužte životnost starým tím, že se o ně budete dobře starat. Zde je pár tipů, jak na to. Uspořádejte si ...

Robin Soderling vysvětlil svou neortodoxní taktiku proti Rafaelovi Nadalovi na French Open 2009. Soderling dokázal porazit Rafaela Nadala neustálým úderem na plocho, což se na antuce obvykle nedoporučuje.

Jak mluvit s dívkami jako dospívající chlapec. Chcete mluvit s více dívkami? Nebojte se - mluvit s dospívající dívkou nemusí být tak těžké! Buďte v pohodě, když zahájíte konverzaci, a nechte dívku zaujmout tím, že o ni projevíte zájem ....

Roger Federer, Rafael Nadal a Novak Djokovic vytvořili působivou řadu rekordů, které staví každou druhou éru do stínu.

Mirza a Strycova hledají svůj první titul v sezóně.