Jak streamovat hru Lvi vs Packers bez kabelu

Packers Lions hodinky

Getty Aaron Rodgers z Green Bay Packers předal míč Aaronovi JonesoviAaron Rodgers a Red Hot Green Bay Packers (1-0) budou v neděli hostit Detroit Lions (0-1) v zápase NFC North.Hra začíná ve 13 hodin. ET a bude vysílán na Foxu na vybraných trzích . Pokud ale nemáte kabel, můžete sledovat živý přenos Lions vs Packers online takto:doporučení pro tenisové rakety
Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

Pokud je hra na vašem trhu: FuboTV

Poznámka: Fox žije na většině trhů, včetně Detroitu, Green Bay a všech ostatních měst NFL

Můžete sledovat živý přenos Fox, NFL Network, NFL Redzone (doplněk Sports Extra) a Více než 100 dalších televizních kanálů na FuboTV, který můžete zdarma využívat se sedmidenní zkušební verzí přímo zde:Zkušební verze FuboTV zdarmaJakmile se zaregistrujete do FuboTV, Lions vs Packers můžete sledovat živě v aplikaci FuboTV , který je k dispozici na vašich zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Samsung Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek FuboTV .

Hru můžete také sledovat živě prostřednictvím FoxSports.com nebo aplikace Fox Sports. Chcete -li sledovat tento způsob, musíte se přihlásit k poskytovateli televize, ale můžete to udělat pomocí svých přihlašovacích údajů FuboTV.Pokud nemůžete sledovat živě, FuboTV přichází také s 30 hodinami cloudového DVR prostoru a 72hodinovou funkcí zpětného pohledu, která vám umožní sledovat hru na vyžádání do tří dnů od jejího ukončení, i když nezaznamenáš to.
Pokud je hra na vašem trhu: Hulu s živou televizí

Poznámka: Fox žije na většině trhů, včetně Detroitu, Green Bay a všech ostatních měst NFL

Můžete sledovat živý přenos Fox a 65+ dalších televizních kanálů prostřednictvím Hulu s živou televizí , kterou si můžete zdarma vyzkoušet se sedmidenní zkušební verzí:

Hulu s bezplatnou zkušební verzí živé televize

kde mohu sledovat survivor zdarma

Jakmile se zaregistrujete do Hulu s živou televizí, Lions vs Packers můžete sledovat živě v aplikaci Hulu , který je k dispozici na zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 4, Nintendo Switch, Samsung Smart TV, LG Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android , iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Hulu .

Hru můžete také sledovat živě prostřednictvím FoxSports.com nebo aplikace Fox Sports. Chcete -li sledovat tento způsob, musíte se přihlásit k poskytovateli televize, ale můžete to udělat pomocí svých přihlašovacích údajů Hulu.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu with Live TV také přichází s 50 hodinovým úložištěm Cloud DVR (s možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám poskytne 200 hodin DVR prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam).

uvolnit tenisový loket

Pokud je hra na vašem trhu: Sling TV

Poznámka: Fox žije na vybraných trzích, včetně Detroitu. V Green Bay NENÍ k dispozici

Živý přenos Fox a dalších 35 televizních kanálů můžete sledovat prostřednictvím balíčku Sling Blue od Sling TV. Dodává se s třídenní zkušební verzí zdarma, ale pokud ji obejdete, můžete ji získat za první měsíc za 20 $ (obvykle 30 $) a zdarma získáte Showtime, Starz a Epix:

Získejte Sling TV

Jakmile se zaregistrujete do Sling TV, Lions vs Packers můžete sledovat živě v aplikaci Sling TV , který je k dispozici na zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Samsung Smart TV, LG Smart TV, Android TV, airTV Mini, Oculus, Portal, iPhone, telefonu Android, iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Sling TV .

Hru můžete také sledovat živě prostřednictvím FoxSports.com nebo aplikace Fox Sports. Chcete -li sledovat tento způsob, musíte se přihlásit k poskytovateli televize, ale můžete to udělat pomocí svých přihlašovacích údajů Sling.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Sling TV je dodávána s 10 hodinami cloudového DVR.


Pokud je hra mimo váš trh: SundayTicket

SundayTicket.TV vám umožňuje sledovat živý přenos všech her, které jsou mimo váš trh a nejsou vysílány na národní úrovni, bez kabelů. Služba je bohužel k dispozici pouze lidem, kteří žijí v rezidencích, kde není k dispozici satelit DIRECTV (byty, byty atd.), Jakož i obyvatelům různých metropolitních měst. Můžeš zkontrolujte zde, zda máte nárok .

Tuto službu navíc může získat většina vysokoškoláků přes SundayTicket U .

jak sledovat světové seriály online zdarma

Jakmile se zaregistrujete, fanoušci mimo trh můžete sledovat Lions vs Packers naživo v aplikaci NFL Sunday Ticket na Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, PlayStation 4, Samsung Smart TV, Android TV, iPhone, telefonu Android, iPadu nebo tabletu Android. Nebo můžete sledovat hry na počítači prostřednictvím webových stránek NFL Sunday Ticket.


Pokud jste v Kanadě: DAZN

Diváci v Kanadě mohou sledovat živý přenos z každé pravidelné sezóny a hry NFL po skončení sezóny na DAZN . Dodává se s bezplatnou zkušební verzí:

DAZN Kanada zkušební verze zdarma

Jakmile se zaregistrujete, diváci v Kanadě můžete sledovat Lions vs Packers naživo v aplikaci DAZN na Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, PlayStation 4, Samsung Smart TV, Android TV, iPhone, telefonu Android, iPadu nebo tabletu Android. Nebo můžete sledovat hry na počítači prostřednictvím webových stránek DAZN.


Náhled Lvi vs Packers

Obhájci titulu NFC North zahájili sezonu neuvěřitelně silnými zápasy proti Minnesota Vikings minulý týden, když vyhráli 43:34. Aaron Rodgers vypadal znovu jako Superman a házel za 364 yardů a čtyři přistání při hodnocení 127,5. Jeho linie ho také udržovala v čistotě-ani jednou nebyl vyhozen-a tento týden se utká s týmem Detroit Lions, který zvládl jen jeden pytl proti Mitchellovi Trubiskymu při prohře 27: 23 s Chicago Bears 1. týden.

Lvi byli tak blízko porážce Medvědů, ale vzdali tři přihrávky touchdownu ve čtvrtém čtvrtletí a nováček D’Andre Swift snížil skóre vítězné hry od quarterbacka Matthewa Stafforda, do konce hry zbývalo pouhých šest sekund. Přesto se Detroit nezabývá tím, co se stalo minulý týden.

Nezáleží na tom, jestli to prohrajete, vyhrajete, vyhrajete o 10, prohrajete o 10, ať už je to cokoli, ztratíte blízké, vyhrajete těsné, Řekl tento týden Stafford . Musíte přejít na další. Střílejte, štěstí pro nás, Green Bay upoutá naši pozornost docela rychle.

Packers smetli Lvy v roce 2019, ale vyhráli oba zápasy o čtyři body a hlavní trenér Matt LaFleur vypadá, že ví, že v tom bylo trochu štěstí. Byl to docela zázrak, že jsme dokázali vyhrát obě tyto hry, Řekl LaFleur o jeho předchozích soubojích s Detroitem v loňském roce a dodal: rozhodně nás mohli loni dvakrát porazit. Takže víte, že máme před sebou velký úkol.

Na obranu se zdá, že Packers stále mají nějaké problémy se zastavením běhu. Minnesota běží zpět Dalvin Cook a Alexander Mattison kombinováno na 100 yardů a dvě přistání na pouhých 18 přenosech. To je 6,25 yardu na povolený spěch, a to nezahrnuje 34 yardů, které měl Kirk Cousins ​​na čtyřech přenosech. Pokud se Lvi podaří rozběhnout Adriana Petersona, mohl by dát obraně Packers více než několik záchvatů.

Detroit bude opět bez špičkového Kennyho Golladaye, takže Stafford bude muset být kreativní se svými zbraněmi. Jedním by mohl být nováček Quintez Cephus, který Stafford o tom mluvil velmi láskyplně tento týden.

kolik let je povoleno ve stolním tenise

Odvedl dobrou práci, řekl Stafford o nováčkovi. Očividně mi chyběl na páru, existuje pár, o kterém jsem si jistý, že si přeje, aby se vrátil. Tak nějak to chodí, když tam máte mladého kluka a snažíte se ho poznat a naučit se je a on se snaží naučit hru bez předsezóny nebo podobných věcí. Odvedl skvělou práci.

Ale i když dokážou správně načasovat, stále nemusí být dostačující pro Rodgerse a společnost, kteří budou milosrdně útočit na vyčerpaného a zmenšeného sekundárního hráče, který bude také opět bez prvního výběru draftu Jeffa Okudaha.Populární Problémy

Novak Djokovic za ta léta vyhrál několik velkých zápasů v mužské čtyřhře. Djokovič bude hrát v mužské čtyřhře Cincinnati společně s Filipem Krajinovičem.

Zde jsou všechny podrobnosti o tom, jak můžete sledovat film When Calls the Heart's Christmas pro rok 2019 online, i když nemáte kabel.

Barcelona a Neapol se ve středu setkají v Miami na přátelském zápase. Zde je návod, jak sledovat zápas ve Spojených státech.

Rafael Nadal je nejlepším hráčem Paris Masters 2020, chybí Novak Djokovic, Roger Federer a Dominic Thiem. Španěl nikdy nevyhrál akci Masters 1000 v Bercy, ale jedinečné podmínky v letošním roce by mu mohly vyhovovat.