Jak streamovat „Lizzie McGuire“ právě teď

stream lizzie mcguire

Disney

Streamujte Lizzie McGuire hned

Zatímco si mnozí z nás mysleli, že 13letá Lizzie McGuire je v pohodě, v jejích očích to byla jen neohrabaná puberťačka, která se snažila přijít na svůj život. A proto pro ni bylo tak snadné získat kořeny. Lizzie McGuire byl populární originální seriál Disney Channel, který se vysílal dvě sezóny. Čas ve vysílání byl možná krátký, ale lidé o tom mluví dodnes.

Ve skutečnosti se hovoří o a Lizzie McGuire restart, představovat 30-něco Lizzie v New Yorku. Ještě lépe, Hilary Duff se vrátí jako Lizzie, což je role, která z ní udělala hvězdu. Protože je projekt zapnutý, možná budete chtít znovu navštívit klasiku Disney, abyste se ujistili, že jste všichni dohnáni. Dobré zprávy? Lizzie McGuire streamuje na Disney+, což znamená, že se můžete znovu podívat na její trapná teenagerská léta, než uvidíte, jak jí život fungoval jako dospělému.

Kromě sledování kvůli restartu je důležité vědět, že show stále vydrží a je pro dospívající dívky stejně důležitá jako dnes. Zde je návod, jak se dívat Lizzie McGuire streamování online.

Jak streamovat „Lizzie McGuire“ - exkluzivně na Disney+

Lizzie McGuire je jedním z klasických originálních pořadů Disney z 90. let, které se streamují výhradně prostřednictvím nové streamovací služby předplatného Disney, Disney + .

Můžeš zaregistrujte se na 7denní bezplatnou zkušební verzi Disney+ ZDE , což vám umožní streamovat Lizzie McGuire a stovky dalších filmů a pořadů na vašem počítači, telefonu, tabletu, chytré televizi nebo streamovacím zařízení. Pokud prodloužíte bezplatnou zkušební verzi, služba stojí 6,99 $/měsíc. Můžete se také rozhodnout pro tento slevový balíček společností Disney+, Hulu a ESPN+ za 12,99 $/měsíc.

  1. 1. Zaregistrujte se na Disney+ zde
  2. 2. Přejděte na Disneyplus.com nebo si stáhněte aplikaci Disney+ do svého zařízení
  3. 3. Přihlaste se pomocí svých údajů
  4. 4. Vyhledejte Lizzie McGuire
  5. 5. Spusťte streamování

Disney+ se také může pochlubit rozsáhlou knihovnou filmů a seriálů vlastněných Disney-plus několik nových originálních sérií již brzy. Tato služba zahrnuje neomezené stahování, takže je můžete sledovat offline kdykoli a kdekoli chcete. Seznam kompatibilních zařízení a chytrých televizorů zahrnuje iPady, Apple TV, zařízení Amazon, Amazon Fire TV, Android, Chromecast, Roku, PS4 a Xbox One.

Začít bezplatnou zkušební verzi


„Lizzie McGuire“: Přehled

Kdy to bylo v televizi: Leden 2001 až únor 2004
Tvůrce: Terri Minsky
V hlavních rolích:
Hilary Duff, Lalaine, Adam Lamberg, Jake Thomas, Hallie Todd, Robert Carradine
Hodnocení:
TV-G
Synopse:
Lizzie McGuire sleduje život Elizabeth Lizzie McGuire, která se zabývá školou, chlapci a její rodinou - zejména jejím otravným mladším bratrem. Část jejích pocitů je zobrazena prostřednictvím animace, díky čemuž je tato show jedinečná.


Lizzie McGuire Plot

Lizzie McGuire byla živě hraná, scénářová televizní show, která se zaměřila na život a strasti třináctileté Lizzie McGuireové. Ona a její dva nejlepší přátelé, Gordo a Miranda, drží spolu, když procházejí třídami, klikami a dospíváním. Aby toho nebylo málo, její šprýmařský mladší bratr Matt jí to nijak neulehčuje.


Kolik sezón „Lizzie McGuire“ existuje?

Lizzie McGuire má dvě sezóny a celkem 65 epizod. Byl také natočen film, který debutoval v divadlech, kde Lizzie po ukončení střední školy odjíždí se svou třídou do Itálie a omylem se dostane do divokého dobrodružství.

Lizzie McGuire, sezóna 1

31 epizod | Leden 2001 - leden 2002
Během první sezóny Lizzie McGuire , Lizzie má několik střetů se svou matkou - zvláště pokud jde o velké události, jako je školní obrazový den a školní výlet, který její matka shodou okolností pořádá. Ona také vyvine zamilovanost do Ethana, což způsobí rozpor mezi ní a její dobrou přítelkyní Mirandou poté, co je Miranda spárována s ním na úkol. V epizodě 23, Last Year’s Model, se Lizzie stane modelkou na koncert v obchoďáku, ale zjistí, že to mění její pověst ve škole. Aaron Carter se v této sezóně objevil v epizodě Here Comes Aaron Carter, která ve skutečnosti vyvolala skutečnou romantiku mezi Carterem a Duffem mimo obrazovku.

Lizzie McGuire sezóna 2

34 epizod | Únor 2002 - únor 2004
V epizodě Mom’s Best Friend se Lizzie sblíží se svou matkou. V této sezóně také získá svého prvního přítele - Ronnieho, papírníka. Lizzie také dostane malou hvězdnou překážku, když Frankie Muniz přijde do jejího města natočit nový film. Lizzie se dozvídá, že na dospívající hvězdy je vyvíjen velký tlak. Její blízký přítel Gordo se oddělí ze skupiny přátel poté, co dostal ve škole známku. O několik epizod později, v Dear Lizzie, jsou Gordovy city k Lizzie téměř odhaleny.
Atd. Pro každou sezónu v sérii

Nejlepší epizody Lizzie McGuire

Bylo to vzácné Lizzie McGuire mít slabou epizodu, zejména proto, že show řešila tolik skutečných problémů. Zde jsou nejpamátnější.

Season 1, Episode 12: Between the Rock and a Bra Place

Většina Lizzie McGuire fanoušci mohou citovat tuto epizodu, zejména proto, že byla zaměřena na nepříjemné téma nakupování podprsenky. Duff, sama, odkazovala na tuto konkrétní epizodu jako její výjimečnost. Důvodem je, myslela si, že mít podprsenku je skvělé a věděla, že jediný způsob, jak ho získat, je ten trapný rozhovor s jejími rodiči. Takže tato epizoda byla také vztahující se k Duffovi. Pro ty, kteří mají dívky před a po doplnění, je toto nutné sledovat.

Season 1, Episode 10: I do, I do not

Protože mnoho sitcomů mělo falešné manželství pro třídní epizodu, není divu, že se Lizzie McGuire ujala tak dobře. I když je spárována se svým kamarádem Gordem, nedokáže se zbavit žárlivých pocitů, když je její zamilovanost, Ethan, spárována s Mirandou. Nejen to, ale Ethanova falešná práce je působivější než ta Gordova, která je sanitárním inženýrem.

Season 2, Episode 16: Inner Beauty

Jedním z největších bojů mladých žen je sebevědomí a to, jak se vnímají. Poté, co se Miranda cítí být příliš těžká, vyvine poruchu příjmu potravy, která dělá starosti jejím přátelům. Miranda, zdůrazněná, přiznává Lizzie a Gordovi, že to, co snědla, bylo něco, co mohla ovládat, ale uvědomila si, že věci se točily. Ally Hicksonová, spisovatel z rafinerie29 , řekla, že tato epizoda jí vynikla - ale přestože to byla populární epizoda, mohla to udělat málo více. Například vysvětlete, že neuspořádané stravování nezmizí jen tak přes noc. I když jsem tak šťastný, tato show byla dokonce ochotná o tom mluvit - a tak šťastná, že se malá preteen Lizzie správně postavila své přítelkyni znovu a znovu navzdory nepohodlí - nemůžu si pomoct, ale myslím si, že Lizzie McGuire, epizoda, pusť mě sem, řekla. Přesto zmínila, že po té epizodě se Miranda stala mou oblíbenou postavou v pořadu, přestože se série do tohoto příběhu nikdy nevrátila.

Obsazení filmu „Lizzie McGuire“

Přehlídka údajně měla řadu talentovaných mladých žen, které se zúčastnily konkurzu role Lizzie McGuire (dokonce i Lindsay Lohan!), ale šel s Hilary Duff - a zavolal správně. Zde je více o ní spolu s informacemi o tom, kdo hrál její rodinu a přátele.

Hilary Duff jako Lizzie McGuire

Lizzie McGuire nebyla tak populární, ale ani nebyla neoblíbená - byla přímo uprostřed a snažila se být přátelská ke každému, koho mohla. Hilary Duff odvedla skvělou práci při jejím ztvárnění a dokonce řekla, že mnoho Lizzieiných spiknutí bylo skutečné scénáře, s nimiž se potýkala jako stejně stará dívka.

Adam Lamberg jako David Gordo Gordon

Gordo byl pro Lizzie nejen dobrým přítelem, ale podporoval i její další zamilovanosti a milence, zatímco k ní po celou dobu něco cítil. Ti dva vytvořili dobrý tým. Bohužel se zdálo, že Adam Lamberg přestal hrát několik let poté, co se Lizzie McGuire zabalila. To znamená, že Duff to již přiznal byla by ráda, kdyby se vrátil pro restart.

LaLaine Miranda

Miranda dokončila skupinu přátelství. Byla chytrá a pomohla svým přátelům dozvědět se vše o svátcích, jako je Den mrtvých, který oslavila doma. Jako herečka se LaLaine rozhodla neobjevit Film Lizzie McGuire . Rozhodla se však objevit v epizodě a webová řada s názvem Raymond a Lane vedle ikony Nickelodeonu Lori Beth Denberg.

Robert Carradine jako Sam McGuire

Sam McGuire je otec Lizzie a Matta. Je na hloupé straně, ale je vždy ochotný být tam pro své děti. Na rozdíl od ostatních herců nebyla Lizzie McGuire jeho nejvýznamnější rolí - to by byla část Lewise Pomsta pitomců .

Hallie Todd jako Jo McGuire

Jo McGuire to myslí dobře, ale často se střetává s Lizzie. Jako divák je snadné vidět oba jejich úhly pohledu, protože se o sebe navzájem velmi starají. Kromě Lizzie McGuire měla Hallie Todd také štěstí na podobné show Život s Rogerem od poloviny 90. let a Bratři z 80. let.

Jake Thomas jako Matt McGuire

Matt McGuire byl vždy na něčem. I když se svým přítelem Lannym způsobil mnoho neplechy, stále měl trochu srdce, pokud jde o jeho sestru - přinejmenším tolik srdce, jaké mohl záludný mladší bratr. Jake Thomas stále hraje, s jedním ze svých delších koncertů v show Vypravěči, hrát roli Finna Averyho.


Kdo jsou nejlepší hostující hvězdy Lizzie McGuire?

Lizzie McGuire měla během dvou sezón ve vzduchu malý počet portrétů celebrit. Zde jsou nejpozoruhodnější.

Aaron Carter jako sám

V show se nejen objevil, ale celá epizoda byla pojmenována po něm. Carter byl hlavním ohniskem první epizody s názvem Aaron Carter’s Coming to Town.

Doris Robertsová jako Gordova babička

Doris Roberts se objevila pouze v epizodě Grand Ole ‘Babička z 2. série, ale fanoušci série se na ni rychle přichytili. Byla spíše hippie a věřila, že předkrmy mohou být jídla a že není nic špatného na tom, když zpíváte hlasitě a hrdě. Stručně řečeno, byla to vysněná babička.

Haylie Duff jako Amy

Sestra herečky Hilary Duff Haylie se v seriálu objevila ve třech epizodách, včetně Party 2 zde. Překvapivě hrála bratrance Kate - jednoho z nepřátel Lizzie.


Kdo jsou spisovatelé a tvůrci za „Lizzie McGuire“?

Přehlídku vytvořil Terri Minsky, který údajně měl několik děl v pracích najednou. Přesto to může nazvat jedním z jejích nejúspěšnějších.

Terri Minsky : Lizzie McGuire Spisovatel a tvůrce

Od vytvoření Lizzie McGuire , Terri Minsky pokračoval ve vývoji show jako Andi Mack a Hledání Cartera . Dobrou zprávou je, že je na palubě restartu Lizzie McGuire, což znamená, že pravděpodobně bude mít stejné kouzlo jako originál.

Savage Steve Holland : Lizzie McGuire ředitel

Savage Steve Holland může být nejlépe známý pro animaci grafiky Whammy v klasické herní show Press Your Luck. Ale také režíroval 13 epizod Lizzie McGuire , což bylo víc než kdokoli jiný.

Nina G. Bargiel : Lizzie McGuire Spisovatel

Nina G. Bargiel napsala 17 epizod seriálu. Je pozoruhodné, že to byla první série, která byla připsána jako psaní.


Recenze „Lizzie McGuire“ - Co řekli kritici

Většina kritiků si o této show myslí velmi dobře, zejména proto, že pozitivně představovala skutečná dilemata, pokud jde o přátele a rodinu. Common Sense Media poznamenal, že Lizzie McGuire pomáhá publiku získat dobrý obraz o tom, co to znamená vyrůstat pro chlapce i dívky.

Kde se Lizzie McGuire řadí do televizního Panteonu

Skutečnost, že dochází k restartu - s Hilary Duff na palubě - o této show hodně vypovídá. A protože se film Lizzie McGuire často vysílá v televizi, získává každý den nové fanoušky. Dokonce i Variety to označoval jako a okouzlující a zábavná show pro děti, a naznačil, že restart Disney+ pravděpodobně získá značné publikum.

Trailer „Lizzie McGuire“Hrát si

Lizzie McGuire | Disney Channel | Promo | 2004 Lizzie McGuire | Disney Channel | Promo | 2004 Lizzie McGuire je americký živě-akční scénář pro teenagery, který nabízí animovanou verzi titulní postavy provádějící monolog. Animované sekvence byly proloženy živými akčními sekvencemi show. Premiéru měl na Disney Channel 12. ledna 2001, po premiéře hry Zenon: The… 2017-01-12T12: 23: 07Z

Streamujte Lizzie McGuire hned

Ústřední píseň „Lizzie McGuire“

Titulní píseň se jmenuje Zjistíme to, a zpívá ji Angie Jaree.Hrát si

Ústřední melodie Lizzie McGuire | Disney Channel Podívejte se na ústřední melodii z původní řady Disney Channel, Lizzie McGuire, v hlavní roli s Hilary Duff! Oficiální stránky: disneychannel.com Kliknutím na tlačítko REGISTRACE budete dostávat oznámení o zveřejnění nových videí! Stejně jako Disney Channel na Facebooku: facebook.com/disneychannel Sledujte @DisneyChannel na Twitteru: twitter.com/disneychannel Sledujte @DisneyChannel na Instagramu: instagram.com/disneychannel 2015-12-10T20: 55: 41Z

Drobnosti „Lizzie McGuire“: 5 rychlých faktů

1. Série spin-off byla skutečně naplánována

Ale naneštěstí, nikdy nevzlétlo . Měla se zaměřit na postavy na střední škole. To znamená, že tvůrci možná věděli, jak by případný vztah Lizzie a Gorda vypadal.

2. Přehlídka zahrnovala homosexuální postavu, ale Disney na to nebyl připraven

Postava by byla jeden z přátel Lizzieina otce - zejména ti, kteří měli domácí opici. Bohužel Disney na to ještě nebyla připravena. Možná se to při restartu změní.

3. Hilary Duff si myslí, že bombardovala svůj první konkurz

A protože soutěž byla napjatá, pravděpodobně ani netušila, že dostane druhou šanci. Odvedl jsem strašnou práci, Duff údajně řekl E! Zprávy v roce 2006. Nečetl jsem své řádky.

původ lásky v tenise

4. Přehlídka se mnohem více zaměří na vztah Lizzie s její matkou

To je důvod, proč je tolik epizod první sezóny zaměřeno na jejich neštěstí s komunikací. Přehlídka se nakonec vyvinula až do Vztah Lizzie se svými přáteli , ale její rodinný život stále hrál důležitou roli v seriálu.

5. V pořadu byla také show o sestře Mirandy - a nebudete věřit, kdo v ní bude hrát

Přesunout se, Kouzelníci z Waverly . Selena Gomez měla původně hrát tuto roli středoškolák Stevie Sanchez , Mirandina sestra. Bohužel Disney prošel. Naštěstí Gomez našel úspěch bez něj.

Streamujte Lizzie McGuire hned


Populární Problémy

Zde je návod, jak můžete sledovat sérii 10 „Married at First Sight“ online, bez kabelu. Epizoda 4 s názvem „One Night Manželka“ se bude vysílat ve 20 hodin. EST. na celý život.

Co činí návrat Novaka Djokoviče ze podání nejlepším ve hře?

Pokud nemáte kabel, zde je několik různých způsobů, jak můžete dnes večer sledovat živý přenos preseasonové hry Patriots vs Eagles.

Existuje mnoho důvodů, proč jít do Chaotic Evil; chaos je váš způsob života a morálka nemusí zastavit vaše plány. Tento článek vysvětlí hraní postavy Chaotic Evil všem, kteří chtějí být šéfy Orka Waaagha a Darque Wizards. Přemýšlet o...