Roland Garros: Novak Djokovic vs Karen Khachanov Náhled, souboj a předpověď | French Open 2020

Karen Khachanov (L) a Novak Djokovic na Davisově poháru 2019Podrobnosti zápasu

Svítidlo: Novak Djokovic vs Karen Chačanov

Datum: 5. října 2020Turnaj: Roland Garros 2020

Kolo: Čtvrté kolo (16. kolo)

Místo: Paříž, FrancieKategorie: Grand Slam

Povrch: červený jíl

Odměna: Cca. 38 000 000 €Načasování zápasu: Cca. 16:00 SELČ, 19:30 IS

Živé televizní vysílání: USA - NBC Sports / Tennis Channel | Indie - Star Sports / Disney+ Hotstar VIP

Podívejte se také na: The Complete Rozpis French Open 2020

Novak Djokovic vs Karen Khachanov náhled

Světová jednička Novak Djokovič se snaží posílit svou nabídku na 18. grandslamový titul a druhou trofej na French Open, když v pondělí ve čtvrtém kole převezme semeno č. 15 Karen Chačanov.

Navzdory všem jeho kontroverzím mimo kurt byl Novak Djokovič letos v neuvěřitelné formě. Třiatřicetiletý hráč získal během sezóny stop-start 2020 čtyři tituly včetně Australian Open, přičemž bizarní diskvalifikace na US Open minulý měsíc byla jeho jedinou prohrou v tomto roce.

Djokovič přenesl svou pevnou formu na tvrdých hřištích do antuky, vyhrál Rome Masters a dosud pohodlně postupuje na Roland Garros. Ale jeho další protivník, ruský Karen Chačanov, bude pravděpodobně přísnějším testem, než jaký Srb dosud v Paříži čelil.

Novak Djokovic (L) a Karen Khachanov na Paris Masters 2018

Chačanov po zablokování do značné míry zklamal, protože od obnovení turné se nedostal tak hluboko do turnaje. Po ohromující americké hardcourtové sezóně Rus pokračoval v boji na evropské antuce, takže brzké výjezdy v Římě a Hamburku.

Chačanov však vypadal pevněji se svým podáním a ze zadní části kurtu v Paříži, když vyhrál své zápasy v předkole bez přílišných obtíží. To zahrnuje relativně pohodlné - a překvapivé - vítězství ve třetím kole nad semenem č. 20 Cristianem Garinem.

Novak Djokovic vs Karen Khachanov hlava-nehlava

Setkání na Roland Garros bude pátým mezi oběma hráči, přičemž Novak Djokovic v současné době vede hlavou 3: 1.

Dvojice se setkala dvakrát během čtyř měsíců před zablokováním, přičemž Djokovič v obou setkáních převažoval ve dvou setech. Chačanov však ve finále Paris Masters v roce 2018 porazil Novaka Djokoviče 7-5 6: 4, aby získal největší titul své kariéry.

Dvojice se na antuce nikdy předtím nepotkala.

Předpověď Novak Djokovič vs Karen Chačanov

Novak Djokovic na French Open 2020

Karen Khachanov vždy měla schopnost zasáhnout topspinem těžké forhendy na antuce. Ale jeho nově objevená schopnost také trefovat míč, spojená s masivním prvním podáním, z něj činila obzvláště chladného soupeře v chladných podmínkách na letošním French Open.

To znamená, že Novak Djokovič vypadá v tuto chvíli nezastavitelně. Jeho legendární konzistence od základní linie byla dosud v Paříži plně k vidění.

Když si Srb v posledních letech pozoruhodně zlepšil službu, proměnil střelu ve zbraň i na antuce. Třiatřicetiletý hráč také pravděpodobně nebude čelit příliš mnoha problémům, pokud jde o přesměrování tempa silných Chačanovových úderů a převzetí kontroly nad shromážděními.

Chačanovova tendence k výpadkům soustředění bude také obrovskou nevýhodou proti jeho strojovému soupeři.

Vzhledem k jeho puchýřovité formě v roce 2020 je těžké vidět něco jiného než pondělní vítězství Novaka Djokoviče-bez ohledu na to, jakou výzvu 24letý Chačanov staví.

Předpověď : Novak Djokovič vyhrát ve dvou setech.


Sledujte Sportskeeda a získejte Seznam francouzských otevřených vítězů a výsledky

Raketbal pro 3 osoby

Populární Problémy

Jak dostat chlupy z prádla. Milujete svého domácího mazlíčka, ale nemilujete vlasy, které mu nechávají na všem, včetně oblečení a přikrývek. Než hodíte kožešinou potažené prádlo do pračky a sušičky, očistěte volné ...

Zdá se, že jsou nějaké dívky, za kterými se kluci vždycky honí. Jaké je tedy tajemství svádění? Bohužel neexistuje žádný kouzelný lektvar, díky kterému byste byli žádanější, a neexistuje žádný režim oblečení nebo cvičení, který by zaručoval, že budete ...

Jak léčit pohmožděné koleno. K pohmoždění kolen může dojít v důsledku pádu, sportovního úrazu, autonehody nebo dokonce něčeho tak jednoduchého, jako je náraz kolenem o hranu stolu. Https://www.summitmedicalgroup.com/library/adult_health/s .. .

Jak udržovat kosti a klouby zdravé. Udržování zdravých kostí a kloubů je s věkem stále důležitější. Vážné stavy, jako je osteoporóza a artritida, mohou ztěžovat pohyb a mohou vést k ještě většímu počtu lékařských ...

Ležící póza, také nazývaná mrtvý holub, oko jehly nebo navlékání jehly, je jógová pozice vhodná pro začátečníky. Póza pomáhá natáhnout hamstringy a čtyřkolky a také vám umožní otevřít ...