Jak streamovat Peter Pan: Průvodce prohlížením rodiny

stream peter pan

Disney

Streamujte Petera Pana hned

Společnost Disney’s Peter Pan, která byla vydána v roce 1953, zůstává dodnes oblíbeným rodinným příslušníkem a může se pochlubit pokračováním, živým akčním restartem a sérií filmů přímo na video s Tinker Bellem a televizní karikaturou s názvem Jake a piráti ze Země Nezemě. Díky Disney+můžete Petera Pana sledovat online. Film byl dlouhodobým projektem pro Walta Disneyho, který se několikrát pokusil uzavřít dohodu o filmových právech na Petera Pana; v roce 1939 konečně získá filmová práva a jeho film vyjde o 16 let později.

Ačkoli film čelí kritice kvůli jeho zobrazení indických postav, celková reakce na projekt byla příznivá a zájem o film a jeho písně pokračuje. Rodiny nyní sledují streamování Petera Pana. Peter Pan měl rozpočet 4 miliony dolarů a vydělal více než 450 milionů dolarů, když byly celkové částky pokladen upraveny o inflaci. Peter Pan by byl prvním filmem, na kterém by spolupracovalo všech devět původních animátorů Disney s názvem Disney’s Nine Old Men. Zde je návod, jak streamovat Petera Pana právě teď:

Jak streamovat Peter Pan - exkluzivně na Disney+

Peter Pan je jedním z fanoušků oblíbených originálních filmů Disney, které budou streamovány výhradně prostřednictvím nové streamovací služby Disney, Disney + .

Můžeš zaregistrujte se na 7denní bezplatnou zkušební verzi Disney+ ZDE , což vám umožní streamovat Peter Pan a stovky dalších filmů a pořadů na vašem počítači, telefonu, tabletu, chytré televizi nebo streamovacím zařízení. Pokud prodloužíte bezplatnou zkušební verzi, služba stojí 6,99 $/měsíc. Můžete se také rozhodnout pro tento slevový balíček společností Disney+, Hulu a ESPN+ za 12,99 $/měsíc.

  1. 1. Zaregistrujte se na Disney+ zde
  2. 2. Přejděte na Disneyplus.com nebo si stáhněte aplikaci Disney+ do svého zařízení
  3. 3. Přihlaste se pomocí svých údajů
  4. 4. Vyhledejte Peter Pan
  5. 5. Klepněte na Peter Pan
  6. 6. Klepněte na tlačítko PLAY

Disney+ se také může pochlubit rozsáhlou knihovnou filmů a seriálů vlastněných Disney-plus několik nových originálních sérií již brzy. Tato služba obsahuje neomezené stahování, takže je můžete sledovat offline kdykoli a kdekoli chcete. Seznam kompatibilních zařízení a chytrých televizorů zahrnuje iPady, Apple TV, zařízení Amazon, Amazon Fire TV, Android, Chromecast, Roku, PS4 a Xbox One.

Začít bezplatnou zkušební verzi


Peter Pan: Přehled

Datum vydání: 05.02.1953
Tvůrci: J. M. Barrie, Ted Sears, Erdman Penner, Bill Peet, Winston Hibler, Joe Rinaldi, Milt Banta, Ralph Wright, William Bottrell
Ředitel:
Clyde Geronimi, Wilfred Jackson, Hamilton Luske
V hlavních rolích:
Bobby Driscoll, Kathryn Beaumont, Hans Conried, Paul Collins, Tom Conway
Hodnocení:
G
Synopse:
Wendy, Johna a Michaela Darlinga odvede Peter Pan, hrdina jejich oblíbených příběhů, do Neverlandu, kde mu musí pomoci porazit kapitána Hooka.

Jak dlouho je Peter Pan?

Peter Pan má dobu běhu 76 minut.


Peter Pan Plot

Wendy Darling vypráví svým bratrům Johnovi a Michaelovi o dalším odvážném dobrodružství Petera Pana. Její otec zaslechne, a protože věří, že příběhy jsou pro jeho děti příliš nepraktické, řekne Wendy, že je příliš stará na to, aby zůstala ve školce a tohle bude její poslední noc. Poté, co jejich rodiče odejdou, Peter Pan sám navštíví školku spolu se svým pohádkovým přítelem Tinkerem Bellem.

Učí děti létat a zvou je do Země Nezemě. Jakmile tam byli, Darlingovy děti a Peter narušili posádku kapitána Hooka. Peter kdysi kapitánovi Hookovi usekl ruku a nyní se kapitán chce pomstít. Tinker Bell, žárlící na pozornost, kterou Peter věnuje Wendy, přesvědčí Lost Boys, Peterovy přátele, aby Wendy sestřelili, když letí. Peter se to dozví a vyžene Tink z tábora.

Mezitím se John a Michael vydávají na lov indiánů se Ztracenými chlapci, ale jsou zajati Indiány, kteří věří, že Peter vzal Tiger Lily, dceru náčelníka do vězení. Peter a Wendy mezitím navštěvují mořské panny. Vidí Hooka a jeho prvního důstojníka, pana Smeea, s Tiger Lily, jak se snaží přimět ji, aby prozradila, kde je Peterova skrýš.

Peter a Wendy zachraňují Tiger Lily a jsou pokládáni za hrdiny kmene. Hook vidí, jak Tink žárlí na Wendy, a používá ji, aby se dostal k Petrovi. Podvede ji, aby odhalila, kde je Peterova skrýš. Wendy a jejím bratrům se stýskalo po domově a chtějí jít domů. Zvou také Ztracené kluky a Petra, aby je mohla adoptovat rodina Darlingových. Ztraceným chlapcům se tento nápad líbí, ale Peter odmítá. Piráti čekají v úkrytu a zajmou Wendy a ztracené kluky. Nechají za sebou bombu, aby dostali Petera, ale Tink ji vytrhne právě včas, aby zachránil Petera. Peter zachrání Tink z trosek a vydají se společně za piráty.

Peter a kapitán Hook bitva a Peter znovu vyhraje, když přijde Tick Tock Crock, který vyděsí kapitána, aby utekl. Peter převezme jejich loď a s pomocí Tink vezme v ní děti zpět domů. Poté, co se v Londýně, Ztracení chlapci rozhodnou, že chtějí zůstat s Peterem a vrátit se do Země Nezemě. Wendy usíná u okna a sleduje je, jak odcházejí.

Její matka ji probudí a Wendy ukazuje na mrak, který má tvar pirátské lodi. Její otec to vidí a uznává to z vlastního dětství. Souhlasí, že Wendy může zůstat ve školce.

Peter Pan Cast

Na rozdíl od modernějších animovaných funkcí, Disney vytáhl z rádia hlasy pro Petera Pana. Rozhlasoví herci měli pocit, že někteří v oboru mají dramatičtější podání. Zde jsou hlavní aktéři Petera Pana z Disney:

Bobby Driscoll jako Peter Pan

Peter Pan je rád hlavou Ztracených chlapců, bojuje s kapitánem Hookem a nikdy neplánuje vyrůst. Bobby Driscoll začal hrát ve věku pěti let a objevil by se ve filmech a televizních seriálech včetně Rawhide, epizod Digest TV Reader a The Millionaire. On je nejlépe známý jako Peter v Peter Pan.

Hans Conried jako kapitán Hook/Mr. zlatíčko moje

Darebný kapitán Hook chce Petrovi Panovi oplatit, že mu usekl ruku. Hans Conried byl zkušený hollywoodský herec, který se během své kariéry objevil ve více než 200 filmech a televizních pořadech. On je nejlépe známý jako kapitán Hook v Peter Pan, ale také by se objevil v The Tony Randall Show, Alice a Láska, americký styl.

Kathryn Beaumont jako Wendy

Wendy ráda baví své bratry příběhy o Peteru Panovi a má tendenci matit všechny kolem sebe. Průlomová role Kathryn Beaumont byla jako Alice v Disney's Alice in Wonderland. Během své kariéry se objevovala jako Alice nebo Wendy ve videohrách Disney, včetně Kingdome Hearts a televizních seriálů, včetně House of Mouse.

Tom Conway jako Vypravěč

Úvodní vyprávění filmu zajistil Tom Conway. Byl to známý herec, s několika vystoupeními v hororových filmech a rolemi v několika Alfred Hitchcock Presents TV epizod. Objevil by se také v Rawhide, Suspicion a Have Gun Will Travel.

Písně a soundtrack „PETER PAN“

Oliver Wallace je připočítán s bodování filmu, ale několik hudebníků a textařů ​​spolupracovalo na hudbě k filmu, včetně Sammy Cahn, Sammy Fain, Winston Hibler a Frank Churchill. Titulní píseň Druhá hvězda napravo byla původně vytvořena jako součást filmu Alenka v říši divů, ale byla změněna tak, aby lépe seděla na Petera Pana. Písně z filmu se objevily na několika soundtrackech Disney, včetně 40 Happy Years of Disney Favorites; a soundtrack vydaný v roce 1997 obsahoval dvě bonusové skladby. První byla píseň Never Smile at a Crocodile a druhá byla ranou ukázkou písně The Boatswain’s Song.

„PETER PAN“ u pokladny

Během počátečního kasovního prodeje Peter Pan přinesl 7 milionů dolarů. Jeho výdělky, po očištění o inflaci, se odhadují na více než 405 milionů dolarů, a to částečně díky opětovnému vydání filmu v letech 1958, 1969, 1976, 1982 a 1989.

Recenze „PETER PAN“ - Co řekli kritici

Peter Pan obdržel po vydání převážně pozitivní recenze, i když někteří kritici říkali, že se příliš odchýlil od původní hry J. M. Barrieho. Kritikům se líbila animace, která nazvala pozadí „malebnými“ a film celkově „okouzlujícím“. V posledních letech ale vyvstaly spory o tom, jak film ve filmu zobrazoval indiány, přičemž mnozí říkali, že ztvárnění bylo stereotypní. Spor o zobrazení se říká, že je důvodem, že pokračování z roku 2002, Návrat do Země Nezemě, vůbec nezahrnovalo indiány. Film je držitelem Hodnocení 80% od kritiků i členů publika na Rotten Tomatoes .

Kde se „Peter Pan“ hodí do Peter Pan Pantheonu

Peter Pan, jeden z prvních úspěchů společnosti Disney, je i dnes pro společnost silným hráčem. Film se může pochlubit pokračováním, několika hrstkami spin-offů včetně televizních seriálů Jake a Piráti z Never Landu a sérií filmů Tinker Bell s přímým přenosem videa. Probíhá živý akční restart, ale o jeho vydání nebyly zveřejněny žádné podrobnosti. Postavy z filmu byly představeny v sérii knih, projížďkách zábavním parkem, ledových show a videoher. Úvodní linie, kterou vypravěč pronesl, To vše se stalo dříve ... a bude to znovu, byl použit jako inspirace v jiných televizních seriálech, včetně Battlestar Gallactica, a dokonce i v hudbě, jako je například Seek 200 od Information Society.

Přívěs „PETER PAN“Hrát si

Peter Pan (1953) Trailer #1 | Klasické přívěsy Movieclips Podívejte se na oficiální trailer Petera Pana (1953) s Bobbym Driscollem! Dejte nám vědět, co si myslíte v níže uvedených komentářích. ► Sledujte na FandangoNOW: fandangonow.com/details/movie/peter-pan-signature-collection-1953/MMV67397E2A734220D4B59AC5A5date k dnešnímu dni na všechny vaše oblíbené filmy. Hrají: Bobby Driscoll, Kathryn Beaumont, Hans Conried Režie: Clyde… 2019-07-11T16: 00: 02.000Z

Streamujte Petera Pana hned

Drobnosti „PETER PAN“: 5 rychlých faktů

Peter Pan byl 14. Disney Animated Feature a více než padesát let po svém debutu je stále oblíbencem rodin a kritiků. Film získal pokračování v roce 2002 a pracuje se na živém akčním restartu. Zde je pět rychlých faktů o filmu:

1. Peter Pan nominován na Velkou cenu v Cannes

Na šestý filmový festival v Cannes , která se konala v roce 1953, byl Peter Pan nominován na Velkou cenu. Přišlo by o hlavní cenu The Wages of Fear, ale Walt Disney byl na festivalu za zásluhy o film oceněn cenou Legion of Honor, speciální cenou poroty.

2. Disney Thanks Children’s Hospital

J. M. Barrie, který napsal původní příběhy Petera Pana, proslul svými autorská práva k nemocnici pro nemocné děti v Londýně . Filmová práva nějakou dobu vlastnila společnost Paramount Pictures a nemocnice a Disney se nemohly s Paramountem dohodnout na zahájení práce na filmu. To se změnilo, když si Disney v roce 1939 zajistil filmová práva na hru. V titulcích za film Disney Walt Disney poděkoval nemocnici.

3. Marilyn Monroe nebyla modelkou mořské panny

Teorií se rozšířilo, že rusovlasá mořská panna v Never Land byla po vzoru hollywoodské ikony Marilyn Monroe. To není pravda. The skutečným modelem této mořské panny byla Margaret Kerryová ; Kerry také poskytla hlas mořské panně.

badmintonové trikové střely

4. Zahákne poštovní známku

Disney a poštovní služba Spojených států spolupracoval na sadě pamětních známek, na všech jsou Disney Villains . Kapitán Hook byl jedním ze zvolených padouchů. Mezi další padouchy patří Popelčina nevlastní matka, Zlá královna ze Sněhurky, Maleficent ze Šípkové Růženky, Poctivý John z Pinocchia, Jizva z Lvího krále, Gaston z Krásky a zvířete a Cruella DeVille ze 101 dalmatinů.

5. Peter Pan je první Disney Film vytvořený Devíti starci

Peter Pan byl první film Disney, na kterém všechny Disney’s Nine Old Men - Les Clark, Marc Davis, Ollie Johnston, Milt Kahl, Ward Kimball, Eric Larson, John Lounsbery, Wolfgang Reitherman a Frank Thomas - spolupracovali. Všech devět dostalo jméno Disney Legends. Muži byli všichni animátoři a někteří by také režírovali různé filmy pro Disney. Mnoho dnešních animátorů může svůj výcvik spojit s Devíti starci, a to buď prostřednictvím učňovského studia v Disney Animation, nebo prostřednictvím výuky v CalArts.

Streamujte Petera Pana hned


Populární Problémy

„Project Runway“ 2019 má premiéru dnes večer. Získejte přehled o tom, jak sledovat sezónu 17 online prostřednictvím živého vysílání s kabelem nebo bez něj.

Vše, co potřebujete vědět o Star Wars: Návrat Jediho, včetně toho, jak streamovat Návrat Jediho, jeho kasovní úspěch, obsazení, zábavné novinky a další.

Heather Watson Canberra, 17. ledna (IANS) Angličanka Heather Watsonová získala svůj druhý titul Dámské tenisové asociace (WTA), když porazila Madison B.

Jak zjistit, zda jste zamilovaní. Zamilovanost může být velmi silná věc. Pokud jste zamilovaní, můžete si všimnout, že vaše emoce jsou všude. Jste však pravděpodobně příliš zaneprázdněni přemýšlením, zda osoba, která se vám líbí ...

Andy Murray a Ivan Lendl dnes překvapivým krokem oznámili, že po vzájemné dohodě končí s koučováním.

Jak vyrobit Mofongo. Mofongo (vyslovováno moh-FON-goh) je velmi typické karibské jídlo, jehož hlavní složkou jsou zelené, tvrdé a nezralé banány. Plaintains jsou velcí bratranci menších banánů. Například v Německu jsou ...