Jak přežít divočinu pouhým nožem

Přežití v mírném prostředí je snadné, pokud víte, jak na to. V lesích lze zemřít na řadu různých věcí. Avšak pouhým získáním znalostí a využitím toho, co víte, se lesy mohou stát domovem a novou realitou. Jednoduchou čepelí lze vytvořit vlastní nástroje a vlastní prostředky k přežití.Poznámka : Před zvážením kterékoli z níže uvedených informací si uvědomte, že teplota určuje přednost v divočině. Pokud se teplota v noci dostane pod 4 ° C, považujte oheň za svůj nejdůležitější předpoklad. Pokud však teplota přes den stoupne na více než 90 stupňů, zvažte pohyb a práci v noci a přes den spaní pod pokličkou.Kroky

 1. Obrázek s názvem Přežijte divočinu pouhým nožem Krok 1

  1 Najděte vodu. Nejprve, pokud jste pozdě ráno uvízli někde v mírné divočině, nejhorší je, že nevíte, kde jste. To není problém. Nevíte, kde jste, ale víte, kam chcete jít ... z kopce. Důvodem je, že voda je přísně držena zákony gravitace a vy chcete vodu jako první, protože bez ní můžete přežít jen tři dny. Přesuňte se na nejnižší bod, který můžete najít.
 2. Obrázek s názvem Přežijte divočinu pouhým nožem Krok 2

  2 Spřátelete se se stromy. Při cestě z kopce se vzdělávejte ze tří různých stromů.
  • Bílá bříza. Podívejte se na bílý strom, z něhož pochází materiál podobný papíru. Toto je důležitý strom, říká se mu Bílá bříza. Nejen, že je vnitřní kůra jedlá, ale vnější kůru lze použít jako vodotěsný kontejner (pokud v něm nejsou žádné otvory). Také to většina lidí neví, ale můžete vyříznout díru do stromu a získat pikantní sladkou mízu hodně podobnou javoru. Některé další užitečné atributy jsou následující:

   • Polévku lze vařit v březové kůře, protože uvnitř nehoří tekutinou.

   • Jako provizorní lano lze použít březovou kůru
  • Březová kůra, vrstva bílého papíru, je vynikajícím zapalovačem pro zapálení ohně
   • Bílá bříza může být vyřezána do dobré vycházkové hole.

   • Březová kůra byla použita při výrobě původních kánoí.

  • Lípa americká Druhý strom, který byste měli znát, se nazývá Lípa. Tento strom je opravdu snadno rozpoznatelný. Má šedou, někdy žilnatou kůru a některé z největších srdčitých listů. Nenechte si tento strom splést s losím javorem, který má listy se třemi body. Tento strom je důležitý, protože bude vaším zdrojem lana, nástrah, popruhů a nakonec vašeho batohu. Tento strom začnete vidět, jakmile se přiblížíte k vodě, je žíznivější než vy a může být také zdrojem vody, pokud se necítíte hloupě sát na boku stromu.
  • Společný javor. Třetí a poslední strom, který potřebujete vědět, je obyčejný javor. To bude vaše vycházková hůl a také vaše ochrana. Je to velmi tvrdé dřevo s čistou šedě vypadající kůrou. Nyní si v hlavě představte kanadskou vlajku, to je javorový list. Pokud nevíte, jak kanadská vlajka vypadá, doporučujeme si vzít knihu a zjistit to, než půjdete do lesa.
 3. Obrázek s názvem Přežijte divočinu pouhým nožem Krok 3

  3 Nakrájejte trochu kůry lípy. Pokud není voda, přesuňte se na úpatí kopce nebo hory, kde se v blízkosti jejího ústí nejspíše bude protékat potok nebo řeka. Tady se bude hodit ta stromová lekce.
  • Najděte lípa. Jak je uvedeno výše, milují vodu a vysoké břehy.
  • Pomocí nože nařízněte vodorovnou čáru po celém kufru. Udělejte to dole a asi čtyři stopy nad tím.
  • Nyní odřízněte jednu rovnou svislou čáru od horní čáry ke spodní.
  • Všimněte si, že horní linie vypadá jako T, kde se tyto dvě linie setkávají. Toto T je místo, kde budete kopat své dvě miniatury do stromu.
  • Nyní jemně vytáhněte tyto dvě klapky z bílého dřeva níže. Nyní byste měli mít zakřivený disketový obdélník.

   Nyní snadná část:
  • Tento proužek rozstříhejte na co nejvíce menších svislých pruhů. V ideálním případě by měli být o 1/4 palce (0,6 cm) široký.
  • Nyní obraťte tyto proužky, abyste odhalili mokrou lesklou vrstvu. Tuto vrstvu použijete na lano.
  • Opatrně stáhněte zelenou vnější kůru z tohoto tenkého listu dřeva. Všimněte si, že zelená část bude výrazně silnější než tenký materiál, který chcete.
  • Tyto tenké proužky omotejte kolem sebe tak, aby každý vytvořil prsten o průměru asi 7,6 cm.
  • Použijte své zelené haraburdí k zabalení asi tří čtvrtin nového lana.
  • Umístěte tuto širokou směsici provazů kolem zápěstí, aby nepřekážela.
  • Z druhé 1/4 lana si vytvořte ramenní popruhy, opasek a hlavně bicepsový popruh, kterým se dostanete na paži pro svůj nůž.
  • Veškerý váš šrot ze zelené kůry by měl být uložen a připoután k vám jinak, pomocí vašeho nového uvázání nebo jiných proužků kůry.
  • Po celé té práci budete pravděpodobně mít žízeň. Naštěstí stačí sjet dolů a nabrat si zaslouženou vodu.
 4. Obrázek s názvem Přežijte divočinu pouhým nožem Krok 4

  4 Bláznit. Zatímco dostáváte trochu vody, je zde velmi důležitý krok, který vám ušetří spoustu smutku. Když jste poblíž vody, je důležité, abyste se zahalili do tenké vrstvy modré hlíny nebo špíny, pokud není k dispozici žádná hlína. Tato vrstva musí pokrývat každý kus otevřené kůže. Tato vrstva bude vaše pouze obrana proti černým muškám, jelenům a klíšťatům. Nejlepší rada, kterou lze poskytnout, je užít si to, tento krok je velmi důležitý a vážnost nepomůže vaší morálce ani vaší situaci. Užívejte si vnitřní dítě, které jste po sobě zanechali.
 5. Obrázek s názvem Přežijte divočinu pouhým nožem Krok 5

  5 Pozvěte pár přátel. Poté, co budete mít své brnění, je nyní na čase nastavit nějaké nástrahy. Najděte herní stezky, které by měly být posety všude kolem břehů vašeho vodního zdroje. Sundejte asi 6 proužků a na konci uvařte smyčku o průměru 1 palec. Protáhněte druhý konec své lípy Basswood skrz tuto smyčku a podepřete ji nad zemí na úrovni vhodné pro herní stopu, kterou okupujete. Malé stezky hovoří směrem k malé zvěři, velkým stezkám by se mělo vyhnout. U králíků, mývalů, křepelek a koroptví umístěte léčku 4–10 palců (10,2–25,4 cm) nad zem. Pro větší míru lze kolem této smyčky vetřít bahno, aby se zamaskovala vůně a vzhled čerstvě tepaného lípy.
 6. Obrázek s názvem Přežijte divočinu pouhým nožem Krok 6

  6 Rozdělat oheň Pokud se den blíží, je nejlepší rozdělat oheň. Často je nejlepší nejprve nashromáždit hodně suchého dřeva s velikostmi od větviček po malé kulatiny. Pro více metod spouštění ohněm zadejte do vyhledávacího adresáře wikiHow „jak rozdělat oheň“. Metoda ohnivého luku funguje zvláště dobře u lípy. Před zapálením ohně vyčistěte 6palcový kruh kolem požárního stanoviště. Vyberte místo bez větví bezprostředně nad ohněm. Nasbírejte co nejvíce kamenů o velikosti hlavy, abyste rozezněli oheň a zabránili jeho šíření. Prsten hornin však zachytí a odráží teplo dovnitř, což usnadňuje pokračování. Jedním z nejdůležitějších aspektů, které je třeba si na oheň pamatovat, je jeho respektování. Jakmile budete mít svůj oheň, je důležité udržet plamen pod dvěma stopami, takže váš oheň nebude moc brát palivo. Nechcete se vrátit do lesa pro další dřevo. Hadí vás hmyz. Vaše tenká vrstva bláta nebo hlíny zablokuje jejich kousnutí, ale ne jejich zvuk. Na psychologické úrovni by vás prostý fakt, že by se vám stále mohly dostat do očí a uší, měl dobře zásobit, než začnete pálit.
 7. Obrázek s názvem Přežijte divočinu pouhým nožem Krok 7

  7 Postavte si přístřešek. V průměrných podmínkách člověk úkryt opravdu nepotřebuje. Pokud ho však potřebujete nebo očekáváte déšť, hlavní věcí je udržet jej malý, suchý a mimo zemi. Nikdy netrávte čas stavbou malých kajut nebo dokonce přístřešku většího, než je vaše tělo. Je to plýtvání energií a zdroji a je snazší udržet teplo zachycené na menším prostoru. Dobře fungují velké trsy mechu, kterými můžete zakrýt malou dřevěnou kostru. Také březová kůra je skvělým šindelem. Nejlepším řešením je však použít obrovské množství měkkého dřeva a kapradin. Pokud jste rychlí, můžete se nashromáždit dostatečně na šestipalcovou bariéru, která bude odrážet déšť i zadržovat teplo. Suché listy také fungují velmi dobře pro vodotěsnost. Pokud očekáváte déšť, udělejte vrstvu listů a čehokoli co nejsilnější. (3 stopy jsou téměř zcela vodotěsné.) Za dvě hodiny člověk nemůže spát jen pohodlně, ale také v suchu a teple.
 8. Obrázek s názvem Přežijte divočinu pouhým nožem, krok 8

  8 Buďte si vědomi ohně. Když spíte, ujistěte se, že víte, jak daleko je váš oheň. Grogginess tě mohl nechat ležet přímo nahoře bez nikoho, kdo by tě vyhodil. Pokud se necítíte dobře, když oheň spí, když spíte, můžete ho uhasit a vykopat díru, kde budete spát, a naplnit ho uhlíky. Umístěním vrstvy špíny na toto místo můžete ležet na něm a velmi pohodlně spát.
 9. Obrázek s názvem Přežijte divočinu pouhým nožem, krok 9

  9 Podívejte se na snídani. Když se probudíte, uvědomte si, že hmyz vychází za úsvitu. Nyní je načase zrychlit metabolismus a rychle se pohybovat, protože hmyz se vám stále může dostat do očí. Pohyb také trénuje vaše tělo, aby poskytovalo vlastní teplo námahou. Jediným problémem je, že obvykle chybí motivace k pohybu. Vaše motivace by měla pramenit ze skutečnosti, že jste si předešlý den nastavili 6 pastí a v jedné z nich by mohla být snídaně, oběd a večeře. Chcete -li zvýšit tělesné teplo, přejděte od léčky k léčce. Možná jste měli štěstí.
 10. Obrázek s názvem Přežijte divočinu pouhým nožem, krok 10

  10 Utáhněte ten pás. Nyní je důležité připravit se na dvě nepředvídané události.
  • První je, že jste nedostali absolutně nic a měli jste velmi hladové a zdrcené chování. Pokud tomu tak je, jednoduše přejděte ke svému blízkému březovému stromu a vyřízněte 4palcový trojúhelník z kůry. Otočte jeden bod směrem k zemi. Můžete jíst spodní stranu této kůry, protože je velmi výživná. Ze spodního bodu tohoto trojúhelníku vychází také malý pramínek sladké šťávy. Nebojte se, pokud to není moc. Překvapivě může člověk po omezenou dobu přežít z lžíce jídla denně.
  • Druhá podmínka je, že jste něco dostali, s největší pravděpodobností králíka nebo ptáka malé zvěře. Existuje docela dobré pravidlo, jak jíst věci na zvířatech: Nejezte nic, co vypadá nepoživatelně. Jinak je téměř cokoli férová hra, pokud ji dostatečně dobře uvaříte.
  • U jídla platí další pravidlo: Nejíst tam, kde spíte, ani spát tam, kde jíte. Útržky a vnitřnosti přilákají dravce (tzn medvědi ). Odhoďte kosti, vnitřnosti, zobáky atd. Daleko od úkrytu.
 11. Obrázek s názvem Přežijte divočinu pouhým nožem, krok 11

  jedenáct Sledujte tu vodu. Nyní, když víte, jak sbírat jídlo a vodu, je důležité si uvědomit i jiné využití řek. Lidstvo nebylo postaveno na zádech člověka, ale na břehu řek. Chcete -li najít lidstvo, jednoduše sledujte svou řeku po proudu. Pamatujte, že ne všechny proudy vedou do civilizace, potok by mohl skončit mílovými kroky v podzemí a pak byste na nic zbytečně promrhali spoustu své energie. S využitím všech výše uvedených věcí může člověk žít neomezeně v lesích. reklama

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku
 • Otázka Co mám dělat, když mě najde vlk? Zůstaňte v klidu a nesundávejte běh, protože tím vás bude vlk pronásledovat. Pokud můžete, vylezte na strom a počkejte, až vlk zmizí.
 • Otázka Pokud bych mohl do divočiny přivézt pouze jednu položku, co by bylo nejužitečnější přinést? Pravděpodobně by to byl nůž. Můžete jej použít k řezání materiálů a jejich použití v přístřešcích. Požáry můžete rozdělat dobrým nožem. Pomocí nožů můžete vyřezávat zbraně. Bránit se můžete nožem. Je to pravděpodobně nejlepší položka, pokud přežíváte sólo.
 • Otázka Pokud jsem vegetarián, jak mohu přežít bez rostlin? Možná to neradi slyšíte, ale možná budete muset kompromitovat vegetariánství, abyste mohli žít. Pokud jste v situaci života nebo smrti, vaše pravidlo je pravidlo 3 s. '3 minuty bez vzduchu, 3 hodiny bez úkrytu, 3 dny bez vody, 3 týdny bez jídla.' Zjistěte, které materiály kolem vás jsou jídlo a které jed. Neber si s tím žádné hazardní hry. V případě potřeby se naučte chytat hru. Je pro vás důležitější přežít, než udržovat vegetariánství.
 • Otázka Co se stane, když mě kousne býčí mravenec? Býčí mravenci jsou extrémně neobvyklí, ale než se s některým setkáte, přikryjte se bahnem a kapradinami, konkrétně v oblasti nohou. Nejen, že vás udrží v izolaci, ale také během spánku udrží další brouky, jako jsou mravenci a pavouci.
 • Otázka Co se stane, když mě medvěd najde? To zcela závisí na tom, jaký druh medvěda si vás najde. Pokud vás například najde černý medvěd, chtěli byste kolem sebe zamávat rukama, vydat velký hluk a pokusit se o to, abyste vypadali větší, abyste medvěda odplašili. Pokud by to byl medvěd grizzly, chtěl by ses pokusit pomalu a tiše couvat, dokud tě medvěd nezačne nabíjet. V takovém případě byste se chtěli postavit a pokusit se chránit své nejcitlivější oblasti.
 • Otázka Jak mohu vyrobit stan v poušti pouhým nožem? To opravdu závisí na tom, kde jste. Pokud jste na ostrově, můžete pažbou nože zatlouct bambusové tyče a použít je jako podlahové desky. Poté vytvořte stan ve tvaru A pomocí dvou tyčí ve tvaru Y a splétáním palmových větví dohromady vytvoříte střechu. Materiály se mohou měnit v závislosti na místě, ale proces bude v zásadě stejný kdekoli.
 • Otázka Jak mohu řezat palivové dříví pomocí nože? Kouskem krátkého, tlustého dřeva můžete nůž zatlouct po zrnech kusu dřeva.
 • Otázka Jak vyrobím kopí pouze ze dřeva a jeleních kostí? Ušlehejte rovnou tyč a vytvořte špičku do tvaru kužele. S ostrým hrotem udělejte totéž pro kost.
 • Otázka Co mohu použít k lovu větších zvířat? Zkuste použít větší pasti, například mrtvý pád. Můžete také použít kopí. Mějte na paměti, že lov větších zvířat se nedoporučuje, protože je velmi nebezpečný.
 • Otázka Když jsem venku, jak poznám, co je dobré jíst a co není dobré? K tomu slouží referenční knihy. Naučte se identifikovat rostliny a houby ve vaší oblasti (přečtěte si knihy nebo online informace z vládních a univerzitních webů) a poté si v knize vyhledejte poživatelnost. Můžete to udělat se svými dětmi od 3 let.

Populární Problémy

Jak používat olej CBD k masáži. CBD olej nebo kanabidiol je přírodní sloučenina obsažená v rostlinách konopí a marihuany. Zatímco je výzkum stále v raných fázích, existují slibné důkazy, že olej CBD může pomoci zmírnit bolest a ...Profilujeme 8 nadcházejících zápasů a předpovídáme, kdo pravděpodobně vyhraje tyto souboje. Zde profilováme zápasy žen ve Wimbledonu.

Pokud jste fanouškem úžasného Spider-Mana, možná jste snili o tom, že budete mít svého vlastního webového střílečku, jaký navrhl Peter Parker, aby vám pomohl v boji proti padouchům. Dobrá zpráva - můžete! S několika základními materiály, jako je pěna, PVC trubka, ...Jak vyrobit papírovou raketu. 3 ... 2 ... 1 ... Blastoff! Tato papírová raketa vychází ze skutečných plánů NASA a opravdu poletí. S několika jednoduchými materiály a trochou ruční práce budete moci vyrazit do nekonečna a ještě dál ...Vaše předloktí sahá od lokte k zápěstí. V každém z kloubů nad a pod předloktím jsou šlachy, které pomáhají těmto kloubům v pohybu a udržují vaše kosti a svaly v provozu. Pokud trpíte tendinitidou předloktí, máte ...