Jak zjistit, zda jsou vaše boty Vans falešné

Boty Vans nejsou tak levné, takže nechcete vyhazovat peníze za nic menšího než skutečný článek. Měli byste pečlivě zkontrolovat vše od obalu přes logo až po design obuvi. Pokud je to možné, porovnejte boty s párem, o kterém víte, že je skutečný.

rovnátka laterální epikondylitidy

Metoda 1 ze 3: Kontrola obalu

 1. Obrázek s názvem Zjistěte, zda jsou vaše boty Vans Fake Krok 1

  1 Spusťte čárový kód. Krabice by měla mít štítek, který obsahuje velikost obuvi, zemi výroby a čárový kód. Naskenujte čárový kód pomocí telefonu. Čárový kód by měl odpovídat typu obuvi v krabici.
  • Chcete -li pomocí telefonu naskenovat čárový kód, přejděte do obchodu s aplikacemi, který odpovídá vašemu telefonu. Vyhledejte aplikace pro čtení čárových kódů. Některé spolehlivé programy zahrnují ShopSavvy a ScanLife. Až budete připraveni naskenovat čárový kód, otevřete aplikaci a spusťte ji pomocí fotoaparátu v telefonu.
  • Pokud tam není žádný štítek, jsou boty falešné.


 2. Obrázek s názvem Zjistěte, zda jsou vaše boty Vans Fake Krok 2

  2 Zkontrolujte cenu. Dodávky jsou téměř vždy za nejméně 40 $ za pár. Pokud někdo prodává nové dodávky za méně než to, je pravděpodobně falešný.
 3. Obrázek s názvem Zjistěte, zda jsou vaše boty Vans Fake Krok 3

  3 Zkontrolujte balící papír. Uvnitř krabice by měl být papír, který chrání boty před poškrábáním. Pokud není papír, boty jsou pravděpodobně falešné.
 4. Obrázek s názvem Zjistěte, zda jsou vaše boty Vans Fake Krok 4

  4 Zkontrolujte, zda se pole správně zavírá. I boxy na botách Vans jsou dobře udělané. Měl by existovat uzamykací mechanismus. Na vnitřní straně krabice bude vložena záložka v horní části krabice a bude ji držet zavřenou.
  • Levné napodobeniny často nemají zamykací mechanismus. Horní část se překryje přes spodní část krabice, přičemž nic ji nedrží na místě.
 5. Obrázek s názvem Zjistěte, zda jsou vaše boty Vans Fake, krok 5

  5 Porovnejte papírové štítky. Ke každému páru obuvi Vans by měl být přiložen papírový štítek se sportovním logem společnosti. Pokud máte po ruce skutečný pár, porovnejte velikost a písmo papírových štítků. Falešné dodávky budou mít často větší papírové visačky.
 6. Obrázek s názvem Řekněte, zda jsou vaše boty Vans Fake, krok 6

  6 Podívejte se na recenze prodejce. Vyhledejte jméno nebo firmu prodejce na internetu. Podívejte se, zda jsou recenze pro prodejce kladné. Ujistěte se, že prodejce zveřejnil své kontaktní údaje. Pokud nejsou ochotni sdílet své telefonní číslo nebo fyzickou adresu, mohou být falešní. reklama

Metoda 2 ze 3: Kontrola ochranné známky

 1. Obrázek s názvem Zjistěte, zda jsou vaše boty Vans Fake, krok 7

  1 Podívejte se na tři ochranné známky. Na boku boty by měla být ochranná známka z papíru. Měl by existovat další, vytištěný na plastu na zadní straně boty. Na stélce by měla být poslední ochranná známka.
 2. Obrázek s názvem Zjistěte, zda jsou vaše boty Vans Fake, krok 8

  2 Zkontrolujte chyby v ochranné známce. Všechna loga by měla být napsána správně. Porovnejte písmo na logu s písmem na jiných botách Vans, o kterých víte, že jsou skutečné.
  • Barva, ve které je ochranná známka vytištěna, se může lišit, ale písmo by mělo být vždy stejné. Písmeno „V“ by mělo vyčnívat z jeho pravého okraje. „Řádky“ by měly být pod čarou.
 3. Obrázek s názvem Zjistěte, zda jsou vaše boty Vans Fake, krok 9

  3 Na stélce hledejte tmavé, dobře provedené logo. Na mnoha falešných botách Vans bude logo na stélce vybledlé. Skutečný bude dobře vybarvený, jasný a snadno čitelný. reklama

Metoda 3 ze 3: Kontrola kvality obuvi

 1. Obrázek s názvem Zjistěte, zda jsou vaše boty Vans Fake, krok 10

  1 Zkontrolujte spodní vzor na podrážce. Skutečné dodávky mají do sebe zapadající vzory dvou různých tvarů: kosočtverce a diamanty. V jednom z kosočtverců by měl být vytištěn třípísmenný kód země.
  • Třípísmenný kód země by měl odpovídat kódu na nálepce na vnitřní straně krabice.
 2. Obrázek s názvem Zjistěte, zda jsou vaše boty Vans Fake, krok 11

  2 Zkontrolujte prošití. Skutečné dodávky mají těsné, rovnoměrné prošívání. Pokud dojde k dvojitému prošití se dvěma stehy v jednom otvoru, pak boty pravděpodobně nejsou skutečné. Podobně, pokud některý ze stehových vzorů není rovný nebo jsou otvory v nepravidelných vzdálenostech, boty jsou pravděpodobně falešné.
 3. Obrázek s názvem Zjistěte, zda jsou vaše boty Vans Fake, krok 12

  3 Cítit pevné tkaničky. Tkaničky na botách by měly být pevné na dotek. Falešné boty budou mít často velmi měkké tkaničky.
 4. Obrázek s názvem Zjistěte, zda jsou vaše boty Vans Fake Krok 13

  4 Zkontrolujte gumový límec na špičce. Boty Vans mají na špičce gumový límec, který ji chrání před opotřebením. Zatímco zbytek gumy bude hladký, špička bude mít hrubou strukturu. Pokud na špičce není příliš mnoho vzoru, boty mohou být falešné.
  • Také by měla být malá mezera mezi gumovým límcem a tkaninou boty. Tato mezera se bude skládat z malé vrstvy hladkého plastu, jako je ta kolem zbytku boty. Na mnoha falešných dodávkách bude gumový límec sahat až k látce bez mezery.
  • Srovnejte gumový límec s párem, o kterém víte, že je skutečný. Textura by měla být podobná.
 5. Obrázek s názvem Zjistěte, zda jsou vaše boty Vans Fake Krok 14

  5 Zkontrolujte, zda na vnitřní patě není červený kus látky. Na vnitřní straně paty by měl být malý kousek červené látky. Bude na samém vrcholu paty, ale nebude přesahovat více než půl palce nad horní část paty.
 6. Obrázek s názvem Řekněte, zda jsou vaše boty Vans Fake, krok 15

  6 Zkontrolujte úhel prstů. Boty by se měly mírně ohnout tak, aby prsty směřovaly nahoru. Pokud je spodní část obuvi rovná, jsou boty pravděpodobně falešné.
 7. Obrázek s názvem Zjistěte, zda jsou vaše boty Vans Fake, krok 16

  7 Zkontrolujte, zda se prsty ohnou. Prsty by měly být ohýbatelné. Měli byste být schopni tlačit na patu a špičku, aby se zadní a přední část boty dotýkala. Pokud jsou boty tuhé, jsou falešné. reklama

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku
 • Otázka Moje Vans nemají ochrannou známku na boku obuvi. Jsou falešní? Moje dodávky (původní černé a bílé vysoké topy) také nemají značku Vans na boku a já jsem je dostal ze skutečného obchodu Vans, takže opravdu záleží na typu obuvi, kterou máte.
 • Otázka Musí být značka Vans na zadní části boty červená, aby byla autentická? Ne. Většina dodávek má červené štítky, ale jiné ne. Také mnoho spolupráce Vans nemá na patě červené štítky.
 • Otázka V mém městě je bleší trh a jeden prodejce prodává Vans a Converse za 30 $, ale jsou v původních krabicích. Jsou tedy falešné nebo skutečné? Je možné, že jsou použity. Zkontrolujte boty samotné a zjistěte, zda mají výrazný vzor ve spodní části, zda je ohyb a zda je logo na vnitřní straně jasné.
 • Otázka Jsou Vans zakoupeny od padělků JCPenny nebo Famous Footwear? Ani náhodou. Boty prodávané ve společnosti Famous Footwear & JCPenny jsou 100% skutečné. Neprodávají falešné věci, jinak by to bylo po celém internetu.
 • Otázka Jaké funkce mohu hledat na vnitřní straně boty? Zkontrolujte spodní část boty v blízkosti paty. Najdete tam logo Vans. Mějte na paměti, že se to může lišit v závislosti na typu obuvi, kterou máte.
 • Otázka Pokud moji Vans říkají Vans na jazyku, znamená to, že jsou falešní? Některé skutečné boty Vans mají Vans na jazyku. Prozkoumejte svou konkrétní obuv.
 • Otázka Jak poznám, že moje boty Vans jsou falešné? Přečtěte si výše uvedené tipy. wikiHow odvedl úžasnou práci tím, že nám dal vědět, jak rozlišovat mezi původními a falešnými Vans.
 • Otázka Měla by se bílá gumička mírně překrývat nebo být zarovnána tam, kde se oba konce setkávají u paty? Všechny dodávky se mírně překrývají, je to tak, jak je liščí páska na všech dodávkách kromě podešví. Podívejte se, jak se vyrábí boty Vans, je to zajímavý proces.
 • Otázka Mám dva páry. Mají různé vzory na jednom, šestiúhelník je malý a diamant větší Na druhém jsou oba přibližně stejné velikosti, přičemž šestiúhelník je o něco menší. První je falešný? Zdá se, že druhý pár bot je falešný.
 • Otázka Jak poznám, zda jsou moje dodávky skutečné? Přečtěte si tipy, které jsou uvedeny v článku výše.
Zobrazit více odpovědí Nezodpovězené otázky
 • Jsou dodávky z obchodu The Shoe Dept falešné?
 • Mám Vans bez krabice, které jako by zatrhly všechna skutečná políčka, kód ve spodní části je EAB, autentický?
 • Moje boty Vans mají malý čtvereček vedle ikony uvnitř boty. Jsou falešné nebo skutečné?
 • Pokud moje Vans nemají na vnější straně bílou stehovou nit, jsou falešné?
 • Jsou moje Vans falešné, pokud mají originální vzor stehů a vzor podrážky s původní tmavě hnědou barvou?
Zobrazit více nezodpovězených otázek Položit otázku Zbývá 200 znaků Zadejte svoji e -mailovou adresu, abyste dostali zprávu, když bude tato otázka zodpovězena. Předložit
reklama

Video . Při používání této služby mohou být některé informace sdíleny s YouTube.

Tipy

 • Podívejte se online na obrázky skutečných Vans nebo přejděte na webovou stránku obuvi a zjistěte, zda se ty, které prodávají, shodují s vašimi.
 • Porovnejte boty s párem ze skutečného obchodu Vans.
 • Zvažte, kde jste vzal boty. Pokud byly zakoupeny v obchodě Vans nebo u autorizovaného prodejce, budou skutečné. Pokud jste je však koupili ve výprodeji, na bleším trhu nebo od pouličního prodejce, je to důvod k podezření.

reklama

Populární Problémy

Dědeček Novaka Djokoviče Zdenko Zagar hovořil o dietě a zdraví světové jedničky, ale domnívá se, že je příliš hubený. Zdenko Zagar také prozradil, že je silným kritikem Novaka Djokoviče.

Jak přežít své první zaměstnání registrované zdravotní sestry. Školní práce, ukázky návratu a klinika jsou hotové, promoce jsou u konce, licenční zkoušky byly složeny a vy jste právě byli přijati do svého prvního zaměstnání. Po letech tréninku ...

Zde je návod, jak sledovat každou hru Battle 4 Atlantis 2018 online bez kabelu.

Jak držet otěže koně. Zaměření na držení otěže vám pomůže koně ovládat, aniž by vám to způsobovalo bolest. Postupem času si každý jezdec vytvoří „cit“ pro uzdu a pochopí, jak nejlépe využít otěže ke komunikaci s ...

Zde je návod, jak sledovat boj Lomachenko vs Crolla, pokud žijete ve Spojených státech.

Intenzivní státní soupeři Gonzaga a Washington se v neděli setkají na Montlake. Zde je návod, jak sledovat hru online bez kabelu.