Jak uspořádat večírek čtvrtého července

Čtvrtý červenec je vždy zábavný a slavnostní čas. Teplé letní počasí, grilování s přáteli a rodinou a ohňostroj dělají ze dne nezapomenutelný. S několika jednoduchými dekoracemi a jídlem vhodným pro piknik můžete uspořádat vlastní oslavu čtvrtého července na památku tohoto vlasteneckého svátku.Metoda 1 ze 4: Plánování večírku

 1. Obrázek s názvem Pohoďte párty čtvrtého července Krok 1

  1 Rozesílejte pozvánky 3-4 týdny před večírkem. Vyhněte se čekání na poslední chvíli na pozvání přátel a rodiny. Možná si na ten den udělali jiné plány a nestihnou to.
  • Pokud své pozvánky posíláte e -mailem, odešlete je alespoň 4 týdny předem, aby byla možná zpoždění doručení.
  • Alternativně můžete posílat bezplatné elektronické pozvánky prostřednictvím online stránek, jako je Evite. Elektronické pozvánky jsou skvělé, když čas běží, protože dorazí téměř okamžitě!


 2. Obrázek s názvem Pohoďte párty čtvrtého července, krok 2

  2 Udělejte si pořádek ve svém domě a na dvoře. Zajistěte svým hostům pohodlí úklidem vašeho domu a dokončením všech nezbytných prací na zahradě několik dní před večírkem.
 3. Obrázek s názvem Pohoďte párty čtvrtého července, krok 3

  3 V případě potřeby si zapůjčte další místa k sezení. V závislosti na tom, kolik lidí jste pozvali na oslavu čtvrtého července, možná budete potřebovat více sezení nebo stolů. Ušetřete nějaké peníze a půjčte si, co můžete, od přátel nebo sousedů.
  • Trávníkové židle a skládací stoly fungují skvěle uvnitř i venku.
  • Můžete také své hosty povzbudit, aby si venku přivezli piknikové deky.
 4. Obrázek s názvem Pohoďte párty čtvrtého července Krok 4

  4 Vypracujte pohotovostní plán pro nepříznivé počasí. Předem si udělejte plány, jak párty přesunout dovnitř pro případ, že by se čtvrtého července počasí pokazilo.
  • V případě potřeby přitlačte nábytek ke stěnám, abyste vytvořili více prostoru pro hosty.
  • Pro jakékoli jídlo, které byste grilovali venku, zvolte alternativní způsob vaření. Vnitřní rošty nebo grilovací pánve jsou jednou z možností.
  • Pokud vám déšť nebo bouřky nedovolí udělat si vlastní ohňostroj nebo navštívit jinou živou show, naplánujte si sledování televizního ohňostroje.
  reklama

Metoda 2 ze 4: Výběr jídla

 1. Obrázek s názvem Pohoďte párty čtvrtého července, krok 5

  1 Kupte si cenově dostupné snadno grilovatelné potraviny. Párky v rohlíku a hamburgery jsou skvělé možnosti pro čtvrtý červenec. Čtvrtý je ve skutečnosti nejoblíbenějším svátkem obsluhy párků v rohlíku! K hamburgerům si můžete hromadně koupit mražené karbanátky, abyste ušetřili peníze i čas.
  • Zvažte zahrnutí vegetariánské alternativy, jako jsou vegetariánské hamburgery, pro hosty, kteří nejedí maso.
  • Steak a mořské plody jsou vynikající možností, ale stojí mnohem víc. Udržujte svou párty ekonomickou a držte se hamburgerů a párků v rohlíku.
 2. Obrázek s názvem Pohoďte párty čtvrtého července, krok 6

  2 Požádejte hosty, aby přinesli svačinu nebo přílohu ke sdílení. Můžete ušetřit peníze na jídle tím, že si hosté přinesou něco, co budou mít kolem sebe. Mezi nápady patří chipsy, pečené fazole, salát nebo dezert. Hosté si mohou přinést dokonce nápoje nebo led.
 3. Obrázek s názvem Pohoďte párty čtvrtého července, krok 7

  3 Uspořádejte potluck. Zábavný způsob, jak zapojit všechny účastníky večírku Čtvrtého července, je mít potluck, ve kterém každý přinese jídlo, o které se může podělit. Vaši hosté mohou přinést něco, co se jim líbí, a každý si může užít zábavu z objevování různých jídel.
  • Potluck vám může ušetřit spoustu času a peněz, protože každý přispívá jídlem.
  • Stále můžete grilovat párky v rohlíku a hamburgery jako svůj příspěvek k potlucku nebo můžete dělat něco jiného a grilování vynechat.
 4. Obrázek s názvem Pohoďte párty čtvrtého července, krok 8

  4 Vyberte si snadné dezerty ve slavnostních barvách nebo tvarech. K slavnostnímu tématu Čtvrtého července můžete přidat vytvoření dezertů, které jsou červené, bílé a modré.
  • Podávejte jahody a borůvky se šlehačkou pro snadné červené, bílé a modré pohoštění.
  • Pomocí vykrajovátků na cukroví vykrajujte z andělského dortu tvary hvězd, poté nahoře šlehačku a jahody a borůvky.
  • Objednejte si nebo si vyrobte vlastní americké sušenky nebo dort.
 5. Obrázek s názvem Pohoďte párty čtvrtého července, krok 9

  5 Kupte si předem veškeré jídlo, které budete podávat. Vyhněte se stresu z nakupování na poslední chvíli a začněte s nákupem jídla na večírek do týdne do 4. července. reklama

Metoda 3 ze 4: Výběr dekorací

 1. Obrázek s názvem Hoďte párty čtvrtého července, krok 10

  1 Držte se jednoduchých dekorací. Zdobení vašeho domova a/nebo dvora na čtvrtého července je zábava a skvělý způsob, jak navodit slavnostní atmosféru. Nemusíte však dělat nic propracovaného. Navštivte obchod s dolary za dostupné dekorace, jako jsou červené, bílé a modré větrníky a fáborky nebo mini americké vlajky.
  • Vystřihněte tvary hvězd z červeného, ​​bílého a modrého stavebního papíru. U každého udělejte díru, provlékněte do ní provázek a zavěste se kolem domu nebo dvora.
 2. Obrázek s názvem Pohoďte párty čtvrtého července, krok 11

  2 Kupte si bílé zásoby na jídlo. Červené, bílé a modré talíře a ubrousky jsou jistě vlastenecké, ale obvykle stojí více než obyčejné bílé zásoby. Chcete -li ušetřit, držte se bílých plastových příborů, papírových talířů a ubrousků. Vaše dekorace budou stačit k navození slavnostní atmosféry.
 3. Obrázek s názvem Hoďte párty čtvrtého července, krok 12

  3 Nechte děti dělat zdobení. Poskytnutí materiálů, které mohou děti ozdobit, je bude během dne bavit, zatímco čekají na večerní ohňostroj.
  • Jako ubrusy použijte bílý řeznický papír a nechte děti ozdobit ho červenými, bílými a modrými pastelkami nebo fixami.
  • Nechte děti nakreslit obrázky barevných ohňostrojů a vystavit je kolem domu nebo dvora.
  reklama

Metoda 4 ze 4: Zajištění zábavy

 1. Obrázek s názvem Hoďte párty čtvrtého července, krok 13

  1 Vytvořte venkovní herní plochu. Čtvrtého července nemusíte čekat na večerní ohňostroj. Mějte k dispozici nějaké outdoorové aktivity, kterými byste své hosty během dne pobavili, když budete jíst a stýkat se.
  • Založte si volejbalovou nebo badmintonovou síť.
  • Půjčte si, postavte nebo kupte hru s kukuřičnou dírkou (také známou jako hod fazolí). To je skvělé pro dospělé i děti.
  • Půjčte si kroketovou sadu, pokud ji nemáte.
  • Poskytněte hostům několik frisbees, které můžete hodit.
 2. Obrázek s názvem Pohoďte párty čtvrtého července, krok 14

  2 Kupte si levný dětský bazén nebo skluzavku a skluzavku. Malý plastový dětský bazén je snadný způsob, jak děti zabavit a osvěžit během dne. Skluzavky a skluzavky mohou být zábavné pro děti i dospělé!
 3. Obrázek s názvem Pohoďte párty čtvrtého července, krok 15

  3 Poskytněte všem prskavky. Jakmile se začne stmívat, použijte prskavky. Děti i dospělí si je mohou užít při čekání na ohňostroj.
 4. Obrázek s názvem Pohoďte párty čtvrtého července, krok 16

  4 Vytvořte si plán ohňostroje. Můžete se rozhodnout zapálit si vlastní ohňostroj, zúčastnit se místní ohňostrojné show nebo sledovat televizní ohňostroj.
  • Svůj vlastní ohňostroj zapalujte pouze tehdy, pokud je v místě vašeho bydliště legální.
  • Procvičte si bezpečnost při zapalování vlastního ohňostroje a v případě požáru mějte poblíž kbelíky s vodou nebo tekoucí hadici.
  • Ohleduplně k hluku. Veterány, lidi s PTSD, autisty, kojence, domácí zvířata a další mohou obtěžovat nebo děsit hlasité ohňostroje. Vyhněte se odpalování hlasitých ohňostrojů v obytných oblastech nebo v blízkosti nemocnic, zvláště pokud se lidé pokoušejí usnout.
  reklama

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku
 • Otázka Co když chceme jen trávit čas s rodinou? Melayna Ma To je v pořádku. Neměli byste nechat lidi, aby vás nutili dělat něco, co nechcete. Udělejte se svou rodinou něco malého a sladkého.
 • Otázka A co indoor party? Vnitřní večírky mohou být příjemnou volbou, ale obvykle 4. července jsou venkovní večírky lepší volbou, protože je tak pěkné počasí.
 • Otázka Mám velký bazén, který by se hodil na večírek. Jak to udržuji v čistotě? Pokud potřebujete základní rady ohledně údržby bazénu, přečtěte si článek Jak na to Vyčistěte si vlastní bazén . Pokud chcete říci, že to chcete během večírku udržovat v čistotě, navrhuji, abyste požádali hosty, aby se zdrželi jídla a pití v blízkosti/v bazénu a aby měli po ruce skimmer pro případ, že by někdo stopoval trávu nebo jiné nečistoty.
 • Otázka Co když je večírek jen pro děti? Naplánujte si párty kolem hudby, řemesel a vodních aktivit. Většina dětí považuje tyto věci za zábavné. Prskavky jsou také dobrou volbou, ale ujistěte se, že mají dohled.
 • Otázka Mohu si najmout kapelu na večírek pro přehrávání hudby na mém večírku? Jistě, pokud budete dodržovat místní vyhlášky o hluku.
Položit otázku Zbývá 200 znaků Zadejte svoji e -mailovou adresu, abyste dostali zprávu, když bude tato otázka zodpovězena. Předložit
reklama

Tipy

 • Povzbuďte hosty, aby přispěli na večírek, přineste svačinu nebo přílohu ke sdílení.
 • Zajistěte spoustu aktivit, aby se každý během dne bavil.
 • Pokud to plánujete, zajistěte ve své oblasti legální zapalování ohňostrojů.

Reklama Odeslat tip Všechna podání tipů jsou před zveřejněním pečlivě zkontrolována Děkujeme za zaslání tipu ke kontrole!

Varování

 • Ohňostroj může způsobit popáleniny nebo požár. Připravte si vodu a lékárničku poblíž.
 • Nezapínejte ohňostroje na dvoře, pokud to v místě vašeho bydliště není legální.
reklama

Věci, které budete potřebovat

 • Jídlo a nápoje
 • Slavnostní dekorace
 • Aktivity pro děti i dospělé
 • Ohňostroj nebo jiná zábava
 • První pomoc

Populární Problémy

ABC vysílá 28. června ve 12:00 ET virtuální pochod New York City Pride. Pokud nemáte kabel, můžete jej zdarma sledovat online.Jak vydělat to nejlepší ze zlomeného kotníku. Zotavili jste se ze šoku, utekli z nemocnice a přemýšlíte, jak se dostanete z útrob, zatímco se vzpamatováváte ze zlomeného kotníku. Budete v sádře nebo dlaze pro ...Při pohledu na to, aby zůstal neporažen, získává č. 8 Wisconsin v sobotu rozsáhlý test proti státu Michigan. Zde je návod, jak sledovat hru online bez kabelu.

Twin block braces jsou odnímatelné ortodontické aparáty, které pomáhají opravit zarovnání čelistí. Stejně jako všechny ortodontické aparáty mohou být zpočátku nepohodlné a zvyknout si na ně. Vyhýbáním se tvrdým jídlům, cvičením mluvení s ...Jak začít cvičit. Ačkoli téměř každému se líbí myšlenka pravidelně cvičit nebo chodit do posilovny, udržení motivace pravidelně cvičit je jiný příběh. Začít a udržovat trénink může být těžké ...Novaka Djokoviče dělí už jen jeden zápas od zisku 20. grandslamového titulu a vyrovnání Rogera Federera a historického rekordu Rafaela Nadala.