Jak se dívat na film „Royal Divide: Harry, Meghan and The Crown“ od ABC online

Getty ImagesZačátkem ledna se objevily zprávy, že princ Harry a Meghan, vévodkyně ze Sussexu, udělají krok zpět jako starší členové britské královské rodiny. Nyní jsou připraveny souboje speciálních televizních zpráv královské rodiny, které poskytnou více podrobností o odletu. Speciál ABC nese název Royal Divide: Harry, Meghan a The Crown a vysílá se ve středu 29. ledna ve 22 hodin. ET/PT na ABC. Zde je návod, jak sledovat, pokud nemáte kabelové předplatné.

Pokud nemáte kabel, můžete sledovat živý přenos ABC na svém počítači, telefonu, Roku, Fire TV, Apple TV nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím jedné z následujících služeb předplatného streamování živého televizního vysílání bez kabelu:Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

AT&T TV nyní

AT&T TV Now (dříve DirecTV Now) nabízí šest různých balíčků kanálů . Pohybují se od 45 do 125 živých televizních kanálů a všechny obsahují ABC (živé na vybraných trzích). Balíčky Plus a Max zahrnují bezplatnou sedmidenní zkušební verzi:

Spusťte svou AT&T TV nyní bezplatnou zkušební verzi

Jakmile se zaregistrujete do AT&T TV, můžete sledovat živý přenos pořadu na počítači prostřednictvím webové stránky AT&T TV Now nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu, nebo jiné kompatibilní streamovací zařízení prostřednictvím aplikace AT&T TV.Pokud se nemůžete dívat naživo, AT&T TV Now - bez ohledu na to, jaký balíček kanálů si vyberete - přichází s cloudovým DVR.

Hulu s živou televizí

Součástí je ABC (živé na vybraných trzích) Hulu s živou televizí , který je dodáván s více než 60 živými televizními kanály a Rozsáhlá knihovna televizních pořadů a filmů Hulu na vyžádání.

Získejte Hulu s živou televizíkde si v mém okolí zahrát raketbal

Jakmile se zaregistrujete do Hulu Díky živé televizi, můžete sledovat živý přenos pořadu na svém počítači prostřednictvím webových stránek Hulu nebo na svém telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu, Xbox One, Nintendo Switch, Echo Show nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu s Live TV přichází s rozsáhlou knihovnou na vyžádání (která má po vysílání většinu nových epizod a speciálů) a 50 hodin úložiště Cloud DVR (s možností upgradu na Enhanced Cloud) DVR, což vám dává 200 hodin DVR prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam).

YouTube TV

YouTube TV je dodávána s více než 70 živými televizními kanály, včetně ABC (živé na vybraných trzích).

Získejte YouTube TV

Jakmile se zaregistrujete do služby YouTube TV, můžete poté sledovat živý přenos pořadu na počítači prostřednictvím webových stránek YouTube nebo v telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Chromecastu, Xboxu One nebo jiném kompatibilní streamovací zařízení prostřednictvím aplikace YouTube.

Pokud nemůžete sledovat živý přenos, YouTube TV je dodáván s DVR.


Royal Divide: Harry, Meghan a The Crown Preview

V tom, čemu se nyní říká Megxit, se Harry a Meghan plánují se synem Archiem přestěhovat do Severní Ameriky a pracovat na tom, aby se stali finančně nezávislými. Když se jejich plány spojí v tom, jak přejít na nepracující členy královské rodiny, ABC News zkoumá události, které vedly k jejich odchodu, a to, co pro ně může mít budoucnost.

Korespondentka Deborah Robertsová referuje o Meghanině cestě do britské královské rodiny, o výzvách, s nimiž se potýkala po cestě, o královně, tisku, tlaku a princi Harrym, který si už nemůže říkat Jeho královská výsost.

Speciální funkce přináší rozhovory s Nacho Figuerasem, Harryho blízkým přítelem a charitativním partnerem; Alastair Bruce z Crionaich, konzultant ABC News Royalty a důstojník zbraní královně; a Julie Montagu, vikomtka Hinchingbrooke, Američanka, která se provdala za zjevného dědice hraběte ze Sandwiche. Program s dalšími zprávami zahraničního zpravodaje Jamese Longmana vyvolává otázky o tom, jak by mohl vypadat nový život Harryho a Meghan a další.

V ukázkové upoutávce nabízejí různé subjekty rozhovoru (které nejsou na obrazovce identifikovány) své myšlenky na celé utrpení.

Může za to Meghan? Je to Harry? Byli vůči královně nespravedliví? Vypadá rozmazleně. Vypadá to pokrytecky, říká jeden muž.

Další nabídka, Je zábavné, jak lidé tak rychle obviňují Meghan. Lidé chtějí z mnoha věcí obviňovat, proč se Harry a Meghan rozhodli tak. Chtějí říci, že je to chyba médií, chtějí říci, že je to Harryho rozbitý vztah s jeho bratrem. Vyberte si své padouchy, vyberte si své hrdiny. Jsou tam všichni.

Třetina říká: Možná se jen rozhlédli po zbytku královské rodiny a jen si pomysleli: „To nechceme.“

Royal Divide: Harry, Meghan a The Crown vysílá ve středu 29. ledna ve 22 hodin ET/PT na ABC.


Populární Problémy

Tennessee a Missouri se setkají v úterý večer na basketbalové bitvě Top 15 SEC. Zde je návod, jak můžete sledovat živý přenos ze hry, pokud nemáte kabel.

Dokáže Wawrinka přemoci mladého Řeka? Nebo zvítězí Tsitsipas nad Švýcary na Roland Garros, aby pokračoval ve své vysněné sezóně na antuce? .

Mladé zbraně Ugo Humbert a Lloyd Harris zamykají v pátek ve čtvrtfinále Antverp. Oba hráči se na turnaji dosud nepotkali, takže jejich vzájemný zápas je nerozhodný 0: 0.

Tenis: Pět nejneočekávanějších grandslamových finále v otevřené éře

Jak zacházet s natrženým svalem. Poranění svalů je běžné, zejména u lidí, kteří cvičí. Snadno to přeženete a skončíte s natrženým svalem nebo podvrtnutým vazem. Pokud hrajete jakýkoli druh sportu nebo máte děti, které máte, máte ...

Štír je dovednost roztleskávání, při které stojíte na jedné noze a druhou nohu táhnete dozadu a nahoru za sebe oběma rukama. I když zvládnutí této dovednosti vyžaduje hodně praxe, můžete to udělat, pokud jste oddaní ....