Madrid Open 2021: Garbine Muguruza vs Sloane Stephens náhled, head-to-head & prediction

Garbine Muguruzaová

Garbine MuguruzaováPodrobnosti zápasu

Svítidlo : (10) Garbine Muguruza vs Sloane StephensDatum: 29. dubna 2021Turnaj : Mutua Madrid Otevřeno 2021

Kolo : První kolo (kolo 64)Místo : Madrid, ŠpanělskoKategorie : WTA 1000

nejlepší notebook pro streamování twitch

Povrch : Červený jílOdměna : 2 614 465 EURNačasování zápasu: Cca. 17:00 místního času, 20:30 IST

Živé televizní vysílání : USA - ESPN / Tenisový kanál | Velká Británie - Amazon Prime Video

Náhled Garbine Muguruza vs Sloane Stephens

Desátá nasazená Garbine Muguruza zahájí svou kampaň v roce 2021 Mutua Madrid Open zápasem prvního kola proti Sloane Stephensové.

Muguruzaová bude hrát poprvé od chvíle, kdy ji zranění nohy donutilo odstoupit ze zápasu proti Julii Putintsevové v Charlestonu začátkem tohoto měsíce. Ale stále je jednou z nejformálnějších hráček na turné, v roce 2021 zaznamenala 21-6 vítězství a ztrát.

boty na tenis

Španěl získal titul v Dubaji a skončil jako vicemistr jak na Yarra Valley Classic, tak na Qatar Open. Madrid Open však nikdy nebyl pro Muguruza šťastným lovištěm.

Sedmadvacetiletá žena nikdy nepostoupila mimo třetí kolo své domácí akce. Ve skutečnosti prohrála v prvním kole turnaje v roce 2019.

Muguruza ani tentokrát nemá snadné losování. Sloane Stephensová, bývalá dvojka Roland Garros, bude pro Španělku v prvním kole významnou zkouškou.

Sloane Stephensová

Sloane Stephensová

Stephensovým nejlepším výsledkem na Madrid Open je semifinálový běh v roce 2019, kde prohrála s eventuální šampionkou Kiki Bertensovou. To znamená, že Američan prošel obtížným začátkem roku 2021; přichází do madridské akce s bilancí 4: 6 vítězství a ztráty v této sezóně.

Stephens zahájila rok sérií čtyř zápasů, které prohrála vítězstvím nad Oceanem Dodinem na Miami Masters. Osmadvacetiletá dosud nejlepší letošní výsledek měla v Charlestonu, kde postoupila do čtvrtfinále.

hulu ženatý na první pohled

Garbine Muguruza vs Sloane Stephens proti sobě

Vzájemný souboj Garbine Muguruzaové a Sloane Stephensové je v současné době nerozhodný 2: 2. Muguruzaová a Stephensová spolu už dvakrát hrály na antuce.

Zatímco Stephens vyhrál své střetnutí s Roland Garrosem v roce 2019, Muguruza triumfovala následující rok na Italian Open.

Predikce Garbine Muguruza vs Sloane Stephens

Forma Garbine Muguruza do roku 2021 z ní dělá favoritku pro toto zařízení. Sloane Stephensová je však sama úspěšná antukářka a bude se snažit napravit to, co bylo jinak dosud žalostným rokem.

Američan se pohybuje a vrací se na červenou špínu výjimečně dobře. Svou tvrdohlavou obranou bude představovat značnou hrozbu pro Muguruzovu útočnou hru.

Stephens také dokáže přeměnit obranu v útok pouhým pohybem zápěstí a je zvláště účinný při změně dynamiky rally s down-the-line drive.

Muguruza bude muset hrát chytře a možná občas i něco sundat ze svých střel. Stephens vyniká v rychlosti přesměrování a Muguruza by se snažila věci zamíchat, aby zabránila Američanům v usazení do základní rýhy.

Předpověď: Garbine Muguruzaová vyhraje ve třech setech.

Populární Problémy

Rafael Nadal získal svůj 13. titul Roland Garros prodlužující rekord a vyrovnal Federerův rekord 20 grandslamů. Vzestup Huga Gastona a další příběhy z Roland Garros 2020.

Získání tetovacího rukávu je skvělý způsob, jak vyjádřit svůj styl a navenek zobrazit některé věci, které jsou pro vás důležité. Chcete -li začít navrhovat tetovací rukáv, je důležité, abyste se nejprve rozhodli, jaké styly, témata, symboly, obrázky, ...

Paradorn Srichaphan vyměňuje rakety za kluby

Vše, co potřebujete vědět o filmu The Muppet Christmas Carol, včetně toho, jak jej streamovat, obsazení, čísel pokladen a zábavných informací.

Organizátoři Australian Open 2021 potvrdili, že kvalifikační akce mužů se letos uskuteční v Dauhá, zatímco kvalifikace žen se uskuteční v Dubaji.