Kvalifikace Wimbledonu 2021: Tsvetana Pironkova vs Ana Konjuh náhled, souboj a předpověď

Tsvetana Pironkova

Tsvetana Pironkova

Podrobnosti zápasu

Svítidlo : (8) Tsvetana Pironkova vs (23) Ana Konjuh

Datum: 25. června 2021

Turnaj : Wimbledon 2021

Kolo : Závěrečné kvalifikační kolo

Místo : Londýn, Anglie

Kategorie : Grand Slam

Povrch : Tráva

Odměna : 35 000 000 GBP

Živé televizní vysílání : USA - Tenisový kanál | Velká Británie - Amazon Prime Video

Tsvetana Pironkova vs Ana Konjuh náhled

Tsvetana Pironkova a Ana Konjuh se v pátek utkají v závěrečném kvalifikačním kole Wimbledonského mistrovství 2021.

Pironkova - která už několikrát dosáhla druhého týdne ve Wimbledonu - se vrací do All England Clubu po čtyřletém odstupu. Bulhar ale prakticky nepotřeboval čas, aby našel krok po trávě; probojovala se do finálového kola kvalifikace se ztrátou pouhých čtyř her.

Proti znovuzrození Konjuhu však Pironkova čeká její největší zkouška.

Ana Konjuh

Ana Konjuh

Konjuh musela při svých dvou dosavadních zápasových výhrách strávit na hřišti podstatně delší dobu.

Talentovaná mladičká musela ve svém posledním zápase proti ruské Varvarě Flinkové pořádně zabrat, ale po hodině a 43 minutách dokázala projít 6-0, 5-7, 6-3. Konjuh nyní bude poprvé od roku 2018 sledovat návrat do hlavního losování Wimbledonu.

Ana Konjuh vs Tsvetana Pironkova proti sobě

Toto je první setkání kariéry mezi Tsvetanou Pironkovou a Ana Konjuhovou, takže jejich současný vzájemný zápas stojí na mrtvém bodě 0: 0.

Predikce Tsvetana Pironkova vs Ana Konjuh

Tsvetana Pironkova ve svých prvních dvou zápasech vynechala pouhé čtyři zápasy.

Tsvetana Pironkova ve svých prvních dvou zápasech vynechala pouhé čtyři zápasy.

Jedná se o poměrně vyrovnaný zápas, protože Tsevtana Pironkova i Ana Konjuh si užívají hraní na trávě a v minulosti měly na povrchu dobré výsledky.

Pironkova je její pohyb na povrchu velmi pohodlný. Její přirozeně nízké skoky, forhendový plátek a silné první podání - vše zdůrazněné rychlými podmínkami kurtu - trápily ve Wimbledonu i ty nejlepší.

Počty prvních podání budou pro Bulharku klíčové proti Konjuhovi, který byl v posledních dvou zápasech agresivní při návratu. Konjuh dokáže vygenerovat spoustu energie z obou boků a bude se snažit zaútočit na každé druhé podání nebo krátký míč.

Jedinou oblastí, kde by Chorvat mohl použít nějaké zlepšení, je důslednost, protože občas uniklo několik příliš mnoha chyb.

Pironkova rozhodně má hru, aby se dostala pod kůži soupeřky, ale bude muset najít způsob, jak v pátek spojit všechny menší prvky své hry. Pokud to zvládne a udrží Konjuha na útěku, měla by být schopná s výhrou odejít.

Předpověď: Tsvetana Pironkova vyhrát ve dvou těsných setech.

Populární Problémy

Jak vyrobit sushi rolku. Výroba sushi je téměř stejně zábavná jako jídlo. Chcete -li si doma vařit vlastní sushi, budete potřebovat několik listů nori (sušené mořské řasy), dávku lepkavé sushi rýže a nějaké čerstvé ryby nebo jiné náplně dle vlastního výběru ....

Jak můžete sledovat 4. sérii online „This Is Us“? Podrobnosti získáte zde.

Zde je návod, jak sledovat kompletní zpravodajství z tohoto týdne Genesis Invitational naživo online bez kabelu.

Serena Williamsová a Andy Murray debutují ve Wimbledonu v sobotu ve smíšené čtyřhře. Zde je návod, jak sledovat zápas v USA.

Epstein tvrdí, že Roger Federer byl vystaven více sportům, než se soustředil na tenis, a byl klíčem k jeho úspěchu. Gates, který se spojil s Federerem na výstavě Match for Africa, zopakoval Epsteinovy ​​myšlenky ve svém nejnovějším blogu.

Jak dobře vypadat při sportu. Sportování je zábavný způsob, jak se udržet ve formě, ale mezi potem a volnými uniformami to není vždy nejatraktivnější činnost. Ale někdy chcete vypadat dobře, jako když se snažíte ...