Kvalifikace Wimbledonu 2021: Tsvetana Pironkova vs Ana Konjuh náhled, souboj a předpověď

Tsvetana PironkovaPodrobnosti zápasu

Svítidlo : (8) Tsvetana Pironkova vs (23) Ana Konjuh

Datum: 25. června 2021Turnaj : Wimbledon 2021

Kolo : Závěrečné kvalifikační kolo

Místo : Londýn, AnglieKategorie : Grand Slam

Povrch : Tráva

Odměna : 35 000 000 GBPŽivé televizní vysílání : USA - Tenisový kanál | Velká Británie - Amazon Prime Video

Tsvetana Pironkova vs Ana Konjuh náhled

Tsvetana Pironkova a Ana Konjuh se v pátek utkají v závěrečném kvalifikačním kole Wimbledonského mistrovství 2021.

Pironkova - která už několikrát dosáhla druhého týdne ve Wimbledonu - se vrací do All England Clubu po čtyřletém odstupu. Bulhar ale prakticky nepotřeboval čas, aby našel krok po trávě; probojovala se do finálového kola kvalifikace se ztrátou pouhých čtyř her.

Proti znovuzrození Konjuhu však Pironkova čeká její největší zkouška.

Ana Konjuh

Konjuh musela při svých dvou dosavadních zápasových výhrách strávit na hřišti podstatně delší dobu.

Talentovaná mladičká musela ve svém posledním zápase proti ruské Varvarě Flinkové pořádně zabrat, ale po hodině a 43 minutách dokázala projít 6-0, 5-7, 6-3. Konjuh nyní bude poprvé od roku 2018 sledovat návrat do hlavního losování Wimbledonu.

Ana Konjuh vs Tsvetana Pironkova proti sobě

Toto je první setkání kariéry mezi Tsvetanou Pironkovou a Ana Konjuhovou, takže jejich současný vzájemný zápas stojí na mrtvém bodě 0: 0.

Predikce Tsvetana Pironkova vs Ana Konjuh

Tsvetana Pironkova ve svých prvních dvou zápasech vynechala pouhé čtyři zápasy.

Jedná se o poměrně vyrovnaný zápas, protože Tsevtana Pironkova i Ana Konjuh si užívají hraní na trávě a v minulosti měly na povrchu dobré výsledky.

Pironkova je její pohyb na povrchu velmi pohodlný. Její přirozeně nízké skoky, forhendový plátek a silné první podání - vše zdůrazněné rychlými podmínkami kurtu - trápily ve Wimbledonu i ty nejlepší.

Počty prvních podání budou pro Bulharku klíčové proti Konjuhovi, který byl v posledních dvou zápasech agresivní při návratu. Konjuh dokáže vygenerovat spoustu energie z obou boků a bude se snažit zaútočit na každé druhé podání nebo krátký míč.

Jedinou oblastí, kde by Chorvat mohl použít nějaké zlepšení, je důslednost, protože občas uniklo několik příliš mnoha chyb.

Pironkova rozhodně má hru, aby se dostala pod kůži soupeřky, ale bude muset najít způsob, jak v pátek spojit všechny menší prvky své hry. Pokud to zvládne a udrží Konjuha na útěku, měla by být schopná s výhrou odejít.

Předpověď: Tsvetana Pironkova vyhrát ve dvou těsných setech.

Populární Problémy

Jak používat lepicí pistoli. U umění a řemesel a rychlých a snadných záplat nic nepřekoná horkou lepicí pistoli. Na rozdíl od jiných lepidel jde horké lepidlo hladce, rychle schne a drží pevně, když je naneseno na všechny druhy různých povrchů. Zatímco jeho ...

Chcete se podívat na Usman vs Masvidal a všechny UFC 251 PPV? Zde je návod, jak si objednat UFC 251.

Vše, co potřebujete vědět o ATP Sofia Open, které začíná dnes.

Mnoho měst je plné toulavých koček a odhaduje se, že jen v USA žije více než 30 milionů toulavých, opuštěných a divokých koček. Https://www.humanesociety.org/resources/pets-numbers Mnoho obcí není schopno nebo nechce vzít...

Garbine Muguruza doufá, že ve Wimbledonu završí působivých čtrnáct dní, a podělí se o tanec s Rogerem Federerem na plese mistrů.