VIDEO: Serena Williamsová reaguje na rasistické komentáře z Nastase básní Maya AngelouMinulý týden bývalý tenisový profesionál Ilie Nastase, který byl do značné míry mimo dohled veřejnosti od svého odchodu do důchodu, ale nyní je kapitánem rumunského týmu Fed Cupu, rasisticky poznamenal světovou jedničku Serenu Williamsovou, která je ve 22. týdnu těhotenství, a její nenarozené dítě. - popisovat dítě odpudivě, odsouzeníhodně jako čokoládu s mlékem.

Williamsová, která během své proslulé, zatím 22leté kariéry, trpěla značným rasistickým-a sexistickým zneužíváním-se i přes pravděpodobnost stala bezpochyby největším tenistou všech dob. Po shodě- nebo pokořené- většině rekordů na okruhu má Williams nejvíce majorů ze všech hráčů, mužů nebo žen, v tenisové otevřené éře, a její výhra na Australian Open 2017 ji dělí jen o titul časový záznam australské Margaret Court.

Americké eso, jak říká, omylem odhalila své těhotenství v aplikaci pro sdílení obrázků Snapchat-což později potvrdil její zástupce, který také podložil zvěsti, že hráčka byla v letošním roce bez porážky na Australian Open těhotná 8 týdnů.

raketa bez rakety

V reakci na tento problém prostřednictvím sociálních médií, nikoli vydáním veřejného prohlášení, Williams řekl, že je „smutné“, že lidé se systémy víry, jako jsou ty, které Nastase vystavuje, jsou stále součástí moderní společnosti, ale chválí úsilí ITF v vyjmutí Nastase z jeho kapitánského vedení Fed Cupu a zahájení vyšetřování bývalého hráče.

jak otočit tenisový míček

Williamsová ve svém příspěvku citovala ikonickou americkou básnířku Mayu Angelou, která věnovala svou poezii - a život - aktivismu za občanská práva, dokud nezemřela. Williams citoval z Angelouova ikonického svazku And Still I Rise a oslovil Nastaseho slokou z básně, která říká:

You may shoot me with your words,You may cut me with your eyes,You may kill me with your hatefulness,But still, like air, I’ll rise.

Podívejte se, jak Serena Williamsová recituje silnou báseň.

Populární Problémy

Ramanathan Krishnan nedávno hovořil s Balrajem Shukla z Mostu, kde se vyjadřoval k různým tématům.

Jak změnit lety v LAX. Přepínání terminálů na mezinárodním letišti Los Angeles (LAX) může trvat deset minut nebo několik hodin. Vše závisí na tom, zda jsou vaše příletové a odletové terminály propojeny brána s bránou, nebo zda ...

Dimitrov ve svém čtvrtfinálovém zápase proti Jacku Sockovi zasáhl dva po sobě jdoucí pobuřující vítěze.

Ať už přecházíte z jiné pozice nebo právě začínáte, hraní brankáře může být jednou z nejzábavnějších, nejnáročnějších a nejpřínosnějších pozic na hřišti. Brankář může provést některé z nejzajímavějších her v lakrosu ....

Jak cvičit s artritidou. Artritida je zánět kloubů. Existuje více než 100 typů artritidy, které mohou postihnout 1 kloub nebo celé tělo. Vědci našli pozitivní spojení mezi artritidou a pravidelným cvičením. Když...