VIDEO: Serena Williamsová reaguje na rasistické komentáře z Nastase básní Maya Angelou

Minulý týden bývalý tenisový profesionál Ilie Nastase, který byl do značné míry mimo dohled veřejnosti od svého odchodu do důchodu, ale nyní je kapitánem rumunského týmu Fed Cupu, rasisticky poznamenal světovou jedničku Serenu Williamsovou, která je ve 22. týdnu těhotenství, a její nenarozené dítě. - popisovat dítě odpudivě, odsouzeníhodně jako čokoládu s mlékem.Williamsová, která během své proslulé, zatím 22leté kariéry, trpěla značným rasistickým-a sexistickým zneužíváním-se i přes pravděpodobnost stala bezpochyby největším tenistou všech dob. Po shodě- nebo pokořené- většině rekordů na okruhu má Williams nejvíce majorů ze všech hráčů, mužů nebo žen, v tenisové otevřené éře, a její výhra na Australian Open 2017 ji dělí jen o titul časový záznam australské Margaret Court.

Americké eso, jak říká, omylem odhalila své těhotenství v aplikaci pro sdílení obrázků Snapchat-což později potvrdil její zástupce, který také podložil zvěsti, že hráčka byla v letošním roce bez porážky na Australian Open těhotná 8 týdnů.raketbal se 3 hráči

V reakci na tento problém prostřednictvím sociálních médií, nikoli vydáním veřejného prohlášení, Williams řekl, že je „smutné“, že lidé se systémy víry, jako jsou ty, které Nastase vystavuje, jsou stále součástí moderní společnosti, ale chválí úsilí ITF v vyjmutí Nastase z jeho kapitánského vedení Fed Cupu a zahájení vyšetřování bývalého hráče.

tenis, jak získat více síly na svém podání

Williamsová ve svém příspěvku citovala ikonickou americkou básnířku Mayu Angelou, která věnovala svou poezii - a život - aktivismu za občanská práva, dokud nezemřela. Williams citoval z Angelouova ikonického svazku And Still I Rise a oslovil Nastaseho slokou z básně, která říká:

You may shoot me with your words,You may cut me with your eyes,You may kill me with your hatefulness,But still, like air, I’ll rise.

Podívejte se, jak Serena Williamsová recituje silnou báseň.Populární Problémy

Chcete dnes vidět tu nejpodivnější věc na internetu? Už nehledejte!

Marquette a Creighton se dnes večer sejdou na novoročním basketbalu. Pokud nemáte kabel, můžete hru sledovat online naživo.Pokud nemáte kabel nebo nemáte síť Pac-12, zde je několik různých způsobů, jak můžete dnes sledovat živý přenos USC vs San Jose State.

Jak cestovat ze San Franciska do údolí Napa. Napa Valley je krásná oblast v severní Kalifornii, známá svými svěžími vinicemi a gurmánskými restauracemi. Je také snadno dostupný: Napa leží kousek od města San ...

Andy Murray hovořil o hráčích, kteří sledují zápasy na USO, a vzpomněl si na Rogera Federera, jak ho sledoval hrát v Londýně 2012. Skot také vysvětlil, jak mu podpora od jeho vrstevníků pomohla hrát dobrý tenis ve Flushing Meadows.