Přímý přenos Rutgers vs Michigan: Jak se dívat online bez kabelu

GettyBasketbalový tým Michigan Wolverines bude v sobotu hostit č. 25 Rutgers Scarlet Knights ve hře Big Ten.

Začátek hry je naplánován na 16:30. ET a budou vysílány v síti Big Ten Network. Pokud nemáte kabel nebo nemáte BTN, můžete sledovat živý přenos hry na svém počítači, telefonu, Roku, Fire TV Stick nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím jednoho z následujících kabelových, živých- Služby streamování televize:Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

FuboTV

Síť Big Ten je jedním z Více než 95 živých televizních kanálů je součástí hlavního balíčku FuboTV , který je dodáván s bezplatnou sedmidenní zkušební verzí:

Zkušební verze FuboTV zdarma

tenisový loket se sám uzdraví

Jakmile se zaregistrujete do FuboTV, můžete poté sledovat živý přenos Rutgers vs Michigan na počítači prostřednictvím webové stránky FuboTV nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu nebo další podporované zařízení prostřednictvím aplikace FuboTV.Pokud se nemůžete dívat naživo, FuboTV přichází s 30 hodinami cloudového DVR prostoru a 72hodinovou funkcí zpětného pohledu, která vám umožní sledovat hru na vyžádání do tří dnů od jejího ukončení, i když nezaznamenáš to.

sportovní loketní ortéza

AT&T TV nyní

AT&T TV Now (dříve DirecTV Now) nabízí šest různých balíčků kanálů . Z nich balíčky Max, Choice, Xtra a Ultimate zahrnují síť Big Ten Network a balíček Max přichází s bezplatnou sedmidenní zkušební verzí:

AT&T TV nyní zkušební verze zdarmaJakmile se zaregistrujete do AT&T TV Now, můžete poté sledovat živý přenos Rutgers vs Michigan na svém počítači prostřednictvím webové stránky AT&T TV Now nebo na svém telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecast nebo jiné kompatibilní streamovací zařízení prostřednictvím aplikace AT&T TV.

Pokud se nemůžete dívat naživo, AT&T TV Now - bez ohledu na to, jaký kanálový balíček si vyberete - je dodáván s cloudovým DVR.

Hulu s živou televizí

Hulu With Live TV je dodáván s rozsáhlou knihovnou televizních pořadů a filmů na vyžádání a Více než 60 živých televizních kanálů, včetně sítě Big Ten Network:

tenis vs běžecké boty

Získejte Hulu s živou televizí

Jakmile se zaregistrujete do Hulu s živou televizí, můžete poté sledovat živý přenos Rutgers vs Michigan na počítači prostřednictvím webových stránek Hulu nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecast, Xbox One, Nintendo Switch, Echo Show nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu With Live TV přichází s 50 hodinami cloudového DVR prostoru a také možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám dává 200 hodin prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam.


Náhled Rutgers vs Michigan

Scarlet Knights v úterý doma lemovali hráče Purdue Boilermakers 70-63, aby se zlepšili na 16-5 v sezóně a 7-3 v konferenčním hraní.

Rutgers vystřelil 25 z 36 z čáry volného hodu, včetně 6 ze 6 za posledních 30 sekund; Boilermakers šli 7 z 10 na trestné hody.

Miluji způsob, jakým jsme dohráli hru ze špatné linie, takže zítra nebudu dostávat e -maily o střelbě z volného hodu, což je pro mě dobrá věc a těším se na to, řekl hlavní trenér Rutgers Steve Pikiell. Associated Press . Ale tito kluci předváděli velké hry, které musíte v této lize udělat.

tenisová přestávka

Strážce Rutgers Caleb McConnell zaznamenal týmových 16 bodů, chytil 7 doskoků a přišel s krádeží a blokem. Odešel 12 z 13 z charitativního pruhu.

Počáteční útočník Akwasi Yeboah, startující strážce Ron Harper Jr. a záložní stráž Geo Baker přidali 10 bodů za Scarlet Knights.

Nejdůležitější je, že jsme měli pocit, že pokaždé, když se trochu rozběhli, byli jsme tam a dostali jsme je zpět, řekl Baker, podle AP. Takže jsme měli dobrý pocit, když jsme věděli, že si můžeme dát úder.

Wolverines v úterý odtrhla sérii čtyř proher, když na cestě překonala Nebraska Cornhuskers 79-68, aby se zlepšila na 12-8 celkově a 3-6 ve hře Big Ten.

Strážce Wolverines Eli Brooks vedl všechny účastníky s 20 body, což byl jeho čtvrtý nejvyšší výkon v sezóně, v noci, kdy Wolverines neměli své druhé a třetí vedoucí střelce: Isaiah Livers a Zavier Simpson. Brooks také chytil 9 doskoků a zaznamenal 4 asistence, obě herní maxima.

Bylo dobré vidět lidi, jako je Eli Brooks, vstoupit do této vedoucí role, řekl hlavní trenér Wolverines Juwan Howard. Michiganský deník . Byl lídrem po celý rok, takže to pro mě a trenérské zaměstnance nebylo překvapením.

Livers vynechal šest zápasů v řadě se zraněním třísla, než se vrátil k prohře Michigan 25. ledna s Illinois Fighting Illini. Zdálo se, že utrpěl podobné zranění, než opustil tuto porážku. Simpson byl pozastaven kvůli hře Nebraska kvůli porušení zásad týmu.

Pojďme hrát tenis

Strážce Michiganu Franz Wagner přidal proti Nebrasce 18 bodů, stáhl 8 doskoků a zaznamenal 3 zisky.

Franz je podle The Michigan Daily basketbalovým hráčem s vysokým IQ, řekl Howard. Ví, že potřebujeme jeho ofenzivní vedení. Ví, že potřebujeme jeho ofenzivní talent. A dnes odvedl opravdu dobrou práci, když oba zamíchal útokem na koš a střelbou zvenčí.


Populární Problémy

Platýs je platýz, obvykle se loví v pobřežních lagunách a ústí Tichého oceánu a severního Atlantského oceánu. Díky nízkému obsahu tuku a kalorií a vysokému obsahu bílkovin tvoří mnoho oblíbených pokrmů. V pořádku...

Výroba samurajského brnění může vypadat zastrašující, ale s trochou kreativity to může být docela snadné. K výrobě hrudní desky potřebujete pouze kartonovou nebo řemeslnou pěnu, falešnou kůži, spoustu lepidla a barevné šňůry. Pokud máte dost ...

Dcera dcery Sereny Williamsové Qai Qai se stala senzací sociálních médií! .

Budování důvěry ve váš tým je zásadní, aby všichni mohli efektivně spolupracovat. Je důležité, abyste šli příkladem a podporovali otevřenou komunikaci mezi členy svého týmu. Pokuste se vybudovat kulturu spolupráce se svým týmem a ...

Víme, že je docela frustrující, když nemůžete hladce otevřít dveře, protože se zaseknou v rámu. Vaše dveře se mohou otírat o rám, pokud jsou ochablé nebo když jsou příliš velké, ale naštěstí existují některé opravdu snadné ...

Jak udělat radost svému manželovi. Manželství je delikátní vztah, který potřebuje spoustu péče a pozornosti, aby byl silný. Pokud chcete svému manželovi udělat radost, budete se muset soustředit na vyřešení manželských konfliktů a nalezení ...