Přímý přenos Rutgers vs Michigan: Jak se dívat online bez kabeluGetty

Basketbalový tým Michigan Wolverines bude v sobotu hostit č. 25 Rutgers Scarlet Knights ve hře Big Ten.

Začátek hry je naplánován na 16:30. ET a budou vysílány v síti Big Ten Network. Pokud nemáte kabel nebo nemáte BTN, můžete sledovat živý přenos hry na svém počítači, telefonu, Roku, Fire TV Stick nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím jednoho z následujících kabelových, živých- Služby streamování televize:

Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

FuboTV

Síť Big Ten je jedním z Více než 95 živých televizních kanálů je součástí hlavního balíčku FuboTV , který je dodáván s bezplatnou sedmidenní zkušební verzí:

Zkušební verze FuboTV zdarma

silové tenisové rakety

Jakmile se zaregistrujete do FuboTV, můžete poté sledovat živý přenos Rutgers vs Michigan na počítači prostřednictvím webové stránky FuboTV nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu nebo další podporované zařízení prostřednictvím aplikace FuboTV.

Pokud se nemůžete dívat naživo, FuboTV přichází s 30 hodinami cloudového DVR prostoru a 72hodinovou funkcí zpětného pohledu, která vám umožní sledovat hru na vyžádání do tří dnů od jejího ukončení, i když nezaznamenáš to.

eso rovnátka

AT&T TV nyní

AT&T TV Now (dříve DirecTV Now) nabízí šest různých balíčků kanálů . Z nich balíčky Max, Choice, Xtra a Ultimate zahrnují síť Big Ten Network a balíček Max přichází s bezplatnou sedmidenní zkušební verzí:

AT&T TV nyní zkušební verze zdarma

Jakmile se zaregistrujete do AT&T TV Now, můžete poté sledovat živý přenos Rutgers vs Michigan na svém počítači prostřednictvím webové stránky AT&T TV Now nebo na svém telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecast nebo jiné kompatibilní streamovací zařízení prostřednictvím aplikace AT&T TV.

Pokud se nemůžete dívat naživo, AT&T TV Now - bez ohledu na to, jaký kanálový balíček si vyberete - je dodáván s cloudovým DVR.

Hulu s živou televizí

Hulu With Live TV je dodáván s rozsáhlou knihovnou televizních pořadů a filmů na vyžádání a Více než 60 živých televizních kanálů, včetně sítě Big Ten Network:

nejlepší tenisové sukně

Získejte Hulu s živou televizí

Jakmile se zaregistrujete do Hulu s živou televizí, můžete poté sledovat živý přenos Rutgers vs Michigan na počítači prostřednictvím webových stránek Hulu nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecast, Xbox One, Nintendo Switch, Echo Show nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu With Live TV přichází s 50 hodinami cloudového DVR prostoru a také možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám dává 200 hodin prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam.


Náhled Rutgers vs Michigan

Scarlet Knights v úterý doma lemovali hráče Purdue Boilermakers 70-63, aby se zlepšili na 16-5 v sezóně a 7-3 v konferenčním hraní.

Rutgers vystřelil 25 z 36 z čáry volného hodu, včetně 6 ze 6 za posledních 30 sekund; Boilermakers šli 7 z 10 na trestné hody.

Miluji způsob, jakým jsme dohráli hru ze špatné linie, takže zítra nebudu dostávat e -maily o střelbě z volného hodu, což je pro mě dobrá věc a těším se na to, řekl hlavní trenér Rutgers Steve Pikiell. Associated Press . Ale tito kluci předváděli velké hry, které musíte v této lize udělat.

Strážce Rutgers Caleb McConnell zaznamenal týmových 16 bodů, chytil 7 doskoků a přišel s krádeží a blokem. Odešel 12 z 13 z charitativního pruhu.

Počáteční útočník Akwasi Yeboah, startující strážce Ron Harper Jr. a záložní stráž Geo Baker přidali 10 bodů za Scarlet Knights.

dobrá tenisová raketa pro středoškoláka

Nejdůležitější je, že jsme měli pocit, že pokaždé, když se trochu rozběhli, byli jsme tam a dostali jsme je zpět, řekl Baker, podle AP. Takže jsme měli dobrý pocit, když jsme věděli, že si můžeme dát úder.

Wolverines v úterý odtrhla sérii čtyř proher, když na cestě překonala Nebraska Cornhuskers 79-68, aby se zlepšila na 12-8 celkově a 3-6 ve hře Big Ten.

Strážce Wolverines Eli Brooks vedl všechny účastníky s 20 body, což byl jeho čtvrtý nejvyšší výkon v sezóně, v noci, kdy Wolverines neměli své druhé a třetí vedoucí střelce: Isaiah Livers a Zavier Simpson. Brooks také chytil 9 doskoků a zaznamenal 4 asistence, obě herní maxima.

Bylo dobré vidět lidi, jako je Eli Brooks, vstoupit do této vedoucí role, řekl hlavní trenér Wolverines Juwan Howard. Michiganský deník . Byl lídrem po celý rok, takže to pro mě a trenérské zaměstnance nebylo překvapením.

Livers vynechal šest zápasů v řadě se zraněním třísla, než se vrátil k prohře Michigan 25. ledna s Illinois Fighting Illini. Zdálo se, že utrpěl podobné zranění, než opustil tuto porážku. Simpson byl pozastaven kvůli hře Nebraska kvůli porušení zásad týmu.

domácí terapie pro tenisový loket

Strážce Michiganu Franz Wagner přidal proti Nebrasce 18 bodů, stáhl 8 doskoků a zaznamenal 3 zisky.

Franz je podle The Michigan Daily basketbalovým hráčem s vysokým IQ, řekl Howard. Ví, že potřebujeme jeho ofenzivní vedení. Ví, že potřebujeme jeho ofenzivní talent. A dnes odvedl opravdu dobrou práci, když oba zamíchal útokem na koš a střelbou zvenčí.


Populární Problémy

Světová jednička Novak Djokovič se dobře a skutečně etabloval jako přední hráč současné éry, dokonce si vytvořil pozitivní vzájemné rekordy proti Rogeru Federerovi i Rafaelu Nadalovi.

„Celebrity Call Center“, nová série od E!, Má premiéru v pondělí večer. Pokud nemáte kabel, zde je návod, jak sledovat epizody online nebo na vyžádání.

Jak držet kočku. Se svými roztomilými tvářemi a měkkou srstí mohou být kočky úžasná stvoření. Ale kočky jsou také známé svými nestálými osobnostmi: mohou být také snadno vystrašené kolem cizinců a dokonce ambivalentní ohledně náklonnosti ...

Klasický sitcom „Party of Five“ je zpět na Freeform. Zjistěte, jak sledovat restart, pokud nemáte kabel.

Jak získat balíček Six Pack za měsíc. Získání šesti balíčků se může zdát jako skličující proces, ale se správnou dietou a rutinou cvičení můžete být schopni získat jeden za měsíc. Klíčem je cvičení, které procvičí vaše břicho a jádro, protože ...

Asijské oči na Paříž jako Nishikori, Chung připravil zúčtování