Jak hrát uprchlíka (noční hra)

Fugitive je noční stíhací hra, která je křížením mezi schovávanou, označováním a chycením vlajky. Hra se hraje ve 2 týmech: policajti a uprchlíci. Oba týmy se musí propracovat z bodu A do bodu B, ale na cestě mají různé cíle. Cílem uprchlíků je dorazit do bodu B, aniž by byli chyceni policajtem. Cílem policistů je dopadnout co nejvíce uprchlíků. Tato hra se snadno nastavuje a můžete ji hrát s malou nebo velkou skupinou.

Metoda 1 ze 3: Nastavení hry

 1. Obrázek s názvem Play Fugitive (Night Game) Krok 1

  1 Shromážděte 4 nebo více lidí ke hře. V každém týmu budete potřebovat stejný počet hráčů. Rozdělte své hráče do 2 skupin: uprchlíci a policisté. Lidi můžete rozdělit náhodně, například tak, že je necháte vytáhnout svou roli z klobouku nebo si vyberete kapitány týmů a necháte je, aby si vybrali členy svého týmu vždy po 1.
  • Tato hra je nejlepší pro dospívající a dospělé, protože zahrnuje cestování na dlouhé vzdálenosti a skrývání se po cestě.


 2. Obrázek s názvem Play Fugitive (Night Game) Krok 2

  2 Vyberte pro hru bod A a bod B. Fugitive se nejlépe hraje v oblasti vhodné pro chůzi 2 až 5 mil, takže vyberte bod A a bod B, přes který mohou hráči bezpečně cestovat. Uprchlíci, řidiči a pronásledovatelé budou začínat v bodě A a cestovat směrem k bodu B. První uprchlík, který dosáhne bodu B, je vítězem hry.
  • Pokud hrajete na útěku ve svém okolí, můžete ze svého dvora udělat výchozí bod a z místního hřiště udělat konečný bod.
  • Možná budete chtít také stanovit některá základní pravidla, než hra začne určovat, jaké oblasti jsou a nejsou vhodné pro cestování.
  • Dávejte pozor, abyste nehráli na útěku v oblastech s velkým provozem. Vyberte si vedlejší silnice a klidné ulice v obytných oblastech, kterými budete cestovat.
 3. Obrázek s názvem Play Fugitive (Night Game) Krok 3

  3 Určete řidiče a pronásledovatele, pokud budou policajti pronásledovat uprchlíky v autech. Pokud se rozhodnete hrát hru s auty, budete také muset určit řidiče a pronásledovatele. Tito hráči budou cestovat v autě a hledat uprchlíky. Pokud uvidí uprchlíka, pronásledovatel může vystoupit z auta a jít za nimi. Pokud pronásledovatel označí uprchlíka, jsou venku a budou muset nasednout do auta s řidičem a pronásledovatelem.
  • Policisté by také mohli používat kola, pokud nechcete používat auta.

  Spropitné : Pokud nechcete do hry na útěku začlenit auta, dejte policistům baterky, aby je odlišili od ostatních hráčů.

 4. Obrázek s názvem Play Fugitive (Night Game) Krok 4

  4 Před začátkem hry si stanovte časový limit. Uprchlík může pokračovat celé hodiny, a proto může být dobré stanovit oficiální čas ukončení hry. V tomto okamžiku se všichni hráči musí setkat v koncovém bodě. Všichni uprchlíci, kteří se dostanou do konečného bodu, aniž by je chytili policajti, jsou v bezpečí.
  • Pokud například hra začíná ve 20:00, můžete se rozhodnout ji ukončit ve 23:00.
  reklama

Metoda 2 ze 3: Hraní hry

 1. Obrázek s názvem Play Fugitive (Night Game) Krok 5

  1 Pokud používáte auta, dejte uprchlíkům náskok 5 minut. Jakmile jsou hráči rozděleni do svých týmů, nechte policisty zavřít oči nebo se odvrátit. Umožněte uprchlíkům náskok 5 minut. Policisté mohou jet podstatně rychleji než uprchlíci, pokud policajti používají auta.
  • Policisté by také mohli používat kola, pokud nechcete používat auta.
 2. Obrázek s názvem Play Fugitive (Night Game) Krok 6

  2 Policisté nechte zavřít oči a napočítají do 100, pokud půjdou pěšky. Pokud policajti nepoužívají auta, uprchlíci nebudou potřebovat tak velký náskok. Nechte policisty zavřít oči a napočítat do 100, než se vydají pronásledovat uprchlíky.
 3. Obrázek s názvem Play Fugitive (Night Game) Krok 7

  3 Pošlete policajty ve snaze uprchnout. Uprchlíci mohou cestovat do svého cíle jakoukoli cestou, která se jim líbí, a to je moudré, protože jim to pomůže skrýt se před policisty. Policisté mohou také uprchlíky pronásledovat jakoukoli cestou, která se jim líbí. Pokud policista uvidí uprchlíka, jeho pronásledovatel může vystoupit a jít za nimi. Pokud pronásledovatel označí uprchlého, tato osoba je mimo hru a musí nasednout do auta nebo jít společně s policistou a pronásledovatelem.
 4. Obrázek s názvem Play Fugitive (Night Game) Krok 8

  4 Odhoďte uprchlíky v koncovém bodě, pokud jsou chyceni. Uprchlíci mohou jezdit společně s řidiči a pronásledovateli, pokud je v autě místo. Pokud se auto zaplní nebo pokud chtějí policisté na útěku vysadit uprchlíky, mohou je na konci bodu vysadit s tím, že jsou venku.

  Spropitné : Možná budete chtít určit policistu, který bude v koncovém bodě sloužit jako strážce, a zajistit, aby se případní hráči, kteří byli chyceni, nepokoušeli odejít a znovu vstoupit do hry.

 5. Obrázek s názvem Play Fugitive (Night Game) Krok 9

  5 Během hraní se vyhněte vjezdu nebo dělejte cokoli jiného, ​​co je nezákonné. Uprchlíci jsou pěšky a budou se muset schovat a utéct před policajty, kteří je pronásledují v autě. Je však důležité zůstat v bezpečí a při hraní hry se vyvarovat něčeho nezákonného. Abyste dosáhli konečného bodu, nepřekračujte ani vandalizujte nic ve své cestě. reklama

Metoda 3 ze 3: Vítězství ve hře

 1. Obrázek s názvem Play Fugitive (Night Game) Krok 10

  1 Počkejte a sledujte v oblastech, o kterých si myslíte, že by uprchlíci mohli cestovat. Je to skvělá strategie pro policisty. Pokud máte podezření, že uprchlíci mohou projít nějakou oblastí nebo že se mohou skrývat, zaparkujte auto, zhasněte světla a počkejte. Když spatříte uprchlíka, váš pronásledovatel může jít za nimi pěšky a překvapit je.

  Spropitné : Pokud jste řidičem, můžete také vystoupit z auta a pronásledovat uprchlíky pěšky, pokud chcete. To vás však může znevýhodnit, protože necháte auto za sebou.

 2. Obrázek s názvem Play Fugitive (Night Game) Krok 11

  2 Chyťte co nejvíce uprchlíků, pokud jste policista. Chcete -li vyhrát na útěku jako policista, vaším cílem je zabránit kterémukoli z uprchlíků dosáhnout koncového bodu. Chcete -li to provést, chyťte co nejvíce uprchlíků a doručte je do koncového bodu.
  • Možná budete chtít mít přehled o počtu uprchlých, které jste chytili.
 3. Obrázek s názvem Play Fugitive (Night Game) Krok 12

  3 Pokud jste na útěku, nejprve se dostanete do koncového bodu. Pokud hrajete hru na útěku, vaším cílem je dostat se do koncového bodu dříve než kdokoli jiný, aniž byste byli chyceni. I když se nejprve nedostanete do koncového bodu, příjezd bez přistání bude stále znamenat, že jste v bezpečí.
  • Pokuste se najít dobrou skrýš a pomalu se přesouvejte směrem k bodu B, přičemž postupně najdete další úkryty. Jakmile budete dostatečně blízko, běžte co nejrychleji a nejtišeji a pokuste se dostat do bodu B, aniž byste byli označeni.
  reklama

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku
 • Otázka Je uprchlík dobrou hrou pro mladší děti? To závisí na tom, jak hrajete na útěku. Mohlo by je to vyděsit nebo se usmát. Záleží na lidech, kteří hrají na útěku, a ne na samotné hře.
 • Otázka Co když jeden z uprchlíků stále opouští vězení, když to neměl? chatrč Zeptejte se ho pěkně, aby přestal. Pokud tak neučiní, možná si bude muset od hry odpočinout.
Položit otázku Zbývá 200 znaků Zadejte svoji e -mailovou adresu, abyste dostali zprávu, když bude tato otázka zodpovězena. Předložit
reklama

Tipy

 • Pokud jste na útěku, vezměte si kameny nebo malé věci, které můžete házet, abyste rozptýlili policajty. Při útěku na domovskou základnu je rozptýlí zvuk skály, který do něčeho narazí. Neházejte kameny na lidi, auta nebo cokoli, co byste mohli poškodit.
 • Abyste splynuli se tmou, noste tmavé barvy, jako je tmavě modrá nebo černá.

Reklama Odeslat tip Všechna podání tipů jsou před zveřejněním pečlivě zkontrolována Děkujeme za zaslání tipu ke kontrole!

Varování

 • Dávejte si pozor na auta, možná vás neuvidí, pokud máte tmavé barvy.
 • Nechoďte na majetek jiných lidí bez jejich svolení. Mohli by si vás splést s lupičem a zavolat skutečné policajty.
reklama

Věci, které budete potřebovat

 • Auta (volitelně)
 • Svítilny (volitelně)
 • Bezpečná oblast pro hraní

Populární Problémy

Je čas na závěrečný zahřívací turnaj před US Open. Turné ATP putuje tento týden do Severní Karolíny na Winston-Salem Open 2021, které má začít 22. srpna.

Ve čtvrtek večer se koná speciální sváteční akce „Hlas“. Zde je návod, jak můžete zdarma sledovat živý přenos pořadu online.

Southern Miss hostí Western Kentucky v důležitém sobotním zápase C-USA. Zde je návod, jak sledovat hru naživo online.

Podpora tisku, také nazývaná držení tisku, je variací režijního lisu a je skvělá pro zpestření dlouhodobé rutiny silového tréninku. Cvičení podpory obvykle provádějí pokročilí cvičenci síly, ale ...

Ve čtvrtek večer bude mít premiéru film The Unicorn, nová komedie s Waltonem Gogginsem z filmu Odůvodněné. Zde je návod, jak sledovat streamování online bez kabelu.

Jak zabránit džbánu v paži. Házení baseballem je zábavná aktivita pro miliony dětí (a dospělých) po celém světě, ale opakování házení může vést k bolesti paže nebo k výraznějším zraněním. I když neexistuje jediný ...