Olympijské hry 2021: Naomi Osaka vs Viktorija Golubic, náhled, souboj a předpověď

Naomi Osaka

Naomi Osaka

Podrobnosti zápasu

Svítidlo : (2) Naomi Osaka (JPN) vs Viktorija Golubic (SUI)

Datum: 26. července 2021

Turnaj : Olympijské hry 2021

Kolo : Druhé kolo (kolo 32)

Místo : Ariake Tennis Park, Tokio, Japonsko

lepidlo na tenisky

Kategorie : Olympijské hry

Povrch : Venkovní tvrdé

Načasování zápasu: 11:00 místního času, 7:30 IST, 2:00 GMT, 22:00 EST

Živé televizní vysílání : USA - NBC & Peacock TV | UK - BBC TV | Indie - Sony Liv

jak hrát racquetball se 3 hráči

Náhled Naomi Osaka vs Viktorija Golubic

Světová dvojka Naomi Osakaová bude pokračovat ve své cestě za olympijskou medailí, když ve druhém kole v Tokiu nastoupí na 50. místo Viktoriji Golubičové ze Švýcarska.

Osaka se vrátil do akce v neděli po téměř dvouměsíční přestávce na turné. Čtyřnásobný grandslamový šampion nejevil žádné známky rzi, na to, aby ukázal dveře čínskému světovému č. 52 Zheng Saisai v prvním kole, stačila jen hodina a 27 minut.

Po svém vítězství Osaka přiznala, že přestávka od tenisu jí udělala svět dobra a že se teď cítí šťastná a svěží.

Viktorija Golubic

Viktorija Golubic

Soupeřka druhého kola Osaky Viktorija Golubic si mezitím užívá nejlepší sezónu své kariéry. Švýcarka má za tento rok rekordních 44: 13 vítězství a prohry a na začátku tohoto měsíce dosáhla svého prvního grandslamového čtvrtfinále na wimbledonském mistrovství.

Golubic také letos dosáhl tří finále, když v St. Malo prohrál dvě a jedno vyhrál.

Osmadvacetiletá žena jasně překypuje sebevědomím, což se ukázalo na sobotním vítězství v prvním kole nad rychle rostoucí Marií Camilia Osorio Serrano, když odeslala kolumbijskou dorostenku 6: 4, 6: 1.

Naomi Osaka vs Viktorija Golubic hlava-nehlava

Naomi Osaka a Viktorija Golubic se na turné nikdy předtím nezkřížily, takže jejich vzájemné souboje stojí na mrtvém bodě 0: 0.

Naomi Osaka vs Viktorija Golubic predikce

Naomi Osaka

Naomi Osaka

Viktorija Golubic v sobě nabrala dynamiku, kterou získala během čtvrtfinálového běhu ve Wimbledonu do Tokia. Golubic hrála v sobotu téměř dokonalý zápas proti Osorio Serrano, přistála 70% svých prvních podání a proměnila pět ze šesti šancí na brejkbol.

Bude doufat, že tato čísla replikuje proti Osace, ale to se snadněji řekne, než udělá, protože Japonci představují obrovský krok v konkurenci.

Přestože světová jednička 50 vynesla proti Osorio Serranovi fantastická čísla, není známo, že by Švýcaři měli spolehlivé podání. Pokud se její slabiny znovu vynoří proti hráči Osakova kalibru, bude potrestána.

jak sledovat aféru

To znamená, že Golubic má silný forhend, se kterým bude doufat, že půjde zezadu na kurt na šampionku Australian Open. Švýcaři také mohli svou pestrostí trápit Japonce. Golubic rád krájí míč a často trefuje dropshot, což by mohlo narušit rytmus Osaky od základní čáry.

Dokud si však světová dvojka dokáže udržet stabilní úroveň hry, měla by být schopna snadno odhalit výzvu Švýcarky.

Předpověď: Naomi Osaka vyhrát ve dvou setech.

Populární Problémy

Tým USA se v pátek kvalifikuje na Bahamách v AmeriCupu. Tato hra není v televizi, ale můžete se na ni podívat zde.

Jak napsat odhad. Pokud pracujete jako nezávislý pracovník nebo nezávislý dodavatel, vědět, jak správně napsat odhad, je zásadní pro získání stálého proudu zákazníků. Nejprve musíte důkladně vyhodnotit práci, kterou po vás chtějí ...

Od roku 2003 odpočítávání všech osmi wimbledonských titulů Rogera Federera.

Novak Djokovič čelí testu NextGen na své cestě do finále na Cincinnati Masters, které se bude konat v New Yorku. Ve spodní polovině se Dominic Thiem potýká s kvalitními soupeři hned na začátku, zatímco Andy Murray se ve 2. kole mohl setkat se Zverevem.

Soupeři Iowa a Iowa State se setkají ve čtvrtek na tvrdém dřevě v Ames. Zde je návod, jak sledovat hru online bez kabelu.

Při break dance je zmrazení, když balancujete na určité části těla, kde navazujete kontakt s jakoukoli zemí nebo povrchem. Je dobré se nejprve naučit zmrazit, protože jsou často používány jako další kroky pro silové pohyby, jako je ...