Olympijské hry 2021: Naomi Osaka vs Viktorija Golubic, náhled, souboj a předpověď

Naomi Osaka

Naomi Osaka

Podrobnosti zápasu

Svítidlo : (2) Naomi Osaka (JPN) vs Viktorija Golubic (SUI)

Datum: 26. července 2021

Turnaj : Olympijské hry 2021

Kolo : Druhé kolo (kolo 32)

Místo : Ariake Tennis Park, Tokio, Japonsko

lepidlo na tenisky

Kategorie : Olympijské hry

Povrch : Venkovní tvrdé

Načasování zápasu: 11:00 místního času, 7:30 IST, 2:00 GMT, 22:00 EST

Živé televizní vysílání : USA - NBC & Peacock TV | UK - BBC TV | Indie - Sony Liv

jak hrát racquetball se 3 hráči

Náhled Naomi Osaka vs Viktorija Golubic

Světová dvojka Naomi Osakaová bude pokračovat ve své cestě za olympijskou medailí, když ve druhém kole v Tokiu nastoupí na 50. místo Viktoriji Golubičové ze Švýcarska.

Osaka se vrátil do akce v neděli po téměř dvouměsíční přestávce na turné. Čtyřnásobný grandslamový šampion nejevil žádné známky rzi, na to, aby ukázal dveře čínskému světovému č. 52 Zheng Saisai v prvním kole, stačila jen hodina a 27 minut.

Po svém vítězství Osaka přiznala, že přestávka od tenisu jí udělala svět dobra a že se teď cítí šťastná a svěží.

Viktorija Golubic

Viktorija Golubic

Soupeřka druhého kola Osaky Viktorija Golubic si mezitím užívá nejlepší sezónu své kariéry. Švýcarka má za tento rok rekordních 44: 13 vítězství a prohry a na začátku tohoto měsíce dosáhla svého prvního grandslamového čtvrtfinále na wimbledonském mistrovství.

Golubic také letos dosáhl tří finále, když v St. Malo prohrál dvě a jedno vyhrál.

Osmadvacetiletá žena jasně překypuje sebevědomím, což se ukázalo na sobotním vítězství v prvním kole nad rychle rostoucí Marií Camilia Osorio Serrano, když odeslala kolumbijskou dorostenku 6: 4, 6: 1.

Naomi Osaka vs Viktorija Golubic hlava-nehlava

Naomi Osaka a Viktorija Golubic se na turné nikdy předtím nezkřížily, takže jejich vzájemné souboje stojí na mrtvém bodě 0: 0.

Naomi Osaka vs Viktorija Golubic predikce

Naomi Osaka

Naomi Osaka

Viktorija Golubic v sobě nabrala dynamiku, kterou získala během čtvrtfinálového běhu ve Wimbledonu do Tokia. Golubic hrála v sobotu téměř dokonalý zápas proti Osorio Serrano, přistála 70% svých prvních podání a proměnila pět ze šesti šancí na brejkbol.

Bude doufat, že tato čísla replikuje proti Osace, ale to se snadněji řekne, než udělá, protože Japonci představují obrovský krok v konkurenci.

Přestože světová jednička 50 vynesla proti Osorio Serranovi fantastická čísla, není známo, že by Švýcaři měli spolehlivé podání. Pokud se její slabiny znovu vynoří proti hráči Osakova kalibru, bude potrestána.

jak sledovat aféru

To znamená, že Golubic má silný forhend, se kterým bude doufat, že půjde zezadu na kurt na šampionku Australian Open. Švýcaři také mohli svou pestrostí trápit Japonce. Golubic rád krájí míč a často trefuje dropshot, což by mohlo narušit rytmus Osaky od základní čáry.

Dokud si však světová dvojka dokáže udržet stabilní úroveň hry, měla by být schopna snadno odhalit výzvu Švýcarky.

Předpověď: Naomi Osaka vyhrát ve dvou setech.

Populární Problémy

Havrani a Steelers se setkají v zápase AFC North v 5. týdnu. Zde je návod, jak sledovat hru online bez kabelu.

Jak vyléčit zlomeninu nohy u králíka. Pokud má váš králík bolest se zraněnou nohou, rychle mu zajistěte lékařskou péči, kterou potřebuje. Pokud se zdá, že váš králík bolí, noha visí nebo váš králík kulhá, může mít nohu ...

Hovězí maso z konzervy je hovězí maso sušené solí, typicky hrudník, které je obzvláště oblíbené pro tradiční irskou večeři na Den svatého Patrika, ale je také připravováno v jiných kuchyních po celém světě po celý rok. 'Corned' je ...

Eagles se ve čtvrtek večer utkají s Packers v klíčovém zápase NFC. Zde je návod, jak sledovat hru online, včetně možnosti sledování na Amazonu.

Děti chtějí být silné z různých důvodů, od toho, aby vypadaly jako jejich oblíbený superhrdina, až po to, aby byly ve zvoleném sportu lepší. Zatímco děti nemohou zvedat závaží, dokud nedosáhnou puberty, existuje řada aktivit, které mohou děti dělat ...