Přímý přenos basketbalu Navy vs Maryland: Jak se dívat onlineGetty Maryland Terrapins hlídá Erica Ayalu.

Basketbalový tým Maryland Terrapins bude v pátek hostit námořnictvo v centru XFINITY.

aerobní tenisové boty

Hra začíná v 15 hodin. ET a budou vysílány v síti Big Ten Network. Pokud ale nemáte kabel nebo tento kanál nemáte, můžete bezplatně sledovat živý přenos Navy vs Maryland online zde:

Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

FuboTV

Můžete sledovat živý přenos ze sítě Big Ten Network, alternativních kanálů BTN (pokud je v BTN více her) a Více než 100 dalších televizních kanálů na FuboTV, který můžete zdarma využívat se sedmidenní zkušební verzí přímo zde:

Zkušební verze FuboTV zdarma

Jakmile se zaregistrujete do FuboTV, Navy vs Maryland můžete sledovat živě v aplikaci FuboTV , který je k dispozici na vašich zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Samsung Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek FuboTV .

Hru můžete také sledovat živě prostřednictvím FoxSports.com nebo aplikace Fox Sports. Chcete -li sledovat tento způsob, musíte se přihlásit k poskytovateli televize, ale můžete to udělat pomocí svých přihlašovacích údajů FuboTV.

Pokud nemůžete sledovat živě, FuboTV přichází také s 250 hodinami cloudového DVR prostoru a 72hodinovou funkcí zpětného pohledu, která vám umožní sledovat hru na vyžádání do tří dnů od jejího ukončení, i když nezaznamenáš to.


Vidgo

Můžete sledovat živý přenos ze sítě Big Ten Network a 65+ dalších televizních kanálů na Vidgu , kterou můžete zdarma použít se sedmidenní zkušební verzí:

praní tenisek v pračce s horním plněním

Vidgo zkušební verze zdarma

Jakmile se zaregistrujete do Vidga, Navy vs Maryland můžete sledovat živě v aplikaci Vidgo , který je k dispozici na vašem Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Android TV, iPhone, telefonu Android, iPadu nebo tabletu Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Vidgo .

Hru můžete také sledovat živě prostřednictvím FoxSports.com nebo aplikace Fox Sports. Chcete -li sledovat tento způsob, musíte se přihlásit k poskytovateli televize, ale můžete to udělat pomocí svých přihlašovacích údajů Vidgo.


Hulu s živou televizí

Prostřednictvím můžete sledovat živý přenos ze sítě Big Ten Network a více než 65 dalších televizních kanálů Hulu s živou televizí , kterou si můžete zdarma vyzkoušet se sedmidenní zkušební verzí:

Hulu s bezplatnou zkušební verzí živé televize

Jakmile se zaregistrujete do Hulu s živou televizí, Navy vs Maryland můžete sledovat živě v aplikaci Hulu , který je k dispozici na zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 4, Nintendo Switch, Samsung Smart TV, LG Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android , iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Hulu .

Hru můžete také sledovat živě prostřednictvím FoxSports.com nebo aplikace Fox Sports. Chcete -li sledovat tento způsob, musíte se přihlásit k poskytovateli televize, ale můžete to udělat pomocí svých přihlašovacích údajů Hulu.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu with Live TV také přichází s 50 hodinami úložiště Cloud DVR (s možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám dává 200 hodin prostoru DVR a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam).


Sling TV

Živý přenos ze sítě Big Ten Network a více než 50 dalších televizních kanálů můžete sledovat prostřednictvím balíčku Sling Blue + Sports Extra od Sling TV. Dodává se s bezplatnou třídenní zkušební verzí, ale pokud to obejdete, můžete na svůj první měsíc získat 10 $ a zahrnout zdarma Showtime, Starz a Epix:

Získejte Sling TV

jak nosit tenisovou sukni

Jakmile se zaregistrujete do Sling TV, Navy vs Maryland můžete sledovat živě v aplikaci Sling TV , který je k dispozici na zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Samsung Smart TV, LG Smart TV, Android TV, airTV Mini, Oculus, Portal, iPhone, telefonu Android, iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Sling TV .

Hru můžete také sledovat živě prostřednictvím FoxSports.com nebo aplikace Fox Sports. Chcete -li sledovat tento způsob, musíte se přihlásit k poskytovateli televize, ale můžete to udělat pomocí svých přihlašovacích údajů Sling.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Sling TV je dodávána s 10 hodinami cloudového DVR.


Navy vs Maryland Preview

Terrapins zahájili kampaň 2020-21 ve středu, když vyhráli svůj domácí otvírák 44. rok po sobě s 85-67 mlátením Old Dominion Monarchs.

Junior Guard Eric Ayala vedl Terps s 19 body, přičemž 6 z 6 z pole a 4 ze 4 z 3-bodového dosahu.

Opravdu chci vyhrát, řekla Ayala podle Baltimorské slunce . Spousta lidí nás tak trochu napočítala a posadila na vedlejší kolej. A opravdu chci letos hodně vyhrát a takový je můj přístup právě teď. Cokoli musím udělat, abychom nám pomohli vyhrát, opravdu se těším, až vyhrajeme spoustu her.

Maryland se opřel o celoplošný tisk, aby pomohl Monarchům k 11 obratům a udržel je na 37,9 procentech střelbě z pole a 18,2 procenta z hloubky.

Naši kluci mají rádi [tisk], řekl hlavní trenér Mark Turgeon, pro The Baltimore Sun. Vložili jsme to, nevím, před dvěma týdny. … Nemáme toho moc, protože jsme kvůli tomu, co se děje, tak pozadu. … [Old Dominion] resetoval a začal hrát v 16 sekund na hodinách hodu na koš. Je mnohem snazší střežit 16 sekund než 25, takže jsme dnes dělali věci defenzivně.

V minulé sezóně odehráli Maryland celkově 24-7 a 14-6 v konferenčních hrách o svůj první podíl na titulu Big Ten, o který se podělili s Wisconsin Badgers a Michigan State Spartans.

Midshipmen zaznamenali před sezónou 14-16 bodů, v Patriot League budou 8-10. Hlavní trenér Ed DeChellis má kromě jednoho všech svých 10 lídrů v letošním roce celkem minut.

tenisová hra

Ve středu také otevřeli svůj ročník, když doma porazili George Washington Colonials 78-71. Junior Guard John Carter Jr. vedl Midshipmen se 17 body a 6 doskoky, přičemž 4 z 10 na dálku. Spoluhráč Cam Davis přidal 15 bodů a připsal si týmových 7 asistencí.

Když jsme potřebovali někoho, aby udělal pár záběrů, Cam určitě zvýšil, řekl DeChellis, podle Capital Gazette . Dostal se na ten vysoký post a byl schopen udělat nějaké velké koše.

Midshipmen nashromáždili 26 asistencí a spáchali pouhých 9 obratů. Před sezónou nikdy neporazili 19 asistencí v zápase.

Opravdu dobrá výhra a jsem na tým opravdu hrdý, řekl DeChellis podle deníku Capital Gazette. Myslel jsem, že jsme dnes odpoledne předali míč velmi dobře. Měli jsme 26 asistencí a budeme to brát pokaždé.


Populární Problémy

„Dallas Cowboys: Making the Team“ se vrací pro 15. sezónu. Zde je návod, jak můžete sledovat nové epizody streamované online, pokud nemáte kabel.

Můžete se naučit, jak vyrobit květinový kostým na Halloween nebo na další kostýmní párty. Buďte kreativní a můžete si vyrobit květinový kostým pro dospělého, dítě nebo dokonce pro vašeho mazlíčka. Existuje spousta různých druhů květin a jak váš kostým ...

Jak si hrát s kotětem. Hra s kotětem je důležitá. Koťata si musí hrát na cvičení a zabránit nudě. Hraní s kotětem vám také může pomoci spojit se s vámi. Hrajte s kotětem různé hry pomocí ...

Každý má rád lesklý, čistý faucet. Pokud máte tvrdou vodu, jsou bohužel vápenaté usazeniny běžným problémem. Nemusíte se však vzdávat. S běžnými domácími potřebami a trochou tuku na lokty můžete odstranit vápník z ...

Jaguáři a Packers se dnes scházejí na zúčtování 10. týdne. Zde je návod, jak sledovat bezplatný přímý přenos ze hry, pokud nemáte kabel.

Vyvrtnutý palec je běžným zraněním ve sportu, jako je volejbal, basketbal, softball, lyžování, sáňkování, tenis a ping pong. Ať už jste si při sportu vyvrtli palec nebo ne, jakmile vám diagnostikovali podvrtnutí ...