Jak sledovat basketbal Dayton vs Richmond na ESPN PlusGetty Dayton velký muž Obi Toppin.

Basketbalový tým Richmond Spiders bude v sobotu hostit č. 7 Dayton Flyers v zápase Atlantic 10.

Hra (čas zahájení v 18:00 ET) bude vysílána na místní stanici NBC Sports Washington, ale pokud tento kanál nemáte, kdokoli v USA to může sledovat živě na ESPN+ :

Poznámka: Heavy může vydělat provizi za pobočky, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

Získejte ESPN+

ESPN+ je služba digitálního streamování od ESPN, která má v této sezóně exkluzivní pokrytí více než 1 500 univerzitních basketbalových her (včetně mnoha her A-10), plus další živé sporty každý den, všechny dokumenty 30 za 30 a další originální obsah ( video i písemně) vše za 4,99 $ měsíčně.

Nebo pokud chcete také novou streamovací službu Disney+ a Hulu, všechny tři můžete získat za 12,99 $ měsíčně , což přináší úsporu 25 procent.

Získejte balíček ESPN+, Disney+ a Hulu

Jakmile se zaregistrujete do ESPN+, můžete poté Dayton vs Richmond sledovat živě na počítači prostřednictvím ESPN.com nebo na telefonu (kompatibilním s Androidem a iPhone), tabletem, Roku, Amazon Fire TV, Apple TV, Chromecastem, PlayStation 4, Xboxem Jedno nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace ESPN.


Preview Dayton vs Richmond

Flyers si ve středu zajistili osmé vítězství v řadě, když doma vyhráli bonusy St. Bonaventure 86-60, aby si polepšili na 17-2 v sezóně a 6-0 v konferenčním hraní.

Dayton z pole vystřelil nejlepšího střelce 35 z 54 (64,8%), na dálku odešel na 10 z 25 (40%) a asistoval u všech, kromě 10 svých značek.

Schopnost dostat se v přechodu stejně jako my nám umožnila zasáhnout některé závoje, které nedokázali překonat, řekl hlavní trenér Flyers Anthony Grant podle Dayton Daily News . Myslel jsem, že naši kluci odvedli opravdu dobrou práci, když se dnes večer podělili o míč. Když vidíte 25 asistencí, je to skvělé číslo.

Flyers guard Jalen Crutcher vedl všechny účastníky s 23 body a 7 asistencemi, střílel 9 z 13 z podlahy a 5 z 9 z hloubky.

Podle Dayton Daily News je to opravdu dobrý hráč, řekl Grant o juniorce. Myslím, že to dokazuje od chvíle, kdy vstoupil na akademickou půdu kvůli tomu, co jsme od něj žádali jako nováček a z čeho vyrostl jako druhák a jeho postup. Je opravdu dobrý, nejen že dává góly, ale také pomáhá a hraje svým spoluhráčům.

Velký muž Daytonu Obi Toppin, předpokládaný výběr v prvním kole v nadcházejícím draftu NBA, vytrhl 9 hracích desek a přidal 18 bodů za střelbu 9 z 11.

malování tenisových bot

Pavouci vyhráli tři v řadě, aby se zlepšili na 15-4 celkově a 5-1 v akci Atlantic 10. Ve středu doma bušili do průzkumníků La Salle 75-57.

Ve třetím Richmondově zápase bez vedoucího střelce Blakea Francise-který utrpěl zlomeninu hrudní kosti při prohře 11. ledna se Saint Louis Billikens-získal útočník Grant Golden 15 bodů za střelbu 6 ze 6 za pouhých 16 minut.

Je to obrovská ztráta ztráty vašeho vedoucího střelce bez ohledu na to, kdo to je, ale myslím, že to byla jen další mentalita, řekl Golden podle Collegian . Máme schopnost toto bodování kompenzovat. Myslím, že hodně záleží na tom, co děláme na obranné straně a na tom, jak se odrazíme, a dnes jsme v těchto dvou věcech odvedli dobrou práci.

Útočník Tyler Burton sestoupil z lavičky, aby získal 14 bodů a 9 doskoků, čímž v obou kategoriích vytvořil kariérní maxima pro druhý zápas v řadě. Nováček přidal pár kradení a blok.

Prostě to budu brát jeden den po druhém, řekl Burton, podle The Collegian, prostě dejte práci, kterou jsem dělal, jen se soustřeďte, poslouchejte své trenéry a poslouchejte své skvělé spoluhráče.


Populární Problémy

Je to Spectacular pro Macy's Fireworks 4. července. Podívejte se, jak sledovat show online, prostřednictvím několika možností živého streamování.

Jak někoho naučit líbat. První polibek může být o nervy, ale osvojení si některých základních technik vám může pomoci dát úžasný první polibek. Každý má osobní vkus, pokud jde o líbání. Lidé se liší tím, jak se jim líbí ...

Novak Djokovic se naposledy směje, protože Danielle Collins je propuštěna z WTT za porušení protokolů COVID-19. Novak Djokovič byl napaden dříve Collinsem, když zpochybnil bezpečnostní omezení navržená US Open.

Jak sloužit ve stolním tenise. Podávání je jednou z nejdůležitějších součástí hraní stolního tenisu. Bez dobrého podání nemůžete vyhrát zápas! Když sloužíte, je důležité dodržovat pravidla, protože nechcete, aby vás někdo zavolal ...

Jak začít běhat. Začít běhat je snadné: vše, co musíte udělat, je vyjít ven a jít. Vybudování běžecké rutiny však vyžaduje čas. Abyste mohli začít běhat a pokračovat v běhu, budete potřebovat disciplínu, vytrvalost, základní úroveň ...