Jak přeložit PDF

Tento wikiHow vás naučí, jak přeložit soubor PDF do jiného jazyka. K tomu můžete použít bezplatnou online aplikaci s názvem DocTranslator; pokud potřebujete pouze přečíst text PDF v jiném jazyce, můžete také použít Google Translate.

Metoda 1 ze 2: Pomocí Google Translate

 1. Obrázek s názvem Přeložit PDF Krok 10

  1 Otevřete Překladač Google. Jít do https://translate.google.com/ ve webovém prohlížeči vašeho počítače.
 2. 2 Klikněte na Dokumenty knoflík. Uvidíte to nad prázdnými textovými poli na levé straně stránky.
 3. 3 Klikněte Procházejte počítač . Tato možnost je uprostřed stránky. Kliknutím na něj otevřete okno Průzkumník souborů (Windows) nebo Finder (Mac).
 4. 4 Vyberte svůj PDF. Přejděte do umístění, ve kterém je váš PDF uložen, a poté klikněte na něj.
 5. 5 Klikněte Otevřeno . Je to v pravém dolním rohu okna. Tím odešlete svůj PDF na stránku Překladače Google.
 6. 6 Vyberte jazyk překladu. Na pravé straně stránky klikněte na jazyk nebo klikněte na Obrázek s názvem Přeložit PDF Krok 16

  a ve výsledné rozevírací nabídce vyberte jazyk.
  • Tento postup můžete zopakovat pro jazyk na levém panelu. Pokud však toto zvýraznění necháte Rozpoznat jazyk , Google Translate se pokusí automaticky detekovat jazyk.


 7. Obrázek s názvem Přeložit PDF Krok 17

  7 Klikněte přeložit . Toto modré tlačítko najdete na pravé straně stránky. Google začne překládat váš PDF do celotextové stránky.
  • Soubor, který je vytvořen, je pouze textový; zde se nezobrazí žádné obrázky, které byly v původním PDF.
 8. Obrázek s názvem Přeložit PDF Krok 1

  8 Zkontrolujte své přeložené PDF. Procházejte přeloženou stránkou PDF. I když nebudete moci zobrazit žádné obrázky, měli byste vidět jakýkoli text, který byl v PDF přeložen do zadaného jazyka. reklama

Metoda 2 ze 2: Použití DocTranslator

 1. Obrázek s názvem Přeložit PDF Krok 3

  1 Otevřete web DocTranslator. Jít do https://www.onlinedoctranslator.com/ ve webovém prohlížeči vašeho počítače.
  • DocTranslator podporuje více než 104 různých jazyků a při překladu dokáže zachovat původní formátování a obrázky vašeho PDF.
 2. 2 Klikněte Přeložit nyní . Je to oranžové tlačítko uprostřed stránky.
 3. Obrázek s názvem Přeložit PDF Krok 7

  3 Klikněte Nahrát soubor . Toto tlačítko je uprostřed stránky. Tím se otevře okno Průzkumníka souborů (Windows) nebo Finder (Mac).
 4. 4 Vyberte svůj PDF. Přejděte do umístění, ve kterém je váš PDF uložen, a poté klikněte na něj.
 5. 5 Klikněte Otevřeno . Je to v pravém dolním rohu okna. Tím se nahraje váš PDF na web DocTranslator.
  • Pokud se vám zobrazí upozornění, že formátování souborů PDF trvá déle než u jiných dokumentů, stačí kliknout OK .
 6. 6 Vyberte jazyk překladu. Klikněte na rozevírací pole druhého jazyka v dolní polovině stránky a poté klikněte na jazyk, do kterého chcete přeložit svůj PDF.
  • V případě potřeby můžete v dostupných jazycích procházet nahoru nebo dolů.


 7. 7 Klikněte přeložit . Je to oranžové tlačítko na pravé straně stránky. V takovém případě vás DocTranslator vyzve k překladu vašeho PDF.
 8. 8 Počkejte na překlad vašeho PDF. Jak poznamenal DocTranslator, překlad souborů PDF může kvůli požadavkům na formátování trvat několik minut.
 9. 9 Klikněte Stáhněte si přeložený dokument! . Je to odkaz, který se zobrazí uprostřed stránky, jakmile bude váš PDF přeložen. Tím si stáhnete přeložený soubor PDF do počítače.
  • V závislosti na nastavení vašeho prohlížeče se váš soubor může stáhnout automaticky, jakmile bude k dispozici.
  reklama

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku
 • Otázka Jak mohu překládat na svém telefonu Android? ryan bremer Stačí použít Chrome/jakýkoli prohlížeč (může to být jakýkoli, který potřebuje pouze pro přístup na internet) a přejít na translate.google.com.
Položit otázku Zbývá 200 znaků Zadejte svoji e -mailovou adresu, abyste dostali zprávu, když bude tato otázka zodpovězena. Předložit
reklama

Video . Při používání této služby mohou být některé informace sdíleny s YouTube.

Tipy

 • Pamatujte, že žádná překladatelská služba, až na profesionálně sjednanou (a placenou), nebude dokonalá. DocTranslator i Google Translate budou pravděpodobně mít ve svých překladech nějaké chyby.

Reklama Odeslat tip Všechna podání tipů jsou před zveřejněním pečlivě zkontrolována Děkujeme za zaslání tipu ke kontrole!

Varování

 • Překladač Google vám bohužel nedovolí uložit kopii přeloženého PDF. Pokud si chcete stáhnout přeložený soubor PDF, budete muset použít DocTranslator.


reklama

Populární Problémy

Když někdo, koho milujete, půjde do vězení, může to mít obrovský dopad na váš život. Musíte truchlit nad ztrátou této osoby ve svém každodenním životě a také se vypořádat s dalšími potížemi, které její ztráta přináší. Kromě toho se musíte naučit ...

Domácí naděje Sebastian Korda se v prvním kole US Open 2021 utká s Nikolozem Basilashvilim. Přinášíme vám podrobný náhled jejich shody.

Zde je návod, jak sledovat dnešní basketbalový zápas Jižní Dakota vs SDSU. Coyotes se snaží hrát spoiler, protože Jackrabbits sedí první v Summit League.

Tyl je jemná tkanina, která se často vyskytuje na svatebních šatech, závojích, baletu a dalších kostýmech. Je to krásný, ale velmi jemný materiál. Je třeba s ním zacházet a umýt opatrně. Tyl můžete vyčistit odstraněním skvrn, ...

V neděli se Patriots a Bills setkají v bitvě neporažených týmů AFC East. Zde je návod, jak sledovat hru online bez kabelu.

Levandulový olej, který je již dlouho milován pro svou nádhernou vůni a krásu, může být také použit ke zklidnění zraněné nebo svědivé pokožky, pomoci spánku nebo jednoduše vytvořit příjemný masážní olej. Http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/22809036 Levandulový olej nebo ...