Jak přepravovat řezané květiny

Mnoho akcí vyžaduje uspořádání krásných čerstvých květin. Protože květiny jsou živé věci, mohou být velmi jemné. Měli byste vědět, jak transportovat své řezané květinové úpravy, aniž byste poškodili své květy.Metoda 1 ze 2: Příprava květin

 1. 1 Uložte květiny na chladné místo. Doporučená teplota je mezi 34 a 75 stupni Fahrenheita (1 až 24 stupňů Celsia). Květiny můžete uchovávat v ledničce před akcí nebo na místě, kde vydrží déle čerstvé.
  • Pokud to uděláte, zkontrolujte, zda je teplota chladničky chladná, ale ne blízko mrazu.
  • Také nezapomeňte z lednice vyjmout jakékoli ovoce nebo zeleninu, protože uvolňují plyn zvaný ethylen, který může poškodit vaše řezané květiny.
 2. 2 Oživte květiny. Řezání jednoho nebo dvou palců ze stonků vašich květin nebo jiných řezaných rostlin může pomoci prodloužit jejich životnost a udržet je čerstvé, když je přepravujete.
  • Až stonky květu nařežete, udělejte to, když jsou ponořeny do vody. Za tímto účelem můžete naplnit mělkou nádrž vody. Řezáním ve vodě zajistíte, aby se do stonku nedostal vzduch.
  • Použijte velmi ostré nůžky nebo nůžky, abyste se vyhnuli přiskřípnutí dříku místo toho, abyste ho úhledně rozřezali.
  • Chcete řezat každý stonek přibližně pod úhlem 45 stupňů.
  • Abyste udrželi čerstvost, budete muset květiny každých 24 až 48 hodin znovu řezat.
 3. 3 Ořízněte všechny spodní listy. Chcete, aby vaše stonky neobsahovaly listy, které neslouží účelu ve vašem uspořádání.
  • Chcete oříznout tyto listy, protože listy, které zůstanou vlhké, by mohly hnít a způsobit růst plísní nebo bakterií kolem základny vašeho uspořádání.
 4. 4 Omotejte spodní stonky svých květin gumičkami. Pokud jsou vaše květiny již naaranžované, můžete kolem aranžování omotat gumičky. Pokud tomu tak není, můžete jednoduše zabalit podle typu květiny.
  • Gumičky udržují vaše květiny ve zvládnutelných svazcích při jejich přepravě a zajišťují, že neztratíte žádné aranžování, které jste již udělali.
 5. 5 Zabalte květiny, aby byly vlhké. K tomu byste měli použít vatu namočenou ve vodě pokojové teploty. Chcete použít materiál, který udrží vodu po dlouhou dobu.
  • Pokud chcete, můžete do vody, do které namočíte vatu, přidat malé množství květinové konzervační látky.
 6. 6 Vatu zakryjte plastem. K tomu můžete použít jakýkoli druh plastového obalu nebo plastového sáčku, abyste utěsnili vlhkost a udrželi květiny na místě.
  • Jakmile ovinete vatu plastovým obalem, zajistěte ji gumičkou.
  reklama

Metoda 2 ze 2: Stěhování květin

 1. 1 Položte květiny naplocho do mělkých truhlíků. Tato metoda funguje nejlépe pro květiny s odolnějšími květy nebo pro zeleň, která bude květiny doprovázet ve vašich květinových aranžmá.
  • Jemně položte květiny do krabic. Ujistěte se, že všechny květy čelí stejným způsobem. Pokud plánujete skládat krabice na sebe, nejprve je dobře zavřete, aby se vaše květiny nerozdrtily o krabice nad nimi.
 2. 2 Použijte lepenkové krabice s výřezy. To funguje nejlépe pro jemnější květiny a aranžmá, které jsou již kompletní.
  • Najděte kartonové krabice s víčky, které mají stejnou výšku jako stonky vašich aranžmá.
  • Ve víku každé krabice vyřízněte řezačkou na krabice otvor dostatečně velký, aby se do něj vaše kytice vešla.
  • Vložte každé své uspořádání kytice do otvoru a ujistěte se, že dobře sedí a během jízdy se nepřevrhne.
 3. 3 Přepravujte květiny v kbelících. Pokud přepravujete v kbelících, nemusíte stonky květů balit vatou a plastem.
  • Naplňte pět galonových kbelíků do poloviny vodou a vložte do nich svislé kytice.
  • Chcete -li kbelík udržet ve vzpřímené poloze, položte na každou stranu kbelíku těžké předměty. bělidla na 1 americký litr (0,95 l) vody ve váze nebo kbelíku. Alternativně použijte 3 kapky bělidla a 1 čajovou lžičku (4 g) cukru na 1 americký litr (0,95 l) vody. “|}}
 4. 4 Udržujte své květiny zastíněné a chladné. Ve vozidle nepokládejte květiny do nevětraného kufru nebo na přímé sluneční světlo z oken.
  • Umístěte je na podlahu, aby byly vzpřímené.
  • Udržujte vnitřek vozidla v chladu, aby květiny zůstaly čerstvé.
  ODBORNÁ TIP

  Lana Starr, AIFD

  Certifikovaná květinová návrhářka a majitelka, Dream Flowers Lana Starr je certifikovaná květinová návrhářka a majitelka Dream Flowers, studia květinového designu se sídlem v San Francisco Bay Area. Dream Flowers se specializuje na akce, svatby, oslavy a firemní akce. Lana má více než 14 let zkušeností v květinářství a její práce byla uváděna v květinových knihách a časopisech, jako jsou International Floral Art, Fusion Flowers, Florist Review a Nacre. Lana je od roku 2016 členkou Amerického institutu pro návrháře květin (AIFD) a od roku 2012 je kalifornskou certifikovanou návrhářkou květin (CCF). Lana Starr, AIFD
  Certifikovaná květinová návrhářka a majitelka Dream Flowers

  Expertní trik: Pokud přepravujete vázu, umístěte ji do mělké krabice, přepravky nebo koše a podložte ji řemeslným papírem, novinami nebo bublinkovou fólií. Také byste si mohli kolem vázy zapnout bezpečnostní pás, abyste se ujistili, že se uspořádání nemůže během jízdy klouzat. Pokud máte dlouhé a široké uspořádání, stačí ho vložit do kufru s krabicí pod ním, aby neklouzalo.  reklama

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku
 • Otázka Jak řezáte květiny, abyste je vložili do vázy?Maggie Moranová
  Specialista na domov a zahradu Maggie Moran je profesionální zahradník v Pensylvánii.Maggie MoranováOdborná odpověď odborníka na dům a zahradu Nejlepší způsob řezání květin je způsob, který zvyšuje množství vody, které může květina získat. Toho je dosaženo řezáním stonků květin pod úhlem 45 stupňů.
 • Otázka Jaké jsou nejdéle čerstvé řezané květiny?Maggie Moranová
  Specialista na domov a zahradu Maggie Moran je profesionální zahradník v Pensylvánii.Maggie MoranováSpecialista na domov a zahradu Expertní odpověď Květina Zinnia, která trvá celkem 24 dní, je nejdéle trvající květinou.
 • Otázka Můžete si vzít čerstvé řezané květiny do letadla?Maggie Moranová
  Specialista na domov a zahradu Maggie Moran je profesionální zahradník v Pensylvánii.Maggie MoranováOdborná odpověď specialisty na dům a zahradu TSA nyní umožňuje přenášení čerstvých květin do letadla, pokud nejsou v kontejneru. Rozhodnutí samozřejmě závisí na státních a federálních předpisech, kterými se řídí TSA.
 • Otázka Jak uchováváte čerstvé řezané květiny?Maggie Moranová
  Specialista na domov a zahradu Maggie Moran je profesionální zahradník v Pensylvánii.Maggie MoranováSpecialista na domov a zahradu Expertní odpověď Dvě velmi užitečné metody používají běžné bělidlo. Jeden recept vyžaduje 1/4 lžičky bělidla na litr vody v květinové váze. Druhý požaduje 3 kapky bělidla a 1 lžičku cukru na litr vody. Tím se zastaví růst bakterií ve vodě a květiny vydrží déle.
 • Otázka Jak přepravím věnec ve vlaku? T. Chinsen Nejlepší odpovídač Umístěte věnec do krabice, která poskytuje dostatečnou vůli, aby se zabránilo poškození věnce. Zajistěte základnu věnce ke krabici. O pomoc můžete také požádat květinářství, které se věnuje věncům.
 • Otázka Řídím 6 hodin. Jak zajistím, aby se plně neotevřely? Když jsem naposledy dělal svatbu bratrance a jel 6 hodin, všechny květiny se otevřely. T. Chinsen Nejlepší odpovědník Problém může vyřešit tenká lehká vrstva [nejširšího 72 '/180 cm] tylu. Je třeba jej zajistit kolem okvětních lístků, aby se nepohybovaly. Pokud jsou květiny v jednotlivých nádobách, pak je třeba každou zabalit. Tyl je nejlehčí materiál, který nezatěžuje květiny a nezpůsobuje poškození. Proveďte zkušební běh a zjistěte, jak květiny nejlépe zabalit.
 • Otázka Jak velkou vzdálenost a kolik hodin mohou květiny přežít z květinářství? T. Chinsen Nejlepší respondenti Květiny se liší podle toho, jak dlouho přežijí. Většina bude po řezání náchylná na teplotu a vlhkost. Dodržujte doporučení květinářství, protože má nejlepší zkušenosti a znalosti.
Položit otázku Zbývá 200 znaků Zadejte svoji e -mailovou adresu, abyste dostali zprávu, když bude tato otázka zodpovězena. Předložit
reklama

Věci, které budete potřebovat

 • Vata
 • Plastové sáčky
 • Gumičky
 • Ploché boxy, velké lepenkové krabice nebo kbelíky

Populární Problémy

Zde je návod, jak sledovat dnešní hru Cowboys vs Lions, ať už jste v Dallasu, Detroitu nebo mimo trh.

Roger Federer se nedávno objevil v reklamě, ve které zpíval na melodii „S malou pomocí mých přátel“. Není to poprvé, co si Švýcar vyzkoušel zpívání.

Díky dobře navrženému dvorku budete mít vždy místo k odpočinku, zábavě a užívání si venku. Ať už váš dvorek pokrývá rozlehlé akry, nebo je to malý příměstský pozemek, můžete si vytvořit útočiště, které budete milovat roky ...Jak získat Luigi na Super Mario 64 DS. Super Mario 64 DS nabízí klasickou, nezapomenutelnou hru původního Super Mario 64 (pro Nintendo 64) s mnoha dalšími funkcemi, které jsou díky Nintendo DS možné. Na rozdíl od původního ...

Leonardo Mayer se stal druhým šťastným poraženým za tolik týdnů, který vyhrál titul ATP, když porazil Floriana Mayera na německém tenisovém mistrovství.

Jak vyrobit sendvičové zábaly. Spousta restaurací nabízí zábaly, v podstatě sendviče (a někdy saláty) v tortille. Jsou snadno vyrobitelné a nevyžadují žádné zkušenosti s vařením. Zůstaňte tedy doma nebo si dejte hnědý pytel na oběd a ušetřete ...