Jak používat výtah Hoyer

Hoyer Lift je mechanické zařízení určené k bezpečnému zvedání pacientů. Ačkoli je Hoyer obchodní značkou, často se používá jako obecný termín pro označení jakéhokoli mechanického zvedání pacienta. Většina pacientských výtahů funguje podobným způsobem, ale existuje mnoho modelů a měli byste si ověřit v uživatelské příručce, výrobci nebo odborném uživateli, zda má ten váš neobvyklé funkce. Před přenášením paraplegiků, chirurgických pacientů a dalších uživatelů s omezenou pohyblivostí se vždy seznamte s výtahem a cvičte s prázdnými závěsy a plně mobilními dobrovolníky.Metoda 1 ze 3: Seznámení s výtahem a závěsem

 1. 1 Identifikujte základnu, nohy a kola. Výtah by měl mít 2 „nohy“ rovnoběžně s podlahou, podepřené 4 kolečky. Ty musí být vždy stabilní, proto se ujistěte, že jsou kola pevně uchycena, a nepoužívejte Hoyerův zdvih na nerovných podlahách.
 2. 2 Odsuňte nohy výtahu od sebe pomocí držadla rozmetadla. Vertikální držadlo rozmetadla (nebo rukojeť řadicí páky ) vedle hlavního sloupku výtahu lze zatáhnout, aby se nohy posunuly dále od sebe nebo je spojily dohromady. Rukojeť by měla zapadnout do štěrbiny, aby se nohy nemohly pohybovat, jakmile dosáhnou správné polohy.
  • Některé modely mohou mít a pedál místo držadla rozmetadla.
  • Před zvedáním pacienta vždy zajistěte nohy do jejich nejširší polohy a dokud pacient zůstane ve výtahu. Pokud tak neučiníte, může dojít k převrácení výtahu.
 3. 3 Všimněte si ramen a závěsných tyčí. V horní části výtahu Hoyer je dlouhá šikmá tyč nazývaná výložník. Na konci tohoto výložníku visí 4pólový závěsná tyč , také známý jako a otočná tyč . To má 4 nebo více háčků pro připevnění popruhu, který bude držet pacienta.
 4. 4 Zjistěte, jak zvednout a spustit výložník. Existují 2 typy výtahů Hoyer: manuální (nebo hydraulický) a napájený (nebo elektrický) . Jediným rozdílem mezi těmito typy zdvihu je metoda používaná ke zvedání nebo spouštění výložníku. Ruční výtahy mají a rukojeť čerpadla které se musí opakovaně pohybovat nahoru a dolů, aby se výložník zvýšil, zatímco bateriové výtahy mají k ovládání výložníku jednoduché šipky „Nahoru“ a „Dolů“.
  • Najděte malé regulační ventil na základně rukojeti čerpadla ručního zdvihu. Když je regulační ventil umístěn směrem k rukojeti čerpadla, ventil je uzavřen. Ventil musí být v této poloze, aby čerpadlo fungovalo při zvedání výložníku. Pokračujte v čerpání, dokud výložník nezapadne na místo.
  • Když je regulační ventil umístěn mimo rukojeť čerpadla, ventil je otevřený. Jemně přesuňte regulační ventil ze zavřené do otevřené polohy, abyste mohli ovládat rychlost spouštění výložníku.
  • Experimentujte se zvedáním a spouštění výložníku, než pacienta umístíte do výtahu. Je důležité se důkladně seznámit s tím, jak výtah funguje, než jej použijete k přesunu pacienta.
 5. 5 Na elektrických výtazích hledejte nouzové odblokování. V případě výpadku napájení má většina elektrických výtahů pro pacienty nouzové odblokování, které mechanicky spouští pacienta. Zjistěte, kde se to nachází a jak to provozovat. Některé modely mají vložené tlačítko, ke kterému je třeba dosáhnout tužkou, ale měli byste se podívat do příručky ke svému výtahu.
  • Manuální výtahy nemají nouzové odblokování, protože výtah je řízen spíše lidskou energií než baterií s omezenou životností.
  • Na vašem modelu mohou být 2 nebo více nouzových vydání. Zjistěte, která verze je primární a o kterou se můžete pokusit, pouze pokud první selže.
 6. 6 Identifikujte svůj typ závěsu. U-závěsy jsou nejjednodušší a nejrychlejší na použití a jsou vhodné pro uživatele, kteří mohou i mírně sedět. Zvedání pomocí celotělového závěsu nebo závěsného závěsu trvá déle, ale je vyžadováno pro uživatele, kteří nemohou sami sedět.
  • U-popruhy mají tvar zhruba jako písmeno U, přičemž 2 dlouhé nástavce běží rovnoběžně k sobě. Pro větší pohodlí jsou často polstrované.
  • Celotělový nebo houpací popruh je 1 velký kus, někdy s otvorem pro komodu.
  • Použijte popruh, který poskytuje podporu hlavy a krku uživatelům, kteří si nemohou podepřít vlastní krk.
  • Ujistěte se, že použitý popruh odpovídá vašemu modelu výtahu. V případě potřeby se obraťte na výrobce.
  • Pomocí doporučení lékaře vyberte pro každého uživatele závěs, který má správnou velikost a typ, a udělejte z něj osobní závěs. Závěsy se dodávají v malých, středních a velkých velikostech. Seznamte se s rozměry různých velikostí, abyste si mohli vybrat tu správnou pro svého pacienta.
 7. 7 Zkontrolujte závěs, zda není vadný. Slzy, volné prošití nebo opotřebené smyčky by mohly způsobit zlomení popruhu uprostřed přenosu, což by mohlo způsobit zranění vás nebo uživatele. Tyto popruhy jsou robustní, ale měli byste je před každým přenosem zkontrolovat pro případ, že by bylo nutné popruh vyměnit.
 8. 8 Naučte se, jak připevnit závěs k hákům na závěsu. Různé popruhy přicházejí s různými způsoby, jak je připevnit k závěsným hákům výtahu, včetně řetězů, popruhů a smyček. Seznamte se s těmito upevňovacími body pomocí uživatelské příručky nebo zkušeného uživatele, který vás provede.
  • Pokud používáte závěs s háčky, připevněte je tak, aby otevřená strana háčku směřovala pryč od uživatele, aby se zabránilo zranění.
  • Pochopte, na které straně popruhu by měl pacient sedět a na které vnější straně. Pokud si nejste jisti, poraďte se s odborníkem nebo výrobcem.
 9. 9 Procvičte si dobrou techniku ​​zvedání. Zvedák Hoyer dělá většinu práce za vás, ale stále budete muset uživatele přesunout dovnitř a ven z popruhu. Abyste minimalizovali riziko zranění, měli byste dodržovat bezpečné postupy zvedání. I zde platí všechny tipy, které platí pro zvedání nábytku nebo jiných těžkých předmětů.
  • Pomocí nohou zajistěte sílu a stabilitu. Před zvednutím je položte od sebe a ohněte v kolenou.
  • Při zvedání mějte záda co nejrovnější.
  • Při zvedání neotáčejte tělem. Postavte se přímo před místo, kam jde pacient, abyste nemuseli v polovině zvedání otáčet trupem.
 10. 10 Před provedením jednoho na uživateli si důkladně procvičte každý typ přenosu. Postupujte podle těchto pokynů několikrát pomocí prázdného Hoyerova výtahu a poté cvičte na dobrovolníkovi, který má plnou mobilitu. Seznamte se s každým krokem, než se pokusíte provést přenos na určeném uživateli, zejména sám.
  • Pokud je to možné, provádějte převody s asistentem, který také ví, jak ovládat výtah. Mnoho nemocnic vyžaduje, aby výtah obsluhovali 2 lidé, i když jsou zkušenými operátory, aby se snížila možnost zranění.
  • I když používáte Hoyerův výtah správně, existuje šance, že byste se mohli zranit sami nebo váš pacient, pokud se pokusíte provést výtah sami. Pokud je to vůbec možné, požádejte o pomoc další osobu, i když používáte výtah v domácnosti, nikoli v nemocnici.
  • Rizika vlastní zvedání zahrnují vyklouznutí pacienta z popruhů, hmotnost pacienta způsobujícího naklonění zvedáku nebo zranění zad.
 11. jedenáct Znáte limity svého zdvihu a závěsu. V uživatelské příručce nebo se obraťte na výrobce a zjistěte, jakou hmotnost může váš model zvedacího a zvedacího popruhu unést. Nikdy se nepokoušejte zvedat uživatele příliš těžkého na zvedání nebo závěs. Vždy používejte správný popruh pro potřeby uživatele.
  • Před zvednutím se zeptejte na mobilitu nového uživatele, abyste věděli, jak moc mohou k pohybu přispět. Zjistěte například, zda jsou schopni se sami posadit nebo se popruhu držet.
  • Při vyzvednutí uživatele, který dělá náhlé nedobrovolné pohyby, má nepřátelský postoj nebo by mohl jinak způsobit zranění jednomu nebo vám dvěma, použijte svůj nejlepší úsudek. V případě potřeby odmítněte, než abyste ohrozili sebe a uživatele. Nesnažte se zvednout někoho, kdo se vám hádá nebo se vám fyzicky vzpírá.
  reklama

Metoda 2 ze 3: Přenášení někoho z horizontální polohy

 1. 1 Vysvětlete uživateli každý krok postupu. Vysvětlete uživateli, co budete před každou akcí dělat a proč to děláte. Sdělte jim důvod převodu, pokud o to nepožádali, a zapojte je do každého kroku procesu. Kromě toho, že jim projevíte respekt, jim to také pomůže v procesu, když budou schopni.
 2. 2 Pokud používáte nemocniční lůžko, mějte ochranné zábradlí nahoře a uzamčené, kdykoli je to možné. Kolejnice by měly být nahoře, pokud vám nebudou překážet v přístupu. Pokud nemáte asistenta, budete se muset několikrát přesunout z jedné strany postele na druhou, ale před opuštěním strany nezapomeňte zvednout a zamknout zábradlí. Je dobré dočasně spustit kolejnici, pokud vám poskytne lepší přístup k uživateli, když mu budete pomáhat v závěsu.
  • Než je připevníte k výtahu, budete muset umístit závěsy pod pacienta nahoře a dole. Před připevněním se ujistěte, že jsou závěsy správně umístěny a dokonce na obou stranách.
  • Jakmile je závěs připevněn ke zvedáku Hoyer, zvedněte a znovu zajistěte zábradlí před zvedáním. Na začátku zvedání si uživatel může přát držet zábradlí kvůli stabilitě.
  • Před přemístěním výtahu Hoyer zkuste mírné zvednutí z postele, abyste se ujistili, že je vše správně umístěno.
 3. 3 Pokud je to možné, zvedněte postel do maximální výšky. Pokud používáte postel, která se může zvedat a přitom zůstat rovná, zvedněte ji do maximální výšky, na které můžete pohodlně pracovat. Čím vyšší je, tím menší zátěž bude při asistenci uživatele zatěžována.
 4. 4 Požádejte uživatele, aby ležel na zádech poblíž strany, kam budete výtah umisťovat. U jednolůžkových a oddělených postelí by měly ležet uprostřed. Pokud jsou na královské posteli nebo jiné velké posteli, měly by ležet blíže straně, ze které je přenesete.
  • Uživatel by neměl být na krajním okraji postele.
 5. 5 Odstraňte přebytečné přikrývky nebo prostěradla z horní části pacienta. Umístěte jakékoli předměty, které by mohly překážet přenosu, na jiný povrch nebo poblíž spodní části postele. Narovnejte pacientův oděv nebo šaty.
  • Pokud se pacient cítí odhalený (např. Pokud je svlečený a chystá se jít do sprchy), ponechte na místě jen prostěradlo, které zajistí určité soukromí.
 6. 6 Nechte uživatele zvednout nohu nejblíže vám. Zvedněte koleno vedle sebe a položte nohu uživatele naplocho na postel. Řekněte jim, že je budete převalovat na jednu stranu a zvednuté koleno to usnadní.
 7. 7 Přesuňte uživatele na stranu naproti vám. Jemně držte zvednuté koleno a opačné rameno uživatele a poté je opatrně zatlačte na bok, směrem od vás.
  • Pokud uživatel nemůže zůstat na boku bez opory, položte mu za záda srolovaný ručník nebo podobný měkký předmět, aby je zaklínil na místo. Případně nechte asistenta, aby je jemně přidržel na místě.
 8. 8 Přeložte popruh na polovinu podélně a položte jej vedle uživatele. Spodní konec by měl být těsně nad koleny uživatele a horní konec by měl být těsně nad podpaží uživatele. Při skládání se ujistěte, že jsou smyčky a poutka uvnitř.
  • Ujistěte se, že přehyb popruhu je vedle uživatele otevřenou stranou směrem od něj.
  • Závěs můžete složit, převalit na záda osoby nebo jej jen jemně zatlačit na místo.
 9. 9 Přesuňte uživatele na záda a poté na jeho druhou stranu. Pomocí stejných technik válcování převalujte uživatele, dokud nebude na své druhé straně, v horní části složeného popruhu.
  • Pokud nemůžete uživatele pohodlně převrátit ze stejné strany, přesuňte se na druhou stranu postele.
  • Používáte -li klín, odstraňte jej před převrácením uživatele na záda, abyste se vyhnuli nepohodlí.
 10. 10 Jemně přitáhněte horní vrstvu složeného popruhu. Vytáhněte popruh, aby se rozvinul, aby ležel naplocho přes postel. Dávejte pozor, abyste horní část závěsu neumístili příliš blízko podpaží nebo prsou pacienta, zvláště pokud mají těžká prsa.
 11. jedenáct Přesuňte uživatele na záda přes závěs. Uspořádejte končetiny uživatele podle konstrukce závěsu a preferencí uživatele. Paže by měly být buď rovné a ploché vedle těla, nebo by měly být prodlouženy mimo cestu z popruhu, pokud si uživatel přeje umístit paže mimo popruh. Nohy by měly být ploché, a to buď společně, nebo mírně od sebe, podle konstrukce popruhu.
 12. 12 Zajistěte výtah do polohy pod postelí uživatele. Pokud se výtah nevejde, zkontrolujte pod postelí překážky. Pokud potřebujete, zúžte nohy pomocí rukojeti řadicí páky nebo nožního pedálu, ale vždy, když jsou pod postelí, je vždy roztáhněte co nejvíce.
  • Závěsná tyč by měla být nad a rovnoběžná s rameny pacienta.
  • Vždy před pokračováním zajistěte kola výtahu.
 13. 13 Sklopte výložník, dokud nebude závěsná tyč přes pacienta. Spusťte jej natolik, aby smyčky závěsů dosáhly na háčky závěsu, ale ne tak nízko, aby se dotýkaly pacienta.
  • Pokud nevíte, jak spustit výložník, naučte se, jak to udělat, než výtah použijete s pacientem v něm. Před přepravou někoho s omezenou pohyblivostí byste měli být vždy obeznámeni s výtahem.
 14. 14 Zavěste smyčky po stranách u-smyčky do kolébky. Za rameny uživatele se může nacházet více smyček, takže si můžete vybrat smyčku, která nejvíce vyhovuje. Pokud je to možné, požádejte uživatele o jeho zadání. Pomocí popruhů, řetězů nebo dlouhých smyček připevněte každý roh závěsu ke správnému háčku na popruhu.
  • U závěsů se smyčkami přes nohy překřižte smyčky pod nohami uživatele. Ujistěte se, že levá smyčka sahá napříč, aby zavěsila na pravý hák, zatímco pravá smyčka sahá napříč, aby se zavěsila na levý hák, a aby byly háčky umístěny mimo výložník zvedacího zařízení. Tento křížový kříž pomáhá nohám uživatele zůstat pohromadě a brání uživateli vyklouznout ze závěsu.
  • Některé popruhy obsahují klopu, kterou lze zavěsit a podpořit tak krk a hlavu. Tato odnímatelná klapka nemusí být pohodlná pro ty, kteří jsou schopni ovládat hlavu.
  • Udržujte otevřený konec háčků směrem od uživatele, aby nedošlo ke zranění.
 15. patnáct Pomalu zvedejte výložník. Ujistěte se, že jsou smyčky pevně zavěšeny na místě, a zvedejte výložník, dokud se pacient nezvedne kousek nad postel. Než budete pokračovat, ujistěte se, že je vše bezpečné a pohodlné.
  • Pokud se výtah nezdá pro pacienta bezpečný a pohodlný, pomalu jej spusťte, proveďte nezbytná nastavení a začněte znovu.
 16. 16 Přesuňte výtah s prakem a uživatelem na místě pomalu do nového cíle. Odemkněte kola výtahu a opatrně je srolujte na místo určení. Možná budete muset upravit šířku nohou, ale nedělejte to, když se výložník zvedá nebo spouští. Při otáčení výtahu byste neměli zvedat ani spouštět výložník.
  • Pokud se stěhujete do jiné místnosti, pomalu nastavte otočnou tyč tak, aby uživatel byl při pohybu výtahem otočen k vám.
  • Umístěte uživatele opatrně přímo nad střed nového cíle (např. Židle, toaleta nebo jiná postel).
 17. 17 Sklopte výložník, dokud se uživatel pohodlně nepohybuje. Při převádění na židli nebo invalidní vozík by měl mít uživatel boky co nejvíce vzadu.
 18. 18 Odpojte smyčky smyčky a odstraňte smyčku. Udělejte to pouze tehdy, když uživatel zcela sedí nebo leží v novém cíli. Opatrně vytáhněte popruh zpod uživatele a uložte jej na bezpečné místo.
  • Přesuňte pacienta ze strany na stranu a složte a odstraňte závěs, pokud je pacient na lůžku nebo na nosítkách. Použijte stejné techniky válcování, které jste použili k přesunu pacienta na závěsy.
  • Pokud je pacient na invalidním vozíku nebo v autě, jemně zatáhněte nahoru a vysuňte popruh zpoza pacienta.
  • Pokud například přemisťujete pacienta na invalidní vozík, zatáhněte nahoru za horní závěs a osobu jemně ohněte do sedu. Poté jim sáhněte za záda a sejměte závěs. Poté můžete jemně sejmout závěs pod jejich nohama z oblasti boků.
  reklama

Metoda 3 ze 3: Pomocí Hoyerova zdvihu ze sedu

 1. 1 Vysvětlete, co děláte, jak jdete. Ujistěte se, že uživatel ví, kam jede, a že je za tímto účelem přenášíte do výtahu. Popište každý krok, aby věděli, co děláte, a mohli vám do té míry pomoci.
 2. 2 Umístěte u-závěs za uživatele. Smyčky by měly směřovat dopředu a oblouk písmene „u“ nahoře. Konce 'u' se budou křížit pod nohama, takže musí být nejnižší.
 3. 3 Shimmy se zavěsí za uživatele. Krátkými, tahavými pohyby zatáhněte popruhy mezi záda uživatele a židli. Ujistěte se, že konec látky je dostatečně dolů, aby zakryl boky uživatele.
 4. 4 Přesuňte zvedací zařízení na židli a roztáhněte nohy. Základna se pohybuje na kolečkách a vpředu pod kolébkou je širší a tenčí, aby se mohla přiblížit pozici uživatele.
  • Podle potřeby otevřete nebo zavřete přední část základny zvedacího zařízení, aby se kolébka dostala přímo na uživatele. Šířku nohou ovládejte nožním pedálem nebo řadicí pákou na zadní straně základny zvedacího zařízení.
  • Vždy před zvedáním co nejvíce rozšířit nohy.
  • Vždy před zvednutím zajistěte kolečka invalidního vozíku na místě. Můžete také zajistit židli ke zdi nebo mít za židlí asistenta, který ji stabilizuje.
 5. 5 Zavěste smyčky po stranách u-smyčky do kolébky. Za rameny uživatele mohou být nastavitelná poutka, takže můžete pracovat s uživatelem, abyste našli to nejpohodlnější. Tyto smyčky zavěste na háčky na otočné tyči na konci výložníku.
  • Překřižte nožní smyčky pod nohama uživatele. Ujistěte se, že levá smyčka sahá napříč, aby zavěsila na pravý hák, zatímco pravá smyčka sahá napříč, aby se zavěsila na levý hák, a aby háčky nepřekážely v pohybu výložníku. Tento křížový kříž pomáhá nohám uživatele zůstat pohromadě a brání uživateli vyklouznout ze závěsu. Všimněte si, že ne všechny výtahy mají tento křížový kříž-některé jsou přímo napříč.
  • Pokud uživatel není schopen zvednout hlavu, zavěste klapku na podporu krku. Tato klapka by měla být ponechána bez připojení pro uživatele, kteří mohou držet hlavu vzhůru.
 6. 6 Zvedněte kolébku pomalu. Sledujte, zda jsou smyčky dobře zajištěny. Zvedněte, dokud se pacient nedostane ze židle, a než budete pokračovat, zkontrolujte, zda je vše bezpečné a pohodlné.
 7. 7 Přesuňte výtah s prakem a uživatelem na místě pomalu do cíle. Odemkněte kola a nasměrujte výtah na nové místo. V případě potřeby upravte šířku kol, ale až po zvednutí výložníku do správné výšky.
  • Uživatel by měl být obrácen ke stožáru výtahu.
 8. 8 Zajistěte kola na místě v jejich nejširší poloze nad novým cílem. Umístěte uživatele opatrně, aby byl pohodlný a bezpečný, když jej spustíte na místo.
 9. 9 Pomalu spusťte výložník do polohy. Vždy to provádějte pomocí páky pumpy, u manuálních výtahů nebo elektronických ovládacích prvků u motorových výtahů. Zajistěte, aby se uživatel cítil pohodlně, s boky co nejvíce vzadu, pokud je přenos na jinou židli.
 10. 10 Jakmile je uživatel v bezpečí, smyčku odstraňte. Pokud uživatel sedí na židli, jemně vlečte nahoru a vysuňte popruh. Pokud leží, jemně je přejeďte na jednu stranu, přeložte řemínek a poté je stočte na druhou stranu, abyste složený závěs odstranili. reklama

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku
 • Otázka Jak jde člověk z hoyerova výtahu do koupelny a vytře ho?Jurdy Dugdale, RN
  Lékařská revizní komise Jurdy Dugdale je registrovaná zdravotní sestra na Floridě. Ošetřovatelskou licenci získala od Floridské rady ošetřovatelky v roce 1989.Jurdy Dugdale, RNOdborná odpověď odborného lékařského posudku Osoba bude potřebovat pomoc druhého, aby s tím pomohla. Sami to nezvládnou.
 • Otázka Co mám dělat v případě nouze, tj. Pacient uvízne zavěšený v závěsu? K dispozici je nouzové tlačítko, které lze použít v případě, že není k dispozici napájení nebo je zaseknutý výtah.
 • Otázka Jak bych použil tento výtah s komodovou židlí pro pacienty, kteří potřebují eliminovat? Nepoužívejte závěs vyrobený pro přenos na židli; pro hygienu existují speciální závěsy. Poraďte se se svým distributorem.
 • Otázka Jak mohu pomocí Hoyerova výtahu získat váhu? Existuje váha, kterou lze připevnit k tyči 'T' Hoyerova výtahu, která váží jednotlivce. Položíte popruh na jednotlivce, jako byste byli připraveni pomoci, pak ze židle nebo z postele. Uklidíte židli nebo postel a měřidlo jednotlivce okamžitě zváží. Jedinec musí být stabilní - nepohybovat se tam a zpět.
 • Otázka Jaké je minimální nastavení šířky základny? Každý klient a každý závěs je jiný. Musíte se seznámit s informacemi vyrobenými výrobcem. Tyto informace jsou téměř vždy dostupné online.
 • Otázka Zvedne mě výtah Hoyer, když spadnu? Existuje specifický způsob, jak to udělat, a pouze některé výtahy se dostanou dostatečně nízko. Nejlepší je poradit se s výrobcem.
 • Otázka Lze to použít k zvednutí někoho z podlahy, kdo si může sednout? Ano; obvykle byste však museli mít dva lidi. Bylo by vám lépe s jinou značkou, kterou může nemocnice doporučit, ale jinak byste měli být dobří.
 • Otázka Kolik lidí může použít výtah Hoyer najednou? CageyCat Nejlepší odpovídač Jeden pacient najednou může použít Hoyerův výtah, bez ohledu na to, kolik nebo jak málo tato osoba váží. Bezpečnost vyžaduje, aby v závěsu byla zvednuta pouze jedna osoba. Výtah by měla obsluhovat jedna nebo dvě osoby. Laici mohou být vyškoleni k obsluze výtahu Hoyer.
Nezodpovězené otázky
 • Jaký typ závěsu je nejlepší pro někoho, kdo právě podstoupil operaci zlomeniny stehenní kosti?
 • Jak by při přenosu pomocí Hoyerova výtahu měly být polohovány a monitorovány nohy osoby během pohybu stroje?
 • Pokud selže dálkové ovládání nebo baterie, jak bych aktivoval nouzové spuštění výtahu?
Položit otázku Zbývá 200 znaků Zadejte svoji e -mailovou adresu, abyste dostali zprávu, když bude tato otázka zodpovězena. Předložit
reklama

Video . Při používání této služby mohou být některé informace sdíleny s YouTube.

Tipy

 • Zatímco je pacient ve výtahu, budete mít přístup do oblasti jeho hýždí. Nyní je vhodné provést jakýkoli úklid, navrhnout, aby použili podložku, nebo upravit oblečení podle situace.
 • Pokud zahájíte přenos a zjistíte, že je pacient nepohodlný, závěsy nejsou bezpečně připevněny nebo Hoyerův zdvih není stabilní, zastavte a vraťte pacienta do původní polohy. Proveďte potřebná nastavení a zkuste to znovu. Nehýbejte pacienta z postele nebo invalidního vozíku, dokud si nejste jisti, že je bezpečně umístěn ve výtahu.
 • Pořiďte si ke svému výtahu uživatelskou příručku, abyste věděli, jak opravit případné mechanické problémy a jak vyměnit vybitou baterii u elektrických výtahů.

reklama

Varování

 • Ujistěte se, že jsou všechna lůžka, nosítka, invalidní vozíky a zvedací zařízení zablokována, pokud je během tohoto procesu nepřesouváte z 1 místa na druhé. Jeden z těchto předmětů, který by se vzdálil jinému, by mohl pacientovi způsobit potenciálně nebezpečnou nehodu.
 • Nikdy zatáhněte přímo za tyč výložníku a zvedněte nebo spusťte ji, když je pacient v závěsu.
reklama

Věci, které budete potřebovat

 • Hoyer Lift
 • Závěs přiřazený pacientovi lékařem
 • Vhodná postel, židle nebo jiné místo pro příjem pacienta.
 • Asistent (doporučeno pro větší bezpečnost, ale není vyžadováno)

Populární Problémy

„Vánoční prázdniny“ jsou v horní části seznamu filmů, které musíte během prázdnin sledovat. Zde je návod, jak jej můžete sledovat online zdarma.Sacharidy se dodávají ve dvou formách - složité a jednoduché. Lidské tělo mění všechny druhy sacharidů na glukózu nebo krevní cukr. Složité sacharidy však umožňují pozvolnému vzestupu hladiny glukózy, zatímco jednoduché sacharidy se přeměňují na glukózu velmi ...

Zde je návod, jak sledovat hry Sacramento Kings online bez kabelu v letech 2019-20, ať už jste na jejich trhu nebo mimo něj

Nick Kyrgios se zamyslel nad rozhodnutím Rafaela Nadala odstoupit z nadcházejícího turnaje US Open. Sám Kyrgios se stáhl z newyorského majora a věří, že není bezpečné, aby se právě teď sportovalo.