Jak používat dřepový záchod

Používání dřepové toalety může být pro většinu lidí ze Západu novou zkušeností. Neznámý tvar, styl a způsob použití jsou do značné míry neznámé pro ty, kteří žijí mimo oblasti, kde jsou tyto toalety preferovaným stylem. Než narazíte na dřepový záchod, může vám pomoci naučit se přesně, jak ho správně používat, což vám umožní vyhnout se jakýmkoli problémům nebo problémům.


Část 1 ze 2: Získání pozice

 1. Obrázek s názvem Použijte dřepový záchod Krok 1

  1 Rozhodněte se, co dělat s kalhotami. Než budete moci použít squatový záchod, budete si muset poradit s oblečením. Podobně jako při používání západní toalety, na které se sedí, musíte se dostat do cesty, než se pustíte do práce. Dřepové toalety mohou být pro začátečníka, který stále nosí kalhoty, obtížné.
  • Pokud jste v dřepu na toaletách nováčci, může být dobré si úplně svléknout kalhoty a spodní prádlo.
  • Pokud vám dřep vyhovuje, můžete zkusit nechat kalhoty na sobě, jednoduše je stáhnout až ke kotníkům.


 2. Obrázek s názvem Použijte dřepový záchod Krok 2

  2 Postavte se nad squatový záchod. Jakmile se s kalhotami vypořádáte způsobem, který vám bude nejvíce vyhovovat, budete se muset dostat do pozice nad toaletou. Postavte se nad záchod s jednou nohou na každé straně. Umístění nad tímto záchodem vám umožní být správně seřazeni, když začnete dřepovat.
  • Postavte se správným směrem a dívejte se směrem k digestoři dřepu, pokud je k dispozici.
  • Pokud je to možné, zkuste se umístit blíže k digestoři.
  • Vyhněte se dřepu přímo přes otvor, protože to může stříkat vodu zpět při používání toalety.
 3. Obrázek s názvem Použijte dřepový záchod Krok 3

  3 dřepy dolů. Poté, co jste se postavili přímo nad záchod, můžete si dřepnout. Pokrčte v kolenou a jemně se spusťte dolů do hlubokého dřepu. Vaše kolena budou směřovat přímo nahoru a vaše dno by mělo být přímo nad toaletou.
  • Dřepněte úplně dolů a umístěte si dno přibližně na úroveň kotníků, blízko toalety.
  • Pokud je pro vás dřep obtížná pozice, zkuste se opřít o kolena.
  reklama

Část 2 ze 2: Pomocí dřepu WC

 1. Obrázek s názvem Použijte dřepový záchod Krok 4

  1 Dělejte své podnikání. Jakmile jste v dřepu, je čas relaxovat a nechat přírodu volný průběh. Ačkoli se tento krok příliš neliší od používání západního WC, bylo prokázáno, že dřep při pohybu střev může tělu usnadnit. Uvolněte se a udělejte to, co potřebujete.
 2. Obrázek s názvem Použijte dřepový záchod Krok 5

  2 Uklidit. Jakmile budete s dřepovým záchodem hotovi, je čas uklidit. Mnoho míst, která používají dřepové toalety, nemusí používat toaletní papír, místo toho používá rozprašovač nebo hrnec vody a ruku. Rozhlédněte se po dřepu a zjistěte, která metoda vám byla dána k dispozici.
  • Většina hrnců s vodou bude mít malou naběračku. Stříkejte vodu naběračkou a otřete si oblast rukou.
  • Použití rozprašovače je stejný nápad jako hrnec s vodou a naběračka. Nastříkejte vodu a druhou rukou místo otřete.
  • Toaletní papír si můžete vzít s sebou. Mnoho toalet však nemusí být schopné spláchnout papír bez ucpání.
 3. Obrázek s názvem Použijte dřepový záchod Krok 6

  3 Zlikvidujte odpadní papír správně. Pokud jste použili toaletní papír k úklidu po použití dřepového záchodu, budete jej muset řádně zlikvidovat. Ne všechny instalatérské systémy jsou vybaveny pro řešení splachování toaletního papíru a může způsobit vážné poškození těchto systémů. Jakmile skončíte s používáním dřepu, vždy řádně zlikvidujte svůj toaletní papír.
  • Pokud je poblíž dřepové toalety odpadkový koš, je pravděpodobné, že je určen na použitý toaletní papír.
 4. Obrázek s názvem Použijte dřepový záchod Krok 7

  4 Spláchněte dřepový záchod. Některé záchodové toalety budou mít rukojeť a budou splachovat jako toaleta v západním stylu. Mnoho lidí však tuto funkci nemusí mít a stále musíte spláchnout a uklidit poté, co jste použili toaletu. Dřepový záchod vždy nechte čistý pro další osobu.
  • Pomocí dodaného kbelíku na vodu zajistěte, aby byl veškerý odpad spláchnut do záchodu.
  • Může existovat nožní pedál, který lze použít k spláchnutí dřepu.
  • Pokud je poblíž kartáč, použijte jej k setření všech stop, které vám možná zůstaly po stranách toalety.
  reklama

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku
 • Otázka Veřejné toalety se squatovými toaletami někdy nedávají příliš soukromí, protože jsou široce otevřené ostatním lidem na toaletě. To není problém, když potřebuji čůrat, ale co když potřebuji kakat? Jděte rychle a buďte diskrétní. Vždy si vezmu svetr, který umístím přes oblast rozkroku, abych zakryl své soukromé části, když jdu. Uvědomte si, že je to normální součást života. Všichni vypadají stejně, takže se nemusíte stydět.
 • Otázka Čím se mohu vysušit po použití spreje nebo kbelíku? Pokud jste nějaké přinesli, toaletní papír. Můžete si také přinést malý ručník, který používáte jen na sušení, a mít ho ve velkém sáčku Ziploc v batohu, kabelce atd.
 • Otázka Co když spadnu do té díry? Nemůžete spadnout do díry, protože je obvykle příliš malá na to, aby spadla. Jen dávejte pozor, abyste nespadli do vlastního odpadu.
 • Otázka Mohou malé děti/miminka používat dřepový záchod? Ano, děti mohou používat dřepový záchod. Ukažte jim, co budou muset udělat, a pokud jsou velmi mladí, můžete jim pomoci.
 • Otázka Jak mohu bezpečně používat špinavé záchodky? WikiHowUser20171109012036 Mějte boty na sobě a nedotýkejte se podlahy. Při splachování použijte nohu.
 • Otázka Co když mám zácpu? Tato poloha je nejlepší pro osoby se zácpou. Vytváří tlak na vaše útroby a plýtvání se snadno objeví.
 • Otázka Co když se na mě někdo podívá, když jdu? Mjbg Je pravděpodobné, že se na vás nikdo nebude dívat. Postarejte se o své podnikání a nebuďte v rozpacích, protože v jiných zemích jsou záchodové toalety velmi normalizované a my všichni na cestách vypadáme stejně!
 • Otázka Mohu upravit stávající toaletu pro dřep? Ano, můžete, ale nedoporučuji to. Můžete si však jako obvykle sednout a pod nohy si dát malou židli nebo kýbl, abyste je zvedli. Dává to stejný pocit, jako když používáte dřepový záchod.
 • Otázka Mohou chlapci používat dřepový záchod? Ano, je naprosto v pořádku, že chlapci používají dřepové toalety. Jen musí být opatrní při močení, aby se vyhnuli nepořádku.
 • Otázka Funguje lépe, když si pevně sevřu kalhoty kolem kolen? Pokud je vám tato poloha příjemná, může být i lepší.
Zobrazit více odpovědí Nezodpovězené otázky
 • Co s člověkem, který je na invalidním vozíku nebo není schopen dřepnout, jaký záchod používá?
Položit otázku Zbývá 200 znaků Zadejte svoji e -mailovou adresu, abyste dostali zprávu, když bude tato otázka zodpovězena. Předložit
reklama

Tipy

 • Na cestu si vezměte toaletní papír. Ne všechny toalety mají veřejně dostupný toaletní papír a někteří si za něj účtují peníze. Může být užitečné nosit vlhčené ubrousky (jako dětské ubrousky), protože možná budete potřebovat jen jeden. Ať už používáte toaletní papír nebo vlhčené ubrousky, před vyhozením do koše je určitě složte, aby byl veškerý odpad uzavřen.
 • Než spláchnete toaletní papír, podívejte se na odpadkový koš. Ne všechny instalatérské práce mohou spláchnout toaletní papír a někdy se místo toho vyhodí do odpadkového koše.
 • Při dřepu obejměte kolena pro extra podporu.
 • Zkuste si dřepnout co nejblíže k digestoři dřepové toalety, abyste se ujistili, že jste ve správné poloze.
 • Zkuste před použitím nalít trochu vody na povrch toalety, abyste si usnadnili úklid.
 • Pokud si chcete nechat kalhoty, může být dobré před použitím toalety vyjmout klíče, mobilní telefon, peněženku atd., Abyste zabránili jejich pádu do dřepu.

Reklama Odeslat tip Všechna podání tipů jsou před zveřejněním pečlivě zkontrolována Děkujeme za zaslání tipu ke kontrole!

Populární Problémy

Přikrývka může být teplým a útulným doplňkem vaší postele. Chcete-li, aby byl váš prachový peří nadýchaný a čistý, budete ho chtít čas od času vyprat. Díky rutinnímu čištění můžete nechat svůj šidítko vypadat jako nové. Dávat pozor na...

13. titul Rafaela Nadala na turnaji Roland Garros se v posledních týdnech mluví o tenisové komunitě. Daria Kasatkina nedávno mluvila o tomto činu a odhalila, že plakala spolu s Nadalem během předávání trofejí

Jak rychle vyléčit vazy. Vazy spojují kosti s jinými kostmi v kloubech a mohou se poškodit, pokud kloub otočíte nebo ohnete špatným způsobem. Pravděpodobně jste viděli profesionální sportovce pokračovat ve hře jen několik týdnů po vazu ...

Jak prát hokejové vybavení. Smrad z hokejové výstroje je nejhorší! Ale je to v pořádku - můžete si užít sport a zahnat zápach, abyste uklidnili výkřiky od rodiny a přátel. Vše, co potřebujete, je odhodlání sušit vaše vybavení po každém použití, ...

Zde je návod, jak dnes v noci sledovat živý přenos Grizzlies vs Heat, ať už žijete v Memphisu, Miami nebo mimo trh.

Jak se Rafael Nadal pohybuje v rámci jednoho z grandslamových rekordů Rogera Federera, analyzujeme, zda je Španěl nejlepším hráčem všech dob.