Finále Nitto ATP 2020: Rafael Nadal vs Dominic Thiem náhled, souboj a předpověď

Rafael Nadal slaví poté, co porazil Andrey Rubleva

Rafael Nadal slaví poté, co porazil Andrey Rubleva

Podrobnosti zápasu

Svítidlo : (2) Rafael Nadal vs (3) Dominic Thiem

datum : 17. listopadu 2020

Turnaj : Nitto ATP Finals 2020

Kolo : Round-robin stage

Místo : Londýn, Spojené Království

Kategorie : Finále ATP

Povrch : Indoor hardcourt

nové tenisky

Odměna : 5 700 000 $

Načasování zápasu : Ne dříve než 14:00 GMT, 19:30 IST

jak šněrovat tenisky

Náhled Rafael Nadal vs Dominic Thiem

Po pohodlném nedělním vítězství nad formálním Andrey Rublevem se nyní Rafael Nadal chystá nastoupit na světovou jedničku Dominika Thiema, když bude pokračovat ve své nabídce o vůbec první titul ve finále ATP. Dvě těžké váhy uzamknou rohy v úterý v odpoledním zápase (GMT).

Mallorcan získal neuvěřitelných 82% bodů za první podání a při své výhře v úvodním zápase 6-3, 6-4 neinkasoval ani jeden brejkbol. Nadal také s chutí zaútočil na druhé podání Rubleva, což Rusovi nedávalo absolutně žádný prostor k dýchání.

Dvojnásobný vicemistr využil každou ránu ve svém repertoáru, aby nechal svého mladého soupeře ve většině rallye svírat slámy.

Naopak Dominic Thiem dostal těžké období od obhájce titulu Stefanose Tsitsipase. Řek využil svého silného podání a forhendu k potlačení tlaku na Thiema, který šel v tiebreaku prvního setu 1: 4.

Dominic Thiem ve svém zápase proti Stefanosu Tsitsipasovi

Dominic Thiem ve svém zápase proti Stefanosu Tsitsipasovi

Ale forhend Rakušana se stal rozlišujícím faktorem, jak zápas pokračoval. Thiem svými střelami naruby opakovaně pepřil Tsitsipasův bekhend a Řek nakonec podlehl.

Zdá se, že se Thiem ze zranění na Paris Masters dobře zotavil a s jednou výhrou pod pásem si bude s postupem turnaje pravděpodobně zvyšovat sebevědomí.

Rafael Nadal vs Dominic Thiem proti sobě

Rafael Nadal vede Dominica Thiema s náskokem 9: 5. Hráli dvakrát na venkovním hardcourt, přičemž každý hráč vyhrál jednou, ale nikdy nehráli na indoor hardcourt.

Predikce Rafael Nadal vs. Dominic Thiem

Rafael Nadal (L) a Dominic Thiem na Australian Open 2020

Rafael Nadal (L) a Dominic Thiem na Australian Open 2020

Rafael Nadal ve svém zápase proti Andrey Rublev ukázal, že je připraven přizpůsobit se podmínkám a provést nezbytné změny ve své hře. Španěl byl při návratu mnohem proaktivnější než obvykle, často se ocitl v základní linii a poslal čisté vítěze.

jak zlepšit podání tenisu

Dominic Thiem si musí dávat pozor na nově nabytou agresi Nadala a možná zamíchat jeho podání, aby se Španěl nedostal do rytmu. Thiem by se také snažil dostat Nadala z pozice v rallye tím, že liberálně využije svůj mnohem vylepšený bekhend plátek.

Nadalovo první podání trvalo nepřetržitě nad 120 mph proti Rublevovi, zatímco druhé podání nebylo pozadu a pohybovalo se kolem značky 100 mph. Pokud bude pokračovat ve službě tak veliký, Thiem by se pravděpodobně pokusil dát si co nejvíce času tím, že by tábor postavil za základní čáru.

Tento zápas má všechny ingredience, aby byl trhákem. Zdá se však, že Rafael Nadal si nyní hraje s větší svobodou a přesvědčením než Thiem, což by mohlo naklonit misky vah v jeho prospěch.

Předpověď: Rafael Nadal vyhraje ve třech setech.

Populární Problémy

Kočky jsou přirozeně energická a zvědavá zvířata a potřebují hravou stimulaci, aby zůstala šťastná a zdravá. Často budou svým majitelům dávat najevo, že si chtějí zahrát stopy jako náhlé pohyby, rozšířené zornice, zploštělé uši, zmrzlé ...

Zde je návod, jak v sobotu sledovat živý přenos Nunes vs Spencer a všechny hlavní boje o karty UFC 250.

Nové boty, zejména ty s plastovou nebo koženou podrážkou, mohou mít frustrující kluzkou podrážku, stejně jako starší boty, které se nosí hladce po letech opotřebení. Jakkoli to může znít, mít kluzké boty není jen ...

Jak upravovat videa. Úpravy filmů vyžadují praxi, trpělivost a umělecké oko, ale každý se může naučit odborně upravit film s dostatkem času. Jakmile se v editačním programu, jako je iMovie nebo Premier, budete cítit pohodlně, rozsah ovládání ...

Pokud nemáte kabel, zjistěte, jak sledovat novou sezónu „Ve Philadelphii je vždy slunečno“ online.

Severní Kentucky se v úterý setká s Wright State v Horizon Championship. Zde je návod, jak sledovat živý přenos hry online.