Jak se dívat na Akron vs BGSU BasketballHlavní trenér John Groce z Akron Zips.

Jediné držení prvního místa na MAC je na řadě, protože Bowling Green hostí Akrona v úterý večer ve velmi očekávané odvetě.

Poznámka: Heavy může vydělat provizi za pobočky, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

Hra (začátek 19:00 ET) nebude nikde v televizi, ale kdokoli v USA to může sledovat živě na ESPN+ :

Získejte ESPN+

ESPN+ je služba digitálního streamování od ESPN, která má v této sezóně exkluzivní pokrytí více než 1 500 univerzitních basketbalových her (včetně většiny her MAC), plus další živé sporty každý den, všechny dokumenty 30 za 30 a další originální obsah (oba video a psáno) vše za 4,99 $ měsíčně.

Nebo pokud chcete také novou streamovací službu Disney+ a Hulu, všechny tři můžete získat za 12,99 $ měsíčně , což přináší úsporu 25 procent.

Získejte balíček ESPN+, Disney+ a Hulu

Jakmile se zaregistrujete do ESPN+, pak můžete Akron vs Bowling Green sledovat živě na svém počítači prostřednictvím ESPN.com, nebo na svém telefonu (kompatibilním s Androidem a iPhone), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Apple TV, Chromecastu, PlayStation 4, Xbox One nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace ESPN.


Náhled Akron vs Bowling Green

Bowling Green našel způsob, jak v této sezóně vyhrát těsné zápasy v konferenčních hrách, ale proti Akronovi v jejich prvním zápase prostě neměli odpovědi. Zipové si do poloviny odnesli šestibodový náskok a vyhráli 74: 59.

Myslím, že je pro nás velké mít to vzadu v hlavách, že nás poprvé tak bili, ale také to použít k úpravám, řekl křídlu Bowling Green Trey Diggs pro Toledo Blade. Je to minulost, ale po prvním zápase jsme museli provést úpravy. ... na obranu, to byla modelová hra toho, co nemůžeme dělat.

Bowling Green odskočil od prohry z 11. února dvěma výhrami proti Ball State a Ohiu dohromady o sedm bodů. Poslední vítězství si Bobcats připsali za 22 body od Treyho Diggse.

Trenér Huger je velký v přístupu ke každé hře stejným způsobem, řekl Diggs. Je nadšený, protože všichni bychom měli být nadšeni touto hrou, ale musíte s ní zacházet úplně stejně a nesnažit se být hrdiny, i když je to pro první místo velká hra.

Velkou částí herního plánu bude minimalizovat znečištění. Akron měl poprvé 27 pokusů na Bowling Green’s 11.

Musíme být schopni střežit bez faulu, a já si myslel, že jsme faulovali příliš mnoho, zvláště u Lorena Jacksona, řekl kouč Bowling Green Michael Huger. Místo toho, abychom se drželi svých zásad a hlídali správnou cestu, ne. Právě jsme řekli: „Dobře, budu hackovat“, a to jsme udělali.

Získávají veškerou zásluhu, protože dokázali vytěžit z našich chyb, řekl Huger. Když tam hrajete, musíte hrát skvělý basketbal, abyste měli šanci, a my ne.

Poté, co na konci ledna utrpěl ztráty zády k sobě, Akron vyhrál pět v řadě, včetně vítězství proti Falcons. Zips jsou však unavení přidáním Dylana Fryeho do mixu na straně Bowling Green. Frye - druhý přední střelec Bowling Green - dříve oznámil, že program opustí.

Jsme si vědomi, že je zpět, řekl strážný Akron Loren Cristian Jackson deníku Akron Beacon Journal. Díky tomu je hra o něco zábavnější, protože je to další dobrý hráč, takže možná budeme muset změnit, jak jsme poprvé hlídali. Kromě toho je to jen další přidané tělo. Musíme prostě vyhrát.


Populární Problémy

Michiganský basketbal vypadá, že zůstane neporažený, když v neděli zabere Northwestern. Zde je návod, jak můžete sledovat živý přenos ze hry online.

Lov

Jak lovit veverky. Mnoho mladých lovců začíná tím, že loví veverky s lépe ovladatelnými palnými zbraněmi ráže .22. Mnoho lidí si může myslet, že lov veverky by měl být snadný, ale vzhledem k důrazu na tiché pohyby a přesnost ...

Vítězové skupiny D Egypt čelí ve čtvrtfinále Afrického poháru národů rivalovi Maroku. Zde je návod, jak sledovat zápas online zdarma.

Jak vyrazit na Half Dome. Half Dome je skalní útvar, který se tyčí v kalifornském národním parku Yosemite. Ačkoli je známo, že je to velmi náročná túra, je také populární, což znamená, že stezky jsou po celé léto zaneprázdněné ....

Serena Williamsová, která právě hraje na Emilia -Romagna Open v Parmě, nedávno získala lyriku o skvělém Rogeru Federerovi.

Pokud se váš pes během několika dní nebo hodin roztrhne a roztrhne své hračky, je na čase začít hledat odolnější hračky. Hledejte trvanlivé materiály, jako je guma a nylon, a vyhněte se hračkám, které se snadno ničí, jako jsou plyšové hračky. Jako u každé ...