Kyrgios se zapojil do vyhřívané řady s novináři

Britain Tennis - Wimbledon - All England Lawn Tennis & Croquet Club, Wimbledon, Anglie - 1/7/16 Austrálie

Britain Tennis - Wimbledon - All England Lawn Tennis & Croquet Club, Wimbledon, Anglie - 1/7/16 Austrálie Nick Kyrgios v akci proti Německu Dustin Brown REUTERS/Toby Melville

Autor: Martyn Herman

LONDÝN-Reuters

kde mohu získat tenisky?

Australan 15. semeno obdržel varování od rozhodčího Jakea Garnera na začátku třetí sady poté, co si stěžoval na rozhodnutí, a úplně ztratil hlavu, než dosáhl třetího kola s 6-7 (3) 6-1 2-6 6- 4 6-4 vítězství na Court Two.

Ale opět to byl nestálý temperament 21letého muže, který se dostal do titulků.

Poté, co byl Kyrgios dotázán, zda jeho dovádění rušilo ostatní hráče, ztratil chladnou hlavu.

'Co jsem dnes řekl rozhodčímu?' řekl.

Když mu další reportér připomněl, že řekl Američanovi Garnerovi, že odvedl „hroznou práci“, Kyrgios zařval: „Je to špatný jazyk? Nikdy předtím jsi neřekl nadávku? Nikdy v životě jsi neřekl nadávku?

'Můžeš odpovědět na mou otázku?'

V tu chvíli reportér řekl Kyrgiovi, že je jeho úkolem odpovídat na otázky.

'Ne, to není. Vlastně mi položil otázku. Je to jeho otázka, kámo. Je to jeho otázka.

„Co jsem dnes řekl rozhodčímu? Jak to tedy ovlivní jiného hráče tím, že řekne „hrozná práce“? Myslím, že na to přijdeš, šampióne. '

Kyrgios se loni ve Wimbledonu ucházel o kontroverzi, když byl během zápasu s Richardem Gasquetem obviněn z 'tankování' (nezkoušení) a také obdržel pozastavený zákaz od ATP po incidentu během zápasu se Stanem Wawrinkou v Montrealu.

V jednu chvíli během zápasu proti zástupnému zástupci Browna, který je jedním z jeho přátel na Tour, člen veřejnosti řekl Kyrgiovi, aby se přestal ‚chovat jako dítě '.

Ale Brown skočil na obranu Australana.

vzduchem poháněný odpalovač tenisových míčků

'Jsem si jistý, že každý, kdo zná Nicka, ví, že Nick je skvělý tenista,' řekl.

„Víte, že pokud se stanou určité věci a dojde k několika špatným telefonátům, myslím, že jsme se všichni na hřišti rozčílili kvůli špatným hovorům, zvláště v určitých okamžicích.

„Jsem skoro o 10 let starší. Ve 21. jsem rozhodně nebyl o nic lepší ani horší. Chlapovi je na světě 18. Chlapovi je 21. Nechte toho chlapa hrát tenis. Jsem si docela jistý, že za pár let to také vyřeší a bude ještě lepší. '

(Reporting by Martyn Herman; edit by Clare Lovell)

Populární Problémy

Zjistěte, kdy investovat do antukových tenisových bot, proč je to dobré rozhodnutí a jaké možnosti nabízejí nejlepší výkon pro muže a ženy.

Caroline Wozniacki nedávno zvážila debatu o KOZE a vybrala si Rogera Federera jako svého č. 1 kandidáta na titul. Třicetiletý hráč také tvrdil, že tenisu budou po odchodu do důchodu chybět Federer, Rafael Nadal a Novak Djokovič.

Bruins se ve čtvrtek utkají s ďábly v otvíráku sezony NHL 2021 každého týmu. Zde je návod, jak můžete sledovat hru živě online, pokud nemáte kabel.

Jak stylovat sluneční brýle pro muže. Sluneční brýle jsou víc než jen praktický doplněk - pokud je nosíte správně, stanou se nezbytnou součástí vašeho outfitu. Proto je důležité vědět, kdy a jak je nosit, a také jaký styl ...

Jak používat Ab Roller. Ab válečky se velmi snadno používají a mohou být překvapivě účinné. Pokud se budete držet rutiny, váš ab roller pomůže posílit vaše břišní svaly a postupně zlepšit flexibilitu. Https: //www.bodybuilding ...

Oklahoma State a Oregon State se setkávají v pátek večer na otvíráku sezóny školního fotbalu 2019. Zde je návod, jak sledovat hru online bez kabelu.